BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

Meg

Interesują mnie opinie na temat stanowiska Merchandiser w Belli: jakie są zarobki i atmosfera pracy?

oj mówiąc krótko szału nie ma

Zen

praca straszna jeżeli się trafi na maszynę na której człowiek się nie wyrabia. Traktowanie zielonych przez czerwone pracownice z dłuuugoletnim stażem jest dobitnie dobijające. Masz wrażenie jakbyś był tam niechcianym pracownikiem, zero urlopów, niemile widziane zwolnienia lekarskie. obgadywanie za plecami i niemiły ton.

kostek

najlepsza ekipa jest na portierni-purcellini i jego banda nieudaczników(nierobów).konkretna,konfidencka banda

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
ro bic

czenu wypowiadaja sie osoby co nic nie wiedza co sie dzieje, jak jest naprawde. umiejętności ludzi w tym zakladzie, nie sa tak zle ! jeżeli zorientowany pisze, to znaczy ze obsluga maszyn nie wie co robi, bo mechanika potrzebuje widze to jako pomocnik ten z tej zlej firmy, a chce tylko pracowac, fakt zarobki sa slabe .... i nic wiecej praca jak praca .

zoriętowany

DT czyli dział techniczny każdy z nich tylko zna sie na tych maszynach co są na danej hali, a jak ich wyślą na inną hale to zagubieni chodzą jak owce na hali i operatorów sie radzą jak maszyne naprawić a kase biorą wiekszą !!! Pytam sie za co !!!!!Wystarczy pozamieniać mechaników na halach i produkcja o połowe spadnie.POLECAM TO ZROBIĆ PANIE KIEROWNIKU MECHANIKÓW

Nikoś

Dawno nie zaglądałem na forum, ale słyszałem że mają zrobić specjalną premię "składkową" :) dotyczy DT

a

To wszystko prawda co tu piszą szczera prawda

hm

Z belli robi sie najniższej kategorii zakład pacy czyli minimalne wynagrodzenie i maksymalna produkcja, oczywiście kardynalny błąd, firmy zachodzie przerabiały to 10lat temu ale oczywiście zacofana polska rządząca przez sprzedawczyków ue musi to powtarzać., i tak dawaj maszyny na max prędkości produkować sieczkę w paczkach przecież liczą sie talko wykresówki,a potem wielki problem bo reklamacje, ale co tam niszczmy dalej dobre imie firmy wypracowane przez lata.debile

listonosz

Posłaniec skąd Ty się urwałeś? Skoro Bella potrzebuje pracowników, którzy jeżdżą paleciakami po hali to dlaczego nie chce płacić godziwe za pracę? Pakowacz, pomocnik czy operator jest tak samo potrzebny jak kierownik czy prezes. Nie chodzi mi o to żeby pomocnik zarabiał tyle co kierownik ale w tej chwili zarobki są poniżej ludzkiej godności. Pensja poniżej 2tys za pracę w nocy, weekendy, w hałasie i upale to żałosne! Dziwię się że Prezes może spokojnie patrzeć w lustro za to co zrobił ludziom...

Pracownik wieloletni

Nie dość ze jest system zmianowy posrany i człowiekowi wszystko rozpierdziela,łącznie ze zdrowiem, to człowiekowi jeszcze GODNIE nie zapłaci !.. FIRMA BEZ SUMIENIA! ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE

@Pracownik wieloletni

ja pracuję przez agencję już ponad rok i powiem szczerze jest coraz gorzej ale co mam zrobić, w wieku 44lat ciężko znaleść pracę,jeżeli już to na śmieciówkę a tam chociaż niskie zarobki ale umowa o pracę i wszystkie składki,rozumiem ludzi młodych-za taką kasę nie chcą pracować ,trudno szukajcie dalej może coś znajdziecie ale będzie ciężko,mam syna w młodym wieku po szkole średniej i też pracuje ale na śmieciówce , jak wypracuje sobie emeryturę?

RANDST

A teraz drobna rada dla tych, którzy szukają pracy przez agencje pracy "tymczasowej" Randstad. W wielkim skrócie: CZTEROBRYGADÓWKA, SOBOTY, NIEDZIELE, NOCKI, WYZYSK, BRAK URLOPU, ZAPOMNIJ O CHOROBOWYM, UMOWA PRZEDŁUŻANA CO 2 TYGODNIE, A NAJLEPSZE NA KONIEC CZYLI 1400 Z GROSZEM NA RĘKĘ!!! Atrakcyjna praca, prawda?

maniek

TAM oprócz operatorów i pracowników produkcji każdy się o...dala. Młodzi nie mają tam nigdzie szans bo starzy jadą po nich, dlatego, ze boją się o posady, które dostali 20 lat temu. Prezes swoją obecnością wywołuje strach, ale jest zamkniety na propozycje ludzi, na rozmowę z nimi. Na spotkaniach jest monolog, jak na przemówieniu dyktatora. Jedyny w porządku człowiek to PLACOWY.

barti

a z tą siekierą wbitą w samochód w Rosji jak było?

żona pracownika

A ja tylko dodam, że jestem załamana po każdym powrocie mojego męża z pracy i po tym, co słyszę, co się w tej "wielkiej" i "prężnie rozwijającej się" firmie dzieje. Szkoda tylko, że pretenduje do takiego tytułu kosztem zdrowia i portfela każdego pracownika. Wyzysk i tyle. Góra wykorzystuje, bo wie, że z obecną sytuacją na rynku pracy w tym kraju może sobie pozwolić i pozwala. Przykre i frustrujące.

Wyjechać

Ludzi o czym piszecie, jak operator ma zarabiać skoro nie wie jak maszyna działa naciska przycisk start, stop i tyle a chciałby zarabiać ..... Dobrzy operatorzy zarabiają lub odchodzą, zawsze jakiś wyrób, niestety nieroby zostają i bzdury gadają. Czemu tego nikt nie widzi ...

NIE-wyjechać
@Wyjechać

Poziom wypowiedzi i składnia zdania sugeruje, że w/w post pisał ktoś "z góry". Autor inteligencją nie grzeszy tak jak co niektórzy z kierownictwa

Nie i nie
@NIE-wyjechać

Fakt z inteligencja w tym zakładzie widać słabo i nie tylko. Jak jesteście tacy super to czemu nikt Was nie chce ? i dalej przychodzicie pracujecie i marudzicie ? Chciałem się zatrudnić w tym zakładzie jednak czytając to forum to żal pracować z takimi ludźmi co narzekają, bo tylko pewnie tego się nauczyli, ludzie PRL dawno przeminął!

Matka Polka

Chciałabym,żeby prezes czytał te wpisy,ale pewnie nie czyta.Chociaż wnioski mógłby wysnuć inne od oczekiwanych......Że też nikt z "góry" nie widzi,że jest coraz gorzej!!!! Nawet podczas sprzątania chodzą za nami jak cienie i robią testy "białych rękawiczek".... Smiechu warte !!! Co ja mówię,przecież płakać się chce.

maciuś

przeciez tam są nieroby, technolodzy, kierownicy, mechanicy, magazynierzy, wózkowi to przecież najwięksi nieroby w Belli. Co do operatorek i operatorów- fakt mają przekichane

Ojciec Polak

NIE JEST ŹLE- DOBRZE WCALE... A poważnie to jest kiepsko. Morale załogi są jak pensja w Belli- coraz mniejsze. Jest presja na coraz to wyższe wyniki, podnosi się obroty maszyn, ludzie nie dają rady pakować, operatorzy biegają tylko i pilnują surowców bo na nic więcej nie ma czasu. Jakość produktu na tym cierpi ponieważ ludzie nie mają siły i czasu na kontrolę jakości! Kiedy skończy się ten cyrk? Albo padną maszyny albo ludzie. Ci drudzy są już na wykończeniu psychicznym jak i fizycznym... Jeżeli ktoś czyta te forum bo ma zamiar aplikować do Belli to apeluję o rozsądek bo to już nie jest ta Bella co kiedyś.

Matka Polka

Nikt z zarządzających w tej firmie nie pamięta,albo nie daj Boże nie ma o tym pojęcia,że dobry pracownik to "zadowolony pracownik" W Belli myślą,że dobry pracownik to zastraszony pracownik. Średnia wieku operatorek to około 50 lat,a krzesło które stało przy maszynie niestety przeszkadzało prezesowi i stój kobieto przez 8 godz.

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.