Opinie o STILER w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STILER. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w STILER o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STILER w Siedlce

klient Nowy wpis

(usunięte przez administratora) obsługa poziom podłogi, serwis , poziom podlogi ci ludzie robią łaskę udzielając odpowiedzi , kłamią i łżą jak najęci doradcy nie maja pojęcia o maszynach które sprzedają- jeden z nich próbował mnie przekonac ze ich wiertarka też gwintuje ( tak ma w opisie) minimalne obroty 300/min - jakiś komentarz?

krzys slowackiego Nowy wpis

dziwna firma nie polecam

Ewa Nowy wpis
@krzys slowackiego

Ale z czym dziwna, tak właściwie? Jak coś istotnego dla mnie z perspektywy osoby, która szuka pracy sensownej, to daj znać. Coś z wypłatą nie tak czy co?

Peleciarz Nowy wpis

Widzę, że uaktywniła się konkurencja lub klienci nie mający zielonego pojęcia związanego z obsługą maszyn. Do szkoły wracać tumany !

Klient

Nie polecam. Sprzedają badziewie jakich mało

Hanna
@Klient

A co konkretnie takiego Ci sprzedali?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w STILER spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
misiowa

nie ma to jak samodzielnie napisać opinię o swojej firmie, he he

do misiowej z brzeskiej
@misiowa

Nie ma to jak zapłacić gołorkowi za usuniecie profilu swojego jak i zoneczki aby pracownicy nie pisali jak jest w tej waszej firmie.

Ryszard
@do misiowej z brzeskiej

O czym Ty mówisz? Co to za wojna na wzajemne oskarżenia? Wasze firmy tak mocno ze sobą konkurują?

ayy
@Ryszard

Wystarczy być trochę rozgarnięty żeby to wiedzieć

Elżbieta
@ayy

A czemu firma miałaby robić coś takiego? Czego mieliby się bać? :D Pytam na powaznie :)

Robbo72

Polecam !

Antoni
@Robbo72

Samo "polecam" to trochę mało. Wiadomo, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy, ale napisałbyś kilka słów więcej. Szczególnie jak z wypłatami? Można tu dobrze zarobić, bo waidomo, że dobra kasa to podstawa :)

Mariusz
@Antoni

Wypłaty dobre ale nie będę pisał ile bo o zarobkach sie nie dyskutuje.

Czy w STILER są paczki/bony świąteczne?

STILER

Tak, mieliśmy nawet Choinkę :)

Aleksander

Czy zagląda tutaj ktoś z pracowników STILER i mógłby napisać czy szukają nowych osób? Jak oceniacie tego pracodawcę i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

STILER Boss
@Aleksander

Na chwilę obecną nasza firma nie prowadzi rekrutacji. Gdy zajdzie taka potrzeba na pewno poinformujemy portal GO WORK jako pierwszy :)

Roman

Bardzo trudno znaleźć w internecie jakiekolwiek informacje dotyczące rekrutacji. A może ktoś wie czy planowany jest nabór? Jakie jest Wasze zdanie na temat firmy STILER, czy atmosfera sprzyja pracy, a wynagrodzenie jest adekwatne do ilości zadań?

@Roman

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

Kupujący

Polecam!

Ryszard

Czy poprawiły się nastroje w firmie? Może potrzebujecie aktualnie pracowników?

@Ryszard

Rysiu od konkurencji - nastroje są, były i będą zawsze wspaniałe bez względu na to co na nas będziecie wypisywali.

Daniel

cos z tą oceną firmy jest nie tak, 6 gwiazdek na podstawie 250 opinii a widać tylko 46 opinii, reszta tych złych usunięta przez właściciela? nikt nie jest głupi ;))

@Daniel

Reasumując powyższą wypowiedź od "uczciwej" konkurencji z Siedlec stwierdzam, iż Wasza firma posiadając 600 ocen a 268 opinii, skrupulatnie usunęła 332 niewygodne wpisy ... Faktycznie - nikt nie jest głupi :) a Wy najmądrzejsi i najlepsi...

Pan Janusz
@STILER

O to to ! Celna uwaga :) Tryma nas tam tylko wypłata, jest tak super ze siedza i sami "dbaja" o poytywne opinie na gowork a samemu strach juz co kolwiek napisac.

Weronika

@ciekawski skąd takie informacje? Czy pracuje ktoś obecnie w STILER i podzieli się swoimi doświadczeniami? Każda opinia jest ważna dla osób, które w przyszłości będą chciały aplikować do firmy.

czesio
@Weronika

nie aplikujcie chyba że chcecie harować za darmo

@Weronika

Bo to lizus konkurencji ...

@czesio

Harujecie jak woły u konkurencji. Lizusostwo i wypisywanie bzdur na inne podobne firmy z branży to niestety Wasz standard. Przykre i żałosne ...

ciekawski

podobno pracownicy uciekają, ciekawe dlaczego...

@ciekawski

Dostaniesz premie za wypisywanie takich głupot ?!

Weronika

@leśnik to forum to miejsce, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na temat pracy w STILER :) Nie konkretnych produktów.

leśnik

Witam, mam pytanie, czy posiada może ktoś rębak do drzewa tej firmy?? Konkretnie chodzi mi o model STILER FD-TH. Jakie opinie?

tomek

Hej, Czy STILER poszukuje czasami stażystów? :) Będę wdzięczny za info.

Kamil

kupilem przecinarke tasmowa i jestem mega zadowolony. zamawiam tasmy w 24h sa u mnie. polecam!

klient z daleka
@Kamil

człowieku to norma w tych czasach ten transport w 24 h!!! dobrze nie świadczy o tej firmie to, ze piszą że mają największy wybór w Polsce a na miejscu okazuje się, że wyboru nie ma, na szczęście do Siedlec niedaleko a tam kilka firm można odwiedzić lepiej zaopatrzonych, no cóz ale handlowiec w stilerze gadkę ma i potrafi przyciągnąć do firmy, szkoda tylko że nie ma co oglądać na miejscu

Zadowolony klient
@klient z daleka

Nie ma to jak kryptoreklama wszystkim znanej "największej" firmy z Siedlec ... Żenada i niekończąca się zawiść !

Ciekawy
@klient z daleka

Po przejżeniu wszystkich opnni widzę, że forum służy głównie do promocji produktów firmy STILER. Same pozytywne opinie i żadnej nawet neutralnej, same "zadolowlony" , "bardzo" i żadnych konkretów . Coś tu jest nie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o STILER - Siedlce

• Jak się pracuje w STILER?

Zobacz opinie na temat firmy STILER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STILER
4.7/5 Na podstawie 279 ocen.