BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

ada

z opowiadań zakładowych, może się komuś przyda: Kiedyś słyszałam, jak opowiadali o kims kto się chciał zwolnić z belli, złożył wypowiedzenie i miał zgłosić się do przyszłego pracodawcy a on jej nie przyjął tlumacząc, że dostał informacje o niekompetencji tej osoby(osoba ta pracowała kilka czy kilkanaście lat w belli). Nie wiem czy to prawda, ale nie chwalcie się gdzie idziecie, bo tam mogą was sprzedać, a są tam kapusie, którym plotki i robienie na zlosć innym chyba pomaga psychicznie.

Najgorsza jest czterobrygadówka!!!!! I nie adekwatne zarobki do wykonywanej pracy!!!!! Bardzo rzadko wolne weekendy brrrr.... W ogóle okropnie,dobrze,że ludzie są fajni.

irek@WP.PL

to samo ciebie spotkało co mnie (usunięte przez administratora)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
wiktor

idźcie tam pracować, najlepiej jak jeszcze nie macie rodzin, to napewno spokojnie wykorzystacie wolny czas na odpowczynek po pracy w belli. Jak macie rodziny, a na przykład chcecie rozpadu to też tam idźcie. Jeżlei jestescie młodymi to też tam idźcie, po paru miesiącach zrezygnujecie bo wqas sprzedadzą. Tam nie tylko kadra zarządzajaca jest zła, tam zwykli pracownicy to p...dalacze. Idźcie tam, polowa narodu sie tam nadaje.

wiktor

niestety jeszcze tam jestem ale już tylko 2 tygodnie. A Ty pewnie z góry że tak zachwalasz?

br 12

szanuj Prezesa swego możesz mieć gorszego - warsztaty na halach, narzedzia, posadzki, ciuchy, modernizacje maszyn, sprzedaż do biedronki, lidla i wszytkich sieci - tak w sumie jest na co nażekac. Owszem wiecej brygadzistow i liderow ale tez bezpieczniej i wiecej osob kontrolujacych - Ci co normalnie pracuja niczego sie nie obawiają - pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników....a co do zatrudniania młodszych i zwalniania starszych - ciekawe jak sam bedziesz miał 57 lat i wylądujesz na bruku i jak wtedy bedziesz gadał

zniech

Witam, ja tak może nie na temat, ale dziwią mie pomysły kadry kierowniczej w belli odnośnie nowych systemów pracy,jaki sens jest w prowadzaniu nowych zapożyczonych z japoni systemów pracy gdzie 1 człowiek wykonywał 1 zadanie a u nas 1 człowiek ma wykonywać 5 zadań?? pracując w starym systemie ,,postawiliśmy.rosie,brodnicę,plastike,a nagle wszystko jest zle..rozwijać sie nie znaczy powtarzać błędów firm z zachodu gdzie takie systemy nie sprawdziły się,nie produkujemy samochodów..panie prezesie proszę inwestować w pracowników produkcyjnych,którzy wypracowują zysk..

tens...

tensor o czym ty piszesz ?? sens i treść twojej wypowiedzi pozwala stwierdzić że masz ok 8 lat,, kierowniczka czego? i w ogóle o co chodzi ?

hans

młodych tez przyjmują

JULA

Proponuję zainwestować w młodszy zespół,panie tam pracujące niedługo się wykruszą a pracownicy tymczasowi po 3 dniowym szkoleniu są tak zieloni jak ich koszulki! Nie polecam tej firmy!!!

Nikos

Bella - na pewno pracodawca który płaci za za wypacowane godziny, i tyle jak ktoś szuka pracy w dobrej atmosferze to na pewno nie tam.Wiadomo że za leżenie nikt nie płaci ale pracowników z doświadczeniem traktuje się źle, im bliżej emerytury tym trudniej.Jest to firma produkcyjna i do roboty są potrzebne woły, niezależnie jakie masz kwalifikacje to w każdej chwili cię przekwalifikują.Mi zakres obowiązków zmieniali kilka razy w roku - cały czas wymagając więcej.

bella
@Nikos

bella - znaczy piękna ale nie koniecznie praca w belli .Praca w czterobrygadówce to koszmar brak kontaktu z rodziną i znajomymi ale oczywiście jeśli komuś źle niech się zwolni , to ulubione słowo kadry kierowniczej .

wojtek

rodzina rodziny, kolezenstwo zza młodu i znajomosci, potem tak jest. Pracownik, ktory nie ma znajomosci, pracuje tam na produkcji, albo jest wynajety przez agencje pracy tak jak wyzej napisali- niewolnik. Jezeli chcesz cos osiagnac to nie tam, tam awansu nie dostaniesz jezeli nie znasz kogos wyzej. Zreszta jak chcesz sie przekonac to poprostu tam idz i sie sam przekonaj.

tomek

ludzi co pisze o (usunięte przez administratora).. niech sobie ida do innej pracy, wprost skończyło się leżenie na dupie i spanie na nockach dla poPRL-owskich tzw. "właścicieli". Każda praca wymaga wysiłku i to jest normalne że ktoś wymaga....na szczęście powoli wyłapywani są wszyscy, którym się nie chce a docenia się pozostałych....Ja jestem bardzo zadowolony

szaraczek

zapraszam na pseudo czterobrygadówka (bo na normalnej należą się dodatkowe profity-za niedziele ,święta i dodatkowo dzień urlopu)a u nas zap.. w weekendy święta za normalne stawki, zapomnij o urlopie bo przecież ,,nie ma ludzi'' i koniecznie jakieś tabletki uspokajające do pracy bo cie psychicznie wykończą..i ciekawe ile ci zajmą przemyślenia..;) a i jeszcze ci pieniądze z kasy zap-poż ukradną hehe

T57

Mozna, cieżko ale mozna - taka struktura,

T57

W te upały to nic nie idzie ale nie tylko w Belli rozmawiałam ze szwagierka z pacificu i tez wie o plastice - to samo wszędzie więc jak maszyna idzie w ogóle w te upały to i tak sukces..z tego co widać remonty są może nie tak szybkie ale są....doczekam sie tez dla swojej :)

operatorka

natka, albo jesteś spokrewniona z kimś z rodziny z Belli, kto jest tam wysoce postawiony, albo tam nie pracujesz, albo jesteś osobą niezaradną życiowo a praca w Belli jest szczytem twoich marzeń. Co mi po premii, jeżeli ktoś napisał, ze w jednym miesiacu dostał tyle, a w drugim tyle. Mam zarabiać 1200zł i dumać czy dostane za dany miesiac 300zł premii czy w ogóle nie dostane, czy może będzie to 800zł? Jeżeli mam myśleć i planować a nie wiem ile zarobię to dla mnie nie jest to firma godna polecenia, tym bardziej, ze mam dzieci na wychowaniu. Co mi po piknikach albo po igrzyskach TZMO, jeżeli chciałabym się skupić na wydajności, żeby szło 800 szt./min., a nie 300-400.

Socjal jest: OPTUS - dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, dodatkową składka emerytalna 3filar, domy wczasowe, no i od czasu do czasu kino, teatr, bellaline - karnety - wszystko dofinansowywane a jeszcze basen, tenis też wiec jak dla mnie nieźle. Jakby tego było mało to nie tylko opcja dla pracowników ale i rodziny, mój syn chodzi na siłownię wiec dla mnie taki Socjal to duzo...dodatkowo dofinansowanie kolonii, wakacji. Bella jak i inne spółki z grupy mają pożyczki z funduszu świadczeń na min oprocentowaniu... wiec jak ktoś w Toruniu marudzi to znaczy ze nigdzie indziej nie pracowal...jak widać są tacy!

B44

Do Ewa i pracownica - możecie sie zwolnić jak jest tak złe, tylko moja siostra zasuwa w Pacyfiku i co narzeka, a w innych firmach prywatnych jasne ze nie jest cieżko - praca na pól legalnie, a ciśnienie nie mniejsze, zawsze jest dobrze tam gdzie nas nie ma - nie pasuje to nikt na sile nie musi, ciekawe jak szybko zapłacisz za stara poczciwy Bella...

ewa g-d

zadaj sobie pytanie czy pracujesz dla socjalu czy żeby zarobić. bo gdyby nie system premiowany to wiele firm (w tym prywatnych) daje takie same pieniądze albo i większe.

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.