Mar-Masz

Sierakowska Huta

Mar-Masz

Opinie o Mar-Masz

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Mar-Masz jako pracodawcy.

Tomasz

Dla mnie porządna firma, która sprzedaje maszyny dla profesjonalistów.

Mieczysław

Świetna firma z indywidualnym podejściem do klienta, wymieniłem swoją piłę na większą. Pozdrawiam dziewczyny

POSZKODOWANY

PROSZĘ NAPISAĆ PRAWDĘ , TAK MUSISZ PISAĆ BO INACZEJ CIĘ ZWOLNI

Krzychu

W ubiegłym roku kupiłem wielopiłę w świetnym stanie i przystępnej cenie,teraz szukam strugarkę i chyba znowu wybiorę coś z ich oferty. Polecam firmę za rzetelność i super atmosferę.

brygida

Jestem pracownikiem w firmie MAR-MASZ sprzedającej maszyny stolarskie od 3lat - współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem z niej zadowolona. Świetny klimat, dobre zarobki, atmosfera z szefostwem jak i kolegami - jest COOL !! To firma rzetelna z pełną życzliwością dla pracowników i klientów

Zostaw opinię o Mar-Masz - Sierakowska Huta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Masz