Opinie o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F w Łowin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F w Łowin

Potwierdzam wszystkie wpisy o paniach z piekarni . Nie wytrzymałam nawet dnia próbnego, po 2 godzinach poszłam do domu. na dodatek panie śmiały się ze mnie, że jestem pulchna. Nie polecam

Tom
@Ano

Tam nie ma magazyniera, bo po co jak ktoś pisal wyżej ,mogą robić to pracownicy w czasie swojej pracy. Za nadgodziny zle płacone albo tyle samo co za normalną godzinę jeszcze za przebieranie się odciągają od wypłaty kilka godzin w miesiącu .

Lola

Szkoda tylko, ze każdy taki wyszczekany anonimowo ale powiedzieć swoją opinię w twarz to już nie, tylko zwalniać się albo uciekać na inny dział. Panie z piekarni są przemiłe, pomocne i wprowadzają tam dobra atmosferę i poprawiają dzień ale żeby to zrozumieć trzeba nie mieć kija w(usunięte przez administratora) i być pozytywnie nastawionym a nie chodzić naburmuszonym po zakładzie i liczyć, że ktoś zrobi coś za Was.

Vat i Pit

A jak tam świeży narybek biurowy,? Dają rade przed świętami. Zapracowane pewnie bo nawet dzień dobry nie potrafią odpowiedzieć. Nie pozdrawiam

Jagna

Ile maksymalnie teraz może dostać tu magazynier? Trzy lata temu było to 3,5k , a na pewno pensja poszła w górę. Czy oprócz samej podstawy można liczyć na coś więcej? W ogłoszeniu nie było za wiele wymagań, więc chyba łatwo dostać tu pracę? W jakich godzinach pracują magazynierzy?

@Doma

Etat był ogłoszony kulka lat temu, a że firma która bierze dużo pieniędzy za prowadzenie strony internetowej nie zorientowała się że są stare ogłoszenia to tylko pogratulować. Dodatkową pensję? To nie u tego pracodawcy. Umowa o pracę pewnie i tak ale za najniższą krajową - dokładnie za taką pensję jak kierownik produkcji w tym zakładzie, oczywiscie na papierze. Dodatkowo jeszcze odejmą pracownikowi kilka godzin w miesiącu za przebieranie się i przygotowanie do pracy. Zresztą po co tam magazynier skoro pracownik produkcji może to zrobić w swoich godzinach pracy. Niestety ten pracodawca nie szanuje nikogo a w szczególności klienta - nie odbierając telefonów, sprzedając często stare ciasto albo spleśniałe torty. Już nawet nie chce się pisać o tym co "kotki" które biegają na zakładzie robią na magazynie. Nie polecam tego zakładu dla klienta a tym bardziej dla pracownika.

Jagna

@Jagna

Najniższa 27.70 brutto co daje jakieś 3200 na rękę za te stawkę to wszędzie jest praca nawet na stróżówce lepiej posiedziecić niż się denerwować i słuchac że to nie fabryka gwoździ.no nie robimy spozywke także place elokwentne do tego co robimy bo w fabryce gwoździ Więcej płacą nie wymagając takich standardów.zaraz Tłusty ciekawe co znowu z paczkami kupimy za cenę jak w sklepie znowu ?

@Jagna

Witam Jestem byłym pracownikiem F&F Pracuje się tam za najniższą krajową na początku, pierwsza umowa zlecenia na miesiąc, później na 2 miesiące również umowa o zlecenie, są nadgodziny ale nie płacone więcej i weekend pracujące. Atmosfera w pracy na piekarni bardzo specyficzna ponieważ dziewczyny robią psikusy i muszą najpierw strawić to że jest ktoś nowy.(Po 3 miesiącach nadal bez zmian zwłaszcza Pani K. i Pani a L.). Jako zakład pracy jest dużo dźwigania. Moją rezygnacją z pracy było problemy z kręgosłupem (pękniecie krążka oraz wypadnięcie dysku a obecnie operacja i pobyt w szpitalu) oraz zła atmosfera w pracy . Pozdrawiam

Trochę zaniepokoiłeś mnie tym dźwiganiem bo chciałem aplikować na magazyniera. Nie ma wózków widłowych tylko wszystko trzeba nosić ręcznie? Ja mam uprawnienia na widłaki więc z tym nie byłoby problemu tylko czy w firmie jest potrzebny sprzęt. Razem z tobą ilu magazynierów pracowało?

Anulaaaa

Generalnie praca sama w sobie nie jest zła. Jestem była pracownicą piekarni. Od samego początku byłam uczona na maszynie, jednak osoba która mnie niby miała nauczyć tak uczyła jakby chciała a nie mogła. Panie z piekarni bardzo specyficzne i nie miłe, nie mają podejścia do nowego pracownika. Tak jak pisała poprzednia Pani że nie mogą strawić że jest ktoś nowy i myślą że od razu będzie wszystko umieć. One zamiast normalnie pokazać to kręcą nosem i tylko się burzą w szczególności pani L. Kiedy robiłam na maszynie to robiłam to trochę wolniej niż panie by chciały. przez co skończyłam pracę o 14 panie widziały że mam pełne ręce roboty i jeszcze na koniec kazały z pretensjami umyć zmywarkę, gdzie nawet nie wiedziałam jak, a one w tym czasie stały i obgadywaly wszystkich

Ano
@Jagna

A jak te stawki wyglądają dzisiaj na magazyniera?

Pinky

Nie ma takiego stanowiska jak magazynier, tam pracownicy piekarni są magazynierami i kierowcy ktorzy robią po 12 godzin czasami.. robią wszystko za grosze które dostają bo szkoda kasy.. Brak szacunku do pracowników.. po co ma być porządek jak można doić z ludzi podwójnie

Pinky

Nie ma takiego stanowiska w tej firmie. Tam pracownicy są magazynierami(oczywiście najpierw muszą zrobic swoje listy a potem przekładać ciężki towar na magazynie) no i kierowcy ktorzy przychodząc w nocy do pracy nie raz pracują po 12 godzin bo trzeba przewieźć palety.. szkoda im kasy na magazyniera skoro mozna doić ludzi podwójnie i jeszcze płacić za nadgodziny nie raz mniej niż za godzinę pracy

Doma Nowy wpis
@Pinky

No, ale jednak etat był ogłoszony jako oddzielne stanowisko. To zwykli pracownicy mają dodatkowo płaconą pensję magazyniera? Mąż też znalazł to stare ogłoszenie i cały czas się zastanawia.. Widziałam, że wtedy proponowano zleceniówkę, więc może teraz byłaby szansa na umowę o pracę?

Pinky Nowy wpis
@Doma

Lola

Pinky Nowy wpis

No tak bo jak nikt nie potrafi mówić wprost do Właścicieli to tutaj wylewają swoje żale ale z drugiej strony tam nie można mieć własnego zdania ani pomysłów bo jak tylko jesteś trochę bardziej stanowczy i nie pozwalasz sobą pomiatać to albo Cię zwalniają albo gnębią.. także nie polecam. Toksyczne miejsce.

Vat i Pit Nowy wpis

Ano
@były pracownik

Na jakim stanowisku była ta praca? Zastanawiam się nad magazynierem i brzmi to strasznie

Tom
@Ano

Na fb cukierni jest ogłoszenie, że szukają pracownika biurowego. Praktycznie to cała treść ogłoszenia, nie licząc adresu i telefonu kontaktowego. Czy ktoś może zna więcej szczegółów? Chodzi o jakieś konkretne stanowisko, typu handlowiec, marketingowiec albo księgowość? Czy może wszystkiego po trochu?

Kondzio

Nastaw się na pracę w każdym z tych stanowisk. Musisz umieć i robić wszystko.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Były pracus

A co tam u Kamy ? ;)

Maja
@Były pracus

A co to za Kama? Masz jakieś fajne informacje albo historie z nią związane? Napisz, chętnie poczytamy :)

Były pracus
@Maja

A co byś chciała wiedzieć ? Dużo rzeczy by się napisalo. I jak tam w styczniu wygląda po podwyżkach najniższej krajowej zadowoleni ludzie ze cukiernik ma podobne pieniądze do pomocy ?

Ogłaszają ze szukają pracownika do biura , ktoś wie jakie zarobki i jaka atmosfera ?

Misia

Jak wyglądają zarobki w cukierni? Czy mają jakieś wolne stanowiska? Jak atmosfera? Warto aplikować do nich? Chciałam dopytać telefonicznie, ale mało zorientowana Pani odebrała telefon.

Wanda
@Misia

Mało zorientowana? Nie znała odpowiedzi na żadne z tych pytań? Na jaki numer w sumie zadzwoniłaś

odnośnie komentarza Wandzi
@Wanda

już po tym komentarzu pani Wandzi widać buraczane i pogardliwe podejście do aplikantów.... wspaniała reklama firmy!

Ponoc gadają że cała rodzina się rozpada.. wiadomo kasa leci a pracownik parę złote zarobi i koniec . firma sie rozwija tylko pracownik stoi w miejscu.

Krzysztof

No i żeby mu jeszcze krowa zdechła. Typowo nasze, narodowe. Najważniejszy jest produkt. Smakowity i w niezłej cenie .

Mieczysław
@Krzysztof

Co masz na myśli z tą krową? Pracujesz tu i źle życzysz firmie? Może napisz co Cię gryzie, to poczujesz się lepiej. Brak rozwijania kompetencji, a może kasa nie taka?

Jacek

To co ludzie gadają to wcale nie musi być prawdą. Szkoda że nie inwestują w rozwój pracowników, bo jednak to zatrudnione osoby przyczyniają się do sukcesu firmy. Próbowałeś wnioskować o jakieś szkolenie i ci odmówiono?

samotny
@Jacek

Nie ma po co wnioskować bo i tak nie ma szkoleń.

Czy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś

@Ktoś

To w takim razie jak niedoświadczeni pracownicy uczą się nowych rzeczy? Czy w F&F będą w przyszłości szkolenia? Jak myślisz.

Xoxox
@Paweł

Fajnie jakby wprowadzili :)

@Xoxox

A coś o zarobkach możesz też wspomnieć? Może podasz jakieś widełki obowiązujące w F&F? I czy można tu liczyć na umowę o pracę?

Witam czy teraz lepiej aie pracuje w cukiernika? Jaka jest płaca? I czy warto złożyć papiery bo ponoć potrzebują ludzi .

Były szanujący się pracownik..
@Anonim

Zdecydowanie... Nie warto zawracać sobie głowy. Jest wiele firm które szanują pracowników, lepiej i uczciwie płacą i też szukają do pracy. Radze się rozglądać dalej. Chyba że masz nerwy ze stali i dużo włosów które na pewno posiwieja.

Ewelina
@Były szanujący się pracownik..

Ok.. ale skoro np. ja jestem odporna na stres to czy będę zadowolona z pracy w Cukierni? Czy od nowego roku stawka jakoś wzrosła? Na jakie wynagrodzenie można liczyć obecnie? I czy prócz pensji coś jeszcze jest zapewniane pracownikom? Np. zniżki na asortyment?

Witam zamawiam z cukierni ciasto od lat.Zawsze się wszytsko zgadzało a teraz wyszedł jakiś cyrk z blachami do oddania.Dziwne że wiecznie mamy za mało oddane skoro jest oddawane tyle co przyjedzie.Czy ktoś ma podobny problem?

@Anonim

jeśli nie wszyscy to na pewno większość, coż nie tylko w blacharz panuje bałagan

@blacharz

Dokładnie nie można się połapać tyle faktur.Oni chyba tam na sam papier robią.

@Anonim

Szkoda gadać, jak tak dalej pójdzie firma spadnie na dno, a spada już od dłuższego czasu. Teraz kiedy tyle się mówi o ochronie środowiska oni zawalają nas fakturami. Mamy XXI wiek może czas POMYŚLEĆ o innym, dogodniejszym dla wszystkich rozwiązaniu.

@blacharz

Szkoda gadać na nich temat.Za chwile nie będą mieli klientów bo każdy zrezygnuje z ich usługi.

@Anonim

dokładnie, znam osoby, które zrezygnowały z ich usług bo nie tolerują takiego traktowania pracownikow ale i podejście do klienta bardzo się zmieniło na gorsze niestety. Żal mi ludzi którzy pracują w pocie czoła i dają z siebie wszystko, bo przecież ktoś to wszystko piecze, a jakiegokolwiek docenienia pracy BRAK

Super torty. Bardzo polecam

Borys

Firma wypracowała sobie dobrą opinię. Poza tym to dobry pracodawca tylko szkoda, że wiecznie znajdują się ludzie niezadowoleni

Były szanujący się pracownik..
@Borys

Nie jest żadna tajemnicą to co się tam dzieje. Nawet klienci wiedzą jak tam się traktuje pracowników. Sytuacja z byłą już kierowniczka niczego ich nie nauczyła. To co firma sobie wypracowała i za co można było chwalić już straciła a to co jeszcze z tego zostało nadal traci i to w szybkim tempie. Wypisywanie takich opinii że to dobry pracodawca i że szanuje ludzi jest dużym nietaktem (usunięte przez administratora)

Xyzzzz

Witam czy to prawda ze teraz wszystkim rządzi córka szefa - Kamila ?

Xyz
@Xyzzzz

Prawda prawda..

Jak długo trwa proces awansu w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

Awans

Proces Awansu hehe ale się uśmiałem!!!Co to jest Awans? W tej firmie nie ma Awansów nie ma premii nawet w święta ludzie zapierniczali tyle godzin weekendów a w kopercie pieniążki odliczone! Wszystko idzie w górę nawet ciasta podrożały a nasze pensje stoją!!! W tej firmie pracownicy to rzecz nabyta.!

P.
@Awans

A wam wiecznie źle... A co do awansu to na co można awansować z kogo na kogo . Jak nie ma tu nikogo kogo można nazwać dyrektor mistrz kierownik itd to na co kto chce awansować....

X.

A na co chcesz awansować?

@X.

Na kierownika donosicieli ???????????????????? hahahhahahahahahha

P.

Kierownik donosicieli... To na taka osobę się mówi kierownik czy sprzedawczyk. . . I czy jest takie tam stanowisko ? Przecież najlepszej już nie ma to nikt jeszcze nie wskoczył na miejscówke....

Nieee

Nowości takie. firma przestała się rozwijać od dłuższego czasu.Chyba brak ludzi z odpowiednim doświadczeniem lub osoby mówiące po co mam dokładać sobie roboty.

Mieczysław
@Nieee

Rzeczywiście jest aż tak dużo pracy? Powiedz proszę, jaka stawka, zmieniło się coś od nowego roku?

@Mieczysław

Dużo pracy może i nie lecz widac Cukiernia stanęła w miejscu. Ani widu ani słuchu. Co do stawek to pewnie jak się dogadasz ( przelew najniższej reszta koperta)

Yyyy
@Nieee

Z tego co wiadomo mi wiadomo od córki właściciela bardzo dużo ludzi robi wszystko byle jak byle było nie przykładają się do niczego trzeba po nich poprawiać i później jest jak jest

Wrzesień
@Yyyy

Nie przykładają na produkcji czy do czego?

Czy pracownicy w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F dogadują się między sobą?

Obecny

Dogadują się i to świetnie.

Aż się na myśl nasuwa ulubione powiedzenie "gównej zainteresowanej"... Wyszłaś na tych wszystkich przekretach jak "Zawadzki" na mydle Celino. Skończyła swe rządy po tylu latach pracy w Cukierni, z wielkim zaufaniem szefa i nagle wszystko się skończyło. Wszyscy doskonale wiem że trwało to bardzo długo, ile razy i ile osób mówiło szefowi o tym co wyrabialas ale tak sobie owinelas szefa wokół palca że widział tylko ciebie... Bo Celina przyjdzie i uprzejmie doniesie, nie to jest najważniejsze. Sama słyszałam jak donosisz na pracowników do szefa, teraz przyszła kolej na ciebie. Jak dobrze że udało się otworzyć Panu właścicielowi oczy, trochę późno ale ważne że w ogóle. Czulas się nietykalna... A widzisz jak to się skończyło. Z twoją podstawówka to nawet do miotly cię nie wezmą WSTYDŹ SIĘ.... A NIE TY NIE MASZ WSTYDU

Zorro

Przemas nie wysilaj się

Nie dziwcie się że ludzie tak gadają skoro sama zainteresowana sama tak mówiła to ja się nie dziwię że ludzie mówią o romansie a ci którzy kiedykolwiek mieli z nią do czynienia w pracy wiedzą że nieraz mówiła że przed ją tak ładnie pochwalił że tak fajnie wygląda i takie tam inne sama prowokowała to teraz ma

@Zorro

To nie Przemas... I teraz zagadka... Skoro nie Przemas to kto??? ????

Zorro

Hmmm nie wiem

Justyna. J. Były pracownik
@były pracownik

Pracowałam wiele lat temu u Państwa Fryckowskich.Jako szefostwo .... bez zastrzeżeń. Jednak Celina i jeszcze wtedy P. Zgórka,to były największe żmije jadowite ! Po trzech miesiącach pracy poprostu nie dało się wytrzymać. Dwie realizujące że sobą o spojrzenie szefa suki!!!

Była pracownica innej cukierni
@Justyna. J. Były pracownik

No nie wierzę, czyli pani Zgórka i tam była jadowity jedzą ????????????ciekawie kiedy zrozumie to jej obecny pracodawca ....ilu to już ludzi przez nią odeszło...tylko i wyłącznie przez nią....

No proszę i rządy słynnej Pani nietykalnej się skończyły, bo tak o sobie mówiła, jestem nietykalna, mam plecy szefa.Gratulacje Celinko, chciałaś rozkręcić swój biznes w nie swojej firmie. Lewe ciasto na sklepy, lewe konto bankowe i pracownicy którzy poświecili swój czas siedziąc po 10 godzin w firmie żeby zakończyć Twoje wyimaginowane listy, zamiast swój wolny czas spędzić z rodziną w domu. Bo przecież to była decyzja szefa żeby listę zakończyć bo inaczej będzie Wam z wypłaty odciągał za towar który nie pojechał na sklepy, chyba na Twoje sklepy kobieto!!! Teraz radzę Tobie wyprowadzić się gdzieś daleko , najdalej gdzie Ciebie nie znają bo tutaj w Pruszczu to jesteś spalona, takiej zlodziejki cała gmina ba nawet cały powiat nie widział.Jedź najlepiej na Madagaskar i tam otwórz swoją cukiernie .Tylko co Ty kobieto potrafisz???? Drzeć ry.ja to każdy potrafi ,jedyna nadzieja, praca na wysypisku śmieci i segregacja odpadów , tam przynajmniej niczego nie zapier.dolisz Powodzenia Celinko , NO ŻYCIE KU.RWA

Toni

Bardzo pięknie napisane.

Bączek
@Marek

Samo w sedno pieknie napisane:)

@Bączek

Tylko szkoda mi jej rodziny że w takie (usunięte przez administratora) ich wpakowała. Już Pawełek nie będzie jadł drożdżoweczek z wiśnią w autobusie wioząc pasażerów do celu a Filip? Jaką będzie miał opinie w szkole jak mamusia złodziejka i terrorystka? Cała rodzinę pociągnęła na dno , tak jak naszą firmę ciągnęła na dno. Ale teraz odbijamy się od odna w zastraszającym tempie, pracownicy którzy przez nią odeszli WRACAJĄ , mają zielone światło, rośniemy, odbudowujemy się po Twoich skur.wiałych rządach, tak Celinko wieść po gminie się rozeszła, Ty zatruwałaś atmosferę w firmie i teraz możemy powiedzieć że pozbywając się Ciebie nasza firma odżyła i będziemy się rozwijać dalej, firma nie upadnie jak nie ma Celinki, widzisz nikt nie jest niezastąpiony , jak to kiedyś sama powtarzałaś, i jeszcze raz dodam NO ŻYCIE, Twój ulubiony tekst :)

Wiedział że jego ciężko zarobione pieniądze idą w śmietnik??? A co to kur.wa Caritas czy Pajacyk? Weź się ogarnij kobieto!!! Ciekawe co Ty byś zrobiła gdyby Twoje pieniądze były wyrzucane i pakowane w czarny worek, obudź się, w jakich Ty czasach żyjesz? To jeszcze Celinka koleżanki ma? Raczej wszyscy mają na nią wyj.ebane , chyba że z tej samej szajki jesteś co i ona , lewe ciasto smakowało?

Dobra koleżanka
@Marek

poczekaj parę dni a sam zobaczysz nic kompletnie nic jej Darek nie zrobi i dla twojej wiadomości nie jest i nie byłam pracownikiem firmy ale dużo wiem Pamiętaj kto ma plecy temu nic nie można zrobić

@Dobra koleżanka

Nic nie zrobi? Wydaję mi się że to, że (usunięte przez administratora) ją z firmy to już dużo zrobił, nam więcej już do szczęścia nie jest potrzebne

Dobra koleżanka
@Marek

Eee nie ta firma to inna Ważne że papiery czyste. ..a nie co niektórzy sugerują że nasrane mało wiecie dużo piszecie

W sumie też racja,przy jej wydatkach na rok może jej wystarczy

Raczej nie pomoże bo to jest jedna i ta sama osoba:)

@Marek

No tak jakoś się trzeba bronić przecież nie podpisze się CELA ☺ Pewno siebie s. . a Ale niestety się przeliczyłaś kierowniczko od siedmiu boleści

@Marek

Brawo!!! w punkt! Mam nadzieje że za krzywdy wyrzadzone pracownikom za jej (usunięte przez administratora) Niby nie życzy się nikomu źle ale jej ZYCZE JAK NAJGORZEJ! patrzeć nie mogę na nią widząc ja na Pruszczu. Mam ochotę podejść i jej zdrowo (usunięte przez administratora)za to co zrobiła.

Witajcie. Forum ucichło ☺ A jestem ciekawa jak wam się teraz pracuje

Cukiernik

Mam takie pytanko czy ktoś orientuje się czy Pan Dariusz potrzebuje do pracy cukierników?

Zostaw merytoryczną opinię o DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F - Łowin

• Jak się pracuje w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

Zobacz opinie na temat firmy DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F?

DARIUSZ FRYCKOWSKI CUKIERNIA F&F