Opinie o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. w Warszawa

kandydat

zacznę od telefonu jakiejs młodej pani która rozmawiała ze mna na odwal sie, ziewając w tym samym czasie i lekceważąc rozmówcę, potem zaproszenie na rozmowe - fajna rzeczowa, sprawdzenie angielskiego, drugi etap z kolejnymi kobietami - od tego momentu wiedziałem, że nigdy nie chciałbym tam pracować. 100 różnych pytań jak zachowałbym sie w takiej i takiej sytuacji, rozwaliło mnie pytanie 'co by Pan zrobił gdyby siedział obok Pana kolega z teamu którego Pan nie lubi"- a co to jest? przedszkole? i mnóstwo bezsensownych pytań utwierdzających mnie, że to stanowisko to nic innego jak użeranie się z debilami i proszenie o feedbacki, maile , jakby Ci ludzie, którzy tam pracują nie wiedzieli za co im płacą. Nie polecam, szkoda czasu tym bardziej, że po dwóch etapach nie dostałem nawet maila z informacją ze nie dostałem tej posady. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poprawic jakosć rozmów kwalifikacyjnych

whysoserious

Jeśli kochasz: leniuchować, pisać bezsensowne maile, tracić czas na jałowych meetingach, patrzeć pół dnia w excela, a pozerka to Twoja codzienność, to świetnie się tam odnajdziesz! Kadra zarządzająca zbyt przestraszona żeby spróbować cokolwiek zmienić na lepsze. Bawią się w politykę i roszady, zamiast zainwestować swój czas/pieniądze w ludzi czy pomysły. HR'y nie wychodzą ze swojej budki, w której całymi dniami szukają kolejnych łosi do wykorzystania. Nie widziałem ani jednej akcji która wyszłaby od HR, która poprawiłaby employee well-being. Reszta jest zabiegana, zestresowana, przepracowana i zdenerwowana. Firma wymaga nadgodzin, są pracownicy którzy nie mają weekendów (pracują 55-60h/tygodniowo). Żeby wypłacić nadgodziny trzeba się bić i mocno stawiać na swoim, w innym przypadku "do odebrania jako urlop". Biuro ciasne, nieergonomiczne, 0 intymności, jedna kuchnia na 7 pięter. Technologia z 2012, windows 7, stare laptopy (niektóre bez SSD). Apki potrzebne do pracy: Outlook, Excel, Word, powerpoint, przeglądarka. Programowanie? VBA; good luck. Cloud? Nie. Polko, Polaku, nie dajcie się wykorzystywać, nie warto!

@whysoserious

Budynek jest nowy, fajny, na każdym piętrze masz coffe point i małą kuchnię, a główna kuchnia zajmuje pół piętra. Czego jeszcze byś chciał? Chciałbyś aby kuchni było 3-4 żeby zamiast pracować mógłbyś sobie siedzieć i nic nie robić? Technologia z 2012? Cała masa lapków ma win 10, który jest mało przyjazny w użyciu i dużo osób by się z chęcia za te win 7 zamieniło. Ja mam win 7 i to wystarczy. Generalnie twój wpis to stek bzdur, mam nadzieje że już u nas nie pracujesz.

Emka

Ty tak na serio "mam nadzieje że już u nas nie pracujesz"? Zastanów się co piszesz.

klara
@whysoserious

Szczera prawda o CBRE, do tego kadra zarzadzająca nie demotywuje i promuje ludzi w oparciu o osobiste sympatie , tych z którymi chodza na papieroska czy imprezują. Firma nie dla ludzi z wiedzą , ceniących profesjonalizm i nie lubiacych odmożdzajacych procesów!

@klara

Jak nie demotywuje to chyba dobrze nie?

Kama

To chyba jednak zwykła literówka i chodzi o to, że przełożeni swoim zachowaniem demotywuja pracowników z długoletnim stażem (czyli tych co są juz w firmie powiedzmy dłużej niż 2 lata) . Potwierdzam to co piszą przedmówcy. Awanse dla pupilkow i przyjaciół menadżerów, nie zawsze sprawiedliwe w stosunku do tych uczciwie pracujących. Wystarczy przejrzeć instagram czy facebooka przelozonego by zrozumieć pewne decyzję personalne odnośnie awansow. Praca dobra na start, ale by rozwinąć skrzydła w pewnej dziedzinie, trzeba szukać pracy gdzie indziej.

@Kama

A w jakim dziale takie praktyki?

Niedoszły pracownik

Ponad tydzień temu odbyłam rozmowę najpierw przez telefon z rekruterką, po polsku i po angielsku, później jeszcze w innym języku, który deklarowałam, całoś trwała ok. 30 min. ok, zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa z potencjalnym przyszłym TL, po angielsku, standardowa, ale sztywna. Potem był jeszcze test dotyczący umów najmu na 4 strony A5 z tego co pamiętam, dużo w każdym razie i tylko 15 min (za mało - przynajmniej dla mnie). Odezwać, bez względu na wynik mieli się max.do piątku. Cisza ;) ewidentnie brak szacunku do czasu kandydata.

A4*

@Niedoszły pracownik

Możesz powiedzieć jeszcze, na jakie konkretnie stanowisko aplikowałaś w firmie CBRE Corporate Outsourcing? Czy ostatecznie pracodawca się z Tobą skontaktował, bądź Ty sam skontaktowałaś się z nim w sprawie informacji zwrotnej? Napisz proszę, jakie pytania padły podczas rekrutacji. Czy nowi pracownicy od razu otrzymują umowę o pracę? To najważniejszy aspekt zatrudnienia, stąd moje pytanie.

klara
@Niedoszły pracownik

Ta firma to porażka, prowizorka i brak profesjonalizmu takze ze strony HR (np dobrze ze sie pani odezwala,bo zgubilismy emaila)...

Kropp

(usunięte przez administratora), pip niech się tym zajmie w końcu

Specjalista ds. Finansowych

Tradycyjnie: rozmowa z kierownikiem dzialu i bezposrednim team leaderem: bardzo nie milo i duzo stresu! Test z Excella, rozmowa po angielsku

tradycyjna sieczka rekrutacyjna, gdzie sie widzisz za 5 lat? Jaka byla najbardziej stresujaca sytuacja w Twoim zyciu?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
SzpilaSzpula

Dzis odbylam rozmowe kwalfikacyjna przez telefon - pani po drugiej stronie byla chyba znudzona albo spiaca, bo wzdychala ciezko, a w trakcie opisywania przeze mnie "trudnego doswiadczenia z klientem" w jezyku EN - mialam wrazenie, ze ziewnela, co troche wytracilo mnie z rytmu. Nie wiem czy ktos raczy mnie zaprosic na dalszy etap rekrutacji ale nie jestem nawet pewna czy chce byc zaproszona, tak czy inaczej - wrazenia srednie.

gosc
@SzpilaSzpula

Nie wiem na jakie stanowisko aplikowałaś, ale działu RTR nie polecam. Zarządzanie fatalne ,można się tylko cofnąc w rozwoju. Ogromna rotacja personelu,ludzie wrecz uciekaja, biorą nawet osoby bez doswiadczenia i wiedzy z zakresu ksiegowości. Tworzenie absurdalnych procedur i procesów oraz promowanie osób oparte o osobiste sympatie team leadrów i managerów.

@SzpilaSzpula

Czy ktoś się do Ciebie odezwał w sprawie dalszego etapu rekrutacji? Jeśli tak, to jaką decyzję podjęłaś odnośnie pracy w firmie CBRE Corporate Outsourcing? Planujesz zatrudnić się w firmie? Rozumiem, że nie jesteś zadowolona z zachowania rekruterki, a czy same warunki z ogłoszenia o pracę były dla Ciebie zadowalające?

Cezary

Przeważnie kierownictwo firmy nie podoba się pracownikom!!!

werk@
@Cezary

trudno nazywać kierownictwem osoby które są Twoimi TL/supervisorami nie ukończyły 30 roku życia, i świata poza inną firmą niż CBRE nie widziały. Z jednej strony lojalność ale z drugiej wąski światopogląd na zarządzanie ludzmi.

Mariola
@werk@

Przepraszam, ale co ma wiek do stylu zarządzania i ogólnie do osoby? Znam wiele osób, które mając 40+ umysłem i zachowaniem niewiele sie różnią od licealistów. Proszę, nie generalizujmy..

Worker
@Mariola

Doświadczenie zdobywa się z wiekiem, a im większe doświadczenie tym większy autorytet wśród kolegow (tak kolegów a nie podwladnych, bo razem jesteście zespolem). Sytuacja w Cbre to potwierdza- osoby nie mające pojęcia o procesach i na dodatek bez doświadczenia w kierowaniu ludźmi zostają leaderami. Jednak i tak najgorszy w tym wszystkim jest brak pokory, jak to już było wspomniane.

EEeeee !
@Worker

nie dziwie sie.... kiedy podczas rekrutacji (mam ponad 30lat) dowiedzialem sie ze moim team leaderem-buddy ma byc koles ktory ma 24 lata to wymieklem i podziekowalem...... sorry, ale jakie on moze miec doswiadczenie i wiedze o zarzadzaniu personelem. LOL ! ;D

29-latek
@EEeeee !

o kurcze, 30 lat... Ty to musisz mieć dopiero doświadczenie. Ja zadałbym sobie podstawowe pytanie, dlaczego to ja nie rekrutuje tego 24-latka tylko on mnie. Pozdrawiam :)

Zosia
@29-latek

no właśnie, zastanów się w jaki sposób 24-latek może zostać team liderem, ja znam tylko 2 sposoby w tym wieku. Popłynął kolega, hahahaa :)

@EEeeee !

Dobre ;)

??
@Zosia

Jakie?

Patrycja

@Były pracownik, możesz doprecyzować, co dokładnie masz na myśli? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy na tym stanowisku, z jakich względów? Na stronie internetowej CBRE można przeczytać, że firma daje nieograniczone możliwości rozwoju, jak to wygląda w praktyce?

Praca jako Technik FM na skarbimierzu to jakaś kpina !!!

Patrycja

@pracownik, Twój komentarz w wyczerpujący sposób odpowiada na wiele pytań i na pewno wielu osobom pomoże. Mówisz, że wiele osób dość wcześnie zaczyna pracę w CBRE, i że mają możliwość rozwoju zawodowego. Czy istnieje jakaś jasno określona ścieżka kariery? Jak często są prowadzone wewnętrzne rekrutacje?

Kam
@Patrycja

Zastanawiam sie Patrycjo czy nie jestes przypadkiem z dzialu HR lub innego. Od ponad 2 miesiecy zadajesz pytania odnosnie CBRE i to nie sa laickie pytania osoby szukajacej pracy ;) gdybys chciala pracowac w cbre to bys sie po prostu zatrudnila a nie tak gdybala tu na forum od dluzszego czasu. I tak abstachujac nie wiem czy jest to dobra linia obrony tego co zostalo tu napisane wczesniej. Jesli faktycznie jestes, moze warto zrobic to bardziej profesjonalnie i tak jak to robia inne firmy, ktore oficjalnie odpowiadaja jako HR na profilach swoich firm na portalu gowork Pozdrawiam

NICK
@Kam

To jest najpewniej pracownik GO work który ma za zadanie podtrzymywać rozmowę. Czytam komentarze na tematy innych firm i tam też takie Patrycje się wypowiadają w takim samym tonie zadając pytania.

Axellus

Witam Tak sie patrze na opinie i anty-opinie i mam poniekad ubaw. Powod? Widac ze firma idzie wylacznie w mlodych pracownikow bo starszych stazem po prostu nie jest w stanie zatrzymac. Mialem stycznosc projektowa przez 2 miesiace. teraz jestem senior na rynku pracy nie ukrywam. Jednak CBRE przekonalo mnie do jednego outsorcingowego - jak problem nie jest na rynku brytyjskim - zignorujmy go. Jesli jest ktos kto chce dziabiac w klawiature za grosze- zatrudmy go. Jesli sa problemy- udajmy ze ich nie ma- to akurat takie bialoruskie itp. Poki polski klepacz bedzie mial wartosc ta firma przetrwa. Tylko od ludzi myslacych i majacych cele i motywacje zalezy czy to g.. bedzie na rynku polskim czy nie. Za rok moze byc w Rumunii- i co mu zrobicie?

Patrycja

@pracownik, dziękuję za szczegółową odpowiedź. Wspomniałeś, że głównie ze względu na zarobki firma jest dobra tylko na początek kariery, ale czy sądzisz, że daje szanse rozwoju? @Marta, planujesz związać się z firmą? Masz już wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Może opiszesz, jak przebiega rekrutacja?

@Patrycja

zależy o jakim rozwoju mowa, poniewaz każdy swoje preferencje ma. Firma pomaga się ogarnąć z kulturą pracy w korporacji. Jeśli ktoś chce się piąć po szczeblach samego zarządzania np zespołem, to jest ok. Stad duzo team liderów poniżej 30stki, ktorzy tu zaczynali swoja przygode z praca zaraz po studiach lub ich w trakcie. Gorzej dla specjalistow konkretnych dziedzin, dla ktorych wazny jest rozwoj przede wszystkim merytoryczny. Myśle ze niekomfortowo moga sie czuc osoby w pewnym wieku, z wieloletnim doswiadczeniem z innych firm, ktorzy szukają nowych wyzwan i szans dalszego rozwoju branzowego. Nawet jesli wynegocjucja wieksze zarobki, moze sie okazac ze pod wzgledem pelnionych obowiazkow robią krok do tyłu. Ale każdy wybiera jak chce, czy chce większą wypłatę, czy próbować sie czegos nauczyc, czy tego i tego. Dla dobrych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem wypłata w CBRE moze sie okazać po prostu za mala. Warto sprawdzic sobie mediany wypłat z Warszawy na konkretnych stanowiskach w internecie i to powinien być punkt wyjścia rozmow rekrutacyjnych niezaleznie od firmy - to moja rada, bo na spektakularne podwyzki raczej nie ma co tu liczyc pozniej. Patrzac po korytarzach dominują ludzie własnie w okolicach 30stki kub mniej. Moze w sumie to świadczyć o "trudności" pracy. Stąd moje zdanie że to dobra firma na start.

Czy wiecie jak wygląda test rekrutacyjny z excela ? Znajomość jakich funkcji jest sprawdzana ?

test z excela
@Marta

wszystko kwestia działu - zadania do wykonania na podstawie danych. tabele przestawne i funkcja vlookup to pewniaki

Ewelina

CBRE ma opinię dobrego pracodawcy. Trzeba jedynie lubić taką pracę i będzie ok

Patrycja

Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło? We wcześniejszych komentarzach pojawiały się informacje o tym, że w dziale księgowości występuje duża rotacja, czy tak jest nadal? Wiecie coś na temat prowadzonych teraz rekrutacji? Pisaliście również, że firma zapewnia dostęp do benefitów, a czy organizuje wyjścia integracyjne, bądź wspiera inicjatywy sportowe?

NICK
@Patrycja

Ciężko powiedzieć, ja pracuje od kilku lat jestem zadowolony. Jest dużo osób które pracują latami i są zadowolone i są to pozytywne osoby. Ja bym negatywne komentarze poedzilił na 3 grupy - osób ktorym nie wyszło w firmie, byli roszczeniowi etc. , osób które faktycznie może nie odnalazły się w strukturze korporacyjnej, trafiły na złe stanowisko na którym się nie spełniali; i ostatnia grupa może faktycznie trafiła na jakiegoś dziwnego szefa i miała złe odczucia choc wydaje mi się że to mniejszosc(a tacy szefowie znajdą się wszędzie). Co do benefitów - to wyjscia integracyjne są w zaleznosci od budzetu - u mnie w dziale raz/dwa razy na rok. inicjatywy sportowe - druzyny siatkowka, pilka nozna, bieganie etc. Ostatnio coraz więcej na wellness kładą nacisk.

Jak się pracuje? Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Karol

Jakie widełki płacowe na stanowisku młodszego specjalisty?

Zawiedziony

Mówiąc o Cbre zdecydowanie nie można generalizować. Możliwości jest na prawdę dużo. Niemniej jednak głównym problemem firmy jest management. Wysokie stanowiska piastują osoby bez doświadczenia i absolutnie żadnych umiejętności kierowania ludźmi. Sposób zarządzania krzykiem, wrzaskami i obelgami jest szczególnie popularny w dziale księgowości a obgadywanie i obrażanie pracowników jest tam na porządku dziennym. Team leaderzy nie zajmują się niczym oprócz komentowania ubioru, fryzur i sposobu bycia współpracowników dzięki którym de facto dostają premie i wypełniają założone cele. Poza tym nie są w stanie pomóc w rozwiązaniu absolutnie żadnego problemu, a jak sami twierdzą to czego nie wiedzą to nadrabiaja wyglądem i ciętym językiem. Nie ma się co dziwić jeśli ktoś pracuje na danym stanowisku pół roku, albo przechodzi z zupełnie innego działu i bierze się za leaderowanie ludźmi nie wykazując ani grama pokory, to skutkiem mogą być tylko sypiace się wypowiedzenia. Pseudo seniorzy maja listę obowiązków wypełnioną po brzegi "obowiązkami seniorskimi" ale nikt nie jest w stanie powiedzieć co tak na prawdę robią. Awanse odbywają się na zasadzie albo "wszyscy odeszli, zostałeś tylko ty więc zrobimy cię leaderem" albo " koleżanka team leaderki bardzo chce awansować a że chodzą razem na obiady to na pewno sprawdzi się w nowej roli". Szacunek do kogokolwiek leży tam na ziemii i jest deptany na każdym kroku. Dział księgowości tak na prawdę ma mało wspólnego z księgowościa. Co lepsze projekty rozdysponowywane są w wąskim gronie między menedżera i team leaderow a najbardziej odmóżdżającą pracę zleca się ambitnym obiecując im rozwój, szansę i grube miliony, oczywiście za jakiś czas. Chaos i brak zarządzania próbuje się ukrywać pod szyldem "ciągłych zmian". Jeśli ktoś odważy się mieć jakieś uwagi to odsuwa się go od ciekawych zajęć nawet jeśli ma do tego predyspozycje, a jeśli ktoś upiera sie aby zmienić stanowisko to daje mu się cokolwiek oczywiście wychwalajac tę rolę pod niebiosa. Później okazuje się że wpadłes jeszcze gorzej a obietnice nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nikt tam nie próbuje zatrzymać pracownika dlatego rotacja jest ogromna a cała księgowość "wymienia sie" w zastraszającym tempie. Obecna menedżerka działu za punkt honoru postawiła sobie zreorganizowac zespół i na miejsce każdego kto jest na prawdę dobry, ale odchodzi bo ma już dość, zatrudnia dwóch albo i trzech przeciętnych którzy nie znają nawet podstaw ksiegowosci. Atmosfera bywa nie do zniesienia. Jak wspomniałem na początku tak wygląda dział księgowości i jego pseudo zarządzający. Zarobki kształtują się na prawdę dobrze, ale tylko na poziomie menegementu. "szarym" pracownikom proponuje się śmieszne podwyżki. Firma daje benefity ale nie różnią się one niczym od tych dostępnych na rynku. Tak widać sytuacja w dziale księgowym jest na prawdę trudna. Jeśli ktoś z wysokiego managementu nie zainteresuje się problemem i nie zmieni sposobu przyznawania wyższych stanowisk to mało kto będzie chciał tam pracować.

Pracowałam w tej firmie przez kilka lat a odeszłam w 2015 roku. Jeżeli ktoś jest bez pracy i ma niewielkie doświadczenie, może przyjść do tej firmy na 6-12 miesięcy, natomiast jeśli ktoś szuka: - jasno zdefiniowanych obowiązków - dobrej atmosfery i komunikacji z przełożonymi - możliwości awansu nie jest to miejsce dla niego. CBRE Corporate Outsourcing to też jedyny mój dotychczasowy pracodawca, gdzie o odejściu przełożonego dowiedziałam sie ostatniego dnia jego pracy i nie było to zwolnienie dyscyplinarne. Największe bolączki tej firmy to kultura zarządzania ludźmi, kiepska komunkacja i chaos w procesach i systemach. Pod względem atmosfery było to najgorsze miejsce, w którym dotychczas pracowałam. Niestety odradzam.

Pani_xyz

Hej, a czemu piszesz o doświadczeniach sprzed 3ech lat ? Od tamtej pory wiele mogło się zmienić, jeśli takie były Twoje odczucia trzeba było je przelać tutaj wtedy... Pozdrawiam

@Pani_xyz

podpowiadam, nie zmieniło się absolutnie nic, powiedziałbym że jak trafisz do pewnego działu to może być jeszcze gorzej. Polityczne gierki to norma, a wszystko co opisała osoba "Były pracownik" jest 100% prawdą. Nie polecam !

obecny pracownik (jeszcze)
@anonymous

Nic sie nie zmieniło. Pseudo awanse to nie takie awanse z prawdziwego zdarzenia. Zmieniaja nazwe stanowiska, dają minimalną podwyzkę i wraz robisz to samo. Sciezki kariery niby są, ale tylko po to by cos sie dla ciebie zmieniło po roku czasu. Prawdziwy awans w obowiazkach, ktory jest rozwojowy i wyzwaniowy, moze CI sie zdarzy po 3-4 latach. Ktoś tu wspomnial o benefitach-nie oszukujmy się - każda dużą firma w Warszawie oferuje dokładnie ten sam pakiet na start- ubezpieczenie, multisport, itp Benefity teraz są standardem, a nie nagrodą. Tym bardziej, ze płacisz za to ze swojej pensji (wieksze lub mniejsze kwoty)

Patrycja

@Nick chcesz am przekazać, ze firma CBRE Corporate Outsourcing Sp z o.o. jest dobrym miejscem na start w karierze i przyuczenie się zawodu? Zatem czy faktycznie osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie?

Emplo

Po prosto tragedia !!! Moim zdaniem najbardziej tragiczna firma ktora istnieje w Warszawie. TL maja ZERO doswiadczenia w tym co robia. Nie maja zadnego zielonego pojecia o raporcie ktory maja zaaprobowac ale zaaprobuja :) masakra jest w tej firmie. Jest takie dapartament (usunięte przez administratora)tam to nie wiadomo kto za co jest odpowiedzialny. Jest manager(usunięte przez administratora)ktory nic nie umie ale rzadzi caly departament. Jesli ktos nie ma zadnego doswiadczenia i chce cos zdobyc na kilka miesiac to moze byc ale nie wiecej niz rok. Najnizsze wynagrodzenie w Warszawie w tej firmie. Bardzo nie polecam tego (usunięte przez administratora) w tej firmie z wzgledu atomesfery pracy !!!

Ex-pracownik 1208
@Emplo

Czy to znaczy ze pracowales/as we wszystkich firmach w Warszawie, ze uwazasz, ze najbardziej tragiczna ? ja w CBRE pracowalam 5 lat i bylam bardzo zadowolona, a odeszlam tylko dlatego, ze byla to moja pierwsza powazna praca i chcialam zdobyc nowe doswiadczenie. Trafilam do firmy, z ktorej bardzo szybko odeszlam, poniewaz w porownaniu do CBRE to byla dopiero tragedia - nie polecam dawac takich opinii, jesli nie ma sie rozeznania na rynku (powyzszy komentarz swiadczy o dojrzalosci, a wlasciwie niedojrzalosci piszacego). Jesli chodzi o ww managera to mialam okazje poznac i biorac pod uwage, ze ta osoba brala udzial w budowaniu (usunięte przez administratora)od podstaw jest mi ciezko uwierzyc, ze nie nie umie. Nie potrafisz docenic benefitow, ktore dostajesz od firmy, 8-godzinnego trybu pracy (jesli pracujesz dluzej masz mozliwosc odbioru nadgodzin lub sa one wyplacone) czy mozliwosci pracy z domu (wierz mi, ze w wielu innych firmach w Warszawie tego nie ma). Z tego co wiem, to firma rowniez zmianila podejscie do osob, ktore nie performuja i nie chca pracowac - z takimi osobami firma sie zegna (nie przedluzajac umowy lub ja po prostu konczac) - moze powyzszy Emplo jest wlasnie taka osoba ? :) Osobiscie uwazam, ze powyzszy komentarz jest krzywdzacy dla calego CBRE, bo pamietajmy nigdzie nie jest idealnie, a wielu miejscach jest o wiele gorzej :) Pozdrawiam, Ex-pracownik

Emplo2
@Emplo

Emplo polec prosze jakies fajne firmy, z tego co wiem dużo osob szuka z CBRE nowej pracy i też czytaja te opinie. Niestety tna koszty i leci po jakosci i satysfakcji z pracy.

I <3 Empolo wszystkowiedzący
@Emplo

Hej Empolo, pozostaje życzyć Ci znalezienia idealnego pracodawcę gdzie szefowie wszystko wiedzą i mają wielkie doświadczenie i znają każdy raport na wylot i najlepiej sami wszystko robią a pracownicy są tylko po to by płacić im ogromne wynagrodzenia. wnioskując po ładzie i składzie wypowiedzi to praca biurowa w Twoim przypadku mogła być lekkim nieporozumieniem i sugerowałbym może zacząć od czegoś mniej wymagającego. A przy okazji jeżeli wywołujesz już innych z imienia i nazwiska to miej jaja żeby i samemu się z imienia i nazwiska podpisać (no chyba że zamiast jaj nic tam nie ma).

Anonimowo
@Emplo

Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) to niestety prawda. Od samego początku panuje tam chaos, TL nie potrafią zarządzać zespołem, jest za mało ludzi w stosunku do ilości pracy, casy robione są na ilość a nie na jakość. Olbrzymia rotacja pracowników, którzy odchodzą po kilku miesiącach. Praca sama w sobie jest ciekawa ale niestety management jest na bardzo niskim poziomie I dużo osób odchodzi głównie przez to. Plus zarobki są najniższe w porównaniu do reszty działów, zerowe szanse na podwyżkę/awans. Sama firma natomiast daje duże możliwości rozwoju. Jest wiele stanowisk. (usunięte przez administratora) jest mała częścią (60 osób z 700 zatrudnionych) więc nie ma co się zrażać. Jest wielu świetnych TL, Managerów, zespołów, którzy cechują się profesjonalizmem, dobra organizacją etc. Zarobki też są większe. Plusem jest możliwość pracy z domu, bonusy, bony sodexo. Teraz jest nowe biuro, więc pracuje się przyjemnie w komfortowych warunkach.

Emplo Fun
@Emplo

Drogi Emplo. Jesli spróbowałes pracy tylko w (usunięte przez administratora) pod w/w osobnikiem to nie oceniaj całej firmy na tej podstawie. Jesli chodzi o departament (usunięte przez administratora)i osobę zarządzającą to w pełni się z Tobą zgodzę .. totalny wyzysk, a menago widzi tylko cyferki i statystyki, a nie ludzi. Najchetniej wytatułował by im kody kreskowe i skanował jak towary. Ale jeśli chodzi o reszte firmy to jak najbardziej na plus. Fajnie zorganizowane, elastyczne godziny pracy, benefity, promocje, bonusy, możliwosc pracy z domu w zależnosci od sytuacji ... na prawdę plusów jest bardzo dużo tylko najpierw trzeba wymagać czegoś od siebie i prezentować coś sobą a potem wymagać od firmy.

@Emplo

Ocenianie calej firmy przez pryzmat jednej osoby jest bardzo niesprawieldiwe. Praca na (usunięte przez administratora)moze nie jest najbardziej ambitna, ale to dobre miejsce zeby nauczyc sie procesow, standardów, ogolnie calej "firmy" i zrobic baze by isc dalej. Trzeba byc duzym tumanem, zeby odbic sie od (usunięte przez administratora):)) Smieszne sa argumenty ze firma nie daje mozliwosci rozwoju w chwili gdy jest blisko 50 otwartych pozycji w wewnetrznej rekrutacji w kilkunastu roznych dzialach. W firmie mozna sie bardzo rozwinac, wiele osob z (usunięte przez administratora) przeszlo do innych dzialow, gdzie robia fajniejsze rzeczy za wieksze pieniadze. Firma placi malo? a Emplo nie wiedzial na jakie warunki sie zgadza przyjmujac oferte? To teraz pracuj i nie miej do firmy pretensji ze te warunki przyjales. CBRE to dobre miejsce do pracy, po 8h wychodzi sie do domu i zapomina o pracy. Sa benefity, ktorych wiele innych firm nie oferuje, jest nowe super wygodne biuro. Duzo osoby odeszlo do innych firm i szybko tego zalowalo, bo okazalo sie, ze trawa nie zawsze jest bardziej zielona po drugiej stronie. zeby to zrozumiec trzeba zjesc chleba z innych piecow a nie byc roszczeniowym millenialsem oczkujacym grubej kasy za nic nierobienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Domaniewska 30
    02-672 Warszawa

Cbre Business Services Organisation Sp. z o.o.