BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

drajnett

starszy mistrz,to teraz SOKOLE OKO-faja,która do perfekcji opanowała wózek widłowy i spanie w nim(podczas zimy przy wentylatorach). nigdy nie pracował na produkcji,nie zna budowy maszyn-technicznie KOMPLETNE ZERO...dobrze zasysał końską pydę i przejął schedę po idiocie.ot,ZEZOWATE SZCZĘŚCIE jeżdżące BMW-taka rurka bez honoru...

Ralf

Pozdrawiam Mariusza z Hali "A" operatora co zapomniał że Ma dziewczynę lub żonę Pauline i dwójkę dzieci... Romansów ci się za chciało.. Ale masz za długi język po Pijaku.. Praca to nie plac do wyrywania i pchania sie na cudze dziewczyny... Pozdrowka i żal mi twojej kobiety ze masz celność jej w oczy patrzeć..

nik
@Ralf

Jakim ...... trzeba być żeby pisać w sieci takie rzeczy???? Niestety ploty są wciąż nieodzownym elementem "estetyki" tej firmy. Musisz mieć człowieku wyjątkowo puste i nudne życie. Żal mi ciebie ( z małej litery, bez szacunku).

xxz
@Ralf

NOOOO

Iwona

@szukam lepszej pracy czy udało Ci się uzyskać informacje w tej sprawie? Czy ktoś z Was posiada wiedzę na temat bieżącej sytuacji i atmosfery w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie BELLA, co pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o pracy w tej firmie.

szukam lepszej pracy

Panie i Panowie ile można zarobić na produkcji??operator?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
Witold

czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czy macie do podstawy jakieś premie lub socjalne dodatki?

CinCin

Apropo zarobkow to njalepiej isc do dzialu technicznego tam mozna kolo 3 lub 3,5 tys na reke. Pracowalem jako Automatyk praca spoko.

ehhh

w Zelowie w hurtowni kiero dalej ........pianę a szefostwo płaci dobra kasiore

kiki
@ehhh

;)))

nowy

witam ile moze na początek zrobić pracownik produkcji na rękę. jaka stawka godzinowa. i jak to wychodzi na koniec miesiaca czyli kwota za przepracowane godziny + dodatek za nocki + premiera

Olek
@nowy

Około 2100

bolek

witam ile mozna zarobic czy sa jakies premie dodatki np.wczasy pod grusza itp?? pozdrawiam

JAN KOWALSKI

Cześć/dobry wieczór - "Chłopak z RANDSTADU" wykonuje u was takie zadania? - paletowanie, - streechowanie, - pomoc w przygotowaniu produktów do załadunku i zamagazynowania, - dbanie o porządek w miejscu pracy (wiadomo, że w każdym zakładzie pracy trzeba posprzątać). Albo inaczej - Co chłopaki robią oprócz pracy na wózku widłowym Czy jeżdżą tylko na wózkach w. ?.. Jak u nich praca wygląda, na czym polega ? https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-CID4-IDr6NAT.html#7723c43a36

Duska

Witam, W tym tygodniu mam rozmowe o prace na stanowisko 'kontroler jakości' w tej firmie. Czy możecie powiedziec mi cos konkretnego na jej temat? Jakie sa zabrobki na tym stanowisku? Z góry dziekuje za odpowiedzi :)

KJ
@Duska

Zarobki na pierwszy rzut oka mogą się wydawać dobre, ale weź pod uwagę, że to praca na 3 zmiany, w soboty, niedziele i czasem święta. Mogę się założyć, że jak jesteś młodą osobą i masz szansę zmienić pracę, to długo tam miejsca nie zagrzejesz. Zapieprz, zapieprz, zapieprz i ciągłe niezadowolenie, nie ważne jak się starasz... Często nie ma kiedy zjeść. Dodatkowo pani kierownik wprowadzająca złą i nerwową atmosferę.

Czy polecacie pracę w firmie? Jaka jest atmosfera? Czy zarobki są w miarę przyzwoite? Podpowiedzcie chętnemu

Torunczyk

Witam, Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie jakie są obecnie zarobki pracownika produkcyjnego? Ile można zarobić na miesiąc w Bella?

Q
@Torunczyk

ok 2tys. Zaczynasz od najniższej krajowej

Iwona

Na pewno zaczynając pracę nie jest łatwo @dolores27 i trzeba się zorientować co wolno w firmie robić, a co nie. Pytanie tylko jak jest po upływie czasu? Czy można liczyć na awans i podwyżkę?

Mała Zołza
@Iwona

Odpowiem jeszcze Iwonie. Pytasz czy można liczyć na awans i podwyżkę? Można awansować, np z pakowacza na operatora. Podwyżka ok 1zł/h. Tylko że nie ma chętnych! Pakowacze bronią się jak mogą przed tym "awansem". Co jakiś czas jest ogłoszenia na Brygadzistę. Też zbyt wielu się nie zgłasza oprócz tych co się absolutnie nie nadają się na to stanowisko. Zdarzają się też nagłe awanse. Jak ostatnio jeden Pan, który został mistrzem w zeszłym roku. Człowiek, który nie potrafi dobrze sklecić zdania po polsku zajmuje najwyższe stanowisko na zmianie. Jak ktoś, kto każde zdanie zaczyna od słów "WIECIE NIE, NO" kończy zwrotem "ALE ROZUMIECIE NIE, NO" prowadzi szkolenia bhp oraz decyduje o losie pracowników. Jedyne co potrafi to straszyć odebraniem premii. PRZYPOMNIJ SOBIE JAKIM BYŁEŚ WCZEŚNIEJ OPERATOREM I JAK WYPOWIADAŁEŚ SIĘ O SWOICH PRZEŁOŻONYCH!!! Żenada i brak logiki. Reasumując, jeżeli liczysz na awans i podwyżkę to źle liczysz. Tu nikt nie doceni twoich starań.

agnes

ja przez 3 lata pracowałam przez agencję w Belli a teraz przechodzę do Belli to co piszecie jest prawdą ,kołchoz ale w moim wieku nie mam szans na znalezienie gdzieś indziej pracy,dojazd mi pasuje,pensja może będzie teraz lepsza a i przyzwyczaiłam się już do takiego systemu pracy wszedzie trzeba pracować ,nic nie dostaniecie za darmo na początku to faktycznie było ciężko ale teraz jest spoko

Iwona

@Kierownik jeśli masz na myśli mnie, to chyba muszę Cię rozczarować. Nie jestem związana z firmą BELLA Sp. z o.o. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz na tym, by osoby które trafiają na wątek w poszukiwaniu opinii, mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania. Jednak bardzo często pracownicy działów HR obserwują wątek swojej firmy. Być może również tak jest w przypadku BELLA Sp. z o.o.

Kierownik

Dobrze ze wrescie wyslannik z HR czyta to co jest tu poruszane i dowiaduje sie co jest nie tak i co trzebba polepszyc. Uklon w strone firmy. Widac ze chca stworzyc cos lepszego, ale czy sie uda:0???

Iwona

@exrozumiem, że w Twoim odczuciu praca była ciężka. A co powiesz o samych warunkach pracy i zatrudnienia?

ex
@Iwona

Proponuję przekonać się na własnym organiźmie, a przekonasz się co miałem na myśli.

ex

Tyrałka na maxa, puszczają maszynę na pełne obroty - człowiek nie nadąża z wkładaniem w kartony!!!!!. Piekło na ziemi, nie dziwi fakt, że znowu szukają na produkcję!!!!!. Dziękuję Bogu, że tam już nie pracuję!!!!!!!!!! ODRADZAM.

Iwona

@Demon rozumiem, że w Twoim przypadku zabrakło dobrego przeszkolenia, które pozwoliłby Ci bezproblemowe wdrożenie się do nowego stanowiska pracy. Jak według Ciebie powinny wyglądać pierwsze dni pracy nowego pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.