Opinie o Pphu Wojciech Grala w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pphu Wojciech Grala. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pphu Wojciech Grala o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Wojciech Grala w Zduńska Wola

Piter K

Jest ok. Ja jestem zadowolony z pracy. Pensja na czas, warunki pracy całkiem ok. Mam porównanie z inną firmą z podobnej branży i było tam zdecydowanie gorzej.

Sebastian
@Piter K

Wspominasz o pensji, która jest płacona terminowo. Czy możesz napisać jakie dodatki do wynagrodzenia oferuje pracodawca? Mam na myśli premie lub inne benefity. Rozwiń proszę ten temat.

Romek Nowy wpis
@Sebastian

Nie ma nic.

KarolU

Stabilne zatrudnienie, dobra płaca, terminowa. Czego więcej oczekiwać od pracodawcy? Jest dobrze. A atmosfera w samej firmie bardziej zależy od pracowników. Ja nie narzekam.

Romek Nowy wpis
@KarolU

Nie

Zirytowana

Bylam tam na rozmowie kwalfikacyjnej i dwóch dniach próbnych... Umowa zlecenie na dwa dni stawka 18,30 brutto z czego na rękę dostajesz 10 zł. Praca fajna szkoda tylko że pracowadca nie jest słowny bo jednego dnia zaprasza na podpisanie umowy a drugiego dnia dostajesz sms o treści że jednak nie chce nawiązać współpracy... poszukują tam głównie mężczyzn bądź Pań 50+ (taka nie zajdzie w ciążę ani nie będzie brać wolnego na dziecko) więc jeśli jesteś młoda mamą to nie szukaj tam pracy bo szkoda Twojego czasu a pracy i tak nie dostaniesz. Na rozmowie kwalfikacyjnej przygotuj się na pytania typu co robi Twój mąż, jakie ma zarobki, ile masz dzieci w jakim wieku, czy śpią w swoim pokoju a może masz kawalerke?

Justyna Nowy wpis
@Zirytowana

No muszę powiedzieć, że trochę zaniepokoiłaś mnie relacją na temat tego, jak w Pphu w Zduńskiej Woli przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Napomknęłaś, że są tam dwa dni próbne i wtedy jest umowa zlecenie. A czy później zatrudniają w ramach umowy o pracę?

Zirytowana Nowy wpis
@Justyna

Proszę czytać wypowiedz nie Zduńska wola tylko Wola Zaradzyńska

@jackowski czym się zajmujesz w firmie? Możesz wypisać jej mocne strony?

Czy po rozmowie w Pphu Wojciech Grala rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jackowski

Pracuję już jakiś czas i jestem zadowolony. Oczywiście jak to mówią, że lepiej jest tam gdzie nas nie ma ;) ale ja uważam, że tu jest ok i na razie nie planuję żadnej zmiany.

Sowa

Nie będę sie wypowiadał za innych. Każdy może mieć i ma swoje zdanie. Ja jestem zadowolony. A na rynku pracy robi się coraz trudniej, więc warto szanować to, co się ma.

Wiszniewski

Ja nie narzekam na pracę. Robi się coraz trudniej z praca, więc nie ma co narzekać. Wypłata w terminie, praca jak wszedzie, ludzie też. Jest ok.

Ryszard

Normalna praca za normalne pieniądze. Bez jakiś udziwnień. Warunki rozsądne. Nie ma co narzekać. Praca stabilna nawet jak na te trudne czasy. Pensja regularnie na czas.

Mam 10 letni staż pracy w podobnych firmach i jak narazie był to najgorszy zakład w którym przyszło mi pracować.

zadowolony

Firma jest dla nas dobrym pracodawca więc i ludzie są zadowoleni, z przyjemnością się tu pracuje.

Mycko

Praca może nie należy do najłatwiejszych ale daje poczucie pewności i stabilności. Nigdy nie miałem problemu z szefostwem, więc nie wiem jak to jest. Produkcja jest duża więc panuje pewne tempo. Można do tego przywyknąć. Najważniejsze że są ciągle zamówienia, a nie jak w niektórych firmach postoje. Płaca zawsze na czas. Nigdy nie było jakiś opóźnień z tego tytułu.Mi ta praca daje satysfakcje i jestem zadowolony.

Sebastian

Pracowałem tam 5 lat temu na magazynie było to nieduże pomieszczenie zawalone folia i reklamowkami. Pamiętam wszędobylski bałagan i wiecznie niezadowolonego z tego powodu szefa. Najgorsze jednak było to gdy przyjeżdżał klient, brak skanerów i innym udogodnień pomagających zlokalizować dany wyrób sprawiał, że praca robiła się stresująca. Czasem żeby dotrzeć do poszukiwanej belki folii trzeba było przerzucić kilkanaście innych wcale nielekkich. Brak cyklicznych inwentaryzacji sprawiał ze stan magazynu często się nie zgadzał. Dla mnie jednak najgorszym z obowiązków było zaopatrywanie produkcji, wagi folii często się nie zgadzały co z kolei bylo zagrożeniem ze plan produkcyjny nie będzie zrealizowany. Kiedy po raz pierwszy się pomyliłem miałem "rozmowę" z szefem, nie było to spokojne zwrócenie uwagi tylko ordynarny krzyk. Wtedy była to moja chyba druga praca i przeszedłem po tym wszystkim do porządku dziennego dzisiaj jednak nie pozwoliłbym sobie na podobne traktowanie. Niedługo po tym wszystkim dostałem wypowiedzenie, bez znaczenia było to że podczas swojej pracy nigdy się nie spóźniłem, zawsze byłem dyspozycyjny, zamówienia składane przez sklep zawsze realizaowalem na czas, a moje niektóre pomyłki wynikały raczej w tamtych czasach z braku doświadczenia niż ze złych chęci. Nie myli się ten co nic robi. Tak jak nadmieniłem wcześniej, pracowałem tam kilka lat temu nie wiem jak jest tam teraz obecnie i jaka jest specyfikacja pracy. Dzisiaj jestem brygadzistą na magazynie z prawdziwego zdarzenia i chyba nigdy nie zdecydowałbym się na ponowny powrót do tego zakładu.

Żyd

szacunkiem cza se zasłużyć przez dziurę w prześcieradle

Makowski

Jak w każdej firmie tak i tu atmosfera wśród pracowników może być różna. Różni ludzie, różne oczekiwania. Praca nie jest zła, chyba że komus się po prostu nie chce pracować. Wypłata i sam jej poziom jest ok. Ja jestem zadowolony.

Geralt

Porażka.. kolesiostwo i donoszenie na siebie nawzajem . Jedyny plus do wypłata na czas

Jankowski

Firma daje bardzo stabilne zatrudnienie na całkiem dobrych warunkach. Zarówno sama praca jak i płaca i dodatki poza płacowe są na dobrym poziomie. Jestem zadowolony. Do tego całkiem miła atmosfera między pracownikami. Łatwo i szybko można się zintegrować z innymi. A to dość ważny atut w firmie.

jonn

Jeśli chodzi o prace w tej firmie, to jako były pracownik mam pozytywne doświadczenia, którymi mogę się podzielić. Kierownictwo jest kompetentne, dzieki temu firma się rozwija -a z nią pracownicy. Fajne w tej robocie jest też to, że ekipa się integruje, że są wspólne inicjatywy pozapracownicze. Wypłata zawsze na czas - jesli ktoś lubi pracować, to tu możliwości są.

sabaton

Jeżeli nie jesteś desperatem , który pilnie poszukuje jakiegokolwiek zatrudnienia to proponuje omijać tą " firmę" szerokim łukiem .. Nie warto za te pieniądze użerać się z szefem , któremu nic nie pasuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Wojciech Grala - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Pphu Wojciech Grala?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Wojciech Grala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Wojciech Grala?

Pphu Wojciech Grala
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Chmielna 4
    95-054 Zduńska Wola