BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

pracownica

natka czego nie rozumiesz? czy może pajaca z siebie robisz ? jeśli pracujesz na produkcji to dobrze wiesz co znaczy strach w codziennej pracy w tej firmie, codzienne wycieczki ekipy po halach produkcyjnych i czepianie sie rzeczy w ogóle nie istotnych np,nożyczki przesunięte 10cm od wyznaczonego miejsca,traktowanie ludzi jak by byli niedorozwinięci..firma istnieje kilkadziesiąt lat i przetrwała najgorsze okresy w tym kraju a teraz nagle wszystko jest nie tak,była praca na 3 zmiany, setki -sobota,niedziela-ludzie mogli sobie dorobić,albo odpocząć jak normalni ludzie.teraz praca w 4-bryg,dodatkowo na zlecenie zatrudnione 80 osób z randstadu ,w soboty niedziele idzie z 12-15 maszyn... i co to za oszczędności ??, choć pewnie za chwile jakiś lider, czy członek ekipy mi odpowie, bo mam wrażenie że tacy tu się udzielają..zgadzam się socjal , sprawy czysto kadrowe są w porządku ale codzienny stres podczas pracy naprawdę ciężki do wytrzymania, a przecież nie jest to konieczne żeby dobrze i wydajnie pracować..

iwona

3 miesiace temu zmienilam prace i nikt sobie nie zdaje sprawy z tego jak bardzo jestem zadowolona!!!!! Pracuje tez na zmiany, ale normalnie bez strachu za wieksza kase niz tam. To jest bajka o czym tu ludzie pisza, moze tak bylo ale z 15 lat temu!!!

Min

Jak rok pracujesz to powinieneś już mieć te 2tysia, chyba ze pracujesz na 1 zmianę z samych dodatków masz 300 więc z premia powinieneś to mieć chyba ze podpadasz, jest mniej nadgodzin niż kilka lat temu bo 4 brygadowka jest rok ale za to urlop i nie wywołała na niego na sile...

trochę prawdy co tu piszą, fakt- hale remontują, maszyny też jest czysto, ale ciągły pośpiech... Praca 2 tysiące netto co niektórzy piszą- ja takiej nie miałam/em jeszcze na koncie, może mi ktoś podbiera w banku? Pracuję rok. Za te same pieniądze można pracować w innych firmach o większym spokoju. Premie są, ale tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego w jednym miesiącu dostał 800zł, a w drugim, gdzie lepiej szła praca dostał 400zł...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.