BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

Matka Polka

Nie powiem nic nowego,niestety mogę się przyłaczyć do większości panujących opinii. System czterobrygadowy,eufemistycznie nazwany "trzyzmianowym zmiennym".Wolny weekend raz na trzy miesiące...Płace niestaty niższe niż 10 lat temu Usilnie szukam pracy!!!!!

maniek

Dzieje sie dobrze, nareszcie porządki ... jeszcze należy pożegnać parę osób i będzie dobrze ! Dobrze, że idzie ku lepszemu nieroby odejdą .... tak trzymać !

marek

a co się dzialo w belli? nowy prezes? kogoś zatrzymali? Jak ogólnie się pracuje, bo ja pól roku temu się pożegnałem z firmą, ale jestem ciekaw co tam się dzieje?

Jedziemy

Czy osoby piszące czytają to co piszą ?.... zwolnijcie się idzie do prywaciarza co Was doceni .... tyle jadu ?!.... to nie wina firmy tylko poczynian "pseudo" władzy miasta, to miasto zabytków .... trzeba zlkiwodować zakłady !!!

Nie jedziemy
@Jedziemy

... zwolnijcie się idzie do prywaciarza co Was doceni ... Bzdura!!! Żeby to było takie proste to już nikt by nie pracował w tej firmie! Niestety żyjemy w kraju gdzie szanse na znalezienie dobrej pracy są równe wygranej w totolotka! Oczywiście, praca jest, taka jak w Belli- wyzysk za nędzne pieniądze! I musimy na to przystawać więc nie pierdziel, że jest wybór bo nie ma! A ostatnia rewolucja Prezesa w systemie wynagrodzeń powinna mieć tytuł: MAX PRACY ZA MIN KASY!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
były

że jeszcze temu kostkowi nikt nic....no,ale przyszedł nowy(na pewno z ulicy),został prezesem i pomiata mistrzuniami,jak szmatami(to ludzie z rzekomym doświadczeniem,a szczawik ich jedzie).koń dawno został schowany do wora(to z kolei przykład totalnego idioty,który gdyby stracił pracę,toby się powiesił)...na portnierni same gwiazdy kina akcji usa-obezwładniają w kilka sekund!!!żyć,nie umierać-FABRYKA MARZEŃ...

PRS

Szkoda to była fajna firma ludzie chętnie przychodzili do pracy, zadowoleni, uśmiechnięci a teraz głowy zawieszone, twarze szare smutne. To prawda pracownik zadowolony jest bardziej wydajny tylko obecnie w tej firmie się o tym zapomniało a szkoda. Co byśmy nie pisali i tak nikt nie pójdzie po rozum do głowy

mech

przez ostatnie naście lat z haczykiem bella ,,postawiła"" większość firm tzmo,maszyny pracowały pełną parą nie to co teraz,mechanicy pracowali dużo wydajniej było po 2 na hali i ogarniali wszystko bez problemu i jeszcze wypisywali raporty . bo im sie pracy nie utrudniało tak jak teraz,a pokaz mi mechanika który pracuje na tym stanowisku mniej niz 2 lata i ogarnia.(nie licząc operatorów którzy poznali maszyny pracując wcześniej na nich, z resztą tak było zawszy ,operator który poznał maszyny przechodził na mechanika)oczywiście są wyjątki zachowane po znajomości przez kolegów na tym stanowisku ale to bardzo małe wyjątki.aha i + który czytam tu juz któryś raz wynagrodzenie w terminie proszę .. lata wczesne kapitalizmu mamy za sobą,firma zatrudniająca tysiące osób (tzmo)..z resztą ten kto nie płaci w terminie krótko istnieje.

mech1

Firma jak każda inna ma plusy i minusy, na pewno gwarantuje pewne zatrudnienie i wynagrodzenie w terminie, co do powyższego komentarza, to ludzi do stanowisk nie przyporządkowuje się wiekiem tylko umiejętnościami!

mech

Jeśli chcesz złożyć CV to radze lepiej na elektroautomatyka praca w miarę spokojna ,w jednym tempie,w skrócie jesteś pod telefonem i usuwasz bieżące usterki, zarobki w miarę.A co do mechanika to nie polecam tam jest wariatkowo.przez ostatni rok tak porozwalali ten dział że trudno ogarnąć co tam sie dzieje idiotyczne przepisy i nakazy powalają swoją głupotom na nogi,przychodzą młodzi(inżynierowie)bez doświadczenia i kierują mechanikami z kilkunastoletnim doświadczeniem (mówią co i jak mają robić).a po roku zostawią cie na hali z 4 maszynami samego.i w tedy musisz utrzymać ruch maszyn ,przerobić zazwyczaj którąś z nich,a na koniec wypisać że 7,5 godziny wszystkie sie psuły i cały czas je robiłeś(hehe)żenada.

Szakal

Znalazłem oferty pracy do Belli na stanowiska mechanika i elektroautomatyka.Szukam obecnie pracy w takim charakterze,napiszcie proszę czy warto,jak mniej więcej wygląda tam taka praca,jaka atmosfera,zarobki.Bo po przeczytaniu niektórych opinii na tym forum-waham się z wysłaniem cv.

Spółka BELLA to już nie ta sama firma sprzed lat.Oczywiście nikt nikogo nie zmusza by tam pracował,ale wszyscy wiemy jaki jest obecnie rynek pracy.Kasa którą można tu zarobić nie powala na kolan,ale znam zakłady gdzie płacą jeszcze mniej.Jeżeli chodzi o system pracy tj. trzyzmianowy zmienny to totalna porażka-zdecydowana większość pracowników jest niezadowolona. Wolny weekend czyli sobota-niedziela zdarza bardzo rzadko a to znacząco wpływa na normalny tryb życia rodzinnego.

adaś

jeszcze raz mi (usunięte przez administratora) bella wsytawi opinie o tym jakim to ja jestem pracownikiem przy zmianie pracy to was ro...dole!!! Przyjadę tam i rozp..dole tą osobę!!!

_?_
@adaś

Adaś, o czym ty...???

pakowacz

pracujesz starasz się nie chorujesz ...i coraz mniej zarabiasz. Mega motywujące.

darek

myślę , ze stracony czas, bez względu czy ktoś będzie robil rok czy 2 czy 10 lat to jak sie tam nie ma pleców to ciężko, nie warto, zmienią angaż i zerem jesteś jak sie zwalniasz

mordki

Z nowym systemem ludzie dobrzy odchodzą, ale o to chodzi, a ta pseudo miła pani przy oddawaniu obiegówki niech się udławi .... co za ludzi tam zatrudniają !

Rudzielec

Ostatnim czasy atmosfera w pracy uległa pogorszeniu. Coraz większa presja: o wyniki, podnoszenie obrotów maszyn, mniej odpadu, kamery na halach. Ludzie pracujący w tej firmie są traktowani nie jak PRACOWNICY tylko jak SUROWCE, które tak jak na mszynach należy "zjechać do końca". W dodatku tzw. nowy regulamin płac, który w tłumaczeniu prezesa miał uprościć nie lubiane akordy a tak na prawdę chodzi o to aby ludzie zarabiali mniej!!! Różne stawki godzinowe (angaże)i nie zrozumiały system premiowania odbiera ochotę do dalszej pracy. Zamiast motywować ludzi do bardziej efektywnej pracy wprowadza się mobing i zastraszanie. Prezes zdaje sobie sprawę, że większość pracowników jest już w takim wieku, że trudno im będzie zmienić pracę dlatego pozwala sobie na takie rewolucje i dobiera się do naszych pensji. A patrząc na warunki pracy (hałas, trzy zmiany, presja przełożonych) to dotychczaswoe 2 tyś. które zarabiało się na produkcji wcale nie jest aż tak atrakcyjne. Nie polecam tej firmy chyba że ktoś jest w takiej desepracji, że godzi się na najgorsze. Nie wiem jaka będzie przyszłość w tej firmie ale wiem jedno: DOBRZE JUŻ BYŁO teraz będzie tylko GORZEJ! Dziękujemy Panie Prezesie

bella

Nadal takie dziadostwo w tej firmie? Przypominam ludziom pracujacym- winni są starzy pracownicy, którzy pracują tu od 15stu albo i więcej lat, bo oni się o..dalają, a boja się o posadkę, bo na ich miejsce jest pełno młodych ludzi którzy będą za te pieniądze za...dalali. No i winni są w biurze bo zatrudniają młodych i oczekują tego co napisałam, a potem młoda osoba jeszcze dostaje joby za staranie. Pscyha wysiada

Billa

cała firma TZMO S.A. i Bella nie ma nic wspólnego z nowoczesnym zarządzaniem, tam panuje atmosfera komuny, pracownice muszą podlizywac się kierowniczką, nikomu nie polecam tam pracować jedynie ryskim, bo ich tam chwalą :D pracują za bezcen. Nie kupie żadnego produktu, bo ta pseudo organizacja dla mnie nie powinna istnieć!

??
@Billa

O jakiej firmie piszesz ? bo chyba jakiejś innej belli.. ,,pracownice muszą podlizywac się kierowniczką "" ? co to za bzdury.jest kilku kierowników poszczególnych działów (w tym chyba tylko jedna kobieta )podlizywanie nic tam nie da.chyba że piszesz o belli 2 ale tam jest tylko mały procent produkcji, i nie wiem jak to tam wygląda. i co to znaczy ryskim?? co to za słowo ?zresztą cała ta wypowiedz jest chaotyczna i bez sensu,tak samo jak wypowiedz konia który o pracy na produkcji nie ma zielonego pojęcia a sie wypowiada,takich wypowiedzi szkoda nawet komentować.

operator

chyba liczyć nie potrafisz!!!!!

Lamer

Czemu tu tyle jadu? Piszą Ci co bronią się przed zmianami .... wreszcie od stycznia nowy sytem wynagrodzenia ... niech sie boja nieroby .... Ci co ciezko pracują bedą góra nareszcie .... Ludzie co zapomnieli Komuna padła, czas na młodych. Jak Wam sie nie podoba zwolnicje sie, dobrze że władza to widzi !

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.