Opinie o FORTMAN-GROUP w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FORTMAN-GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FORTMAN-GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTMAN-GROUP w Szczecin

tom1

witam czytam różne opinię proszę o parę słów prawdy na temat reali

FOKS NIEMEIC
@tom1

Kolego, a kto ci każe jechać i na Niemca pracować, przecież masz zieloną wyspę, pracuj w Polsce. A niemiec mądry, przyjechałeś buraku to zasuwaj, a jak nie to na zieloną wyspę wracaj. A u nas to jak pracują Ukraińcy? Więc ne rżnij fachowca tylko zap...alaj. Jeszcze pewnie niemieckiego nie znasz !> hahaha śmieciu komunistyczny głosuj na Plikota!!!

no name

jako elektryk ? chyba jako fizol do wyreczania niemieckich smiesznych elektrykow zrob to tamto zamiast kabla dostaniesz cieżki sprzet hilti do kucia bruzdowania i wiercenia zobaczymy co dalej ale rok takiej roboty i wracam na wózku :D a czy godziny ucianaja nie wiem zobaczymy mam nadzieje ze nie

nowy

he he chyba nie doczekasz sie zadnych opini widocznie wszyscy powyjezdzali i maja sie wspaniale w fortmanie

elektryk

Proszę o opinię,jak wygląda możliwość pracy jako elektromonter lub elektryk.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FORTMAN-GROUP? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
1573o

za czasów pani (usunięte przez administratora)jednak jak widać było trochę lepiej ,teraz tylko jest coraz gorzej....pani (usunięte przez administratora)za dużo widziała musiała odejść!!! pozdrawiam panią (usunięte przez administratora)...

Marcia

czytam te wszystkie opinie, śmieję się(usunięte przez administratora)konfrontuję to z tym co ja wiem, a przez pewien czas miałam okazję poznać temat od środka, bo pracowałam w biurze tej firmy :)

Robert
@Marcia

Witam warto się angażować w ta firmę?

kozioł

co do legalnoci to moze byc dziwne, wyleglobal fortman, umowy o dzielo i dzialalnosci, jade na rozmowe kupe kilosow a potem mnie zbywaja glupimi gadkami przez telefon, to firma czy jakis lipny posrednik????

max

Trzeba sie zainteresowac ta firma !!! jutro zadzwonie do arbeitsamtu i dokladnie popytam czy ta firma dziala legalnie w niemczech. z tego co czytam to wielki przekret i oszustwo. szkoda mi tych ludzi co u nich pracuja. mysle ze trzeba to zglosic na polizei niech sie zainteresuja.

zdzich

firma lipna, praca lipna, kasa lipna. (usunięte przez administratora).

1573o

konsekwencje mogą być takie że możesz nieotrzymać żadnych pieniędzy,ale umowa to tylko psychologiczna lipa na ich korzyść!!!!

mika

Mam pytanie czy ktoś zerwał umowę przed czasem jak tak to jakie były konsekwencje?

poiuyt

a jest ktoś może co by powiedział coś dobrego o firmie?

poiuyt

przykro takie rzeczy słuchać ale wiem że tak jest.dobrze ze są chociaż ludzie którzy doradzą.pozdrawiam

1573o

na działalności zus musisz zapłacić ,a zapłatą może być różnie , nawet 3-mc możesz czekać i to jeszcze połowę ci utną!!! my pracowaliśmy 3tygodnie a miało być 6-mc(usunięte przez administratora) ... dajcie sobie na luz z tą pseudo firmą, takich firm jest więcej !! (usunięte przez administratora)

karol

o to fajnie

1573o

zgadzam się z opinią gościa!!!!!!

@1573o

witam dostałem ofertę i jestem umówiony na rozmowę muszę jechać 300 do szczecina może mi ktoś powiedzieć czy mi się naprawdę opłaca jechać oferta którą mi przedstawili wygląda na dosyć dobrą tyle ze na działalności mógł by mi ktoś coś przybliżyć jak to jest na działalności w fortmanie.pozdrawiam

kacza
@poiuyt

Zależy jaka to oferta. Jak wizyta u nich w celu "przedstawienia oferty" to nie zawracaj sobie głowy. Ja cieszyłem się jak dzieciak jak dostałem ofertę. telefonicznie wszystko ładnie pięknie ...proszę przyjechać w celach przedstawienia oferty i podpisania umowy. Zapożyczyłem się i z drugiego końca Polski pojechałem. Na miejscu okazało się że zarejestrowali mnie w system i po 15min zwolnili mówiąc że przeszedłem weryfikację i zaproszą mnie w innym terminie w celu podpisania umowy i ciuchy robocze. Ehe już ponad rok czekam na sygnał. Zresztą nie tylko ja... masz trochę bliżej- wybór należy do Ciebie.

nowy
@poiuyt

witam kolego i co ci powiedzieli jak pojechales na rozmowe ,mozesz powiedziec cos o ich dzialalnosci

Jesli chcecie zarobić to nie w firmie Fortman...Nie polecam Sam doświadczyłem..!

Lesiu0011

ja jutro tam jadę na rozmowę zobaczymy...

emil
@Lesiu0011

witam, jak rozmowa i oferta z ich strony? do mnie tez dzwonili bym sie stawił

1573o

pracowałem w tej firmie w zeszłym roku,na umowie 0 dzieło ,godziny pzepracowane kreślą ,podatek potącili (usunięte przez administratora)

kacza

Zostaw merytoryczną opinię o FORTMAN-GROUP - Szczecin