Opinie o Betrans w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Betrans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Betrans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betrans w Bełchatów

Kierowca

Nie znalazłem osobnej zakładki na opinie o oddziale w Bogatyni, więc napiszę tutaj, firma ta sama. Kierowca na start dostaje 4000żł brutto + 20% premii, oczywiście na drugiej umowie NIE może liczyć na podwyżkę. Łącznie wychodzi ok. 3650zł netto (Dla kierowcy z kategoriami B,C,C+E,T!!!). Codziennością jest jazda samochodami które nie powinny wyjechać na drogi publiczne, niesprawne jest oświetlenie, napędy, układ kierowniczy, hamulcowy (Mercedes Actros o numerze rejestracyjnym EBE 58WR który przy hamowaniu wręcz wypada na przeciwległy pas ruchu, brak wspomagania nie pomaga w opanowaniu pojazdu). Kierowcy nieposiadający karty kierowcy są zachęcani, a wręcz zmuszani do jazdy po publicznych drogach bez używania takowej karty i bez rejestrowania czasu pracy, oczywiście dyspozytorzy jak i powalająco inteligentny zastępca kierownika i kierownik zapewnią, że ciężarówką do 50km można jechać bez karty kierowcy (oczywiście nie można XD), a autobusem nawet do 100km! Brak pojęcia o jakichkolwiek normach czasu pracy kierowcy też jest tutaj standardem. Łamanie przepisów prawa pracy jest tu na porządku dzienny, oczywiście osoby upominające się o swoje mogą liczyć na naganę, próby odebrania premii czy szukanie byle czego, aby tylko nastraszyć je rozmową dyscyplinarną. Wśród pracowników również zdarzają się ciekawe przypadki, przykładem niech będzie niejaki Mirek który groził mi pobiciem. Oczywiście kwestie takie jak mobbing dosłownie od 2 tygodnia pracy, głupie dosrywki, a wręcz ośmieszanie mnie i mojej rodziny pominąłem, bo to raczej nic ciekawego dla osób które słyszały cokolwiek o tej firmie.

@J@c@

Jak ta osoba jest faworyzowana, bardzo to widać na tle innych? Jaki zmiany są najlepsze? Te godziny podczas urlopu są lepiej płatne?

Alan

Jak wygląda praca maszynisty- prowadzącego pojazdy kolejowe na bocznicy Opole ? Jaki system czasu pracy i rodzaj zadań ? Pozdrawiam

Kolejarz
@Alan

Prowadzacy to prowadzacy jezdzisz na lokomtowie to nie wykonujesz innych zadac jestes ustwaicz to tylko ustawiacz nie ma tak ze jedna osoba ogarnia cala bocznice sama haha ale jak masz wszystkie uprawnienia to pewnie będziesz robic na kazdym stanowisku ale nke w tym samym dniu

Gość Nowy wpis

Co wchodzi w ten pakiet benefitów oraz szeroko rozwinięty Fundusz Świadczeń Socjalnych? Może dacie przykłady, jakie godziny pracy ma manewrowy, czy same nocki na przykład, czy mieszane, czy tam jak. No i ponoć tak szkolą na swój koszt, czy to prawda?

Eryk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Ponoć poszukują operatora żurawi samojezdnych. Ktoś się orientuje, jakie maszyny tam mają, w jakim stanie, co się stało z poprzednim operatorem oraz najważniejsze - stawki z 1991 roku czy mają pojęcie o sile nabywczej pieniądza w obecnych czasach ?

Nick Nowy wpis

Hej. Widzę ofertę na mechanika i informacje o systemie jednozmianowym. Tu pojawia się moje pytanie czy w soboty zdarzają się nadgodziny i czy są jakoś dodatkowo płatne? :)

Kolejarz
@Alan

Jaki czas pracy 8h system 4 brygadowy czyli swiatek piatek i niedziela a jaki rodzaj zadan waenie składów (40) wagonow i jazda do przpdu i do tylu haha nie wiem co konkretnie chcesz wiedzieć

@Kolejarz

Czy prowadzący pojazdy kolejowe jest jednocześnie rewidentem, ustawiaczem itd ?

@Kolejarz

Skoro w weekendy i święta też się pracuje, to czy jest szansa na wyższe wynagrodzenie za te dni? ;) Jak to wygląda? Dopytuję, bo mam zamiar tutaj zaaplikować.

Kolejarz Nowy wpis
@Alan

Rozmowę kwalifikacyjną w Betrans masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Referent ds. Audytu Wewnętrznego?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jest praca dla operatora sprzętu do robót ziemnych w systemie czterobrygadowym. Widziałem że za polecenie pracownika można dostać 1000 zł. To prawda? Wypłacają takie bonusy?

Kierowca

Karo
@Kierowca

Hmmm...to za ile godzin jazdy wychodzi 3650? bo nie wiem czy to opłacalne...poza tym coś wspominałeś, że brak pojęcia o normach czasu pracy, to powiesz od której do której pracuje się u nich? a tą kartę kierowcy nie można u nich wyrobić? co jeśli złapią kierowcę na tym, że porusza się bez kart kierowcy, kto wtedy płaci karę? Kierowca, czy firma?

Cola
@Kierowca

Widzę że to samo co na rogowcu. Ludzie od rekrutacji już zniechęcają do podjęcia tam pracy. Zarobki liche jak na c+e i oczywiście na umowie najniższa krajowa od której będą wypłacane nadgodziny które są tylko 50% płatne czyli od najniższej krajowej to totalna lipa lecz na rekrutacji Ci powiedzą ze to dlatego że są uczciwą firma i wypłacają wypłaty 10 każdego miesiąca. Brak możliwości awansu czy podwyżki , (chyba że podwyżka chcesz nazwać 300zl brutto które i tak dostaniesz w premi ) śmiech na sali jeżeli ma ktoś jakieś marzenia i plany na przyszłości radzę omijać tą firmę. Taka jest moja opinia Pozdrawiam

J@c@
@Kierowca

Popieram przedmówcę nie wspomnę o dyspozytorze który zabiera chlep zwykłym kierowca i tylko w każdy mozliwy sposób wskakuje na ich zmian jak są dla niego korzystne tak samo jak robi przewozy pracownicze podczas urlopu oraz nie patrząc na godziny pracy nie wspomnę już o faworyzowaniu swojego brata , I ciągłych lewiznach które kręci na lewo i prawo

Ktoś
@Cola

To ile godzin jest wpisanych jakby pod najniższą krajową? 8h? Czy więcej? Bo mąż chciałby się zorientować, ile godzin będzie miał lepiej płatnych (nadgodzin). Tylko tak średnio, to ile godzin dziennie się jeździ? Da się to określić? W weekendy też się pracuje?

@J@c@

Operator

Witam na jakie zarobki można liczyć jako operator ładowarki bez doświadczenia Pozdrawiam Marek

Blanka

hej, ja bym chciała do nich aplikować na Referenta ds. Rozliczeń, ktoś napisze czy warto? Oferują możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy, czyli dobrze rozumiem, że na każdego pracownika przypada jakaś pula pieniędzy i można wybierać sobie szkolenia, na jakie chce się pójść? Dajcie znaka jak najszybciej, bo termin zgłaszania papierów zakreślili do 9 sierpnia, więc mało czasu mi zostało :)

Nicki

Na jakie zarobki może liczyć na start operator spycharki/ładowarki bez doświadczenia?

Betrans zatrudni osobę na stanowisko Księgowa. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

kierowca

ogłoszenia na kierowców nowe dają , ile oni tam oferuja teraz ?

@kierowca

teraz jest aktualne ogłoszenie na kierowcę c+e i stawka średnia 8 tys netto. Trasy 2 tygodniowe. Ja będę aplikował a ty? Pytałeś kilka miesięcy temu wiec może już pracujesz? Jak tak to napisz jakie masz warunki?

Dominika

widziałam ogłoszenie na kierowcę osobówki i pojazdu towarowego ogólnie to chciałam wstępnie spytać czy przyjmują tu w ogóle kobiety na kierowców? pytam, bo nie wiem czy jest sens słać aplikację. jakaś ostatecznie się dostała i jeździła? jakie tu stawki obecnie mają na takich stanowiskach, wiecie?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Ustawiacz w firmie Betrans?

Ustawiacz

Zależy w jakiej miejscowość

Alfa i Omega

Droga pani Zuzanno, napisalem prawde. Nie wiem jakie jest pani stanowisko w firmie i nie interesuje mnie to. Jest nas w Opolu dwudziestu, no moze wiecej. Nie ma tu zadowolonych pracowników. Wiekszosc mysli o zmianie pracy ale za to juz odpowie zarzad. Brakuje juz 20 pracowników kto ma obslugiwac bocznice? Ludzie z Belchatowa nie mają pojęcia co dzieje sie w Opolu. A wlasciwie nie interesuje ich to. Ludzie ktorych przyjmowali czekali po pół roku na kursy. Gdzie logika? Placenie za siedzenie... Co chwile brakuje to rekawic , to kamizelek i oczywiscie woda jest dostarczana nieregularnie. Firma zaopatrza w buty watpliwej jakosci. Moze zdaja egzamin w Rogowcu ale u nas pracy jest ponad mozliwosci. Sztyblety przewidziane na 3 lata rozpadaja sie po roku. Oczywiscie nie dostaje sie nowych na drugi dzien. Firma wysyla je do reklamacji....a w czym mamy pracować? Na boso biegac po tluczniu?! Nawet przepisow nie znacie- poprostu nie mozemy pracowac w innym obuwiu. Podwyzki zostaja przydzielone obsurdalnie. Ostatnie dostali Ci ktorzy sie nie szkolili. Wiec wedlug logiki Betransu nie oplaca sie podnosic kwalifikacji. 11 zlotych za pranie....wstyd. Przosze isc do pralni i wyprac firmowy uniform za ta cene. Podkresle ze jest uwalony w smarze. I prosze mi uwierzyc raz w miesiacu nie wystarczy tego prac. Jesli gdzies tu napisalem nieprawde prosze przyjechac do Opola i nam to powiedziec prosto w oczy...

Kierownik Działu Usług Kolej..
@Alfa i Omega

Zwolnij się kolego bo najwidoczniej odwagi brak skoro tak źle albo przejdź do Elektrowni Opole i nie wypowiadaj się za innych pracowników . Żeby coś pisać to trzeba najpierw nabyć trochę wiedzy o prawie kolejowym, wewnętrznych przepisach spółki i PGE. Jak masz zamiar pracować u nas to nie oczerniaj a jak nie pasuje to PKP Cargo, DB Cargo i inne spółki czekają...

Dominika

Płatny co? Chciałeś to jakoś konstruktywnie podsumować?

Obserwator
@Kierownik Działu Usług Kolej..

Jak ci 100 ludzi mówi, idź spać, bo jesteś pijany, to idź spać, bo to oni mają rację, a nie ty. Tyle tu opinii, że twoje weazeliniarstwo nic nie wnosi. Współtworzysz ten system, więc jesteś nieobiektywny. Nie pisz więc pracy, bo ty robisz tam co innego. Głównie tworzysz to, na co ludzie narzekają. Pilnuj stołka, żeby ci go spod zadu nie wyszarpnęli. Mniej wazeliny, bo wstyd.

Nigdy więcej

Napiszę szybko bez zbędnego (usunięte przez administratora) . Najgorsza prac jaką kiedykolwiek miałem. Auta które nie powinny nigdy wyjechać na ulice. Zastępca kierownika który myśli że jest kierownikiem słoma z butów wystaje.Kierowcy ok ,przeważnie pomogą . Co do kasy straszna lipa. Dziękuję i żegnam smętnie .

Magdalena
@Nigdy więcej

Co to jest ta straszna lipa? Bo mąż chce tu skladać cv ale nie wiemy, ile sie zarabia, a ty tak piszesz, że ani zgadnąć..

Heniek

Ile na start oferują pieniędzy na "patelniach"?

3000 brutto
@Heniek

3000 brutto

Jeszcze Patelniorz

Na samym wstępie dodam że zatrudniając sie tutaj, ( stanowisko kat C+E ) patelnia czyli Renault T i naczepa Zasław będę miał przypisane auto, niestety..... dla kierownictwa 10 miesięcy pracy tutaj to za mało aby dostać swoje auto, totalny przemiał jeśli chodzi o zmiane aut, dziś jade tym jutro innym, dziś nie ma kierowcy na Ursusa to wsiadaj i jedź ursusem, przed tym sprawdź czy masz na pewno hamulce i czy nie leci płyn ze wspomagania bo w dół zjedziesz a nie wiadomo czy wyjedziesz, ( wiem bo jechałem ). Aktualnie pracuje już ponad rok, niebawem koniec umowy której mi nie przedłużają i dzięki Bogu, bo wstyd tu zostać, zarobki obecnie jakie miałem to max 3400 jak cały miesiąc goniłeś po 10, 13 h.... strach pomyśleć co będzie jak skończy sie węgiel który zestawami wozimy do Zgierza..... a to kwestia zaledwie roku i koniec kontraktu, auta w tej chwili stoją i sie marnują, nowe.... a nie zarabiają, kierownictwo zamiast łatwić jakiś kontrakt aby utrzymać flotę siedzi z palcem w żżżżyci a wszystkich kierowców wygonili na ciągniki i auta osobowe, totalna porażka, nie polecam. Lepiej idź do prywaciarza, dostaniesz 10cio letni zestaw firanke.... ale swój, utrzymany, zadbany i nikt ci nie wejdzie w butach na łóżko. Pozdrawiam.

@Jeszcze Patelniorz

Jesteś gość choć nie wiem jak wytrzymałeś w tej dennej firmie rok ale szacun jeżdżę 13lat jestem Z Bełchatowa i nie mam pojęcia jak można pracować w tym sypie i jeszcze się tym podniecać (usunięte przez administratora) transportowe.

praca w betrans

czy warto podjąć pracę w betransie jaka atmosfera

@praca w betrans

Zalezy gdzie chcesz podjąć ta pracę, na jakim staniwisku i w jakim oddziale

Praca w betrans

Oddział kopalniany rs 3 kierowca

@Praca w betrans

Hmm czy warto? to wszystko zależy jakie masz ambicje jeżeli zadowala cie praca za +- 3000zl to spoko a jeżeli chcesz więcej to nie w tej firmie Mówię oczywiście o kwocie nz ręke

@praca w betrans

Moim zdaniem nie warto chyba że jesteś kobietą i praca w tej firmie 8 godzin za marne wynagrodzenie ci odpowiada. Pracuje 12lat zawodzie kierowcy kąt C+E i dla mnie pracują tam bezmuzgi bez ambicji

Nie warto płacą grosze

Dziad

3500 brutto? Dobre ???? 2500eur tylko niestety na weekend w domu ???? Trzymajcie się ????

Karol
@Dziad

Nie bardzo Twój wpis rozumiem ale widzę, że chciałeś poruszyć kwestię wynagrodzenia, które oferuje firma Betrans. Czy możesz tak precyzyjnie i przede wszystkim zgodnie z prawdą napisać mi, ile za pracę w tej firmie dokładnie można zarobić?

Tirak

Dziś zaczynacie STRAJK myślę że to jest już za puźno ludzie troszke ambicji i godności trzeba mieć. Zmiana pracodawcy to nie jest problem A praca w takim czymś jak aBełttrans za wszelką cenę to (usunięte przez administratora) nie ma gorszej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Betrans - Bełchatów

• Jak się pracuje w Betrans?

Zobacz opinie na temat firmy Betrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Betrans?

Betrans
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Wojska Polskiego 73
    97-400 Bełchatów