Opinie o Dworek bis w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dworek bis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dworek bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek bis w Olkusz

mario

mam pytanie co do pieców ZPT EKO III 19 czy jest warty jakosci czy jest to poprostu złom. Myslałem od dawna żeby go kupic no ale po tym forum to trzeba sie zastanowic. Mam 125m domek , myslałem tez nad Defro Duo Uni 15, czy bedzie lepszy od Dworka

arti

Ja POLECAM kocioł z firmy DWOREK BIS. jestem zadowolony!!!

dworek bis olkusz

ja polecam kociol zpt eko 3./ 19kw

jacek

zastanawiam się nad zakupem pieca na EKO GROSZEK firmy DWOREK czy to dobry wybór mam do ogrzania nowy dom o powierzchni 140m

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dworek bis? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
?

kolego a serwis firmy dworek .....

@

Kod do menu serwis to: 5162, ale i tak nie ma tam możliwości obniżenia tej temperatury.http://www.gowork.pl/images/wywiad_pytania.jpg

dworek

potrzebuje hasło serwisowe do sterownika tech st-709 aby zmniejszyć minimalną temperaturę zadaną 55 stopni.Nigdzie niemogę dostać tego hasła , bardzo proszę.

luk

dno jakich malo .ostatnia firma w jakiej mozna pracowac.socjal zaden [usunięte przez moderatora]

?

Anonim - 2013-08-18 03:15:05 Co z laptopem/telefonem itp?firma ok

młody

moze ktos opisze prace w tej firmie czy warto w niej pracowac itd

Jan

Już nigdy nic nie kupię w "dworku bis". Lepiej trochę dołożyć i nie mieć kłopotów z tą firmą.

opopop

chłopie w tej firmie nie ma specjalistów na serwis wysyłają kogo mają pod ręką magazyniera spawacza ślusarza byle pracownika,nawet zwykłego kierowce, w firmie Dworek to się nazywa serwis

janik
@opopop

jeśli masz smołę na ściankach pieca to opał którym palisz jest do d..y jak nie wieżysz to weż 200kg i idż do jakiegoś kolegi który ma jakis cudowny piec pal tym opałem i zobaczysz jak będzie się ta smoła lała .nie piernicz głupot bo palisz opałem dziadowskim kup sobie dobry opał spalisz go mniej i piec będziesz miał nie oblepiony smołą

azal

Wzywany był "specjalista" z firmy dworek i sam był w szoku,ponieważ nigdy takiego czegoś nie widział tzn.takiego smrodu i smoły która znajduje się w piecu,ale cóż wiadomo że pracownik będzie krył [usunięte przez moderatora] szefa,ponieważ nie chce stracić pracy. Po za tym również wzywałem hydraulika,który stwierdził, że to nie jest wina pieca ,gdyż ciąg w filarze jest dobry.Komin mam 26/26 w środku dł.7,5m. Kupiłem ten piec bo nie wiedziałem że są złej jakości, o tym że piece są byle jakie dowiedziałem się po fakcie,w innym przypadku w życiu bym go nie kupił,ale tak to już jest jak robi się po kosztach. A i proszę mi nie mówić ze zębiec robią złe piece,gdyż są b.dobre lecz drogie,przypuszczam ze jesteś właścicielem firmy bądź jej pracownikiem, ponieważ ogólnie nikt nie chwali tej firmy,jesli ktos nie wierzy kupcie ten piec a przekonacie sie że bedziecie żałować. Powiem tyle lepiej dołożyć kupić cos naprawde dobrego,ja zrobiłem błąd za który teraz płace zdrowiem,gdyz puca mam zanieczyszczone tym świństwem.

HENIO 1979

WITAJ AZAL NIE MÓW MI O ZĘBCU!!!RODZICE MOI MAJĄ WŁAŚNIE ZĘBCA!!!SPALAJĄ PONAD 3RAZY TYLE CO JA W SWOIM DWORKU!!!KOMIN POPĘKAŁ!!! Z TEGO CO PISZESZ TO MASZ ZA NISKI KOMIN LUB MAŁY PRZEKRÓJ KOMINA!!! MÓJ KOLEGA TAK MIAŁ!!!WEZWIJ KOMINIARZA ŻEBY ZMIERZYŁ CIĄG KOMINOWY !TYLKO NIE GAZETA...MUSI MIEĆ TAKIE ELEKTRONICZNE URZĄDZENIE, KOSZTUJE TO 200ZŁ ALE MASZ PEWNOŚĆ ZE WSZYSTKO OK! AZAL NIE WIEM JAK TY TO PALISZ,ALE JAK BYM JA USTAWIŁ NA 90STOPNI TO W MIESZKANU BYM MIAŁ 30STOPNI??? SKORO PISZESZ ZE TWOI ZNAJOMI MAJA DWORKI I SĄ NIE ZADOWOLENI TO DLACZEGO U LICHA KUPIŁEŚ SOBIE DWORKA???JA POWTÓRZE JESZCZE RAZ JA I WSZYSCY CO ICH ZNAM SĄ BARDZO ZADOWOLENI Z KOTŁÓW DWOREK

azal

Henio to nie jest wina opału,palę suchym drzewem(drewno bukowe)oraz węglem...temp. również wysoką bo nawet do 80-90 stopni a efekt taki sam,pociąg także jest dobry,w dalszym ciągu cały czas wycieka i w kotłowni nie da się wytrzymać z tego smrodu.Kocioł Bn 16,5 kw ogrzewa 100 m 2. Racja dużo osób ma piece dworek i z tego co mi wiadomo większa część osób narzeka,tylko nikt tego nie zgłasza. Sadze że to są najgorsze piece, z innych opinii na forum można stwierdzić ze najlepsze są piece ZĘBIEC. Pozdrawiam

HENIO 1979

AZYL NAPISZ JAKI MASZ KOCIOŁ (ILE KW)???I NA JAKĄ POWIESZCHNIE UŻYTKOWĄ!!! MOŻE JAKIS [usunięte przez moderatora] INSTALATOR DOBRAŁ ZA DUŻY KOCIOŁ...!!!! MAM KOCIOŁ DWOREK MZN 23kW I GRZEJE 200M2 + BOJLER 140L I JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONY OD PONAD 7LAT,WIELU ZNAJOMYCH MA DWORKI I SĄ ZADOWOLENI!!! MOŻE NIE MASZ ZAWORU 3-DROGOWEGO?I PALISZ NA NISKICH TEMP.???ALBO CZESKI WĘGIEL BRUNATNY LUB MOKRA SOSNA ????ALBO JESZCZE SŁABY CIĄG KOMINOWY???BO TAKIE EFEKTY BĘDZIESZ MIAŁ W KAŻDYM KOTLE CZY TO SAS CZY DEFRO...

azal

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś doradził mi co zrobić w takiej sytuacji jaką przedstawiłem powyżej....Dodam tylko że to nie jest wina opału...

azal

kupiłem też piec dworek i jestem z niego nie zadowolony,choć to mało powiedziane...z pieca mi cos wycieka,cała kotłownia śmierdzi,po prostu piec jest TRAGICZNY,a właściciel firmy nie chce wysłać nikogo żeby to sprawdził ,mimo że piec jest na gwarancji.

adam p.

RODZICE OGRZEWAJA PIECOKUCHNIA FIRMY DROREK MAŁY DOM 100m2 pow.urzyt + bojler 100lit,. ponad 9lat i są bardzo zadowoleni mało spalają,

ciekawski
@adam p.

A jaki mają przekrój komina i jego wysokość możesz powiedzieć

klient

Dlaczego drzwiczki żarowe nie wytrzymują okresu gwarancji?! Po niecałym roku użytkowania skrzywiły się i pękły. W dodatku jakże kompetentna pani w serwisie nie uznaje reklamacji, mówiąc "że ogień należy palić z dala od drzwiczek pieca". Chciałbym, żeby ta pani sama to zademonstrowała...

satellite1984

Kupilem ogrzewacz z zespolem wodnym dworek. czy ktos moze mi powiedziec czy dobrze sie w nim pali. ktos moze uzytkuje taki piec

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek bis - Olkusz

• Jak się pracuje w Dworek bis?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dworek bis
2.8/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Górnicza 3
    32-300 Olkusz