Opinie o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

SJN

Pomimo wszytko, bardzo bym probowała tam pracowac ale najlepiej z domu - czyli zdalnie. Racja jest taka że inni mowia z;le o CBRE a inni mowią o dobrej strony CBRE. Pozdrawiam SJN

Borówka

Witajcie, Zarządzenie magazynami... Jakie wymagania, jakie macie opinie? Z góry dziękuję

Szczerze mówiąc ciężko mi się czyta komentarze, które nie są konstruktywne. Jeśli ktoś miał przykre doświadczenie i drogi z firmą się rozeszły - nie oszukujmy się, to się zdarza. Nie da się zawsze spełniać oczekiwania drugiej osoby i mam tu na myśli zarówno pracownika jak i pracodawcę. Moim zdaniem, jako że jestem pracownikiem obecnie, w firmie można się rozwijać i zmieniać stanowisko, przenosić do większych miast i nawet jeśli się nie uda, wpis do CV tej firmy daje dużo. Co do osób 50+, które mają duże doświadczenie - jeśli nie znajdą odpowiedniego dla siebie wyzwania w firmie, oczywiście, będą się nudzić, ale wątpię by nie było miejsca dla doświadczonych ludzi. Jak w każdej firmie są różni ludzie, jednych się polubi, innych nie. I nie należy z kijem wiadomo gdzie podlizywać się ku uciesze przełożonego. Ja przynajmniej nigdy nie odczułam żeby ktoś stosował mobbing, który we mnie samej powoduje frustrację. Jest jednak druga strona medalu - nie należy zachowywać się jak znany już w całym internecie Janusz. Nie należy obgadywać ani pozostawiać pinezki na czyimś siedzeniu. Moja opinia na temat firmy pozostaje nadal pozytywna. Dział IT nie jest z zeszłej epoki. Jak było kilka lat temu - nie wiem, nie powiem. Na dzień dzisiejszy nowy sprzęt, perspektywy całkiem całkiem, ogólnie nie ma wiele rzeczy, na które można narzekać. Niektórym nie podobają się godziny w korporacjach - 9-17 to nie jest wymarzony czas pracy, ale jeśli się swoją pracę naprawdę lubi, nie jest to tragedia i powód do przeklinania. Nigdy też nie było problemu z dniem wolnym. Firma wspiera nawet home office. Sama pracowałam tak kilka dni. Nic nie obcięli z pensji, nic nie musiałam odpracować - po prostu pracowałam z domu. Chętnie poczytam jeszcze jak mamy w innych działach i może poruszymy temat na zebraniu. Jeśli ktoś właśnie jest w trakcie rekrutacji - obyśmy się powitali na pokładzie! Jeśli ktoś chce się zdecydować - bierz pod uwagę i pozytywne i negatywne (ale konstruktywne) komentarze. Moim zdaniem warto.

Mariusz
@Marta

Pani Marto, pamiętam Panią. Wiecznie smutną i zamyśloną kobietę. Nadal jest tam tak fajnie ?

Szymon 12

Ta firma to jakiś cyrk. Donosicielstwo na każdym kroku. Kiedyś miałem spine z gościem na koniec pracy i mimo że się pogodziliśmy to jakaś(usunięte przez administratora)doniosła do HR. Ja się pytam, czy to jest jakieś przedszkole? Innym razem miałem mieć szkolenie z babką która się cała trzęsła z nerwów, a obok mnie siedział alkoholik. Już tam nie pracuję, oni tak. Widocznie nie pasowałem do domu wariatów.

Aleksander
@Szymon 12

Relacje miedzy współpracownikami są bardzo ważne, więc jeśli nie są koleżeńskie, to nie wpływa dobrze na motywację do pracy. Zgadzasz się ze mną? Czy prócz tych trudności byłeś zadowolony z wynagrodzenia i przysługujących bonusów lub kursów dokształcających? Twój komentarz będzie bardzo pomocny.

odpowiadajac na pytanie
@Aleksander

ja nie byłam zadowolona z wynagrodzenia. Po roku pracy dostałam awans j i szumna podwyzka majaca być moja motywacja uwaga podwyzka 100 zł. Po kolejnym roku kolejny awans i kolejna setka wiecej Czy powinnam się cieszyc po 2 latach pracy i coraz większej liczbie obowiazkow? hah nie. Zarobki w Warszawie na podobnych stanowiskach sa dużo wyższe. Praca zmieniona, pensja prawie 2 razy wieksza - tyle w temacie. Odnosnie TL z firmy...case study - profesjonalny TL robiący kartkówki pracownikom z wiedzy o systemie … pozostawiam do oceny osob czytających...

Warol Kojtyła
@Szymon 12

A skąd wiesz, że to był alkoholik? Miał taką podświetlaną strzałkę z napisem "lubię dziabnąć" nad głową? A babce może po prostu zimno było, nie pomyślałeś? A co do donosicielstwa - ja pracuję już tam grubo ponad rok i jedyne co ktoś gdzieś doniósł to była pizza, którą sobie zamówiłem. Ale niestety taką średnio ciepłą mi przywieźli. A praca w CBRE jest spoko, polecam. Jednak przedszkola i cyrku tam nie ma - sami nudni dorośli. Klauny się znajdą wszędzie, ale to nadal jeszcze nie jest pełnowymiarowy cyrk.

Szymon12
@Warol Kojtyła

A wyobraź sobie, że jak masz kontakty to możesz o kims dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Tym bardziej, że świat jest mały.

Specjalista ds. Finansowych

Tradycyjnie: rozmowa z kierownikiem dzialu i bezposrednim team leaderem: bardzo nie milo i duzo stresu! Test z Excella, rozmowa po angielsku

tradycyjna sieczka rekrutacyjna, gdzie sie widzisz za 5 lat? Jaka byla najbardziej stresujaca sytuacja w Twoim zyciu?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Msc

Jakie są widełki brutto na stanowisku Finance Analyst? Na jakie zarobki można liczyć?

ZbytDługo

„Z (usunięte przez administratora)nie ma pracownika” - myślę, że to najprawdziwiej odzwierciedla pracę w CBRE

xxxxx

Na jakie zarobki może liczyć GL Accountant z 2-letnim doświadczeniem?

xxx
@xxxxx

7,5-9,5k brutto, w zależności od twoich obowiązków na poprzednim stanowisku w GLu. Im większy ich zakres, tym więcej możesz wynegocjować.

Dawid

@anty ssc Masz sporo racji ale patrząc ogólnie na firmę to spokojnie można stwierdzić, że dobrze się pracuje a jeśli przyjdzie czas na zmiany to trzeba tak postąpić.

Smith

CBRE to dobre miejsce, aby nabyć doświadczenie w międzynarodowej korporacji. Zakres zadań jest bardzo różny w zależności od działu i stanowiska, dlatego opinie mogą się różnić. Z mojej perspektywy jest to rozwijające miejsce pracy. Wbrew przejrzanym niżej opiniom wiele pracowników może się pochwalić świetnym wykształceniem finansowym, czy prawnym i nie dramatyzowałabym, że to ostoja ludzi po bibliotekarstwie. Oczywiście jak każda korporacja ma swoje specyfiki, blaski i cienie. Wiele na pewno zależy od zespołu i działu.

Jak wygląda obecnie praca w CBRE - czy praca jest wyłącznie zdalna?

Oui
@Gość

Obowiązuje dowolność. Kto chce pracuje z biura, kto chce pracuje z domu.

anty ssc

Przepracowałem w cbre 4 lata co jak na tę firmę jest dosyć długim okresem. Pewnie jeśli chodzi o atmosferę itp dużo zależy od zespołu ale ogólnie to pieniądze, benefity, godziny to taki standard w outsourcingu. Firma daje jako takie możliwości rozwoju w sensie że po paru latach można zostać team leaderem itd potem przenieść się do jll i być managerem jakiegoś procesu czy klienta. I tu moim zdaniem jest największy minus cbre i innych tego typu centrów, praca daje bardzo mało wiedzy użytecznej gdziekolwiek poza danym ssc. Jeżeli ktoś odnajduje się w outsourcingu to będzie zadowolony ale dla kogoś z doświadczeniem w prawdziwym biznesie zdecydowanie odradzam.

Oks

Beznadziejna firma, rekruterzy do bólu nieprofesjonalni. Nie zawracajcie ludziom głowy!!!!

Jakie są warunki zatrudnienia w CBRE House?

????

Słabe

Nicky

Widzę, że wylewa się tu morze frustracji o niespełnionych ambicjach :) firma owszem, jest duża, pracuje tu ponad 900 osób i różnie można trafić. Niektórzy Team Leaders są bardziej doświadczeni, inni mniej. Jeśli coś komuś nie odpowiada w danym teamie, zawsze można się przenieść do innego, lub zmienić profil z administracyjnego na ekspercki. Ścieżek rozwoju jest wiele. Co chwila przyjmowane są nowe biznesy i nowe teamy są tworzone. Firma ma super biuro, ludzie są przyjaźni, ze wszystkimi problemami można się zwrócić do hr lub managera. Proponowałabym zacząć oceniać od siebie i swoich kompetencji zanim się kogoś obsmaruje na forum. :)

Xyz
@Nicky

Możesz proponować ale jest to kolejna firma która ma za nic ludzi . Podam konkretny dowód i przestan człowieku ta firmę chwalić chyba że jesteś z firmy lub płacą Ci za pozytywne komentarze. Nie tak dawno dali ogłoszenie że szukają pracowników więc zgodnie z ich wolą przesłałem cv potem rozmowa i oczekiwanie . Następnie po jakimś czasie zadzwoniłem i tak tak jest to aktualne po czym ani me ani be. Czy mam coś dodać?

@Xyz

Ile minęło od rozmowy? Do miesiąca to spokojnie się czeka na wynik rozmowy rekrutacyjnej.

Aleksander

Byłeś na takiej rozmowie i czekałeś tak długo na odpowiedź? Miesiąc to sporo czasu. Może mógłbyś napisać jak ona przebiega. Jest trudna do przejścia, a rekruterzy sprawdzają znajomość języka obcego? Podziel się swoim doświadczeniem z osobami, które myślą o podjęciu zatrudnienia.

NICK
@Aleksander

Rozumiem waszą potrzebę bootowania dyskusji ale duża część waszych moderowanych komentarzy jest idiotyczna.

xyz

Sama od lat zajmuję się rekrutacjami. Dobrym zwyczajem to udzielenie odpowiedzi kandydatowi (niezależnie od wyniku rozmowy) w ciągu 2 tygodni. Rozmowa ma dotyczyć wymagań związanych ze stanowiskiem, bo jeśli rekruter pyta o inne sprawy to znaczy, że nie ma najmniejszego pojęcia o specyfice stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. I to bardzo powszechny problem w Polsce.

@xyz

Dobrym zwyczajem może, ale nie regułą. Ja do swojego działu jak rekrutuję to często udzielam odpowiedzi do miesiąca. Ma na to wpływ bardzo wiele czynników, zresztą jak robisz to od lat to powinnaś wiedzieć.

Julia
@Xyz

A czy prosiłeś o Feedback od firmy? Często zdarza się sytuacja, w której firma zapomina o poinformowaniu swoich kandydatów o rozpatrzeniu decyzji co do zatrudnienia, należy więc się przypomnieć. Nie uważam jednak, by tego typu sytuacja warunkowała o tym, jakim pracodawcą jest dana firma, w szczególności, że na forum jest wiele pozytywnych opinii od pracowników, którzy są na stałe zatrudnieni w CBRE Corporate Outsourcing, a to te opinie są najbardziej miarodajne. Nicky, czy w firmie prowadzone są szkolenia?

reaktor
@Julia

Jeżeli rekruter zapomina o poinformowaniu kandydatów o wynikach rekrutacji, to znaczy, że zapomniał o wykonaniu swoich obowiązków.

Nicky
@Julia

W firmie szkolenia są praktycznie non stop. Zarówno zewnętrzne, z umiejętności miękkich, zarządzania projektami, etc, jak również wewnętrzne, bardziej wycelowane w charakterystykę pracy. Dzięki szkoleniom ludzie rozwijają się, awansują, czasem zmieniają dział bo role w innych zespołach bardziej odpowiadają ich profilowi. Cały czas tez się otwierają nowe działy, nowi klienci, wiec możliwości rozwoju jest na prawdę wiele.

Julia
@Nicky

W takim razie to fantastycznie! Jeśli w CBRE Corporate Outsourcing - tak jak napisałeś - rozmaite szkolenia są cały czasy organizowane, to świadczy to niewątpliwie o tym, iż pracodawca dba o rozwój kwalifikacji swoich pracowników. Ponoć firma ta szuka wysoko wykwalifikowanych osób z doświadczeniem w branży budowlanej i produkcyjnej. A co z osobami, które dopiero poszukują swojego pierwszego zatrudnienia? Czy firma ma jakieś propozycje współpracy dla nich?

Wika
@reaktor

Pomimo ze mam pozytywne zdanie o CBRE to absolutnie nie zgadzam się z opinia, ze to nic złego jak rekruter zapomni poinformować kandydata o wynikach rekrutacji. Uważam ze jest jeden z głównych obowiazkow działu HR i okazaniu szacunku do kandydata.

Aaaa
@Nicky

@Nicky, pracowałem tam rok i ani jednego szkolenia... :) Tak więc... Hmm...

Jan
@Aaaa

Masz inne zdanie niż Nicky, może ta rozbieżność wynika z tego, że pracowaliście w innych działach. Kiedy byłeś tam zatrudniony dostawałeś jakieś dodatki do wypłaty na przykład premie?

Nicki
@Jan

System szkoleniowy jest do poprawki. Fajniejsze szkolenia są zarezerwowane tylko dla wyższych szczebli. Jak ktoś zaczyna karierę w cbre to może liczyć na jakieś tam szkolenia po roku czy 2 latach i to typu radzenie sobie ze stresem gdzie w ciągu dnia mowa jest o ilości wdechow i wydechow. Szkolenie językowe typu biznesowy angielski również porażka. 1dniowe praktycznie niewiele wynoszące gdzie dostaje się jakieś kserowki do uzupełnienia. Premia raz do roku u mnie w dziale znacznie mniej niż 100% miesięcznego wynagrodzenia. Podwyżki? Mój kolega z działu dostał kiedyś mniej niż 100 zl i team lider jeszcze zdziwiony że tamten się nie cieszy. Pozdrawiam

@Nicki

Szkolen jest sporo i każdy może się zapisać. Chociazby cykliczne szkolenia z ksiegowosci których są 3 poziomy. Więc bez przesady...

Jan

Szkolenia organizowane są czasie godzin pracy czy w weekendy?

@Jan

W trakcie godzin pracy.

Monia
@Xyz

Myślę, że trzeba od czegoś zacząć a CBRE to dobre miejsce na rok, dwa po studiach.

Misiek
@Nicky

Kiedyś pracowałem w CBRE i zapadło mi pamięć jedna prezentacja HR. Pani Dyrektor HR wspomniała :"Dlaczego nie przychodzą w garniturach i krawatach do pracy, przecież w EY i PWC nie ma z tym problemu". Spojrzałem na tych studentów na Umowę Zlecenie zarobkami na poziomie 1500 miesięcznie na rękę i myślę, za co Ci studenci kupią te garnitury i dotarło do mnie to, że Menadżerowie odpłynęli zupełnie od rzeczywistości w tej firmie.

Ann
@Misiek

Stroje każdy nosi, jakie chce. Absolutnie nie ma z tym problemu

No nie
@Nicky

Lubię pracę w CBRE ale akurat co do szkoleń... nie oszukujmy się za bardzo ich nie ma...1-2 na rok?

maggie

Jakie są widełki, jeśli chodzi o zarobki project managera?

Jeden Z Wielu

CBRE = Centralna Baza Robotów Ekonomicznych czyt. tanich

Krzysiek

Cześć, czy orientuje się ktoś na jakie zarobki netto może liczyć team leader?

Doświadczony

Corporate Outsourcing to firma, która woli zatrudniać osoby praktycznie bez doświadczenia w danym obszarze, w którym to by się raczej przydało coś jednak wiedzieć, co zauważyłem z własnej autopsji. Nie ma znaczenia to, że ktoś w ogóle skończył coś innego i nagle trafił tu do działu zajmującym się też zupełnie czymś innym. Ale co tu się dziwić, ktoś taki jest niewielkim outsourcingowym kosztem, dużo nie krzyknie, że względu na brak jakiegokolwiek doświadczenia, o co im właśnie chodzi. Za to widać, że tu liczy się głównie to, że dana osoba ma status status foreignera i będzie 'extra duszą towarzystwa', umiejąca się dobrze podlizywać to tu, to tam. Tyle w temacie.

Ex
@Doświadczony

Niestety czysta prawda

Gw

Firma, która ma za nic pracownika. Idiotyczne procedury, zasada klient nasz pan jest stosowana prawie jak klient nasz bóg, a oreacownik ma siedzieć nadgodziny, póki nie wyklepie. Ja uciekalem po kilku miesiacach

Sebastian
@Gw

Wspominasz o pracy w nadgodzinach. Z kontekstu wynika, że nie były dla chętnych, a raczej zostały narzucone odgórnie. Czy dostawałeś za nie ekstra zapłatę i dzięki temu mogłeś podwyższyć pensję?

Miki From Africa

Model jest taki... CBRE przejmuje, " inwestuje", oferuje management, service i maintenace... Tylko, że pracownicy, to tylko przykrywka do kasowania procentu na kwalifikowanych podwykonawcach... Taki jest fakt. Jestem w szpitalu, UK ( electrical shift eng), i to jest jakaś skrajnie niewytłumaczalna sytuacja... Płacą OK, ale wymagają...nic. Podpis na liście. Odpowiedź na awarie, które w 80% kończą się wzwaniem speców. Statystami tylko jesteśmy. Nazwałbym to pośrednictwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Domaniewska 30
    02-672 Warszawa

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.