Opinie o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flotman Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Flotman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Pracowałem w głównym biurze w Krakowie na stanowisku ds. wsparcia regionalnych handlowców i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie dla osób, które szukają spokojnej pracy, chcą poznać nowe branże (bo zapytania ofertowe przychodzą od przedstawicieli przeróżnych rodzajów biznesu) i mają głowę pełną pomysłów, gdyż szefowie są bardzo otwarci na ciekawe rozwiązania mogące usprawnić działanie. Co do plusów to uważam, że fajna, młoda, zgrana ekipa to największy atut Flotmana :) Pozdrawiam

Seba

Witam, interesuję się nad wysłaniem aplikacji na stanowisko Specjalisty ds. Klientów Biznesowych. Może ktoś określić widełki zarobkowe netto? Jak wygląda podstawa + w jakiej wysokości są premie?

Seba

jobs

Hej ludki, chce aplikowac na mlodszego specjaliste , powiecie cos wiecej o tym stanowisku ?

Specjalista ds. Marketingu

Pierwszy etap rekrutacji: rozmowa telefoniczna z Panem, który zadał więcej pytań o moje zainteresowania i pierwszą podjętą pracę niż tych związanych z doświadczeniem zawodowym nabytym przez lata. Drugi etap rekrutacji: kandydaci zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji pełnego planu marketingowego dla firmy w oparciu o budżet, konkurencję i inne zmienne. Jeżeli mam być szczery, za przygotowanie takiego planu... zwykle mi płacą :) Raz jeden na początku swojej kariery zawodowej natknąłem się na firmę, która spośród zaprezentowanych pomysłów wybrała te najlepsze i zrealizowała je nie zatrudniając nikogo. Więcej nie będę ryzykował, że ta sytuacja się powtórzy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Sdk

Ten młodszy spec to jest tylko telemarketing czy coś faktycznie można się nauczyć ?

CodeGuru

Z tego co wiem to programują głównie w C#, ASP.NET, HTML 5, MS SQL. Spotkałem pracowników firmy Flotman kiedyś na targach pracy i wtedy dowiedziałem się paru rzeczy. Jeszcze wspominali o tym, iż rozbudowują aplikacje mobilną.

Sonic

BTW a nie wiecie może czy rekrutują kogoś do IT? Jakie języki programowania tam obowiązują ? Z góry thx

Pytali głównie o pełnione obowiązki na każdym ze stanowisk pracy. Co robiłem dokładnie itd. Dlaczego do nich aplikowałem itd. Było zadanie sprzedażowe (dosyć prostę jak dla mnie) także nie ma stresu ;)

rumor

@Marcin a coś więcej? jesteś w stanie podać jakieś konkretne pytania?

Ja byłem dzisiaj na rozmowie. Jest bardzo dużo pytań odnośnie CV ale też pojawiają się luźne pytania dotyczące zainteresowań. @Karo z tego co widziałem czekająć kilka minut na recepcji to pracuje tam w między 10 a 20 osób. Ekipa młoda w wieku 25 - 35 lat.

Karo

Wybieram się w piątek tam na rekrutacje. Wiece może czy tylko pytają o cv czy cos więcej? Na pewno jest zadanie sprzedażowe. Wie ktoś w ogole czy to duża firma? z góry dzięki za odp.

Maja92

@agnieszka dają umowę o pracę na pełny wymiar godzin i z tego co zapamiętałam to podstawa oraz prowizja jest na jednej umowie o prace. BTW ja była dzisiaj super elegancko ubrana i nie wiem czy to był dobry pomysł bo wszyscy w biurze to raczej tak styl casual

Maja92

Byłam dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej. Biuro na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ładnie :) rozmowa trwała około 40 min, bez stresu. Rozmawiałam z dwoma osobami. Proponowane warunki finansowe jak dla mnie całkiem OK :) jedene co to polecam przyjechać do nich trmwajem lub autobusem bo nie miałam gdzie zaparkować ;)

Karol

Witam. Jestem po pierwszym etapie na Młodszego Specjalistę ds Klientów Biznesowych. Ogólnie rozmowa bez większych problemów , głownie cv doświadczenie zainteresowania i pytanie dlaczego sprzedaż :) . Wizja stanowiska bardzo mi się podoba dlatego czekam na info odnośnie dalszego przebiegu.

bicekk

a spotkales się z firmą której za szkolenie trzeba płacić? lol xD

kate91

Ja wlasnie zostałam zaproszona na II etap na stanowisko młodszy specjalista ds. klientow biznesowych, orientuje się ktos czego mozna sie spodziewac?

Abc

A więc idź i przekonaj się na własnej skórze ;]

Abc

Sprostowanie: Jeżeli chodzi o informacje o składkach i ich nieodprowadzaniu to było to moje osobiste zdanie bo firma je oficjalnie uregulowała

zniesmaczony

Wysłałem CV. Dostełem info telefonicznie o zaproszeniu na rozmowe przez skype. Rozmowa Skype przebiegała całkiem miło i przyjemnie = II etap. CZy przyjadę do Warszawy 150KM. TAk owszem zgodziłem Się. Rozmowa w Hiltonie 1h - rozmowa bardzo miła choć brak w niej konkretów których spodziewałem sie na 2 spotkaniu ( PS. na spotkaniu nawet nie zaproponowano mi wody no bo i cena wysoka :) a spotkanie odbywało sie w lobby - mało profesjonalnie. Ale wracając do szczegółów. Otrzymałem informację ze max do 2 tyg otrzymam informację zwrotną. FLOTMAN NAWET SIĘ NIE POKUSIŁ poinformować o wyniku 2 rekrutacji

acer

Witam, mozecie mi powiedziec czego sie spodziewac po pracy w flotmanie. zostalem zaproszony na rozmowe. jakie zarobki, komfort pracy, jakosc uslug.

Zostaw merytoryczną opinię o Flotman Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Flotman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flotman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flotman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flotman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flotman Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flotman Sp. z o.o.
  • Gabrieli Zapolskiej 44