Opinie o BI-ES w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

Bobik

Nie polecam duży zapierdziel

?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? O co pytają, czy długo czeka się na odpowiedź?

Odp
@?

To zależy na jakie stanowisko, może warto sprecyzować odpowiedź. Firma jest raczej z tych biedniejszych więc etap jest tylko jeden, raczej proste pytania o firmie itp.

@?

Jak kompetencji nie posiadasz jesteś IDEAŁEM, nie naucza a zniechęca. Będziesz NARZĘDZIEM...

Odpowiadacz
@Joasia

Hym raczej się z tym nie zgodzę ponieważ ludzie którzy zostali przynajmniej w dziale sprzedaży nie są osobami lotnymi żeby traktować cie jako narzędzie chyba że ktoś jest (usunięte przez administratora)

Joasia

Dziwi mnie kochani, że każdy ma coś negatywnego do powiedzenia a dalej jesteście NO NAME. Trzeba pisać szczerze i otwarcie, żeby wiedzieli z kim rozmawiają. Taki syndrom " Sztokholmski" troszkę, widzę.

@Joasia

Wiesz jeśli ktoś obecnie pracuje w firmie nie będzie podawał swoich danych bo by się to dla niego negatywnie skończyło. Nie przesadzajmy z tym syndromem Sztokholmskim. Ja pracuje jak Ph i to co się dzieje to porażka. Od roku firma jest tonącym okrętem przynajmniej na rynku PL. Ilość ph w poprzednich latach a teraz to połowa każdy czeka na wypowiedzenie bo chociaż dostanie odprawę od której prezesik się miga i trzeba postraszyć go prawnikiem żeby dostać swoje należne.

Usuwacz wpisów

Wywiozła się dyskusja na temat flotowca w firmie Pana W, który wypowiedział się na forum w samych superlatywach o sobie nagle pod wpisem pojawiły się dwa komentarze negujące tą wypowiedź. A tu nagle w magiczny sposób trzy komentarze zostały usunięte, czy to jakieś czary mary?

@Usuwacz wpisów

Dodaję komentarze co jakiś czas. I są one usuwane od razu po chwili od dodania. Nie wolno wspominać o flocie? Bo takiej to chyba żadna inna firma nie ma...

Przedstawiciel

Dokladnie bądźmy obiektywni, niech inni wiedzą którzy myślą o tej pracy w firmie jaka jest prawda. Flota to porażka oraz osoba która nią zarządza również.

@Usuwacz wpisów

Ktoś ma płacone, żeby dbał o wizerunek firmy i zgarniał kolejnych " frajerów" z całym szacunkiem do (usunięte przez administratora) osób

@Joasia

Zgadza się ale jest to słabe że usuwane są merytoryczne komentarze bez wulgaryzmów i łamania regulaminu. Uroda ogarnij się z usuwaniem komentarzy, każdy z branży wie jaki firma ma wizerunek bądź mieszkańcy Iławy gdzie produkty firmy są znienawidzone poprzez opinie ludzi którzy pracowali w tym zakładzie pracy.

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

Jak jest z pakietem medycznym w BI-ES? Można dołączyć rodzinę?

Cześć, odezwij się do Nas na hr@urodapolska.eu i opiszemy wszystko co i jak :) pozdrawiamy Team BI-ES

Praca

Bi es nie daje żadnego pakietu medycznego, ani kart multisport, ani żadnego socjalu, ani premii świątecznych, dofinansowania do urlopu. Nic

Były
@Praca

Dokładnie firma nie daje nic. Polityka firmy zatrzymla się na standardach jakie obowiązały 20 lat temu. W ostatnim czasie z firmy odchodzi dużo ludzi ponieważ nie ma tu przyszłości.

W bies nie ma pakietu medycznego więc o czym tu mowa.

Również były ph

Praca w Urodzie była fajna ale dość specyficzna. Teraz już bym w to nie brnął, ale były czasy gdzie się co miesiąc wyrabiało premie, były konkursy, co dodatkowo można było coś zarobić, a nawet wycieczki. Teraz to delikatnie mówiąc lipa, przedstawicieli coraz mniej, a plany wyższe o dwa razy, jak to wyrabiać? Nie wystarczą łączone tereny. Kierownicy, Dyrektor (Rafał) oraz Kasia z ds to super ludzie, którzy naprawdę robią dobrą robotę. Natomiast flota...popieram przedmówcę, (usunięte przez administratora) To nie przedstawiciele nie dbają o swoje auta jak to jest nagminnie zarzucane przez flotowca ale on sam, odwleka naprawy, jest arogancki do tego stopnia, że aż strach cokolwiek zgłaszać. Na zużytych hamulcach jeździłem do momentu gdzie trzeba było zrobić badania techniczne, ale naprawa była dopiero jak auto nie przeszło przeglądu bo miałem mimo to jechać, a nóż może przejdzie, jak nie to będziemy robić. Oczywiście nie przeszło i trzeba było naprawić;) Ale ogólnie to miło wspominać będę pracę w Urodzie, chętnie bym jeszcze tam popracował no ale nie za taką podstawę..Nie w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam całą ekipę

Kolejny były ph
@Również były ph

Czemu ma służyć to forum? Chyba usuwaniu postów przez pracowników urody. Trzeba robić screeny i powielać wpisy. Jeśli chodzi o mnie to nie pamiętam czasów żeby były wycieczki ale konkursy dodatkowo gratyfikowane jak najbardziej ale to już zamierzchłe czasy. Dokładnie ph odchodzą a nawet doszly mnie słuchy że teraz prezes robi pod górę i nie pozwala odejść wcześniej tylko ph muszą pracować pełen okres wypowiedzenia, z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika ale to już problem zarządzających tą firmą. Plany na chwilę obecną ciężkie do wyrobienia wręcz nie realne. O Dyrektorze Rafale złego słowa nie powiem ale o Pani Kasi to już tak miło nie będzie mając z nią do czynienia bardzo nie przyjmna czepliwa itp wykorzystuję swoją przewagę nad nowymi pracownikami. Praca za małe pieniądze podstawa najniższa krajowa zero dodatków premia wyrabialna co drugi miesiąc. Kiedyś poleciłbym firmę osobom bez doświadczenia ale teraz to bez sensu firmą bez perspektyw i pomysłu za moich czasów pracowało około 35 ph a teraz około 20 ph więc daje to do myślenia. Z 4 kierowników regionalnych zrobiło się 2 nie ma kto opiekować się dystrybutorami ogólnie firma jest tonącym okrętem. Ps dla Pana flotowca według mnie jednej z największych porażek tej firmy mam nadzieję że za swoje niedopełnienia, olewanie zgłaszanych usterek kiedyś odpowiesz karnie tylko niestety będzie to kosztem pracownika.

Kolejny były ph
@Kolejny były ph

A jeszcze zapomniałem dodać limity na paliwo średnio 1400zl na ph a ilość przejechanych kilometrów miesięcznie 4000-4500km i nikt go nie zwiększy zabraknie limitu czekaj na nowy miesiąc tylko problem jak brakuje Ci nie wiele do planu a nie masz paliwa to zamysl iście Iławslki chyba nie ma już drugiej takiej firmy.

Również były ph

Praca w Urodzie była fajna ale dość specyficzna. Teraz już bym w to nie brnął, ale były czasy gdzie się co miesiąc wyrabiało premie, były konkursy, co dodatkowo można było coś zarobić, a nawet wycieczki. Teraz to delikatnie mówiąc lipa, przedstawicieli coraz mniej, a plany wyższe o dwa razy, jak to wyrabiać? Nie wystarczą łączone tereny. Kierownicy, Dyrektor (Rafał) oraz Kasia z ds to super ludzie, którzy naprawdę robią dobrą robotę. Natomiast flota...popieram przedmówcę, tu nie jest dobrze.... To nie ph nie dbają o swoje auta jak to jest nagminnie zarzucane przez pana flotowca ale to on odwleka naprawy, jest arogancki do tego stopnia, że aż strach cokolwiek zgłaszać. Więc ph jeżdżą nie do końca sprawnymi autami bo nie mają wyjścia i czekają na naprawę która następuję nieprędko. Ale ogólnie to miło wspominać będę, chętnie bym jeszcze tam popracował no ale nie za taką podstawę.

Chętny do pracy

Jak aktualnie ma się sytuacja w bi-es na produkcji? Atmosfera w porządku, płacone na czas?

Jaka jest stawka początkowa w BI-ES? 31 lipca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Menadżer Sprzedaży.

Były pracownik ph

Czemu ciągle usuwane są moje opinię o firmę? Przecież nie naruszają regulaminu. Dodaje merytoryczne odpowiedzi Czemu ma służyć to forum?

@Były pracownik ph

Nie usuwamy żadnych opinii które są zgodne z regulaminem tego forum. Pozdrawiamy

@Były pracownik ph

Czemu znów usunęliście moja opinię? Przesłać screeny?

@Były pracownik ph

To był mój komentarz który usunęliście, czy narusza zasady regulaminu? Podstawa na stanowisku Ph to 2800 brutto. Premia uzależniona od wyników które z miesiąca na miesiąc coraz trudniej zrobić. Ogólnie można dostać maks 1000zl ale żeby to osiągnąć trzeba się bardzo na gimnastykować. Ogólnie firma zwalnia przedstawicieli a ich teren dzieli między innych ph. Największą porażką w firmie jest flota aut z przebiegiem ponad 200tys które nie są naprawiane i zagrażają bezpieczeństwu pracowników np pęknięta szyba, zużyte amortyzatory itp mimo zgłaszania do flotowca naprawy przeciągane są w nie skończoność.

Emil

Witam, jakie zarobki na stanowisko Magazyniera? I jak z odpowiedzialnością?

Krzysiek

Super praca, super zarobki. Wspaniała kierowniczka produkcji, nawet ten mały kierowniczek z magazynu w porządku. Polecam serdecznie

Dzień dobry państwu już pracuję w perfumach i mam sporo nowych pomysłów. Od 11 lat pracuję jako specjalista do spraw nastawiania kompozycji zapachowych w firmie kosmetycznej.

Ile jest zmian w BI-ES?

madlen

Jedna

Luna

Witam. Czy Firma posiada karty multisportu dla pracowników?

@Luna

Dzień dobry, w tym momencie pracujemy nad wprowadzeniem tego systemu dla naszych pracowników. Mamy nadzieję, że wdrożymy go od nowego roku. pozdrawiamy Team URODA

lucyna
@Luna

Pani Lucyno, od kiedy u prywaciarza ma Pani jakiekolwiek przywileje, karta multisport, oni o tym nawt nie słyszeli

Milka

Czy na produkcji jak sa nadwyżki to można po kosztach pobrać sobie produkty?

była

Widzę że tu ktoś z bies wpadł na genialny pomysł udaje zainteresowanych pracowników i sam sobie odpowiada . Nie polecam pracy w tej firmie , kierownicy a w szczególności ten kurdupel na magazynie traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . Omijać szerokim łukiem

Witam w jakich godzinach odbywa sie praca na produkcji?

@Kandydat

Dzień dobry, godziny są bardzo różne, w zależności od potrzeb mamy dwie zmiany bądź jedną. pozdrawiamy BI-ES

Witam ! W jakich godzinach obywa sie u Panstwa praca na produkcji? System jednozmianowy? Czy 2 zmiany?

@Kandydat

Dzień dobry, Pracujemy w systemie jednozmianowym i dwuzmianowym w zależności od potrzeb. Zmiany personelu odbywają się z odpowiednią odległością czasu potrzebną na dezynfekcję miejsc pracy oraz zapewnienie naszym pracownikom najwyższych standardów pracy oraz bezpieczeństwa. pozdrawiamy BI-ES

Czy pracownicy w BI-ES dogadują się między sobą?

Dzień dobry, oczywiście, że tak. pozdrawiamy

Biess

Jak obecnie pracują? Czy ktoś wie, aby były planowane jakieś zwolnienia?

@Biess

Dzień dobry, obecnie nasz zakład produkcyjny pracuję zgodnie z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Na ten moment nie planujemy żadnych zwolnień. pozdrawiamy Team BI-ES

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES