Opinie o STB Panda w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie STB Panda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w STB Panda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STB Panda w Bydgoszcz

blacha

Pracowałem tam na hali, średnio jest. Stawka nie powala. W biurach mają o niebo lepiej, nieporównywalnie, od 7-15 od pon do pt, ludzie ok.

obiekt

Ogólnie tak: firma specyficzna, kwestia "zazębienia się". Dramatu nie ma, obiektywnie. Zależy kto gdzie pracował i jakie ma porównanie. Praca jak to praca, trzeba coś robić żeby było widać efekt, z resztą tak jest raczej wszędzie. Co do kasy, kwestia umiejętności i doświadczenia. To że jakiś "Szczepan" z hali pisze, że ta firma to lipa i wyzysk, jego sprawa. Ale nie pisałby tego jakby się nie opie.....cały czas. Podziękowano mu i teraz pretensje do całego świata. Biuro i administracja podobnie, za picie kawy przez 8h nikt nie płaci.

anus

czy w pandzie potrzebuja spawaczy ?

QWZE

PANDA POSZUKUJE GŁUPICH I SILNYCH !

QWZE
@QWZE

ODPORNYCH NA STRES,TRZYMAJĄCYCH PROSTO (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie STB Panda? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
słw....

Za 1400zł.to pewnie atmosfera jest bebe i fachowców tam niema chyba że są to ludzie małorolni.Bo miastowy by nie robił za tyle.

edo

Praca w Pandzie to porażka. Prezes ma wymagania,(usunięte przez administratora). zarobki 1400zł. żenada.

spawacz

Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TO W PANDZIE LUDZIE ZARABIAJĄ PO 1400zł. A WYMAGANIA JAKBYŚ ZARABIAŁ MINIMUM Z 3 TYS.PONOĆ LUDZIE Z PANDY CHCĄ UCIEKAĆ. NAPISZCIE CZY TO JEST PRAWDA ? BO CHCIAŁEM TAM ZŁOŻYĆ PAPIERY.CZY TAM SĄ 2-ZMIANY ? CZY TAM JEST DUŻA ROTACJA ?

durex

płacą jak jałmużnę robisz na wysokościach chyba że cię przyjmą na hali ale więcej niż 15 zł brutto to nikt ci nie da ale to jak naprawdę będziesz musiał się postarać

?

Awans na wypad z firmy i kurs j.angielskiego dla wtajemniczonych.

łysy

xas, za darmo nikt tutaj nie pracuje, przyjdź na rozmowę, to dowiesz się jaką kasę możesz uzyskać, stawki są różne w zależności od doświadczenia i wykształcenia. Przyjdź i dowiedz się :)

łysy

ant, pójdź, zapytaj i sam będziesz wiedział, zarobki każdy ma takie, na jakie się zgodził. Firma nie jest bankrutem, powoli wychodzi na prostą, nowy współwłaściciel wpompował kupę kasy, jest sporo nowych zleceń, wszyscy dostają wypłaty na czas, więc nie jest tak źle, chociaż na pewno mogło by być lepiej.

nie polecam

zarobki i warunki w pandzie to jest porażka

spawacz

Panda szuka inżyniera produkcji. Byłem świadkiem jak poprzedniego inżyniera prezes mieszał z błotem przy pracownikach. Słowa niecenzuralne to tutaj codzienność. Na pytanie skąd wziąć pieniądze na komponenty do zakończenia prac prezes ma jedną odpowiedź: "Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo mnie to obchodzi" "nie moja sprawa". Taka praca cię tu czeka drogi inżynierze...

pigi

Jestem ciekawa bardzo kto to napisał,w firmie doświadczyłam wiele złego,traktowano mnie jak smiecia,ale teraz widze,ze nie jest tam dobrze,wszyscy sa zwalniani lub sami uciekają,pozbywaja sie ludzi jak smieci,ciekawe ile sekretarek jeszcze wymienią,a ta pani od urody to wie jaką ma ksywke.

do Nie polecam

W biurze nie jest lepiej, brak kasy powoduje, ze musisz tłumaczyć się klientom z wielotygodniowych opóźnień, Pieniędzy nie ma na nic. Rządzą dwie panienki Prezesa - Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo. Nic się tu raczej nie nauczysz. Dajcie sobie spokój.

Nie Polecam

panda jest w zasadzie bankrutem, jeden z prezesów sprzedał udziały i uwolnił się od długów firmy. Drugiemu przyszło je teraz spłacać. Jeżeli chcesz pracować za marne grosze, bo trzeba spłacać długi PREZESÓW to robota jest dla ciebie. Jak jesteś dobrym spawaczem, daj sobie spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o STB Panda - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STB Panda?

Zobacz opinie na temat firmy STB Panda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STB Panda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STB Panda