Opinie o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

Workon

Krtoko mowiac - tragedia !!! Bardzo nie polecam - jest bardzo duzo pracy, jesli ktos odchodzi od zespolu to zanim ogarnia kogos innego to zajmie im kilka miesiac i w tym okresie wszystko musisz sam robic bo team leader niestety nie ma doswiadczenia aby pomagac ;) slabo. Duzo stresow, nie systematycznie procedura pracy. Jest balagan jak smietnik tam.

NICK

Kamil - z ciekawości na jakie stanowisko aplikowałeś i jakie masz doświadczenie? Ja pracuje kilka lat w CBRE, współpracuje z naszymi HRami i ciężko uwierzy aby twoje CV zostało "olane". Jedyna możliwość jaką widzę to że zupełnie przestrzeliłeś ze stanowiskiem/nie masz zupełnie doświadczenia etc.

Kamil
@NICK

zupełnie. Bardzo możliwe że przestrzeliłem albo nie mam doświadczenia które wasz HR postrzegałby jako wartościowe dla firmy. Strzelam dalej

Employee

Tragiczna firma, totalny bałagan, team leaderzy bez doswiadczenia i wiedzy jak zarządzać zespołami. Nikt nie ma jasno określonych obowiązków. Ogolnie -10 na 10 ocena.

user_name
@Employee

Zgadzam się w 100% Awanse tylko dla osób podlizujących się i którzy są w łasce przełożonego. Często Team leaderzy/supervisorzy to osoby przed 30stką dla których to jest pierwsza firma, którzy nie mają za grosz szacunku dla osób o innym zdaniu niż oni ze znacznie większym doświadczeniem i wiedzą. Sami zwalają robotę na innych po to by sobie na smarfonie sobie poklikac. Kilka osób tu mądrze napisało - rozdmuchane ego

Kamil

Żadnej odpowiedzi na aplikację i to nie tylko w moim przypadku. HR deklaruje, że się odezwie, ale od kilku tygodni nie dostałem żadnej informacji zwrotnej a wysyłałem aplikację poprzez pracuj.pl i bezpośrednio na mail hr. Pojęcie employer branding'u jest im obce to widać było nawet na Absolvent talent days w Warszawie, poza dwiema sympatycznymi dziewczynami, które opowiadały jak to fajnie jest popracować w oddziale CBRE za granicą to ich stanowisko na targach było jałowe i w ogóle nie zainteresowane kandydatem. A żałuję bo bardzo chciałem dla nich pracować, natomiast w pierwszym kontakcie okazali się nieprofesjonalni, naburmuszeni i sprawiają wrażenie odrealnionych od rzeczywistości na rynku pracy. Nadal uważam, że jest to świetna marka na rynku nieruchomości ale za taką marką powinna iść spójna z nią jakość pracy, przede wszystkim takich działach jak HR. Może to przez wchodzące niedługo przepisy RODO panikują i nie wiedzą co w ręce włożyć, tak też może być ;) Nie zrażajcie się moją opinią, bazuję głównie na swoim doświadczeniu, aplikujcie i pokażcie jak się pracuje :) pozdrawiam

Specjalista ds. Finansowych

Tradycyjnie: rozmowa z kierownikiem dzialu i bezposrednim team leaderem: bardzo nie milo i duzo stresu! Test z Excella, rozmowa po angielsku

tradycyjna sieczka rekrutacyjna, gdzie sie widzisz za 5 lat? Jaka byla najbardziej stresujaca sytuacja w Twoim zyciu?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Patrycja

@Worker czyli opłaca się już w trakcie studiów aplikować do firmy CBRE Corporate Outsourcing, by zdobyć już jakieś doświadczenie? @Worker w jaki sposób jest sprawdzany poziom języka angielskiego na rozmowie rekrutacyjnej?

Bałagan, nieprzyjazna atmosfera na linii team leaderzy - pracownicy,dużo pracy. RTR ma niewiele wspólnego z księgowościa, wprowadzanie danych do systemu, administracja a nie księgowość, nie masz na nic wpływu a i tak z każdej strony pretensje.

Patrycja

@byly EE- employee nie pracuję w dziale HR, ani innym firmy CBRE Corporate Outsourcing. Chcę, żeby wszyscy użytkownicy mieli jasność sytuacji o firmie wchodząc na forum. A, gdy pojawiają się różne opinie to niezwiązani z firmą użytkownicy nie wiedzą, której wierzyć, dlatego proszę o opinię kolejnej osoby by je zweryfikować. @Worker skoro piszesz, że firma jest dobra po studiach to znaczy, że są zatrudniani studenci bez doświadczenia?

@Patrycja

Wystarczy chwila, by stwierdzić że negatywne opinie przeważają..

@anonymous

Tak, przyjmuja ludzi bez doswiadczenia, czesto bedacych nawet w trakcie studiow, ale nie na wszystkie wakaty. Jest po prostu duza rotacja na nizszych szczeblach

@Worker

Doprecyzuje swoja wypowiedz. Cbre to duza firma, zatrudnia sporo ludzi, stad tez duza rotacja. Potrafia przyjac ludzi bez doswiadczenia, w trakcie studiow itp ale nie oszukujmy sie- w pracy glownie operuje sie jez. Angielskim, aby byc anallitykiem, excel tez musi byc dobrze znany.

Patrycja

@anonymous mogą przeważać, ale mogą też być w tym stare opinie. Dla użytkowników najważniejsze jest to co jest tu i teraz, a nie kiedyś. Dlatego zawsze świeża opinia potwierdzająca lub zaprzeczająca opinii może komuś pomóc w podjęciu decyzji o pracy w firmie CBRE Corporate Outsourcing.

Worker

Pracowalam cbre kilka lat. Reasumujac w mojej opinii... Praca dobra na start po studiach na taki rozruch ale tylko na rok, wyplata na czas, szkolenia wewnetrzne jedno czy dwu dniowe takie sobie-osobiscie nic mi nie daly - byly za bardzo ogolne, w moim dziale na nizszych szczeblach atmosfera mila, beznadziejna na linii pracownicy vs team liderzy. Team liderzy w wiekszosci przypadkow maja rozdmuchane ego (zaznaczam ze nie wszyscy ale takich gierek i manipulacji przeciwko zwyklym pracownikom w zyciu nie widzialam) zaluje ze nie odeszlam po roku. Plus jest taki ze cbre jest znana na rynku i mozna po niej znalezc cos naprawde fajnego rozwojowego z duza lepsza wyplata.

klara

Odradzam dział kiegowości i panią Kaje D, która tam sprawuje rządy i nie szanuje pracowników. Opis stanowiska ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, bałagan, kilka systemów i oddwórcze procesy...

@klara

Plus tyranie po godzianch..

anty-klara
@klara

To polecam porozmawiac najpierw z Pania Kaja skoro jestes taka niezadowolona :) Kilka systemow - zgadzam sie, odtworcze procesy - rowniez, ale to przeciez ksiegowosc a nie marketing! nadgodziny - o 17.00 tam nikogo nie ma oprocz zamkniecia miesiaca (tylko team leaderzy duzo pracuja, ale chyba chca). Kaja wspiera nas we wszystkich szkoleniach, daje wolna reke do podejmowania decyzji, jak ktos jest chory od razu wysyla do domu, promuje strukture backupowa, wiec jest dobra atmosfera i kazdy czuje sie bezpiecznie. Jak dla mnie spelnia wszystkie oczekiwania a jak ktos jest niezadowolony, to sam sobie jest winien. Dla mnie super pierwsza praca. Praca dla ludzi o mocnych nerwach to chyba jest w karetce pogotowia a nie tutaj :) 5-minutowy test z excela - pivoty, filtry i formatowanie. W pracy mamy serie szkolen z excela, Visio, lean management, wiec mozna sie szybko nauczyc rzeczy, ktore przydadza sie przez cala kariere.

observer
@anty-klara

HR czy ktos ma chyba powazny problem. czy pakiet medyczny obejmuje wizyty u psychologa? w sumie by sie HRowi lub pseudo PR owi przydalo..

Patrycja

@anty-klara ale również opisujesz swoje doświadczenia z działu księgowości w firmie CBRE Corporate Outsourcing? Bardzo dziwne, że jeżeli chodzi o jeden dział macie tak skrajne opnie i odnośnie tego samego pracownika. Czy są jeszcze jakieś osoby na forum z tego działu, które chciałyby napisać, która wypowiedź jest prawdziwa?

Hihi
@Patrycja

Pewnie sama o sobie pisała :D

byly EE- employee
@Patrycja

skoro HR tej firmy i jacys niby pracownicy- bo opinie anonimowe- ma glowny biznes w sciganiu tu opini to wspolczuje.. czyli firma faktycznie ma problem. wystroj biura swoja droga, ale to ze wiekszosc ludzi jest branych jak leci bo nikt z barankami z UK czy Azji wytrzymac nie moze- to prawda zupelnie. jak ktos chce sie upodlic z braku lepszego zajecia to zapraszam. tych co maja wyzsze aspiracje - zapraszam do szukania za moze ciut mniej ale w normalnych firmach.. praca w tym centrum czego? niby uslug? byle restauracja swiadczy wiecej.. i to realnie a nie przez net bo tak najtaniej..

Patrycja

@Hihi a pracujesz w tym dziale i wiesz, że mogła być taka sytuacja? Możesz potwierdzić któryś z tych komentarzy odnośnie tego działu w firmie CBRE Corporate Outsourcing? Pamiętajcie, żeby pisać prawdę, bo to jest dla dobra ogółu. Nie chcecie chyba celowo kogoś wprowadzić w błąd?

qwerty

Byłam w tym roku na rozmowie w tej firmie. Mimo że dostałam informację że będzie przeprowadzony test z excela to żadnego testu nie było. Stamtąd ciągle ktoś odchodzi więc potrzebują ludzi, biorą chyba każdego jak leci :D Pracowałam tam parę miesięcy i szczerze NIE polecam. Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Jeśli ktoś lubi ryzyko i niestraszna mu praca od rana do wieczora to powodzenia :)

anty-klara
@qwerty

to chyba zalezy od dzialu i klienta na ktorym pracujesz

Patrycja

@qwerty a możesz opowiedzieć jak dokładnie wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jest jakaś łatwa, że uważasz, że firma CBRE Corporate Outsourcing Sp z o.o. zatrudnia każdego? Powiesz co oznacza "praca dla ludzi o mocnych nerwach"? Chodzi o to, że pracuje się cały dzień? Związane jest to z długimi zmianami czy nadgodzinami?

Fabryka w ładnym opakowaniu, tyrka od świtu do nocy, nadętość, nie polecam!!! Kto może ucieka, rotacja OGROMNA!

Patrycja

@kandydat a na jakie stanowisko aplikujesz do CBRE Corporate Outsourcing? Może ktoś powiedzieć coś więcej na temat tego testu z exela? Ile trwa czasu cały test? Czy jest trudny? Pewnie nie jednemu kandydatowi do tej firmy takie informacje zmniejszą stres.

kandydat

Hej, tak jak ktoś powyżej pytał: Jak podczas rekrutacji wygląda test z Excela?

Patrycja

W internecie pojawiło się sporo ofert pracy od CBRE Corporate Outsourcing. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jak możecie go ocenić? @Gość Piszesz, że proces rekrutacji jest przekombinowany - co dokładnie masz na myśli? Jak wyglądał? Czy było kilka etapów? Mówisz, że atmosfera w firmie była fatalna - jak myślisz dlaczego?

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. I dziękuję. HR z pretensjami do całego świata, proces rekrutacji przekombinowany i niemający nic wspólnego z rzeczywistą pracą. Fatalna atmosfera, kłótnie od Zarządu (w tamtym roku z hukiem wywalili Dyrektora Generalnego) po Team Leaderów. Pieniądze bardzo przeciętne jak na warunki warszawskie, socjal bez rewelacji, w dodatku wszystkich dobijają te maksymalnie zielone ściany, które dosłownie biją po oczach. Odradzam - jeśli nie musicie, nie przyjmujcie oferty.

robotech

Również nie polecam. Pracowałam tam jakiś czas porównanie do Hidusów, które się tu pojawia trafne. Dział HR moim zdaniem odrealniony. Obiecują różne rzeczy a wiedzy o realnej pracy czy problemach na codzień nie posiadają. Tysiące faktur które żeby klepać trzeba przejść kilka etapów. A na koniec okazuje się malpia robota. Duża rotacja. Nikt do końca nie wie co robi. Małe zarobki. Uwaga co się podpisuje w listach intencyjnych mało kiedy chcą regenocjować stawki. Wielu przełożonych z brakami z wiedzy ogólnej i etycznej. Fakt Social ok i wypłaty na czas bo to jedyne co od nich chyba nie zalezy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Domaniewska 30
    02-672 Warszawa

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.