BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w BELLA Sp. z o.o.?

W tym zakładzie nie ma nagród. Istnieją kary

Mons

Jakie nagrody?????

Kandydatka

Witam, jak wygląda sytuacja na dziś w firmie? Planuję iść na rozmowę o pracę, nie wiem czy się opłaca czytając opinie z zeszłego roku. W dużej mierze chodzi mi o atmosfere panującą wśród pracowników, jak i zachowanie ludzi "na wyższych" stanowiskach. Dziękuję z góry za odpowiedzi.;)

Była
@Kandydatka

Nie polecam... brak szacunku i (usunięte przez administratora)

Praca

Jak wygląda praca na stanowisku kontroler jakość??? Warto aplikować???

Stary

Na ten moment ta firma to tragedia, zwolnili wszystkie osoby z agencji bo 4 brygadówka przechodzi na 3 zmiany, maszyny co chwile się psują po czym pretensje idą do operatorów i pomocników mimo że wszyscy "mechanicy" walą w kulki i nie potrafią od 3 tygodni nic naprawić, nie polecam tej firmy istny dramat.

ccaprii
@Stary

Nie wszyscy mechanicy sie opierdzielaja. Sa tacy co zrobia raz a porzadnie i maszyny jada bez zarzutu tylko trzeba miec o tym pojecie. Osobiscie znam Jednego i jak sie dotknie to raz dwa i maszyna smiga. K

Były pracownik II
@ccaprii

Gdyby mechanik cały czas robił toby oznaczało, że operator + pakowaczki się opierdalają, Operator czy pakowaczka nie zastąpią mechanika (bez niego maszyna nie będzie pracowała) a mechanik bez problemu może ich zastąpić . osobiście znam tylko jednego operatora i operatorkę którzy mają pojęcie o obsługiwanej maszynie. Reszta jest zdana na mechanika ze wszystkim pomimo wielu lat pracy przy danej maszynie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
Bella

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak to wygląda na stanowisku pakowacz/ka ? Polecacie?

Obserwator
@Bella

Praca nie skaplikowana, firma solidna. Polecam

zainteresowany

czy to prawda że rekrutujecie?

Kiełbasa
@zainteresowany

Tutaj rekrutacja trwa cały rok...

Xxa

Jak wszystko wyglądało po zwolnieniu ludzi którzy byli przez agencję? Teraz Randstad poszukuje pracowników do Belli, czy wróciły może osoby które zostały zwolnione?

Wolna
@Xxa

Tak, wróciłam i jestem zadowolona z powrotu.

Uważaj na siebie !!!

Chodzi o maxa... spójrz na niego.. bo ostatnio przez wakacje jak z nim czas spędzałem było (usunięte przez administratora) A Ty za moją rodzinę poniesiesz konsekwencje... boisz się odebrać..blokujesz numery... solowej unikasz... mnie nie unikniesz... cudzych dzieci (usunięte przez administratora) się nawet palcem nie tyka

Kkk

Niby cięcia, oszczędnosci a TZMO buduje następny biurowiec tym razem w Niemczech za 6 baniek euro, i kolejne 40 stołków dla ludzi od spraw niepotrzebnych.

Tak sobie myślę..... każdy tu pisze ale żadnego wpisu, słowa wyjasnienia cz chociaż dobrego słowa z"góry"nie ma!!Inne firmy odpisują swoim pracownikom chcą rozwiać wątpliwości z szacunku dla ludzi!!!!!!A tu ....nic!!!Kiedy zrozumiecie że my zwykli pracownicy też jesteśmy ludźmi!!!!!!!!

Temporary

Nie chodzi o to że zwolnili wszystkich z Randstad bo w sumie to agencja pracy TYMCZASOWEJ tylko jak to bella zrobiła. Na szybko, z zaskoczenia, idź na stołówkę, podpisz wypowiedzenie i wypier...! Bez słowa wyjaśnienia, jak śmiecia. Jeżeli kiedykolwiek ten zakład będzie jeszcze zatrudniał ludzi z agencji to przeczytajcie ten tekst i zastanówcie się czy warto. To nie jest praca która daje dobre warunki, wręcz odwrotnie. Marne pieniądze, wyzysk i świadomość DZISIAJ JESTEŚ JUTRO CIĘ NIE MA. Szczerze nie polecam nikomu. Nawet jeżeli w obecnych czasach nie będę miał pracy to na pewno tam nie wrócę

Właśnie dziś zakończyłam pracę! Chciałam powiedzieć że ludzie tam są fantastyczni i to z nimi najbardziej trudno było się rozstać!!!! Brygadziści super i mistrz też nigdy nic złego od nich nie usłyszałam,oni też robią to co musza a nie koniecznie z tym się zgadzają.Dziękuję wam kochani!A teraz te mniej przyjemne.Zerwanie umowy z dnia na dzień i nikt się tam na górze nie zastanawia w jakiej sytuacji pozostawia ludzi!Zero wyjaśnień ważna jest tylko własna pełna kieszeń! I nie chodzi tu o to że mnie zwolnili chodzi o to w jaki sposób to zrobili.Rozumiem informacje o redukcji etatu a potem zwolnienie ale tak z godziny na godzinę???? Przeryczałam cała zmianę a inni poprostu wyszli !!!Pytam się może ktoś odpowie!!!!!! Gdzie jest tu normalna ludzka życzliwość????? I nie ważne że jesteś dobrym pracownikiem tylko to że przez agencję pracy!!!!!I jeszcze jedno mam do powiedzenia "KARMA WRACA"!!!!

Odp

Tak niestety jest w Belli jak przyjdzie rozkaz z góry nic się nie liczy, jak pracujesz, na jakiej maszynie, jaka jest twoja sytuacja, szkoda wielu bardzo dobrych pracowników, dziewczyny z ramsztadu obsługiwały roboty i pakowały na amotkach , już widzę jak od poniedziałku trafią tam co niektóre gwiazdy z Belli i będzie płacz i latanie do brygadzistów o zmianę maszyny.spróbujcie złozyc CV normalnie, nie przez ten złodziejski ramsztad.

Luiza

Nie wiem co się teraz dzieje w belli ,ale tydzień temu pozwalniali prawie wszystkie osoby z randstad...z dnia na dzień..podobno nie ma pracy Ale obiecują że będzie za jakiś czas. Czy to prawda ? Czy mamy czekać na powrót czy lepiej szukać innej pracy ??? Proszę o odpowiedz

B.

W Belli pracuje już kilkanaście lat i jeszcze takiego bałaganu jak nam teraz kierownictwo zafundowała to nie widziałem, ewidentnie utrudniają nam pracę, mało że rozbili zakład na 3 zmianówke i czterobrygaduwke to jeszcze rózne godziny pracy, przecież wiele osób dojeżdża razem do pracy nawet po kilkadziesiąd km no przepraszam dojezdzało bo jednym zrobili 3 zmiany, reszta na 4 bryg i żeby było weselej to każdy o innej godzinie zaczyna.. Przenieść się jest trudno bo brygadzisci boją się odezwać, bałagan totalny maszyny po godzinie stoją i czekają na obsady...

Torunczyk

Czy firma obecnie szuka pracowników na produkcje?

Monia

A czy osoby z niepełnosprawnością pracują w godzinach nocnych?

Porażka wszystkie święta trzeba robić jak nie to dowoidzenia płatne 200%Z czego podatek zabrany jesli jestes z agencji nie masz prawa odmówić. Brygadzistka Pani B.tragedia nikomu szansy nie da sama w życiu ma ciężko przychodzi i na ludziach się wyzywa spóźnić się nie można 5 minut odrazu po umowie nawet w takich czasach jak teraz gdzie wszędzie nawet z dojazdem są utrudnienia ,naprawde nie polecam gogle na twarzy ,maska,rękawiczki,czepek i tak pracujesz jeden koło drugiego stoi- udawanie z daleka że dbają o swoich pracowników

RRad
@2287

Nie kłam - nie ma wymaganych gogli i rękawiczek - w święta była praca ale nie wszyscy musieli przyjść Czepek, czapka - ochrona głowy to standard. Jeśli narzekasz że pracujesz w Agencji i musisz pracować to już kompletnie Cię nie rozumiem. Poproś Randstad że chcesz gdzie indziej pracować...

Magazyn

Witam, jestem zainteresowany pracą na magazynie, czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca i zarobki?

Co jaki okres czasu w BELLA Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

human

Nigdy.

Gość 7

zawsze

gall

Praca nielekka, w ciężkich warunkach (nie ma czym oddychać), duże wymagania, nieprzyjemna atmosfera w pracy, mobbing (nie od dziś), wyzysk, brak jakiekolwiek szacunku do pracownika na zasadzie rób i o nic nie pytaj bo jesteś zwykłym szarakiem, chaos-więcej zarządzających niż robotników, absurdalne przepisy i zarządzenia, biurokracja i służbistość. Już tam nie pracuję. Nie polecam, lepiej zawczasu poszukać sobie pracy gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.