Opinie o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

Mercury

Szkoda czasu i twórczości, korpo najniższej klasy, słabo bardzo słabo.

Out of sourcing

NIE polecam CBRE osobom inteligentnym i chcącym sie wykazac minimum kreatywności ani takim, którzy chcą zdobyć konkretne doświadczenie procentujące w przyszłych pracach. Praca monotonna i oparta na czesto bezsensownych procedurach. Atmosfera słaba. Zarobki mieszczą się w sredniej korpo. Nadgodziny zalezne od oddzialu/klienta Nie polecam nawet na start, generalnie outsoucing nie za wiele was nauczy Do klepania mogliby brac zapewne studentow tuz po maturze, co pewnie wkrotce bedzie normą

Ciekawa

Hej. Czy ktos jest w stanie powiedziec cos o pracy w dziale AR?

@Ciekawa

Pewnie zależy od konkretnego działu. U mnie pracowało się ok pod względem atmosfery, ludzie mili, pomocni (może z małymi wyjątkami, czasami jedna osoba bywała nerwowa), TL spoko chociaż miało się wrażenie że nie panuje nad działem. Problemem była rotacja i niepełny transfer wiedzy w kilku przypadkach, przez co pracownicy musieli czasem robić raporty nie swoich klientów, czasem miało się wrażenie że panuje bałagan. Jeśli wcześniej nie pracowałaś/eś w brażny Real Estate to możesz się sporo nauczyć, ale po 1,5 roku, dwóch, warto rozważyć przejście do innego działu (jest to możliwe, sporo osób tak zrobiło). Dla mnie plusem była atmosfera, było dość luźno i jeśli się normalnie wykonywało swoje obowiązki to nikt nad tobą nie stał i cię nie poganiał ani nie kontrolował. Nadgodziny były sporadyczne i zależały od klienta (generalnie o 17 wszyscy wstają i wychodzą :P) Aczkolwiek z tego co wiem w innych działach (np tam gdzie trzeba znać dodatkowe języki oprócz angielskiego) ludzie robili sporo nadgodzin, zabierali pracę do domu itp., warto gdyby ktoś stamtąd się wypowiedział bo nie mam co do tego pewności.

Jak jest z pakietem medycznym w CBRE House? Można dołączyć rodzinę?

KS

mozna :)

Specjalista ds. Finansowych

Tradycyjnie: rozmowa z kierownikiem dzialu i bezposrednim team leaderem: bardzo nie milo i duzo stresu! Test z Excella, rozmowa po angielsku

tradycyjna sieczka rekrutacyjna, gdzie sie widzisz za 5 lat? Jaka byla najbardziej stresujaca sytuacja w Twoim zyciu?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
kot

Pracowałam w wielu rożnych korporacjach, w cbre przez rok. Najgorsze miejsce pracy na ktore w zyciu trafilam. Wszystko o czym mowione jest na rozmowie to fikcja - urlop? problem. Praca z domu? problem. TL wyladowujacy swoje frustacje na podwladnych, brak wiedzy i kompetencji to standard. Niejasne procedury albo ich kompletny brak, codziennie inne wytyczne z kosmosu. Nie polecam. Nikomu. Placa na tle innych firm naprawdę licha.

Dagmara

Hej, Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i opinie i aż strach bierze wracać do kraju. Obecnie pracuje w Irlandii, w firmie o tym samym charakterze co CBRE i jetem nawet w Zarządzie firmy pracuję także po stronie AR i nigdy w życiu nie przechodziłam takich rozmów kwalifikacyjnych o jakich tu piszą ludzie. Jakieś testy w Excelu, pytania typu gdzie się widzisz za 5 lat? Czemu ma to służyć? Bierzesz CV kandydata, on opowiada o sobie patrzysz na jego osiągnięcia i wiesz. Nie posiadam ACCA ani studiów w kierunku finansowym a posiadam 5 letnie doświadczenie w windykacjach, roczne w Zarządzie jako Księgowy Zarządu, skuteczność i kurs w kierunku Debt collection and Management Masterclass QQI Level 7(licencjata) dzięki któremu jestem credit controllem executive (coś w podobnie do naszego komornika) i to wystarczyło. Czyli rozumie, że gdy wrócę do Polski w wieku 45 lat, 10 letnim doświadczeniu na tym stanowisku które obecnie pielęgnuję nie mam szans na znalezienie pracy w CBRE skoro przyjmują tylko młodych? Nasze polskie HR musi jeszcze dużo się nauczyć by naprawdę obsadzać stanowiska odpowiednimi ludźmi z potencjałem. Firma to ludzie którzy ją tworzą, to jakie ma wyniki zależy od ludzi którzy rekrutują. To samo tyczy się tych ludzi którzy pracują i robią to czego nie lubią. Zawsze jest czas na zmiany i przekwalifikowanie się by robić to w czym się człowiek widzi i dzięki czemu dostaje skrzydeł.

Jest jak jest
@Dagmara

Witamy w Polsce.

@Jest jak jest

Wszedzie tak jest? Czy tylko ludzie tak strasza?

Dagmara

@StrasznaPolska no tak (usunięte przez administratora) boli, konkurencja wraca to sie pisze takie bzdety. ;)

ListaŻyczeń

Sądząc po zakresie obowiązków, w ogłoszeniach o pracę z tej firmy, starają się upchnąć dwa - trzy etaty w jednym.

Sebastian

Szczegółowo przedstawiłeś swoją opinię na temat tego miejsca pracy, dlatego też chciałbym, abyś uzupełnił swoją wypowiedź o jeszcze jedną kwestię. Dzięki Tobie wiem już, że firma daje szanse zatrudnienia studentom, ale nie sprecyzowałeś, czy pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego już na samym początku zatrudnienia. Czy taki właśnie wymóg należy spełniać?

InnyByły

Sama prawda niestety....Miejsce po prostu niszczy psychikę, dodałbym tutaj jeszcze niezrozumiałą ścieżkę awansów, które często gwarantowane są właśnie dla wszystkich lizusów i pozerów, stale opowiadających o "nadmiarze pracy", które chodząc na l4 walą tekstami w rodzaju "ubłagałam lekarza, żeby to było tylko 2 tyg." Co więcej firma chce całkowicie zdominować twoje życie..cały czas, poczynajac od tych cholernych godzin pracy, po wprowadzenie obowiązku noszenia komputera codziennie, po opowiadanie o konieczności "czyszczenia backlogu" (który zazwyczaj tworzą osoby, które tak "ciężko pracują" i że może trzeba będzie pracować weekendami.

Niedoszły

Pisząc z pozycji frustrata, który nie doczekał się telefonu dochodzę do wniosku, że w sumie to dobrze się stało ;) A tak na poważnie ciekawy wpis i dzięki, że podzieliłeś się swoimi doświadczeniami.

Wojciech

Fatalnie. Spotkanie na stanowisko Kierownicze umówione na godzinę 9.30 do 9.50 nie pojawił się nikt z rekruterów. Szanujmy siebie nawzajem. Jeżeli coś wypadło wystarczy o tym poinformować. Nieprofesjonalne podejście które stety/niestety rzutuje na całą firmę. Szkoda, bo moje nastawienie przed spotkaniem było bardzo pozytywne.

Olga

Napiszecie ,jak wygląda w CBRE House praca na stanowisku administratora nieruchomości. Jakie wymagania stawiają kandydatom. Czekam na info i dzięki.

KK

Aplikowałem do CBRE. To są jakieś kpiny. Skoro zatrudniają studentów, czy świeżaków bez żadnego doświadczenia, a człowiek składa CV z bardzo bogatym doświadczeniem, dobrymi studiami i 3 językami, które to przechodzi bez echa. Mam tu na myśli dosłowne echo - w postaci braku choćby odpowiedzi na email czy aplikację ze strony pracuj.pl Żenada

NICK
@KK

Zależy na jakie stanowisko aplikowałeś. Może właśnie na takie na którym nie trzeba mieć bardzo bogatego doświadczenia oraz 3 języków.

pepe
@KK

mi też nie odpowiedzieli a mam lata doświadczenia i certyfikat ACCA, widac tam trzeba tylko filologów

NICK
@pepe

Są osoby z ACCA w firmie jak i CIMA. Może startowałeś na złe stanowisko bādź na takie na które miałes zbyt duże kwalifikacje.

SzpilaSzpula
@KK

Do mnie odezwali sie w tym samym dniu, a juz dawno nie jestem studentem, natomiast w kilku firmach w ktorych bylam na 2 rozmowach i gdzie zapewniano mnie, ze nawet jesli decyzja bedzie odmowna to tez mi powiedza - nie odezwala sie do dzis a minely juz 3 miesiace. Jak widac roznie z tym bywa.

klara
@pepe

Za ACCA musieliby adekwatnie zapłacic,dlatego biorą stażystów, osoby bez doświadczenia i bez kwalifikacji,czy sasiadów zza wschodniej granicy. Nie masz czego załować!

@klara

bla bla bla są osoby z ACCA w firmie. Trudno żeby wziąć kogoś z ACCA na wklepywanie faktur.

6Years

Drogi Nick, Ja jestem z wielu osob z ACCA, jestesmy i nie klepiemy tylko faktur. Pamietaj ze od czegos trzeba zaczac, nic za darmo sie nie daje nawet jesli masz ACCA. w Firmie jestem 6lat, zaczynajac od przyslowiowych faktur.

@6Years

Chyba nie zrozumiałes istoty mojej wypowiedzi.

BYŁY

Tle ludzi na etatach w HR a poziom żenada, DO DYREKTORÓW - PO CO WY TYCH LUDZI ZATRUDNIACIE

Julia
@BYŁY

Z Twojego nicka można byłoby wywnioskować, że jesteś byłym pracownikiem CBRE House. Masz jakieś obiekcje co do pracowników działu HR tej firmy, ale mnie w większym stopniu interesują tamtejsze warunki pracy. Jak oceniłbyś poziom wynagrodzenia, które jest tam oferowane? Ciekawi mnie ta kwestia.

Nicki
@Julia

Jak zaczyna się prace jako specjalista czy analityk, to wynagrodzenie pozwoli na wynajecie pokoju, opłaty, żywność, kino, itp. Czyli na beztroskie życie osoby będącej po studiach lub w trakcie studiow. Jak masz już dzieci i myślisz o kredycie na mieszkanie to pensja startowa na tych stanowiskach jest słaba.

Patrycja

@NICK, a czy zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz? Przypuszczam, że wiele może zależeć od tego. Rozumiem, że pozytywnie oceniasz atmosferę? To dobrze, że firma wspiera sport, a czy jest także przyjazna osobom niepełnosprawnym? Może są też jakieś wyjazdy szkoleniowe?

@Patrycja

pytanie o jaką niepełnosprawność Ci chodzi. Windy są, jest open space (polityka hot desk). toalet dla osób niepełnosprawnych nie kojarzę. Nie kojarzę też osób w firmie, które poruszałyby się np na wózku, ale firma jest duża (kilka pięter), i nie oznacza to, że ich nie ma. Atmosfera bywa różna, ale tak jest w każdej firmie. Im większy dział tym większe prawdopodobieństwo gęstej atmosfery i konfliktów. Wyjazdy szkoleniowe odkąd pracuję głównie są związane ze stanowiskami wyższego szczebla. podpisuje się pod poniższymi stanowiskami - firma dobra na start, wdrozenie w świat korporacji, a potem isc dalej, bo wysokich zarobków w cbre nie ma w porównaniu z konkurencją na podobnych stanowiskach. Pozdrawiam

Robson
@pracownik

Tak na moment i na roczek to ok. Nadgodzin i Bonusów brak

Julia
@Robson

Trochę szkoda, że CBRE nie oferuje swoim pracownikom żadnych bonusów - one bowiem zmobilizowałyby do efektywniejszej pracy. Ty też - podobnie jak @pracownik - stwierdziłeś, iż praca tam jest dobra, ale na pewien czas. Jak to tam zatem jest z rozwojem zawodowym - możesz mi to wyjaśnić?

@Julia

Może to jest zależne od działu, ale zarówno są bonusy roczne (100-200% miesięcznego wynagrodzenia), a nadgodziny są płatne lub do odebrania w zależności od wyboru pracownika. Firma ma swoje plusy i minusy, generalnie można ją określić jako warszawską korpo średnią.

@pracownik

Toalety dla niepełnosprawnych są na każdym piętrze (przy windach), tylko zostały sprytnie schowane poprzez uzycie drzwi bezprzylgowych w tym samym wzorze, co reszta ściany.

kandydat

Czesc, czy ktos ma jakies informacje na temat dzialu sourcingu/zakupow? Jak sie pracuje? Pozdrawiam

Aleksander
@kandydat

Na stronie https://www.cbre.pl/pl-pl/o-nas/praca-w-cbre/emea-gbs-careers masz informacje na jakie stanowiska do działu zakupów firma puszkuje pracowników. Pracodawca oferuje możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku. Gwarantuje także szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych, a także wspiera aktywność sportową i działalność mającą na celu ochronę środowiska. Niestety nie znam atmosfery panującej w tym dziale, ale może ktoś z osób zatrudnionych będzie mógł Ci podpowiedzieć. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie, napisz proszę jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna.

wygibajtus

gdzie w Katowicach jest biuro? Nie moge znalezc informacji...

Aleksander
@wygibajtus

Skąd masz informację, że firma CBRE Corporate Outsourcing ma swoją siedzibę również w Katowicach? Z informacji podanych na oficjalnej stronie internetowej firmy widać, że firma ma filie, ale w takich miejscowościach jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź oraz Poznań. Nie ma żadnych informacji o Katowicach.

xyz
@wygibajtus

Na 73 Pułku Piechoty - tam, gdzie AII, Polbet i inne.

Ola

CBRE to idealny przykład mashroom management. Firma jest fatalna na wiele sposobów, ale chyba niedpowiedzialni i dziecinni przełożeni są jej największym nieszczęściem. Pracowałam ponad rok, dłużej się po prostu nie dało. Najbardziej irytowało mnie to, że mój buddy i przełożony nigdy nie zadbali o chociażby podstawowe przeszkolenie mnie z moich obowiązków. Wszystkiego uczyłam się metodą prób i błędów. Drugim ogromnym problemem było abstraktowanie umów przy ciągłym braku czasu nawet na codzienne obowiązki. Czasu brakowało nawet na szkolenie z abstrakcji umów, więc ciężko mówić o sprawnym wykonywaniu swojej pracy.

@Ola

Każdy ma swoje wady i zalety, ale - mimo wszystko - nie powinnaś raczej wypowiadać się o swoich Przełożonych tak nieprzychylnie. Takie osoby należy po prostu szanować. Sama nadmieniłaś, że w CBRE Corporate Outsourcing pracowałaś jedynie przez rok. Przez tak krótki czas nie da się całkowicie poznać pracodawcy. Należy Ci jednak przyznać rację w tym, iż powinnaś zostać odpowiednio przeszkolona przed podjęciem pracy. A czy zarobki rekompensowały te niedogodności? Powiedz coś jeszcze na temat wynagrodzenia w tej firmie.

Adrian
@Joanna

Tak, wiem, że Joanna jest botem z goworka, ale odpowiem - Ola ma stuprocentową rację. Dlaczego nie może się tak wypowiadać, skoro to jest prawda? Pracowników chyba też „po prostu należy szanować”, a w tej firmie jakoś nie ma to miejsca. Uważam, że rok to wystarczająco długi okres żeby poznać firmę. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a Ola akurat napisała całą prawdę i nie ma w tym żadnej przesady.

megi

Jak ktoś chce się wbić w korpo, bo nigdy nie pracował w korpo i nie ma doświadczenia bedzie zadowolony, takie wow na poczatku, że taka profeska. Po czasie człowiek myslacy zauważy że team leader plus każdy na stanowisku w górę kombinują jak mogą, (usunięte przez administratora), podwyżki co roku to żart jakiś. Układy, układziki. Rotacja taka ze w ciągu roku nie ma już żadnej osoby w zespole sprzed roku. i co najlepsze, kilka osób na tym stanowisku ma różne zarobki. np nowa osoba dostaje na start 1000-1500 więcej niż doświadczona, która musi jeszcze szkolić. I taki team leader myśli, że ludzie nie rozmaiają o zarobkach. Żal i po prostu wściekłość że się jest tak oszukiwanym za dobrze wykonywaną pracę.

Adrian

Jedna z najgorszych i najbardziej nieprofesjonalnych firm, w których pracowałem. Etap rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze był ok, potem zaczęły się schody. Zero zainteresowania nowym pracownikiem, buddy to ściema - już od pierwszego dnia jest się pozostawionym samemu. Team leader nie zna się na niczym, a szczególnie nie na zarządzaniu ludźmi, często to osoby niepoważne, których interesują tylko ploteczki i zabawa. Standardem jest praca na innym stanowisku niż w umowie. Wszyscy chcą uciec, rotacja jest duża, ale czemu się dziwić skoro atmosfera jest fatalna. Totalny chaos i dezinformacja, pracownik nie jest tu w ogóle ceniony, a muszę przyznać, że niektórzy posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, jednak firma nie potrafi ich zatrzymać, bo nie ma im nic do zaoferowania. Apeluję do wszystkich - naprawdę, praca tam to gwarantowana depresja, oszczędźcie sobie tego.

@Adrian

Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać informacje, z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny i na jakie stanowisko? Możesz również napisać, jak oceniasz przeprowadzoną rozmowę kwalifikacyjną, jej przebieg i merytoryczność. Będzie to cenna wskazówka dla osób przygotowujących się do złożenia CV w CBRE Corporate Outsourcing. Każdy może mieć różne odczucia wobec firmy, jednak użytkownicy z pewnością będą tym tematem zainteresowani.

Kami
@Adrian

Trudno się nie zgodzić z (usunięte przez administratora). W moim przypadku I rozmowa kwalifikacyjna nie była ok. Zadzwoniły do mnie HRy kiedy byłam na mieście. Zapytałam się czy można prosić o telefon o innej porze. Usłyszałam że nie. W myśl zasady teraz albo nigdy, bo przecież jest duzo kandydatów do rozmow i ciezko z innym terminem. Skończyło się to w efekcie na kilkudziesięciu minutowej rozmowie telefonicznej, w tym po angielsku, na dworcu. Uczucia miałam mieszane - było to dla mnie nieprofesjonalne, ale w efekcie jak oddzwonili i zaprosili na rozmowe w biurze, to się zgodziłam. II etap, czyli rozmowa w biurze typowo klasyczna. Nic nadzwyczajnego. Sama praca na poczatku była ok, szybko się wdrożyłam w obowiązki. Niby miałam buddiego, ale on raczej niczego mnie nie uczył. Miał swoje obowiązki i nie miał czasu na szkolenie. I tu był pierwszy sprawdzian - albo sam się ogarniesz albo pożegnasz sie z CBRE po okresie probnym. Ja dałam radę, ale po mnie było wiele osób które, albo były zwalniane na koniec okresu probnego, albo same rezygnowały bo nie mogly znieść tempa pracy czy atmosfery. Ogólnie w moim przypadku szybko na jaw wyszły układy i układziki rządzące w dziale. Relacje team lider i menadzer to temat rzeka. Atmosfera w dziale czasami wesoła czasami fatalna. Fatalna wynikała raczej z fałszywości co poniektórych pracowników i prowadzonych przez nich gierek. Szumnie brzmiace awanse to tylko na papierze widniały - wraz się robiło to samo, plus dochodziło kilka nowych, mało ambitnych obowiązków tylko po to by widzieć jak moj wiecznie niemajacy czasu team lider pyka na Facebooku na służbowym telefonie. Przepracowałam kilka lat. Zależało mi wowczas na stabilnej i elastycznej pracy (jak mozliwosc pracy z domu). Wiele rzeczy mi nie pasowało, i po kilku probach bezskutecznej rozmowy z Team liderem, zacisnełam zeby, robiłam swoje i w miedzyczasie rozgladalam sie za innymi opcjami. W moim odczuciu z perspektywy czasu przestałam się rozwijać zawodowo po okresie 1 roku. Dalej już była tylko rutyna i żadnych nowych wyzwań. Jednak staram sie byc sprawiedliwa w swoim osadzie - czegos jednak sie nauczyłam, dobrze CBRE też wygladało w CV. Poznałam kilku fajnych ludzi,z którymi nadal się spotykam i którzy podobnie jak ja po pewnym czasie rownież opuscili CBRE. Pozdrawiam

Joanna

Na stronie internetowej CBRE Corporate Outsourcing można znaleźć informacje, że firma stwarza możliwości zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności pracowników w międzynarodowym środowisku. Czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Jakie konkretnie firma podejmuje działania w tym kierunku?

Kami
@Joanna

"firma stwarza możliwości zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności pracowników w międzynarodowym środowisku" - podobne slogany znajdziesz w każdej ofercie pracy, nawet na stanowisko kasjera (nie umniejszając nikomu) - taki zwrot w ofercie pracy to standard, oklepany frazes. Odpowiadając na Twoje pytanie - zależy co masz na myśli. Jesli liczysz na zapoznanie się z zasadami pracy w korporacji, organizowanie spotkań, wstukiwanie danych i doskonalenie się w takich typowo biurowych czynnosciach, to tak - mozesz sie czegos nauczyc - dlatego jest to dobra praca dla osob bez doswiadczenia, po studiach itp. Jesli jestes specjalista w swojej dziedzinie, np ksiegowosci - w moim odczuciu odpowiedz brzmi nie. Praca nie da Ci satysfakcji, bo w zderzeniu z rzeczywistoscia wykonywane czynnosci okazują się zbyt proste, i szybko dostrzegasz że problem tkwi w gaszeniu pozarow w postaci nadgodzin i ciagłej rotacji pracownikow. Duzo pracy, ale raczej mało ambitnej dla ekspertów danych dziedzin. Być może dlatego firma zatrudnia głównie osoby przed 30stką.

dziwolągi

wrzucają od wielu lat co tydzien serię ogłoszeń. albo jest to forma reklamy jak to prężnie się rozwijają i zdobywają kolejne obiekty albo ....robią mnóstwo rekrutacji (budując bazę ;) ) co jak wiadomo wliczane jest w koszt uzyskania przychodu nawet jeśli nikogo nie zatrudniają albo mają taką rotację bo sa niezbyt atrakcyjnym pracodawcą. A ponieważ na moje aplikacje (licencja zarządcy sprzed deregulacji, doswiadczenie itd) ps: w miejsce "albo" wpisujemy "lub", ew. "i"

Zostaw merytoryczną opinię o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Domaniewska 30
    02-672 Warszawa

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.