Opinie o Gastop Sp. z o.o. w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gastop Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Gastop Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastop Sp. z o.o. w Zabierzów

Emma Nowy wpis

Mimo niektórych opinii nadal chciałabym spróbować swoich sił i aplikować na stanowisko pracownika ds. obsługi klienta z językiem angielskim. Tylko wspomniano tu o tym, że zatrudnienie tylko na B2B, a jednak wolałabym umowę o pracę. W ogłoszeniu w ogóle o formach zatrudnienia nie wspominają, są inne możliwości na ten moment już?

Łuki

Byłem tydzień temu na rozmowie i zapytałem Pana o wszystko co tutaj przeczytałem. Dziwie się że ktokolwiek wysyła tam CV. Firma żenada do kwadratu. Odradzam wszystkim jechania na rozmowę - strata czasu chyba że ktoś jest w skrajnej desperacji. Sama firma - produkcja w garażu, sala konferencyjna - widać że woda się lała i ogólnie (usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!

Mirosław
@Łuki

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie zdecydowałeś się pojąć zatrudnienia. Czy spowodowała to rozmowa kwalifikacyjna, czy warunki, które Ci zaproponowano? A inne osoby zatrudnione w tej firmie? Zgadzacie się z opinią Łuki, czy macie zupełnie inne zdanie?

Mirosław Nowy wpis

Też byłeś tam niedawno na rekrutacji? Chyba coś się poprawiło przez te dwa lata od ostatniego komentarza czy nic i zastałeś też słabe warunki, co? Weź napisz coś więcej.

Ona Nowy wpis
@Mirosław

Jak było wcześniej?

Omijać z daleka !!

Aż dziwne że w tej firmie ktoś pracuje. Chociaż pracuje to za dużo powiedziane, tam chyba każdy pracuje na JDG. Brud i smród, latem upał a zimą mróz. Jak nie masz własnej farelki to zamarzniesz, generalnie jak nie masz swoich narzędzi to czeka cie skręcanie kluczem z Ikei. Produkcja jak w garażu. Wypłaty tzn zapłaty za wystawione fvat potrafią być opóźnione do 90 dni.

Danuta
@Omijać z daleka !!

Poważnie używacie farelek, macie własne narzędzia, a strój roboczy też musieliście sobie kupić? Wspominasz o FV, czy trzeba prowadzić własną działalność, aby pracować w tej firmie?

denis
@Danuta

Z tego co wiem to obecnie firma ma nową siedzibę. Całkiem nowy luksusowy budynek, więc warunki z pewnością się zmieniły. Że zatrudniają na działalności to już od dawna wiadomo- są plusy i minusy.

Jolanta Nowy wpis
@denis

I B2B to jedyny sposób zatrudnienia? Nie można mieć umowy o pracę?

Anka

Jest tu multisport?

były
@Anka

tak! jest multi sport! Gdy biegasz między trzema stanowiskami!!!!

Jolanta
@były

:D Czemu między trzema? Jest aż tyle obowiązków? Chyba każdy powinien mieć swoje stanowisko i go pilnować?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gastop Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kris

Opóźnienia w wypłatach od kilku do kilkunastu miesiecy , brak szacunku do pracowników , warunki tragiczne , brud grzyb brak ogrzewania wentylacji . Produkty najgorszej jakości montowane jak i garażu . Nie polecam .

Natalia
@Kris

Jak szefostwo tłumaczy się z opóźnień w wypłatach? Przecież to jest główny obowiązek pracodawcy wypłacać wynagrodzenie.

lolek

Witam czy warunki pracy dla spawaczy w tej firmie są dobre ? Ktoś się orientuje jak płacą i czy warto iść na rozmowę ? No i czy te wypłaty są terminowe ?

Zyga

@Kolomolo to nie ma awansów?

@Zyga

Nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować ale tam awnasow nie ma bo stanowisk menagerow nie ma. Kierownik produkcji jest jeden, jest dwóch prezesów, księgowa oraz stanowiska indywidualne typu spawacz, ślusarz zaopatrzeniowiec.

Jak wygląda ścieżka awansu w Gastop Sp. z o.o.?

Awansu na co?

Dominika

@Kolomolo Co rozumiesz przez stwierdzenie, że "opóźnienia płacy to około 3-4 miesiące"? Chcesz przez to powiedzieć, że wynagrodzenie za dany miesiąc przychodzi z takim opóźnieniem? Jeśli dobrze Cię rozumiem, to napisz coś więcej. Jeśli nie - popraw mnie, proszę. Natomiast, czy fakt opóźnień w wypłatach od firmy Gastop został gdzieś zgłoszony? Z jakim skutkiem, jeśli tak? Zachęcam do odpowiedzi.

@Dominika

@Dominika dla pracowników fizycznych- opóźnienia nawert więcej niż 3 mc opóźnienia w wypłatach. Jeśli chodzi o biura to rozliczanie wynagrodzenia jest śmieszne, często chcą ci coś potrącić z wypłaty. Zdarzały się lekkie opóźnienia- do kilku dni, po kilku interwencjach- przyszła wypłata. A jeśli chodzi o wypowiedź @Łuki- to się zgadza wszystko. Stan budynków, pomieszczeń biurowych, magazynu, czy pomieszczen dla produkcji jest okropny. Nie pomogą żadne skargi ponieważ tam wszyscy są na umowie o współpracy, więc jeśli czegoś Ci brakuje- kupuj sam. Nawet papier toaletowy czasami brakowało. a jak zobaczyćie na parking jakimi samochodami PANOWIE PREZESI przyjeżdżają to mówi o tym gdzie pieniądze idą....

Kolomolo

Sytuacja z tego co wiem to nie zmieniła się. Kto trochę popracuje i jest w stanie przetrwać te warunki i sposób traktowania to i tak po pewnym czasie szuka czegoś lepszego pod względem umowy, kasy czy warunków w jakich się pracuje. Chcą wyrobić w odpowiedzialność za materiał jaki się kupuje a nie na żadnej ochrony przed kradzieżą. Umowa o współpracę lub o dzieło nic innego. Jak chcecie podwyżkę lub premię bo kuoiliscie cis dużo i na danym projekcie są duże profity to nici z tego. Dla kogoś kto chce zacząć pracę w zakupach i jest bez doświadczenia i przetrwa zimę w tych warunkach (jest bardzo zimno w biurach że względu na brak ogrzewania) to na rok lub dwa ok. And May być świadomy w co wchodzi. Prywatny kapitał ludzi nastawionych TYLKO na swój zysk. Opóźnienia płacy koło 3-4 mc jest norma.

Dominika

@gośćwspominasz o tym, że wynagrodzenia nie są wypłacane na czas. Jak duże są to opóźnienia? Od jak dawna trwa ta sytuacja? Dotyczy ona wszystkich pracowników, czy może tylko części z nich?

Dominika

@Kolomolo rozumiem, że w Twoim odczuciu firma nie jest godna polecenia. Piszesz o wielu rzeczach, które w firmie Ci nie odpowiadają. Chętnie usłyszymy również od innych pracowników Gastop. Czy Wy macie podobne doświadczenia? Czy też może w firmie od czasu komentarza @Kolomolo zaszły jakieś zmiany?

Kolomolo

Powiem tak, firma nastawiona tylko i wyłącznie na SWÓJ zysk. Słabo z kasą, brak normalnych umów, dość nie zrozumiała polityka wewnątrz firmy itd... cały czas jest źle i źle i źłe.... wszystko co robisz to cię gnębią. warunki w których pracuje się to masakra: zimno, wilgotno, brudno, myszy, szczury.. dodatkowo brak możliwości rozwoju jakiegokolwiek!!! NIE POLECAM

mjurek

@ksin no ale finalnie pensje otrzymałeś, jak rozumiem?

Ksin

podwyżkę - prądu i gazu...:-) , miedzy innymi ja odszedłem ponieważ 10-ego na pytanie co z pensją padała odpowiedź cyt. "...nie wiem..."

Strażak

Kierownik jest taki sam

Adrian

Zależy wszystko na jakie stanowisko cie zatrudnią, najczęściej chcą zeby założyć swoją działalnosc. (usunięte przez administratora)

Adrian

Nie polecam tej firmy

były

kłamstwo na resorach, każdy z byłych pracowników to potwierdzi

sonia

znam tą branżę od bardzo technicznej strony, przez kilka lat u konkurencji byłam właśnie monterem/serwisantem więc myślę że bez problemu poradziłabym sobie w Gastop Sp. z o.o i wniosłabym nową profesjonalną jakość do firmy. jednak szukam odpowiedzi czy opłaca mi się i czy warto zmienić firmę na Gastop Sp. z o.o

Zostaw merytoryczną opinię o Gastop Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w Gastop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gastop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gastop Sp. z o.o.
  • Krakowska 229