Opinie o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flotman Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Flotman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Bambiii

chciałam podzielić się opinią, jak wyglądało to z mojej strony. Praca jako tako, niezbyt skomplikowana. Jest ona raczej skierowana do osób zaraz po studiach bo na start dostaje się bardzo słabe zarobki, a za niedługo to minimalną krajową. Na start fajna sprawa, popracować rok, wpisać sobie firmę IT w CV i uciekać dalej. Tak robiło gdzieś 50% pracowników z tego co slyszałam. Są też tacy co pracują 4-5 lat ale po ich minach twierdze, że chyba chcieliby wyskoczyć z tego biura. Totalne zoombie które tylko chce odbębnić swoje i nara- lepiej nie podchodzić. Mój dział nawet spoko, ale hitem jest to się dzieje w BOK.(usunięte przez administratora)Szefowie nawet spoko, także nie wiem skąd takie negatywne komentarze o nich. Ogólnie to praca jak na rok to spoko, jak na dłużej to nigdy w życiu.

@Karlos

Ciagle wyśmiewanie, zero pomocy, jak kogos zapytasz o pomoc to albo nie uzyskasz odpowiedzi albo z taka łaska ze chce się wyjść z pokoju i nie wracać.. po dwóch dniach samodzielnej pracy zostałam wyśmiana i upokorzona bo czegoś nie wiedziałam…

Zupka

Firma jak wszystkie inne. Nie jest skrajna. Ani dobra ani zła. Zarobki standardowe jak na krajowe realia. Miliona tu się nie zarobi. Za to atmosfera to jest coś o czym warto wspomnieć. (usunięte przez administratora) Osoba, która nie wie zbyt dużo, ma dużo do powiedzenia. Pół firmy zastanawiało się dlaczego. Druga połowa pewnie wie, ale dlaczego to toleruje? Arogancja, brak poszanowania pracowników to jej pseudonimy. Bardzo psuje atmosferę. Myślę, że wiele osób rozważyloby swoje odejście, gdyby jej nie było. Jeśli ktoś z pracujących to czyta to może odważy się zadać pytanie właścicielom dlaczego na to powalają. Ja się nie odważyłam dlatego się rozstaliśmy.

szukając pracy w internecie, udało mi się znaleźć ofertę na stanowisko junior finance and administration specjalist. czytam, że jest to praca w modelu hybrydowym, choć poniżej napisano o możliwości pracy zdalnej. może mi to ktoś rozjaśnić? ile dni - maksymalnie - można pracować w trybie home office? 100% jest w ogóle brane pod uwagę? natomiast, czy wspomniany pakiet benefitów opłacany jest przez firmę w całości? czy trzeba do niego dołożyć z własnej kieszeni?

@Klikasz

No to ciekawe jak w takim razie wygląda rotacja w tym dziale... Często pracownicy rezygnują ze względu na atmosferę? Albo w drugą stronę, czy są zwalniani z jakiegoś powodu? Piszesz, że szefostwo nic by nie zrobiło z takimi zgłoszeniami odnośnie atmosfery i tak dalej. W sumie to skąd taka pewność? Były już takie sytuacje wcześniej?

Czy Flotman Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Support Nowy wpis

Jak znajdziesz darmowe to zawsze. Raczej jak sam coś znajdziesz udowodnisz że dziękuję temu szkoleniu zarobią na tobie więcej to wtedy podpisujesz cyrograf że jak nie zdasz egzaminu, zmienisz pracę to musisz zwrócić pieniądze za nie i to mówimy za szkolenia 500-900 zł. A szkolenia wewnętrzne to zawsze mogą Ci zostać zorganizowane :)

@Support

A te wewnętrzne to jak często się odbywają? Warto w ogóle w nich brać udział, idzie się czegoś nauczyć? Z tymi szkoleniami poza firmą to częściej nie ma zgody na uczenie się czy raczej pozwalają jak ktoś się uprze?

Klikacz

Tak jak napisał ktoś wcześniej w tym dziale będziesz mieć styczność z(usunięte przez administratora)nie polecam nawet jakby to była praca 100 % zdalnie. Chyba, że będziesz robić sobie z nią zdjęcia do owocowych piątków, z uszami renifera to myślę, że wtedy złapiecie wspólna nić porozumienia.

Denis
@Klikacz

Cześć. Ta czytałem, pisano trochę kilka dni temu. Wyjaśnisz dlaczego jest tu o niej w kontekście nie tylko uszu renifera, ale również takich słów, jak arogancja i brak poszanowania pracowników? Jakie właściwie zachowania mają miejsce? I jaki jest dostęp do właścicieli, by porozmawiać o panujących w firmie relacjach, jak z nimi się dyskutuje?

Klikasz
@Denis

już tłumaczę, wiele osób pisze, że ta osoba ma jakby to powiedzieć ciężki charakter i mają w 100% rację. nie chciałbym pracować razem z nią. To jest trochę tak, że to jej zdanie się liczy, ona ma rację, nie dopuszcza sprzeciwu. Ale spokojnie ona sama sobie dobiera zespół wiec nie zrekrutuje osoby która będzie jej zagrażać. A z uszami renifera - jak ci powie, że masz się uśmiechać to musisz, jak ci powie masz ubrać do zdjęcia uszy renifera to musisz - bo potem na FB czi Li wychodzi jak super atmosferę buduje. Czy można porozmawiać z szefami o tym - można ale raz ,że nic z tym nie zrobią to dwa nie lubią jak się z czymś takim do nich przychodzi - nie radzą sobie dobrze z zarządzaniem ludźmi - oni lubią słuchać o wysokich marżach, niskich kosztach i że konkurencja sobie nieradzi. najlepiej zrobić tak jak piszą inni potraktować to jako trampolinę dalej

@Klikasz

Specjalista ds. klientów biznesowych nadal może liczyć na stawkę z ogłoszenia sprzed miesiąca? Tam było 7500-11000, pytanie czy podają podstawę, czy już doliczają jakieś teoretyczne premie. Bo wtedy pisali, że obowiązują takie dodatki, a jak to teraz wygląda? Chyba że w ogóle coś wzrosło?

STworek

Raczej będą robić wszystko, że jak osiągniesz taki poziom, to cię awansują zmienią prowizje, targety i pod przykrywką rozwoju dadzą ci takie plany że ja je zrobisz to tak jakbyś zaczynał od zera tylko obrót robisz większy. Więc jak to w polskiej firmie bywa, wysokie premie są dla zarządu :)

@STworek

Dla jasności, czyli od jakiego pułapu się startuje? I czy te widełki podane w komentarzu są w ogóle możliwe do osiągnięcia? Jednak pracując w sprzedaży oczekuję uznania wyników, a nie podkręcania planów byleby premie były jak najmniejsze.

Zupka

Specjalista ds. Marketingu

Pierwszy etap rekrutacji: rozmowa telefoniczna z Panem, który zadał więcej pytań o moje zainteresowania i pierwszą podjętą pracę niż tych związanych z doświadczeniem zawodowym nabytym przez lata. Drugi etap rekrutacji: kandydaci zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji pełnego planu marketingowego dla firmy w oparciu o budżet, konkurencję i inne zmienne. Jeżeli mam być szczery, za przygotowanie takiego planu... zwykle mi płacą :) Raz jeden na początku swojej kariery zawodowej natknąłem się na firmę, która spośród zaprezentowanych pomysłów wybrała te najlepsze i zrealizowała je nie zatrudniając nikogo. Więcej nie będę ryzykował, że ta sytuacja się powtórzy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Bambiii

@Bambiii

Dziękujemy za podzielenie się opinią i jesteśmy wdzięczni za Twoją pracę w organizacji. Cieszymy się, że dostrzegłaś pewne pozytywne aspekty tej współpracy. Pozostały feedback jest dla nas równie istotny, dlatego zapraszamy do kontaktu na hr@flotman.pl.

@Flotman Sp. z o.o.

Wystawili Państwo aktualnie dwa ogłoszenia. W tym na specjalistę ds. klientów biznesowych podajecie, że zarobić można 7500 - 11000 zł brutto. W drugim na specjalistę ds. finansów nie podaliście żadnej kwoty. Dlaczego, jeśli można wiedzieć, i jaki przedział płacowy jest przewidziany? Bo pensja zasadnicza podlega negocjacji, zarówno, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak i w trakcie trwania umowy o pracę?

@Bambiii

To co się dzieje w BOKU to masakra, w tym miejscu nie da się pracować, moje najgorsze doświadczenie w całej karierze.. gwiazdy z nowej huty, dobrze napisane… nie da się tam wytrzymać dłużej niż tydzień

Karlos
@Soraja

Przez współpracowników? To, jak tam się co poniektóre osoby zachowują? Bo jak to wiedzieć, jak ani koleżanka, ani Ty nie piszecie o konkretnych zachowaniach?

@Karlos

Honorata

W zakładce kariera jest oferta na specjalistę ds finansowych. Pracodawca pisze na temat możliwości rozwoju, co konkretnie ma na myśli? Szkolenia? Pracownicy podpisują w zamian jakieś lojalki, jak to się odbywa?

@Honorata

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych. Gdy mówimy o możliwościach rozwoju, myślimy głównie o otoczeniu, które stwarza nasza firma oraz o okazjach do zdobywania cennego doświadczenia w dynamicznym sektorze finansów, w prężnie rozwijającej się firmie IT. Zapewniamy profesjonalny proces wdrożenia, abyś mogła swobodnie zintegrować się z naszym zespołem. Naszym celem jest tworzenie atmosfery, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje umiejętności, wykorzystując dostęp do różnorodnych projektów i współpracując z doświadczonymi pracownikami. Mamy nadzieję, że to wyjaśnia, jakie są nasze intencje w obszarze rozwoju zawodowego. Jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało, a przede wszystkim zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :)

@Flotman Sp. z o.o.

Zadnej nie ma mozliwosci rozwoju w tej firmie. Otoczenie to glownie sfrustrowani ludzie pracujacy za kilka osob bo firma wychodzi z zalozenia zeby zrobic jak najwiekszy wyzysk i znalesc kolejego glupiego do pracy. Atmosfera nie jest dobra i nie ma szacunku do ludzi. A projektow nikt nie chce robic bo nawet dziekuje nie uslyszysz a spedzisz nad tym wiele czasu. Takze goraco nie polecam bo proces wdrozenia o ktorym tak pieknie firma pisze to dwa dni bezsensownych szkolen z ktorych nic nie zrozumiesz a potem radz sobie sam i jedyne co ich interesuje to to zeby kolejne rzeczy ci juz dolozyc.

Support

Dokładnie tak jest jak opisujesz, ta ciągła rekrutacja i szukanie ludzi którym się mówi, że firma daje rozwój, chyba tylko niezbędnym bez których szefowie sami musili by zacząć pracować - (usunięte przez administratora) Produkt fajny ale tutaj dynamika rozwoju produktu jest słaba, narzędzia także, wszytko liczyć trzeba ręcznie , zero automatyzacji bo to wiąże się z inwestycją. Linkedin i FB to tylko fasada fluktuacja jest tutaj przeogromna, nie polecam chyba że jako trampolina do dalszego szukania pracy.

Inez

Witam znalazlam ogłoszenie na stanowisko junior finance and administration specjalist. Mam pytanie o orientacyjne zarobki na start oraz czy to sama podstawa czy są możliwe premie dla zaangażowanych i skutecznych pracowników. Ciekawi mnie też model hybrydowy, czy to przewaga pracy z biura i czy po wdrożeniu jest możliwy pełen tryb zdalny. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Hrubieszów

Mamy w firmie ten system. I działa całkiem fajnie. Jak dla mnie to systemy, gdzie można na bierząco widziec pozycje samochodu i dawać info osobie w terenie gdzie ma jechać, bo jest najbliżej miejsca, gdzie jest potrzebna, to po prostu mega rozwiazanie, które ułatwia działanie firmy i wpływa na kontakt z klientem. Po prostu szybciej potrafimy załatwić sprawę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Flotman Sp. z o.o.?

Jakie są warunki zatrudnienia w Flotman Sp. z o.o.?

Centralny

Z okazji zbliżających się świąt chciałbym przekazać wszystkim zainteresowanym pracą w tej skorumpowanej firmie, że o jakichkolwiek benefitach na święta czy inne okazje możecie zapomnieć. Pracownicy na święta są obdarowywani starymi słodyczami wartymi w przybliżeniu 2 zł, a dla wylosowanego szczęśliwca może przypaść niesłychany podarek w postaci wina za 20 zł wręczanego wraz z pudełkiem przez niesłychanie zadowolonego szefa dumnego ze swej szczodrości. Warto dodać, że podarki nie są kupione przez tą wspaniałą przyjazną dla pracownika firmę tylko zbierane przez lata od klientów. Jedyny benefit jaki tutaj działa to multisport. Szefowie mają wachania nastrojów - w jeden dzień śmieszne żarciki w drugi dzień ten sam temat jest piętnowany i szuka się winnego. Przerw w pracy brak. W firmie jest duży podział, dużo plotek między działami, nagadywania i donoszenia, a gdy przyjdzie do spotkania face to face to wszyscy udają najlepszych kolegów. Poza tym spychologia, cięcia kosztów, brak podwyżek, praca za niegodne pieniądze nieadekwatne do stawek rynkowych, mieszanie obowiązkami, brak wypłacania pieniędzy za nadgodziny, zaopatrzanie się w najtańsze produkty. Lepiej iść do konkurencji - polecam tę drogę.

Klikacz
@Centralny

Wszystko co jest opisane jest prawdą, z roku na rok jest gorzej oraz od momentu gdy szefostwo uznało zasadę że w Krakowie zawsze ktoś się znajdzie do pracy więc po co dbać o pracowników ich rozwój. Jest dużo obiecywania, planów które są z roku na rok odkładane aż w końcu się o nich nie mówi. PR-owo w mediach wszystko wygląda idealnie, kupione nagrody, zadowoleni pracownicy ale jak każą ci się uśmiechać to co innego można zrobić. Jeżeli chodzi o humory szefów to fakt mam wrażenie, że nie potrafią oddzielić życia zawodowego od prywatnego i potem jest wyżywanie się na pracowniku albo jak każdy chce udowodnić drugiemu że jest lepszy w tym co sobie ustalili. Drugi rak który zjada tą firmę od środka to faktycznie plotki i donoszenie a szczególnie przez osoby które co do zasady powinny być bezstronne ale jak spotkanie na swojej drodze najniższą Panią z HR i finansów to lepiej rozmawiać o pogodzie bo każda informacja prędzej czy później trafi do szefów a sama będzie stała na straży że nic się nie stało i udawała że nie wie o co chodzi. Sam produkt jest ciekawy ale chyba faktycznie lepiej rozwijać się u konkurencji bo tempo w jakim w mojej ocenie tracą fajnych klientów jest przerażające.

Hop
@Centralny

Firma może nie jest idealna, ale przypominam, że od skorumpowania jest policja i prokurator. Jeśli zaś dowodów brak to jest to oszczerstwo za które grozi paragraf. Nadgodziny są do odbioru lub do wypłaty. W każdej firmie mówi o tym regulamin pracy i decyzja tego, który zarządza pieniędzm. Jeśli marzy się papier toaletowy za miliony monet to lepiej sie zwolnic i iść za granicę np. wyjazd do Kenii. Na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć. Ps. samo przychodzenie do pracy i robienie tego po co się jest zatrudnionym, nie wystarcza. Co Ty Pracowniku( bo chyba nim jestes), zrbilew, żeby ją dostac? Mniej pierdziałeś w stołek i czekałeś aż pieniądze same przyjdą? W pracy się pracuje. Przerwa w pracy. 15 minut na 8 godzin pracy. Papierosik, toaleta, posiłek w ciągu dnia jest? Akurat się uzbiera. Taka młoda zdolna kadra niestety jest w każdej pracy. Nic nie robić, a zarobić.

@Hop

Paragraf grozi również za nieprzestrzeganie kodeksu pracy. Druga sprawa to nadgodziny, wystarczy zapytać pracowników co myślą o sposobie ich rozliczania i jak zostały im wypłacone, a nie mydlić oczy potencjalnym pracownikom czytającym opinie bo i tak wszystko wyjdzie. Nie wiem do czego jest aluzja z papierem toaletowym i nie wiem w jakim stopniu została przez Pana Hop (pracownika roku) zdana matura, ale wiem że do Kenii dojść pieszo się nie da, zresztą tak jak cała ta firma zaprzeczyłeś sobie w dwóch słowach pisząc iść i sugerując wyjazd, duże emocje są związane z wpisami na goworku. Swoją drogą papier się wam przyda na wyższych stanowiskach bo przy takim zarządzaniu firmą będziecie niedługo robić pod siebie. Na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć? Firma ciągle chwali się wysokimi wynikami, prezentuje piękne tabelki jacy to nie jesteśmy super. Można porozmawiać o podwyżce to fakt, ale szef w Krakowie jest tak zależny od dusigrosza w Warszawie, że najpierw będzie udawał że tematu nie było ,a gdy już się przypomnisz rozrysuje ci 100 wariantów dlaczego się nie da i ile to nie mają długów. Druga sprawa, skoro wykonywanie swoich obowiązków i długi staż pracy nie wystarczy żeby dostać podwyżkę to oznacza że z pracownikami jest coś nie tak? Dlaczego nie zostaną zwolnieni? Bo inni nie dadzą się wykorzystywać? Każda normalna firma widząc jak szaleje inflacja i jakie wyzwania przed człowiekiem i przed jego portfelem stawia każdy dzień, daje podwyżki i docenia pracownika. Ciekawe czy przy kolejnej podwyżce płacy minimalnej Flotman zbankrutuje bo będzie musiał podnieść stawkę całemu teamowi w jednym miesiącu. Przerwa jest 5 minut na każde 8 godzin pracy czyli już 40 plus ustawowe 20 to już daje godzinę przerwy. Gdybyś zrobił sobię godzinę przerwy to szef miałby oprócz czerwonej szyi także czerwone czoło. Wypominanie toalety jako minut do przerwy to jakiś nieśmieszny żart. Reasumując, takie zarządzanie nie jest w każdej pracy - mało płacić, zarobić, mydlić oczy, kłamać i się jeszcze przy tym ładnie uśmiechać.

@Centralny

O Rany jeżeli to jest dyskusja szefa z pracownikiem a wszytko na to wygląda to ja dziękuję, mimo złożonego CV raczej nie będę się fatygował. Rozumiem @Centralny frustrację bo to chyba jedyne miejsce gdzie można coś napisać, a patrząc się na język @Hop który zapewne jest jednym z szefów to poziom komunikacji jest naprawdę niski. No tak, idealne połączenie dusigrosza i choleryka na pewno nie sprzyja w rozwoju. Już od samego początku coś mi nie pasowało raz w tym młodym zespole - czyli ludzi którzy są na początku drogi, nieświadomi swoich skillsów cieszą się, że mają pracę i trochę są przez to pewnie wykorzystywani bo ktoś ich zagada pokaże tabelki długi ect i w podsumowaniu powie że na nic nie ma nawet na ich szkolenia. A firma nie jest młoda bo ma prawie 13 lat. I z tym druga sprawa która mnie przeraziła i potwierdza żeby nie pakować się w ten "młyn". Bo jak można znaleźć w sieci ilość osób które tu pracowały to nagle się okaże że firma przemieliła przez siebie z jakieś 50/60 osób to trochę tak jakby co 4 lata wymieniała cały skład albo ci ludzie sami odchodzą. Młody zespół czy to jest zaleta ? Raczej marketingowy chwyt, nie znam świadomych młodych ludzi którzy nie chcieli by pracować ze starszymi doświadczonymi ludźmi żeby mogli się od nich uczyć a tu średnia wieku i stażu pokazuje że student uczy studenta.

Marzena
@Centralny

Właśnie, szaleje inflacja, czy możesz napisać w jakich granicach są zarobki na stanowisko Młodszy Specjalista ds. realizacji w Krk? Spóźniłam się na nabór, ale na przyszłość chcę wiedzieć, co to warte...

Cwany
@Marzena

Nie mogę napisać wprost bo od razu usuną, ale zrobimy tak. Wpisz w google "kosmiczna flota w Polsce" i dowiesz się ile wynosi zarobek ;) Możesz też od tego odjąć 500 bo tak zazwyczaj wygląda zarobek na start xD Przypominam, że w kraju szaleje inflacja!

@Marzena

trójka i trzy zera na czysto jak jesteś dobrym negocjatorem, a to już wyczyn

Roman
@Centralny

Ale wyczyn. Przecież to mało. Mam nadzieje że to negocjacje na start bo chyba specjalista z kilkuletnim doświadczeniem dostanie więcej. Jest w ogóle możliwy jakiś rozwój? Np. awans?

@Roman

To mało, ale takie są realia, lekko powyżej minimalnej i o więcej nie proś bo nie będzie. Rozwój? Bardziej wsteczny, awans dostaniesz jak jesteś lizusem i tylko przytakujesz. Nie ważne ile masz lat doświadczenia.

Soraya

Ta firma jedyne co potrafi to stwarzać pozory. Obiecują wiele, ale wszystko potem okazuje się kłamstwem. Nowi pracownicy zamiast konkretnego szkolenia dostają do rozwiązania najgorsze problemy. Każdy próbuje wykorzystać tam każdego, ciężko nazwać w tej firmie współpraca. Pod przykrywką serdeczności jesteś zwyczajnie wykorzystywane. Wykonywanie nie swoich obowiązków zdaje się być tam codziennością. Dowodem wszystkiego są ostatnie wypowiedzenia. Szkoda, ze szef nie reaguje odpowiednio, a braki w ludziach zastępuje obecnymi pracownikami. Ta firma to statek idący na dno, a jedynym rozwiązaniem według zarządu jest rozłożenie obowiązków na osoby z umowami o pracę i argumentowanie, że to normalne. Stanowczo odradzam, chyba ze pasuje ci praca za najniższa krajowa, bez szans na podwyżkę i jakikolwiek awans.

Roman
@Soraya

Serio nie zarobi się więcej? Bo za taką kasę ciężko przeżyć w dzisiejszych czasach. Nie ma żadnych premii albo płatnych nadgodzin żeby dorobić?

Soraya
@Roman

Najniższa krajowa i zero nawet wspomnienia o podwyżce, niektórzy dostaną po roku ale to trzeba się długo prosić..o premii można pomarzyć:) nadgodzin nikt nie wyrabia bo po co? Firma woli żeby wszystko się sypało niż dać jakaś podwyżkę i zatrzymywać pracownika

Maniowy
@Soraya

Najniższa krajowa? W ogłoszeniu na pracuj.pl widziałem ofertę na Specjalistę ds. Klientów Biznesowych i widełki wynagrodzenia między 7,5 a 11k brutto. Naprawdę by aż tak przeinaczali?

Olga
@Maniowy

Może prawda leży gdzieś po środku? Bo rację masz, że różnica dość spora by była z drugiej strony po co aż tyle zachodu mieliby sobie robić skoro ktoś nastawiony na taką stawkę raczej by na proponowany nowy układ nie poszedł?

Szczęsny

Monitoring daje fajne możliwości. To nie tylko wiedza na temat tego gdzie jest w danym momencie samochód, ale i możliwość dodawania zadania w trakcie realizacji trasy, przypisywania punktów blisko miejsca, gdzie w danej chwili jest handlowiec. Tego nie da sie ogarnać inną metodą niż właśnie w taki sposób z pewnym nadzorem, prawie w czasie rzeczywistym. Jakieś tam opóźnienie jest, ale to całkiem fajnie działa i pozwala na sporą interakcję. Dodatkowe możliwości pilnowania samochodu i pewna opcja zabezpieczenia ich przed zniknieciem, też jest warta rozważenia.

Dziwne jest to, ze firma od roku rekrutuje TL do BOK natomiast nikogo nie zatrudnia. Rozmowa była w porządku, informacja zwrotna również na maila, co chwile widnieje ogłoszenie zarówno na pracuj jak i na Linkdinie a co lepsze ostatnio znajoma wspomniała, ze była również tam na rozmowie około 6 msc temu i nadal szukaj i szukali. Wiec wynika z tego ze ciagle szukaja i co chwile jest dodawane ogłoszenie - wiec jak ktoś szanuje swoj czas to nawet nie wysyłajcie tam CV a jeśli juz i was zaprosza to może wprost warto ich zapytać skąd to wynika.

@Anonim

Dokładnie, odbyłam dwie rozmowy. Wszystko wskazywało na to, że są zadowoleni. Znając moje Cv i doświadczenie, w końcowym etapie wskazali, ze szukają osoby bardziej doświadczonej (?!). Moje Cv nagle się nie zmieniło. Od początku wiedzieli z kim maja do czynienia i jakie posiadam doświadczenie. Najpewniej szukają kogoś z ogromnym doświadczeniem, którego nie potrafią nazwać i pewnie za najniższą krajową.

Flotman Sp. Z o.o.
@Kandydat

Słusznie zauważając - jest to długi proces rekrutacyjny, natomiast w pełni nieprzypadkowo. Zarówno Zespół Biura Obsługi Klienta jak i sam produkt naszej firmy przeszedł na przestrzeni czasu rekrutacyjnego dużą rozbudowę oraz modyfikację, która uwzględnia nowe obowiązki, procesy a także wyzwania stawiane przed Team Leaderem Zespołu. W momencie zmiany profilu osoby poszukiwanej – zmieniają się nasze wymagania wobec wcześniej rekrutowanych. Szukamy kandydata, który nie tylko zachwyci nas sobą, ale którego my również zachwycimy zbliżającymi się doprecyzowanymi i pewnymi wyzwaniami. Pozdrawiamy, Zespół Flotman

@Anonim

Również miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Początkowo wszystko wydawało się w porządku. Problem pojawia się przy zarobkach. Dla firmy jest to jedna wielka tajemnica, która nawet podczas rekrutacji nie może zostać ujawniona. Mamy XXI wiek, w którym to pracodawca powinien wskazać przynajmniej widełki. Ale firma Flotman tego nie uwzględnia. W mojej ocenie to dziwna polityka. Od ponad 8 miesięcy poszukują TL i nie mogą znaleźć. Z pewnością jest wiele osób, które chciały pracować na tym stanowisku i się pokazać, udowodnić, że są w stanie sprostać wymaganiom, jednak dla firmy to wciąż jest mało. Jeżeli 5 letnie doświadczenie na takim samym stanowisku to za mało, to nie mam pytań. Jestem rozczarowana podejściem firmy do drugiej osoby. Rzeczywiście już po pierwszej rozmowie dało się odczuć zadowolenie, również na drugiej rozmowie, a potem nagle dostaje się informacje o niewystarczającym doświadczeniu. Jak już było tutaj napisane, przecież pracodawca od początku może zapoznać się z Cv kandydata. Jeżeli już na wstępie jest ono niewystarczalne, warto odpuścić, a nie brnąć w proces rekrutacyjny.

Kabarecik
@Flotman Sp. Z o.o.

Jaką rozbudowę hahahahaha? Mowa oczywiście o zmniejszeniu mocy przerobowych w BoKu i dorzuceniu kolejnych durnych obowiązków. Te POTĘŻNE zmiany wyglądają tak, że na przestrzeni kilku lat liczebność pracowników BoKu zmalała, natomiast ilość nowych zadań (oczywiście spora ich część powinna być wykonywana przez inne działy) wzrosła ponad 3 krotnie. Dajcie sobie spokój z propagandą sukcesu rodem z pewnego kanału telewizyjnego a zajmijcie się naprawdę ZMIANAMI w BoKu bo niedługo nikt tam nie będzie pracował a klienci będę obsługiwać się sami :)

Bożena
@Kabarecik

I na tym boku ludzie dają rade z taką dużą ilością obowiązków? Czy nadgodziny robią?

soraya
@Flotman Sp. Z o.o.

Rozbudowę i modyfikacje, czyli zwolnienie się kilku osób, bez zatrudnienia nowych?

Olimpijczyk

Firma Flotman ma bardzo przedmiotowe podejście do pracownika, albo robisz to co ci każą albo pakuj manatki i się wynoś. Traktowanie działów jest bardzo dziwne i nierówne. Jeżeli chodzi o pieniądze to są poniżej przeciętnej, szef niechętnie wypłaca pieniądze za nadgodziny. Niech nie zmyli was piękna okładka firmy na LinkedIn czy ładna strona internetowa i chwalenie się jacy to nie jesteśmy najlepsi. Po przekroczeniu progu firmy odbijesz się jak od ściany i zobaczysz jak to naprawdę jest i jak szefostwo dusi każdy grosz. Warto wspomnieć także o mieszaniu obowiązkami, na umowie zapiszą wam jedno a bez waszej zgody przypiszą drugie.

Swędząca szyja

Chcesz dużo obowiązków, małą wypłatę i brak jakiejkolwiek ścieżki rozwoju? Śmiało składaj CV do Flotmana! Może i mało zarobisz ale za to nie zostaniesz doceniony!

O poziomie firmy może świadczyć chociażby to, że dwójka AS-ów od ponad roku szuka TL'a do BOKu. Jako były pracownik BOK mogę powiedzieć kilka rzeczy: - Zarobki na poziomie (usunięte przez administratora)netto - Brak podwyżek - Brak szkoleń - Brak awansów - Brak ścieżki kariery - Brak określonych obowiązków, robi się wszystko w tym rzeczy dla działu płatności, który nigdy nie wyrabia się ze swoją pracą - Totalny chaos - Kłamstwa na każdym kroku - Brak poszanowania i docenienia pracownika - Jedyny plus to wypłata na czas i kilka spoko osób Nie róbcie sobie tego i pod żadnym pozorem nie idźcie tam pracować. PS. Firma dodaje sobie pozytywne komentarze tutaj .

Człowiek

Ta odpowiedź jest w stu procentach prawdziwa

Szczęśliwy były pracownik :)

również potwierdzam , mimo że mój stan wiedzy jest sprzed kilku lat to czytając to widzę ,że nic się nie zmieniło

EM

Potwierdzam w 100%

Wiśniewska

Pilnowanie samochodów firmowych to nielada wyzwanie. jest ich trochę w firmie i nie sa na sztywno przypisane do danej osoby, wiec czasami ciężko się połapać kto ma dany samochód i gdzie on się znajduje. Oracz też takie statystyczne dane jak przebieg i inne. Zapisywanie w zeszycie, każdy samochód jako osobny dokument to straszne utrudnienie i raczej na dzisiaj już nikt tak by nie chciał pracować. Rozwiązanie od Flotmana pozwala na spore ułatwienie w tym zakresie. Można w jednym miejscu śledzić położenie każdego samochodu, ale też znać ich dane, przebiegi i wiele innych parametrów. Więcej niż wcześniej notowaliśmy. Teraz mamy duży skok do przodu w zarządzaniu flotą.

Marzena
@Wiśniewska

a nie łatwiej miec to wszystko jako 1 dokument w excelu, żeby miec do każdego pomiaru dostep ?

Jaro Kraków

Powiem tak! Nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą. Aby z nimi współpracować trzeba od razu mieć prawnika pod ręką. Spróbujcie rozwiązać z nimi umowę z powodu niedziałającego sprzętu. Wydaje Wam się, że to ich wina, tralalala. Wyjdzie na to, że to Wy jesteście w błędzie i jesteście temu winni. Umowa ("niezmienialny" szablon) przypominająca umowy nieuczciwych firm telekomunikacyjnych, nie da się wywinąć z tego bez ran. Cwaniacko rozwiązane odstąpienie od umowy, chyba do 2-3 tygodni, gdzie czas na montaż sprzętu jest do miesiąca, normalnie granda! Nie kończące się koszty rozwiązania umowy, itd. OSTRZEGAM!

Zbyszek

(usunięte przez administratora) Telefonicznie nie załatwisz żadnej reklamacji tylko mailowo kontakt z szefostwem firmy nie możliwy.

Ciekawski
@Zbyszek

Co to znaczy że przeciągają z montażem? Jak długo czekałeś na montaż?

Monter
@Ciekawski

(usunięte przez administratora) Takie skakanie po monterach - temu nie zapłacę temu przeciągnę płatność to zawsze ma krótkie nogi. Ta firma nie ma ani jednego własnego montera co też może na to wpływać.

Flotman sp. z o.o.
@Zbyszek

Zgodnie z zapisami w umowie zawieranej z Klientem zobowiązujemy się do montażu urządzeń w ciągu 30 dni od dnia rozpoczęcia umowy. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby terminy te były dostosowanie do preferencji Klienta i w większości przypadków są one skracane do kilku dni. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych czynników np. dostępności monterów, ilości i dostępności pojazdów, w których będzie montowane urządzenie czy warunków atmosferycznych.

@Zbyszek

Mailowo już teraz też nic się nie załatwi. Od kilku dobrych tygodni nie wogóle nie odpisują na wiadomości. PORAŻKA

Flotman sp. z o.o.
@ja

Dzień dobry, Zgodnie ze standardami naszej firmy uwzględnionymi w umowie, każde zgłoszenie rozpatrujemy maksymalnie w ciągu 7 dni. Ponieważ na podstawie powyższego komentarza nie jesteśmy w stanie zweryfikować numeru zgłoszenia ani danych Pana/Pani firmy, prosimy o kontakt z pomoc@flotman.pl lub połączenie z naszym biurem obsługi Klienta +48 12 446 28 02. Zespół Flotman Sp. z o.o.

@Zbyszek

Ich obsługa to największa porażka. Miałem podobne doświadczenie. Próbowałem załatwić reklamację, urządzenie nie działało tak jak zapewniał handlowiec. Ogólnie do momentu podpisania umowy jest wszystko profesjonalnie, ale po, to już jest TWÓJ problem nie ich. Niezależny mechanik próbował dzwonić i coś załatwić, wytłumaczyć, że ma wątpliwości podłączeniowe. Zgłoszenie mailowe w odpowiedzi na które nie ma rozwiązania problemu tylko paragrafy. Wow, super podejście do klienta, który reklamuje. Po jakimś czasie ktoś tam oddzwonił, dyrektor czy nawet prezes i go dosłownie objechał i zwyzywał, że się na niczym nie zna. Co to za firma!!!! Ludzie, nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Flotman Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Flotman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flotman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flotman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flotman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flotman Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Gabrieli Zapolskiej 44
    30-126 Kraków