Opinie o Bravat (Dietsche Sp. Z O.O.) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dietsche Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dietsche Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dietsche Sp. z o.o. w Poznań

Jarosław Nowy wpis

W sieci znalazłem ogłoszeni na magazyniera. Jest już nieaktualne ale chciałbym podpytać czy są szanse żeby dostać się na magazyn do pracy. Trzeba mieć uprawnienia na wózki czy w razie czego firma sama wysyła na kurs?

Pracownik Nowy wpis
@Jarosław

Nie wszyscy na magazynie mają uprawnienia.

Darek

Nie polecam, średniowieczne firma.

@Darek

Drogi Kliencie. Opinia o tyle dziwna, że klienci naszej firmy składają zamówienia elektronicznie i towar otrzymują kurierem bez bezpośredniego, fizycznego kontaktu. (usunięte przez administratora)

Magazynier Nowy wpis
@Darek

Pracujemy z pełnym, nowoczesnym oprzyrządowaniem informatycznym w przyzwoitych warunkach. Wysoka kultura pracy i szacunek dla pracy ludzi. Dobry, bezpośredni kontakt z przełożonymi. Opinia złośliwa i krzywdząca.

Lola

Fajna firma, jedni odchodzą inni się zatrudniają, właściciele wymagający, ale to prywatna firma. My młodzi nie chcemy pracować po 10 lat w jednej firmie, a szefostwo stawia na długoletnią współpracę. Generalnie, jeśli ktoś szuka pracy na dłużej to polecam.

X Nowy wpis
@Lola

Pracy na dłużej? Raczej nie w tej firmie.. po 4 miesiącach nie mogą zapewnić zatrudnienia? To chyba nie świadczy o tym, że szukają kogoś na dłużej lecz na przetrwanie ;)

Weronika

Nie polecam pracy w firmie, pracodawca nie docenia młodych ambitnych osób, obiecuje złote góry a nic z tego nie wychodzi. Osoba, która chce według nich „dużo” zarobić nie jest miłe widziana w firmie, a jeśli mówią na rozmowie kwalifikacyjnej, że będą premie - nie ma ich tak na prawdę. Zdecydowanie nie polecam pracy, ponieważ nie jest to rozwojowa praca, monotonna i pracownik jest niedoceniony.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dietsche Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zdzisław

Bardzo dobry serwis. Ciekawy asortyment, sprzedają w dobrej jakości i cenach. Proponuję sprawdzić opinie na portalach sprzedających ich towar w Niemczech (eBay.de), w Polsce (Allegro), na stronach marketów budowlanych itd. Takie opinie są z pewnością bardziej obiektywne niż ta z września umieszczona na Gowork. Ja osobiście polecam -- sympatyczny i merytoryczny kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Polecam.

Nowy pracownik

Pracuję tu już 2 miesiące, lecz miałem obawy czy złożyć CV patrząc na opinie jakie tutaj są ale cieszę się ze nie uwzględniłem tych negatywnych opinii decydując się na przesłanie CV. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo konkretna i sama praca tez, firma wie kogo potrzebuje. Jest normalnie, dali samochód średniej klasy, laptop, komórkę... szefostwo dość wymagające, ale płacą nieźle. Jeśli komuś zależy na pracy w spoko zespole, to serio polecam. Może w przyszłości moja opinia się komuś przyda. Polecam pzdr

Katarzyna
@Nowy pracownik

Hej, mógłbyś mi napisać jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna w Dietsche? :) Czy warto się jakoś do niej przygotować? Pracodawca sprawdza podczas niej nasze umiejętności lub wiedzę?

Nowy pracownik
@Katarzyna

Trzeba się przygotować trochę bo pytają o poprzednie zatrudnienie co robiłaś dlaczego nowej pracy szukaszz. Na pewno interesują się dokumentami - świadectwa pracy dyplom i sprawdzają ciągłość pracy z dokumentów i jak są przerwy to chcą wyjaśnień - ja tak miałem akurat. Najpierw umowa na próbę 3m to nie warto ściemniać. Sprawdzają ogólną wiedzę o znajomości oprogramowania i umiejętnościach, ale bez testów… naszczęście ;) Ale jest spoko moge polecic

Rom98

Fajna atmosfera i dobre warunki pracy. Spoko robota dla młodych "na chwile"

Olga

Rozumiem. Jednak każdy przyzna mi rację co do tego, że jest to bardzo lakoniczna wypowiedź. Przydałyby się więc konkrety. Dlaczego nie polecasz nam pracy w firmie Dietsche? Czy ma to może związek z zarobkami, czy niewłaściwie traktują tam pracowników?

Firma fatalna, praca i standardy chore. Stanowiska nie dostosowane do pracowników mam wrażenie że zatrzymała się w rozwoju w latach 90 Toalety okropne brudne aż masakrycznie na miejscu pracodawcy wstydził bym się za aż takie warunki pracy... Obecnie firmy robią wszystko by się dostosować by pracowało się łatwiej a ta firma jest nastawiona na jak najwięcej(usunięte przez administratora) Usuwanie opinii z google bo martwią się że stracą dobre zdanie o sobie sztucznie pompowane dobre opinie przez pracowników wszystkie inne opinie są usuwane... Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i dramat nie pozwalają zostawiać aut pracowników przed firmą tylko z tyłu bo chyba wstydzą się jakimi pracownicy autami przyjadą...

Tak to jest jak ktoś traci pracę nierzetelnością i nieobecnością. Odreagowuje swoje żale powyższymi opiniami. Na marginesie, parking frontowy jest dla gości, a boczny widoczny z ulicy dla pracowników więc wniosek bardzo naciągany.

@Pracownik no to dobre zachowanie ze strony szefa, a czy teraz kogoś przyjmują czy narazie przestój?

Czy Dietsche Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Ja pracuje w tej firmie kilka lat i nie bardzo rozumiem o jakie (usunięte przez administratora)chodzi. Jeśli ktoś nie pasuje do zespołu (może to ty) to traci prace i potem wyładowuje swoje frustracje w takich oskarżeniach. Obecna załoga jest OK i nie słyszę żadnych narzekań. Dobrze, że szef nie zwalnia przez koronę jak robią to inne firmy.

Magazynier

Gościu, co za bzdury piszesz! Firma płaci na czas, często z premią, na święta i urlop dodatkowa kasa, wszystko ozusowane przelewem. Pewnie chciałeś przewinąć firmę i ci się nie udało to teraz się odgrywasz. Albo przymusowa kwarantanna na głowe ci padła.

biuro

Człowieku, czy ty chory jesteś czy to wirus tak działa? Chyba tu straciłeś pracę bo byłeś słaby i odpadłeś. Twoja opinia świadczy tylko o tobie. Firma jest normalna i szefostwo też, a jak ktoś nie nadąża i nie daje rady to niestety traci pracę. Magazynier ma rację i dobrze ocenia - jak wszędzie trzeba dobrze pracować, żeby się utrzymać a ja nie narzekam. Wszystko można załatwić normalną rozmową, wymagany jest porządek i solidność w pracy.

Zgadzan się z twoja opinia ta firma nie warta jest zainteresowania. Pracowałem tam ponad rok temu na magazynue, duzo tu minusow takich jak: zimna brudna i smierdzaca woda w kranie, niesamowity kurz na hali, 3 hale ogrzewane jedna tuba (zimną czapka i bielizna termo), gaszenie światła, kontrola na kazdym kroku, kierowniczka wredna i dwulicowa, duzo by tak wymieniać. Jedym slowem nie polecam.

Ja tu nadal pracuję i chyba przesadzasz. Może dobrze że cie już tu nie ma :) Musiałeś sie nie nadawać jak tak krótko pracowałeś. Woda do picia z butli, czysta, a do mycia faktycznie nie ma wodociągu. Oszczędność światła normalna rzecz, a gdzie nie ma kontroli nie ma dobrej pracy. Mamy już nowego kierownika to twoja wiadomość nieaktualna.

Magazynier

Trzeba było sprzątać jak ci kurz przeszkadzał, hala z wysokim składowaniem wykorzystywana tylko do transportu paletowego, a pozostałe ogrzewane, pretensje do miasta, że wodociągu nie doprowadzili, ale każdy ma prawo do swojej opinii. Jak w białych rękawiczkach i w garniturze to do apteki albo biura trzeba iść pracować, a nie w magazynie. No jest jeszcze Amazon.

Handlowiec

Ale się dyskusja wywiązała. Wniosek jest oczywisty: ci co wylecieli narzekają i żale wylewają, ci co pracują zadowoleni. Najlepiej sprawdzić na własnej skórze - 3 miesiące okres próbny, albo krótka umowa zlecenie. W sieci każdy może pisać co mu się podoba i niekoniecznie prawdę. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.

Dagmara

@kazzz a może jednak coś napiszesz ? Pomożesz innym w wyborze pracy.

Zadowolony

Bardzo dobry pracodawca i bardzo dobra firma więc jesli ktoś nie boi sie pracy polecam!

Kazzz
@Zadowolony

Jasne dobry pracodawca - chyba piszesz nie o tej firmie

Krzysztof

Zdecydowanie nie polecam tej firmy jako pracodawcę. Szefostwo kłamie prosto w oczy zwodzi ze będzie umowa o prace , a tak naprawdę zatrudnili mnie tylko na okres kiedy było więcej pracy a potem miałem spadać ( choć mówione było coś innego ) Ten babsztyl stary który mi obiecał dobra kasę , umowę itp jak sie upomniałem o umowę o prace, to mnie zwodzila ze od przyszłego miesiąca, że misze wszustkie świadectwa pracy jej dać a na koniec mi zarzuciła że coś kombinuje bo chce normalną umowę i że na pewno zależy mi na ich dodatkach (400 zl wakacje i 200 święta). Tam nikt z nią nie moze wytrzymać , do wszystkiego się dopierda... zmienia zdanie a wina jest pracownika . Z całego serca odradzam tam prace - bo tak podłych pracodawców nigdy prędzej nie spotkałem.

Wiecie czy Dietsche Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Edek

Firma bardzo bogata, udostępniają telefon i komputer a nawet samochód i hulajnogi dla zwykłych pracowników, jedna co niemiecka jakość to niemiecka jakość.

Kryo

Praca specyficzna ze względu na charakter klientów (markety DIY). Ludzie w marketach trochę zmanierowani i roszczeniowi, ale jak masz dobry warsztat handlowy - da się ogarnąć a jak masz doświadczenie w pracy z sieciówkami - bez trudu ogarniesz. Jest trochę typowego merchandisingu, serwisu. W sumie jest to fajna robota, zwłaszcza dla ludzi, którzy lubią podróże, hotele...i planowanie własnych działań. Można przy okazji zwiedzić Czechy czy Słowację (tam też firma obsługuje DIY). Sama firma: ludzie są spoko, da się z nimi dogadać. Nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia, planów, etc. Zarobki nie urywają(usunięte przez administratora) dosyć typowe. Generalnie polecam, zwłaszcza młodym ludziom bez zobowiązań rodzinnych.

Norma
@Kryo

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle ? ciągle szukają nowych ludzi do handlowego...

dugi

Ktoś pracował tam?

ale moze

Oj no nie wiem czy na takie stanowisko będą szukać, bo dopiero co zatrudnili @ertg.

Zostaw merytoryczną opinię o Dietsche Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dietsche Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dietsche Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dietsche Sp. z o.o.?

Dietsche Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wołczyńska 21A
    60-003 Poznań