Opinie o Marriott Sopot (Hotel Mera Spa) w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Mera Spa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Mera Spa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mera Spa w Sopot

urszula Nowy wpis

Najlepiej to iść samemu na rozmowę @ga bo krążą różne opinie a tak naprawdę to nie ma co się nimi sugerować tylko zacząć samemu coś działać! Może na wakacje akurat ktoś się przyda

ga Nowy wpis

zdaje się? czyli nie pracujesz tam sam/a ,aby Twoja informacja była wiarygodna.

ga Nowy wpis

rozumiem, ale czy macie informację jak tam pracuje się?jak ludzie?

ga Nowy wpis

ale ja pytałam o pracę w dziale sprzedaży - nie o weekendowe spa :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hotel Mera Spa spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
ga

Witam, Czy ktoś z Was słyszał opinię o dziale sprzedaży w Merze? Warto?

masażystka1990

Hej, otrzymałam propozycje pracy o nich jako masażysta, z ciekawości więc poszłam troszkę poszpiegować jak wyglądają takie zabiegi i byłam Z A C H W Y C O N A. I piszę to jako osoba, która masażem zajmuje się profesjonalnie. Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat szkoleń, które masażyści u nich przechodzą? Jak wyglądają warunki pracy? Proszę piszcie tylko obiektywnie, bo zastanawiam się nad podjęciem u nich pracy, zależy mi na tym, żeby się uczyć.

anotesten

Ogloszenie jest przyjmiemy masazyste do dzialu SPA..zlozylem cv kaza mi przyjechac i pytanie czy sie oplaca czy tak samo dennie jak w kucni jest :)

anotesten

ja tam chce wyslac jako masazysta ktos byl czy ktos wie?

100% Hetero

Inicjuje kontakty mężczyzna z mężczyznami! Bardzo przykra sprawa

Lala

siema! a wiecie może jak się pracuje w strefie spa? czy robi sie nadgodziny? i ogolnie jakie zarobki.

Nieznana

Chciałam wysłać cv ale po przeczytaniu tych opinii raczej tego nie uczynię. Ponadto w branży krążą opinie o merze, że dyrektor zalecił managerom zatrudniać osoby bez doświadczenia aby te nie miały zbyt dużych wymagań finansowych (znając branżę hotelową pewnie nie więcej niż 2 tys). Zatem jeśli jesteś amatorem w hotelarstwie ślij cv:P

bezpolskichznakow

Ha ha podstawka...zespol taki sobie bo pan kierownik zatrudnia nie kumate ladniutkie laseczki

abecadlo

Jaka podstawka pod stopy? zejdz na ziemie. Jedyne co tam zastaniesz to (usunięte przez moderatora) . (usunięte przez moderatora) kierownik tylko czeka az ktoś mu w (usunięte przez administratora) wejdzie (usunięte przez moderatora) . Jeśli sam się szanujesz i się nie dasz to da Ci wypowiedzenie. Zespol na recepcji tez taki sobie, nieliczne w porządku osoby. Reszta wyzywa Cie od (usunięte przez administratora) ze nie nie umiesz, wytykają bledy na każdym kroku, choć sami je ciagle popelniaja. Glownie mysle tu o(usunięte przez moderatora) . Zreszta prawie cala recepcja to ludzie z małych mieścinek, którzy proboja sobie dodac ponizajac innych. Zapomnij o masowaniu stopek i jeśli chcesz tam pracować to przygotuj się na hardcore. Zero odpoczynku, zero przemyślenia w ulozeniu grafiku , caly czas stoj na recepcji, z przerwy tez Cie rozlicza co do minuty, tylko jak robisz nadgodziny to dziwnym trafem to nikomu nie przeszkadza.

Kris

Hej , a moze sie kotos wypowiedziec o warunkach pracy na kuchni , chodzi mi o stanowisko , pracownik zaplecza kuchennego , byłem na rozmowie z zastepca szefa kuchni , (usunięte przez moderatora) chyba na imie mial :) , i powiedzial , ze sie odezwie itd. Czy ktos tam byl i moze sie podzielic informacjami jak ta praca tam wyglada ??

ZSZ XD

Fajni ludzie pracują i jest super klimat tylko mało wszystkim płacą tam ale bardzo dużo mozna sie nauczyc i to dobrej pracy .(usunięte przez moderatora) bardzo fajni chefy t tylko czemu praktyki trwaja tylko 2 miesiace xd

Lisek

Uważajcie na ogłoszenia na trójmieście na kucharza/kucharke.Nie dajcie się zwieść jest tam roszada na kuchni.W ogłoszeniu ukazujące się co chwile.Szukamy do pracy ambitnych młodych ludzi chcących się lepiej rozwijać.Rozwój to raczej umysłowy!Takie bzdury wypisuje Szef zastępca(usunięte przez moderatora) szkoda że nie dopisał zakręconych i mało ogarniętych.Uważajcie na (usunięte przez moderatora) bo będzie wam takie bajeczki opowiadał na rozmowie cuda nie widy jakie nie robił i jakie robią.Unikać długim łukiem!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mera Spa - Sopot

Hotel Mera Spa
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Bitwy Pod Płowcami 59
    81-731 Sopot