Opinie o Factory 600 w Bad hersfeld

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Factory 600. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Factory 600 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Factory 600 w Bad hersfeld

BEN

Nie rozumiem, dlaczego szukacie pracy przez pośredników, którzy wzbogacają się Waszym kosztem...? Internauci piszą o swoich doświadczeniach na różnych forach. Jeżeli chcecie pracować w Niemczech w konkretnym zawodzie (murarz, tynkarz, hydraulik, kucharz itp.) i znacie język niemiecki, to bezpieczniej zgłosić się do ARBEITSAMT, który znajdzie ofertę pracy dla konkretnego zawodu za normalne stawki, bo Niemcy szukają fachowców (Fachkräfte)!!

Hektor
@BEN

Nie zawsze to tak działa jak mówisz, znajomy z którym mieszkałem na kwaterze miał w wypadek w pracy, oczywiście agencja zwolniła go w trakcie, gdy poszedł do owego Arbeitsamtu dostał... adresy kolejnych agencji...

Marcin Nowy wpis
@BEN

Tak i jeszcze napisz że ci mieszkanie dadzą.Zejdz na ziemię.Po pierwsze musisz mieć meldunek żeby iść do jakiegokolwiek urzędu.(no chyba że kupujesz auto i załatwiasz tablice na powrót do PL)A rzeby mieć meldunek musisz mieć mieszkanie.A żeby mieć mieszkanie musisz mieć na kaucję i umowę o pracę.Kolo się zamyka.Dzieciakom w przedszkolu takie kity cisnij

Arek Nowy wpis

Interesuje mnie informacja czy firma przygotowuje również jakieś kursy językowe?

Ciekawy Nowy wpis

Witam Czy wie ktoś coś o pracy w Ulm jako operator wózka widłowego?

Agata Nowy wpis

Byłam z tą firmą w fabryce kosmetyków. Pół roku pracowałam przy kompletowaniu produktów. Mieszkałam z koleżanką w pokoju. Mieliśmy wspólną kuchnię dla 3 pokoi. Czystość i wyposażenie w porządku. Zarobki takie jak ustalone przed wyjazdem. Na miejscu koordynatorka. Gdybym znała lepiej niemiecki, praca byłaby lepiej płatna. Sama praca ok, niezbyt ciężka, ale na dwie zmiany.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Factory 600? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Okłamany i oszukany

Powiem krótko i na temat jak szukają spawaczy to po pierwsze będziecie mieszkać w baraku z 4 osobami ,kilometrówki wam nie zwrócą ,jak się Pan Piotruś napije wraz z żonką to was wyrzuci z dnia na dzień i Pan Mariuszek niby brygadzista nic nie potrafi załatwić ,a i pieniążki marne (Praca w Belgii)

Damian
@Okłamany i oszukany

Pracowałeś jako spawacz? Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to nie zawsze są one w standardzie hotelowym. Napisz proszę, jak długie są kontrakty i czy miałeś dobry kontakt z koordynatorem? Ubezpieczenie miałeś zapewnione przez pracodawcę, czy musiałeś załatwić to we własnym zakresie?

Okłamany i oszukany
@Damian

Pojedz to się przekonasz :)

Edyta

@Hektor to skoro było o innej agencji to czemu ta opinia znalazła się w wątku Factory 600? Musimy się skupić na wydarzeniach, sytuacjach i doświadczeniach związanych z tytułową agencją. Bo takie posty jak Twój mogą wprowadzić kogoś w błąd.

Edyta

@Hektor czyli urzędy w Niemczech też odsyłają polskich pracowników do agencji? A myślisz, że ten Twój znajomy tylko z tego powodu został zwolniony. Czy zwolniła go agencja Factory 600 czy pisałeś o jakiejś innej?

Hektor
@Edyta

To była tylko przykładowa sytuacja innej agencji...

Edyta

@Byłem nie polecam z powodu dezorganizacji zrezygnowałeś z pracy zorganizowanej Factory 600? A co wpływało na tą dezorganizację? Nie chciałeś zostać dłużej by sprawdzić czy po czasie wszystko się nie wyjaśni?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Factory 600?

Byłem nie polecam

Trzymać się z daleka, straszna dezorganizacja. Po dwóch dniach wróciłem do PL

Z czystym sumieniem odradzam. Dostajesz info o pracy w DHL - pakowanie produktów do kartonów a na miejscu okazuje się, że to rozładowanie kontenerów z paczkami do 40 kg.(usunięte przez administratora)nagle staje się niemiły i oznajmia iż nie był na miejscu, a praca to praca i nawet kobiety podnoszą takie ciężary (cały kontener np karmy po 40kg) . Praca okazuje się jednozmianowa-tylko nocki. Szkoli i nadzoruje Cię osoba, która pracuje raptem dwa tygodnie. (usunięte przez administratora)

test321
@Gość

Potwierdzam powyższą opinię, po ustaleniu warunków i przesłaniu umów do podpisania praca okazuje się zupełnie inna niż obiecywano, zdecydowanie nie polecam!!!

Edyta

@Gość masz prawo być niezadowolony, ale forum to nie miejsce, aby opisywać konkretnych pracowników firmy Factory 600. Zapoznaj się proszę z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin Ktoś jeszcze ma ochotę wypowiedzieć się o firmie Factory 600? każde doświadczenie zupełnie innej osoby może dużo wnieść do forum.

Edyta

Aktualnie firma szuka elektryków do pracy w Niemczech http://www.nuzle.pl/elektromonter-niemcy400-euro-bonus-powitalny-katowice,27493159. Czy ktoś byłby zainteresowany taką ofertą? Może są wśród nas aktualni elektrycy, którzy wyjechali z Factory 600 i chcą opowiedzieć o swojej pracy współpracy z firmą.

Małpa

Dostalem oferte pracy od factory 600 jako monter instalacji i urzadzeń sanitarnych (hydraulik ) tylko musze darmowy przejsc kurs niemieckiego, w pl czy ktos mi powie cos o tej firmie ? czy płacą ? jakie są warunki mieszkalne ? czy to tak wszystko pieknie wyglada czy rzeczywiscie tak jest ? prosze o odpowiedz

Daniel

Ktos pracuje przez Factory600 ?

jak

Posiadanie wyższego wykształcenia nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo wzamian i tak zapewnione są odpowiednie zarobki. Może wiecie czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam

on

własnie otrzymalismy oferte pracy do factory 600 do bawarii ,czy jest to pewna praca i jakie sa mieszkania bo raz zostalismy oszukani a teraz mam troche watpliwosci prosze o odpowiedz jesli ktos tam pracowal z gory dziekuje

andy
@on

noi jak? czy wszystko w porządku? Bo ja też dostałem ofertę pracownika budowlanego i chciałbym wiedzieć czy nei ma ukrytych kruczków, oszustw.

stefcio

Witam, Może ktoś napisać jak wygląda praca elektryka ? To typowe ciągnięcie druta, kucie bruzd i punktów, gipsowanie puszek, osadzanie rozdzielnic, jakieś trasy kablowe itp. praca na większych budowach czyli 2 miechy tu, potem 3 miechy na innej budowie? Czy jednak jakieś jeżdżenie dziś tu jutro tam i usuwanie usterek elektrycznych i modyfikacje/przeróbki instalacji ?

bdg

Ja dzis rozmawialem nt pracy jako lakiernik. Malowanie smiglowcow w Niemczech. 10E na reke, trzynastka, wczasowe, pelne ubezp, zapewnione zakwaterowanie. Troche za pieknie to brzmi, na ta chwile sa bardzo zainteresowani, co myslicie? Nie mam 20 lat zeby lyknac to w ciemno jak pelikan...

Domel

Dostalem oferte Malarz -Tapeciarz zadzw. i dostalem umowe do podpisania w wersji elektronicznej 11 kwietnia wyjazd umowa w 6 egzeplarzach wszystko po niemiecku.czy ktos juz pracowal z tej agencji ? jak tam to wszystko wyglada ? prosze o opinie ale prawdziwe nie jak wyzej?

Już sama nie wiem

CZEŚĆ WSZYSTKIM. I co był ktoś z was tam u nich w pracy??? Możecie coś napisać o warunkach tam??? Jak jest z praca i warunkami mieszkalnymi??? Czy tam wszystko jest ok???

Zostaw merytoryczną opinię o Factory 600 - Bad hersfeld

Factory 600