BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

Tymon

Może nie jest idealnie ale pracować to trzeba w każdej firmie!!

Wujek Dobra Rada

Rada dla wszystkich, którzy mają zamiar pracować w Belli. W Lidlu czy Biedronce: *zarobisz więcej *niedziele wolne *nie ma nocek *socjal jest (bo w Belli kiedyś był) I można tak dalej wymieniać, ale chodzi o to, że Bella to nie jest już tak atrakcyjny pracodawca jak było 10 czy 15 lat temu. Bella nie ma nic na zachętę żeby przyciągnąć nowych pracowników. Może dlatego nawet przez agencję przychodzą przeważnie po odsiadce...

Roman
@Wujek Dobra Rada

Dziękuję za Twoją opinię, jednak chciałbym, abyś sprecyzował dokładnie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując w firmie BELLA? Napisałeś, że obecnie w tej firmie nie ma już socjalu - co takiego stało się, że firma zrezygnowała z dodatków, które wcześniej oferowała? Napisz, proszę, coś więcej na ten temat.

TnT
@Wujek Dobra Rada

A to właśnie bzdura - w Belli jest socjal, oprócz tego co u dużych firm: czyli - karnety na silownie, dopłaty do żłobka i przedszkola, wypoczynku to jeszcze mają 2 domy wczasowe Karwia i szkalarska Poreba, od zawsze mają wpłaty na dodatkową emeryturę i prywatna opiekę medyczna....Od stycznia pracują 3 zmiany

NtN
@TnT

Socjal? Karnety na siłownię? Najdroższe z możliwych ze wszystkich toruńskich firm. Dodatkowa emerytura? Prywatna opieka medyczna? 50zł miesięcznie. Normalnie w tyłkach nam się poprzewraca od tego dobrobytu! Skoro jest tak dobrze to czemu nie ma chętnych do pracy? Czemu są wakaty na każde stanowisko produkcyjne? Bzdury to Ty piszesz

TnT

Firma jest ok - polecam

posłaniec

a co yw za jeżdżenie paleciakami po hali chcecie mieć 2000 na rękę?

Doręczyciel
@posłaniec

hahaha A Tobie wydaje się, że 2000 to za dużo? Wydaje mi się, że zarabiasz znacznie więcej i dlatego się odzywasz. Pomyśl, czy przy obecnych cenach i kosztach życia 2000 wystarczy aby przeżyć? Wyobraź sobie, że masz jeszcze rodzinę na utrzymaniu... Baranie!

Maniek
@posłaniec

Dawaj do tego paleciaka zobaczymy czy godzinę wytrwasz cwaniaczku.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
Iwona

@Jezus, dlaczego twierdzisz, że w firmie BELLA panuje rzekomy wyzysk? Posiadasz jakieś rzetelne informacje na ten temat, które mogą być pomocne, dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie? Wyjaśnij bardziej szczegółowo swój komentarz, który dodałeś w tym wątku. @KULKA U NOGI, dlaczego uważasz, że komentarz, który dodał ten użytkownik jest próbą "wybielenia się"? Wiesz coś więcej o tej sytuacji?

Przemek

Nikomu NIE polecam pracy w tej firmie. "szefostwo" zadumane w sobie. Jeżeli idziecie na umowę z Ranstadu to musicie przejść cały zakład z szatni żeby się podpisać u "mistrzów" ( już po pracy :) ) ,a kiedy dojdziecie do miejsca docelowego nie macie co używać zwrotów grzecznościowych bo tam siedzą same gbury w niebieskich koszulach + rudy węszący lis i ani dzień dobry, ani do widzenia, ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Pracownicy tak samo mało przyjaźni. Kobiety pakujące towar na produkcji ciągle Cię obserwują (same UBEKI), a wśród facetów jest dziwna atmosfera. Jeżeli nie pracujesz tam z 10 lat, bądź nie znasz nikogo prywatnie to mało kto poda Ci rękę, odpowie do widzenia, a w dodatku widzisz te głupie uśmieszki kiedy mijasz w szatni grupkę "znajomych". Jeżeli jesteś nowa osobą to nie nauczą Cię pracować na 1/2 halach perfect tylko rzucają Cię po 10 halach i musisz umieć. NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM!!!

Cyganka
@Przemek

Nie zgadzam się z opinią Przemka. Pracowałam przez agencję w kilku zakładach i wszędzie jest tak samo. Na początku ludzie traktują Cię z dystansem bo Cię nie znają. Ludzie tacy są. Może byłeś zbyt wycofany? Jedyne co potwierdzam to RUDY LIS. Niestety ta Baba nienawidzi randstadu i wcale tego nie ukrywa. Jest wredna. W jej przypadku kolor włosów to nie przypadek. Jak ją widzę na hali to wiem że o coś się przyczepi i zawsze do pracownika randstadu. Pozdrawiam wszystkich pracowników agencji

Była...
@Cyganka

Nie zgodzę się z opinią Cyganki... Ta Pani naprawdę dużo mi pomogła... Przede wszystkim nauczyła jak dobrze pracować... Może faktycznie często mnie kontrolowała (udzielała wskazówek)... Ale przynajmniej dzięki temu nie byłam KULĄ u nogi dla reszty obsady maszyny.... Niestety system pracy zmusił mnie do rezygnacji...

Cygan
@Była...

Autopromocja

KULKA U NOGI
@Była...

Cóż za żenująca próba wybielenia się. Koloru włosów nie oszukasz

Jezus

Omijajcie szerokim łukiem tą firmę.Jeden wyzysk tam jest i atmosfera nie do wytrzymania.

on bez pracy
@Jezus

Jakie firma oferuje zarobki na produkcji?

jezus
@on bez pracy

Od stycznia najniższa krajowa do sięgnie listę płac nie licząć śmierdzącej premi.

Iwona

@Kolezanka Z.p.., proszę, aby nie podawać numerów kontaktowych do pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie BELLA. Jest to zabronione zgodnie z panującym regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin @Zorro. widzę, że masz całkowicie inne zdanie na temat pracy w firmie BELLA, zatem, proszę, abyś podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Jak ocenisz warunki pracy, które oferuje pracodawca? Można liczyć na stałą umowę o pracę, czy raczej na początku firma oferuje inny rodzaj umowy? Zachęcam do aktywności.

NowyPomocnik

Dobra praca, szefostwo wyrozumiałe , wielki minus za ranstad no ale trzeba przebrnąć i czekać na ofertę umowy o prace :/

Zorro
@NowyPomocnik

Człowieku, gdzie lub dla kogo dobra praca ?! No chyba, że z polecenia. Mam trochę ponad minimalną (plus dodatki co się należą z kodeksu pracy).

Iwona

@Cyganka, w Twoim przypadku pracownicy byli wyrozumiali i pomogli Ci w zrozumieniu obsługi maszyny? Praca na początku była dla Ciebie skomplikowana, czy bez problemu zrozumiałaś na czym polega? @NowyPomocnik, a jak ocenisz kwestię wynagrodzenia za pracę w firmie BELLA? Zarobki na zajmowanym przez Ciebie stanowisku są dla Ciebie satysfakcjonujące? Wypowiedz się na ten temat bardziej szczegółowo.

Iwona

@Cyganka, w okresie Twojej pracy w firmie BELLA otrzymałaś odpowiednie wsparcie od przełożonych w zakresie przygotowania Cię do wykonywania obowiązków, które zostały Ci przydzielone? Czy raczej byłaś zdana sama na siebie w tej kwestii? Z opinii, którą przedstawił użytkownik @Przemek wynika, iż musiał sam organizować sobie pomoc w tym zakresie. A jaki jest Twój punkt widzenia opisanej sytuacji?

Cyganka
@Iwona

Nadal pracuję Odpowiednie wsparcie od przełożonych? Brygadzista prowadzi Cię do maszyny i zostawia "pod opieką" starszych stażem pracowników. Masz szczęście gdy trafisz na fajny zespół. Praca nie jest trudna ani skomplikowana czyli takie szkolenie wystarczy. Natomiast najbardziej uciążliwe w tej pracy są warunki: upał na hali, hałas, 3 zmiany, w weekendy, umowa przedłużana co 2 tyg i Rudy Lis

Iwona

@Przemek, po tych dwóch tygodniach, można stwierdzić, że poznałeś pracę w firmie BELLA na tyle, że byłeś w stanie wykonywać ją już sam bez jakiejkolwiek pomocny innych pracowników i kolegów z zespołu?

Iwona

@Przemek, jak wspominasz swoje początki pracy w firmie BELLA? Czy byłeś odpowiednio przeszkolony przez pracodawcę do pracy na stanowisku, które zajmujesz? Czy raczej musiałeś liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników, którzy wdrażali Cię w Twoje obowiązki? Można było liczyć na życzliwość pozostałych pracowników w tym aspekcie? Napisz, proszę, jak to wyglądało, taka informacja może być istotna dla osób, które są przed pierwszym dniem w pracy.

Przemek
@Iwona

Pracodawca "mistrz" czy tam "brygadzista" zostawił mnie na hali, aby nauczył mnie inny pracownik który wiadomo wszystkiego nie przekazał i przez 2 tygodnie dowiadywałem się nowych rzeczy od nowych ludzi co trzeba robić, co można, a czego nie wolno. Za dużo ludzi na tak puste głowy zarządu tej firmy.

Iwona

@były, do którego z moich stwierdzeń odnosi się Twój komentarz? Dlaczego twierdzisz, że żartuje? Sprecyzuj proszę swój komentarz dodany w wątku opinii o pracy w firmie BELLA. @nickt, udzieliłeś się w wątku opinii o pracy w firmie BELLA. Posiadasz jakieś informacje związane z tą firmą, które mógłbyś przekazać na forum?

kacper

zwolniłem się po 5ciu miesiącach i nie żałuję, teraz pracuję w normalnym tempie, za normalne pieniądze (2000 netto) +prowizja. Nazwy zakładu nie podam bo zleci się pełno "pajacyków z belli", a firmie nie zależy na rozgłosie. 3majcie się

nickt
@kacper

Kacper, wytłumacz mi proszę co chciałeś osiągnąć taką wypowiedzią

Justyna

Zastanawiająca jest ta cisza??

Witold

Może ktoś się orientuje czy firma prowadzi rekrutację?

Iwona

@wydziarany z tego co piszesz wynika, że firma daje szanse ludziom z różnymi doświadczeniami. Czy w związku z tym pracodawcę BELLA wypada przedstawiać w złym świetle? @zawias obrażając innego użytkownika łamiesz regulamin forum Gowork.pl, takie posty są kasowane przez administratora.

były

żartujesz .... prawda?

fani pana krzyśka

napisz w jakiej teraz pracuje i czym się zajmuje , to odpiszemy za co

wydziarany

kiedyś trzeba było mieć ŚREDNIE-teraz przez agencję zatrudniają wydziaranych,bez wykształcenia,po wyrokach...ot,firma przyjazna!

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.