Opinie o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F w Łowin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F w Łowin

Cela ty pustaku jak ty mogłaś coś takiego zrobić szef tak ci zaufal wozil Ci (usunięte przez administratora) samochodem a ty wzamian go okradalas Wstyd

Tofik

Ja bym nawet taczki jej nie powierzył, przecież ona nawet prawo jazdy nie ma :)

Tofik

Tak, razem wyrzucaliśmy te serniki do worków , ile to pieniędzy i naszej pracy, ale cóż w kalkulatorze baterię się wyczerpały i dlatego ten błąd w systemie:)

@Tofik

He he ale wy jesteście śmieszni Dorobiła się i co was to interesuje myślcie że jakaś kara ją za to dopadnie to chyba się mocno myślicie Przecież sprawa rozeszła się po kościach i Darek nic z tym nie zrobi dalej WIELKI SZUM O NIC! !!Trzeba wiedzieć co i kiedy A ona i tak czytając te wasze śmieszne komentarze ma to wszystko w d.p. e Poczekajcie parę dni a zobaczycie że sprawa będzie zamknięte bo kto jak kto ale Celina wie co robi

Koleżka
@Dobra koleżanka

Posłuchaj dziewczynko (usunięte przez administratora) Celinki sprawiedliwość ją dopadła i wszyscy jej życzymy jak najgorzej czy dalej cos z tego będzie czy nie mamy to w dupi.e cieszymy się ze ten tyran już nie pracuje u nas w cukierni ze została ośmieszona okrzyknięta złodziejk.ą ukradł.a dużo kasy niech każdy się dowie co z niej za.kure.stwo!

@Koleżka

Śmieszna jesteś i tyle w temacie

Kolezka
@Dobra koleżanka

Ja śmieszny chyba raczej ty pomyliłaś forum przydu.pasie idz do niej i lepiej robotę jej załatw bo w okolicy nie dostanie napewno! Bez szkoły i z dyscyplinarnym zwolnieniem! No życie Kur.wa

@Kolezka

A kto Ci powiedział że dyscyplinarne zwolnienie co? Gadają a nie wiedzia

Wes się ogarni dziewczyno chyba nie jesteś na bieżąco świadectwo można zmienić

Wes się ogarni dziewczyno chyba nie jesteś na bieżąco świadectwo można zmienić

Koleżka
@Dobra koleżanka

Hehehe dawno się tak nie uśmiałem to zmieniaj!!!

@Dobra koleżanka

Rzeczywiście rozniosła się po kościach, wielki szum o NIC , Celina wie co robi, biję dla Ciebie brawo właśnie teraz dobra koleżanko, jeżeli NIC nazywasz okradaniem firmy na kilkaset tysięcy to jesteś albo niespełna rozumu albo naprawdę koleżanką Celiny , co jedno nie wyklucza drugiego, weź poczytaj sobie co Ty piszesz za bzdury , masz dobrego dealera , Celinka nie znalazła pracy w aptece ? Bo coś czuję a nawet jestem pewien że Apap wciągasz nosem

@Dobra koleżanka

Świadectwo, świadectwem.... Ale opinia.

@Leon

Opinia kogo? Wasza a co myślicie że ja to interesuje he he

A powinno

H2O zgadnij kto i skąd

Nie trzeba być pracownikiem tej firmy żeby się dowiedzieć co tam się działo za czasów panowania mieszkanki Pruszcza. Nie tylko w Pruszczu bylo głośno o tych wszystkich wybrykach i oszustwach tej osoby. Każdy widział jak wracała do domu z kartonami z ciastem. Świat jest mały i nikt nie jest głupi, tym bardziej teraz kiedy wyszły na jaw kradzieże tej pani wszystko staje się coraz bardziej jasne. Miejmy nadzieję że odpowie za wszystkie szkody i właściciel nie puści jej tego płazem.

Wy źli ludzie

To jest super osubka może się często wkurza ale w sercu jest bardzo miłą osubka

@Wy źli ludzie

Sądząc po błędach chyba sama ona to napisała

Nina
@H2O zgadnij kto i skąd

Kurde i właśnie o to chodziło żeby jej nie odpuścił. ...Ale niestety nie wytoczył i nie wytoczy jej sprawy ???? Z drugiej strony ciekawe czemu czyżby była to prawda że Cela coś na niego ma czy po prostu ma miękkie serce

Zorro
@Wy źli ludzie

Sama sobie wystawia opinię,sądząc po błędach (usunięte przez administratora)

Była pracownica

No w końcu wielka Pani kierownik się doigrała. Ludzi gnębiła darła się wyśmiewała teraz role się odwróciły i bardzo dobrze jej tak .Sama odeszłam z Cukierni bo psychicznie wykańczała tym krzykiem.Życze pracownikom w końcu normalnej i miłej atmosfery w pracy .

Co ja tu czytam! Chyba pomyślę o powrocie na stare śmieci ☺ Przez tą zmije musiałam odejść a praca nie była tak zła i ludzie również ☺ A ona pożal się Boże listy jak z kosmosu ciężko było wyjść po 8 godzinach. Pozdrawiam ☺

Oma
@klient

Szef na pewno się domyślał... Pracownicy wiedzieli, ale nie mieli siły przebicia. Mąż i rodzina też wiedzieli "co się dzieje" , a nic nie zrobili... Klienci tylko cierpieli.... Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, świeżej. Mm

H2O zgadnij kto i skąd
@Oma

Szef nie widzial bo Celina wiedziała jak odwrócić od siebie uwagę. Pod tym względem była expertem. Pracownicy widzieli i nie raz i nie dwa mówili szefowi o swoich podejrzeniach ale nikogo nie chciał słuchać. Teraz byłoby miło usłyszeć magiczne słowo na "P".

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dzik

Ja nie żałuję że nie ma p. Cekiny a teraz będzie lepiej w pracy o 14.00 a nie do 17 w pracy

Blee
@Dzik

Oczywiście ze lepiej już połowa ciasta na lewo nie wyjeżdża to listy dużo mniejsze i ludzie o normalnej godzinie kończą prace! p. Celina nawaliła zawsze pełno towaru i wtedy nie było widać jak na lewo pare blaszek znika. Teraz jej złodziejskie rączki będą u siostry na Zawiszy działać byle zdaleka od Cukierni!!!

Oma

Ooo.. Coja tu czytam... Święta Celina odwalila taki numer... Wstyd dla całej rodziny.. Skończylo się darmowe ciasta dla rodziny, teściowej... Ciekawe jak sobie da radę finansowo z jedną pensja.. Skończą się zakupy, wyjazdy... Jak to mówią karma wraca i do Niej wróciła.. Za ponizanie ludzi, falszywosc... Ciekawe czy na prawdę była taka (usunięte przez administratora) że zdradzała męża... A kochana okradala.?

Klient

To dlatego taka cena za tort ?? ????????

Witam was F &F jak tam praca. Coś ostatnio cicho tu ☺ .Jakiś dziwny spokój ☺ .

Leon

Ciekawe czy Dobra koleżanka będzie?

@Leon

Będę i będę śmiała się wam w oczy

Dobra koleżanka

Nawet nie wiesz że nie tylko ja się Tobie w oczy śmieje

Pytam czy byłaś

@Leon

A jak myślisz ???? Z kad wszystko wiem?

Leon

Spotkanie niestety się nie odbędzie głównej zainteresowanej BRAK

@Leon

Tak też przypuszczałem że się nie pojawi.Wstyd Tobie Celinko?Przecież Ty niby nic nie masz sobie do zarzucenia?Żyłaś tą firmą przez te wszystkie lata a teraz wstyd Tobie przekroczyć próg cukierni? Tak nie postępuje osoba z czystym sumieniem!!!

Ja też miałem kiedy spiecie z Nią. To co czytam oczom nie wierzę... Nikomu źle się nie życzy... Widać musiała Wam pracownikom obecnym mocno wejśc pod skórę ...po prostu Cieszcie się czystym powietrzem w firmie ???? karma wraca! Wrocila... .a jeżeli chodzi o szefa to nie sądzę żeby był w stanie Jej takie coś podarować...za dużo Go to kosztowało... Nie On. A na jej miejscu.... (Pomijając fakt że nigdy bym czegoś takiego nie zrobił) naprawdę na Madagaskar chyba bym się wyniosł... Współczuję tylko jej rodzinie. Nie są winni a będą palcami wytykani. No ale jak to ona mówiła...' może wykształcenia nie ma ale za to jest najlepsza szef Jej to na zapleczu okazuje' ... Takie jak miała wykształcenie tak rządziła... Powodzenia i spokojnej pracy Wam życzę. Dajcie znać jak po spotkaniu ;)

Ok, przecież nie będziemy kupować, za pół godziny przy kwiaciarni, może być?

@Marek

Ok

@Leon

Miejmy nadzieję że przyjedzie, bo od dwóch dni nie może dojechać tak zaje.bana robotą jest, najwyżej przed dom jej te kwiaty wyrzucimy:)

@Marek

Coś się wymyśli

Leon

To jak zbiórka o 10:00 aktualna?????

@Leon

Oczywiście że aktualna, tylko po kwiaty do golik muszę podjechać

Nie rozśmieszaj mnie

Jakie plecy ? Plecy to ona może miała ale tylko u szefa jak jeszcze jej wierzył , bo kto ją teraz przyjmie do pracy z takimi przebojami i wykształceniem podstawowym ? Nikt taki głupi nie jest i wieści o złodziejstwie się szybko niosą . Ona jest już spalona wszędzie , już ludzie o to zadbają i szef , żeby nigdzie roboty nie dostała ! Pozdro

Leon

31.08.2019 godzina 10:00 zbiórka w F&F kto chetny pogadać z Celinką?

@Leon

Ja będę , ostatni raz spojrze jej prosto w oczy , w oczy kryminalistki i złodziejki , ciekawe czy chociaż jakaś skruchę okaże

Można przynosić kwiaty.

Bączek
@Leon

Hehe dobre... ja będę niech spojrzy nam w oczy Ten ostatni raz!

@Bączek

Można , ale tylko białe lilie :)

Pączek

Czytam i oczom nie wierzę,jestem ciekaw na ile kasy został strzelony właściciel przez ten cały czas jej "panowania" 3 lata to sporo czasu

@Pączek

Pewnie na nowego craftera dla firmy by starczyło, tyle Celineczka kasy (usunięte przez administratora)

Dobra koleżanka

Dobre chyba sam nie wiesz co piszesz Jeszcze trochę i ty będziesz robił w Zieleni Miejskiej a nie ty w Bydgoskiej

I jak tam obecni pracownicy atmosfera w pracy? ??

Atmosfera pierwsza klasa uśmiechnięci każdy wie co ma robić cisza spokoj chwile bezcenne aż chce się pracować.

Czy możesz trochę naswietlić sprawę jak to wszystko wyglądało :)) Ciekawość mnie zżera :)) Czy to prawda że policja ją wyprowadziła? Złapano ją na gorącym uczynku? No i pewnie działo się to szybciej i były jakieś podejrzenie? ?Pozdrawiam zadowolonych :)))

Ona

Na bank trwało to już jakiś czas. Jak można patrzeć szefowi prosto w oczy a za plecami taki przekręt. Nie mam słów żeby ją opisać :D wstyd na cały zakład. Gdzie tam ku-rwa na zaklad. Na całą okolice. Strasznie przykre. Mieć taką posadke. Posiadać uznanie szefa. I kraść? Taka gruba forsę.. Można pogratulować jej jednego. Braku inteligencji :(

Wyszło szydło z worka i karma powróciła! A jednak jest sprawiedliwość na tym świecie. Udawała wielką panią a teraz to ją palcami wszyscy wytykaja. Bardzo dobrze niech poczuje się jak Ci których terroryzowała. A szef niestety ma nauczkę bo nikogo nie słuchał, a nie jedna osoba z nim rozmawiała na temat pani C. Jedno jest pewne, że teraz pracownicy będą mieli spokój i normalną atmosferę w pracy. Powodzenia Wam życzę i oby więcej nikt taki jak Celina się tam nie pojawił....

Bączek

No Celinko to pracy tak szybko nie znajdziesz w papierach na-sra-ne z doświadczeniem w kradzieży i z nie wypażonym py-skiem, chociaż może szwagier ci pomoże i zatrudni do wożenia taczką kostki brukowej ale niewiadomo czy zaryzykuje jeszcze jemu pod-pier-dolisz hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F - Łowin

• Jak się pracuje w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

Zobacz opinie na temat firmy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F
2.2/5 Na podstawie 30 ocen.

DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F