HAFEN

Siedlce

Opinie o HAFEN

Zadowolona żona 2015-12-20 15:12
Rodzinna atmosfera, nikt nie s..ra do własnego gniazda. Każdy pracownik wie, że działa dla wspólnego dobra, nie ma szczucia na konkurencję i czyhania, aż się komuś powinie noga i po premii jak u chińsko/ siedleckiej konkurencji. MSZ. Chore dziecko, jedziesz na urlop/ pozostali nie dają ci odczuć, że robisz coś nie tak zostając w domu!
student 2016-01-20 13:43
pisząc pracę mgr na temat zachowań konkurencji w sieci chciałbym użyć tej wypowiedzi do mojej pracy, czy autor wyraża zgodę? jest to doskonały przykład nagannej konkurencji, niezrozumienia zasad pisania na forum, używania środków stylistycznych nacechowanych niezadowoleniem i sfrustrowaniem- tak typowym w okolicznościach konkurencji, lecz zakazanych regulaminem forum. pisanie o osobach 3, wyimaginowana znajomość osobowości właściciela lżonej firmy, drukowane litery, wykrzykniki- to wszystko świadczy o dużym negatywnym nacechowaniu.Raczej dalekim od doświadczenień bycia pracownikiem tej firmy. Jestem zainteresowany innymi wypowiedziami Państwa, czy mogłbym prosić admina o ip, z którego(jak mam wrażenie) pisanych jest większość postów- podobne braki interpunkcyjne, środki stylistyczne itp.
gn 2016-07-09 23:00
Opieka medyczna to dobry powód, żeby znaleźć zatrudnienie @xoxo, ale czy można liczyć na wypłaty w terminie? Pozdrawiam
MET-POL 2017-02-08 11:53
Ostrzegam przed zakupem maszyn w tej firmie . Zakupiłem wykrawarkę Bernardo, która po paru dniach eksploatacji uległa awarii. (gorsza jak chiński wyrób)- wyrobienie łożyska ślizgowego. Po zareklamowaniu do sprzedawcy Hafen, poproszono mnie o wykonanie zdjęć urządzenia, po zapoznaniu sie ze zdjęciami ,sprzedawca polecił wysłać maszynę do ich serwisu. Tak też uczyniłem.Po ok. 1,5 miesiąca dowiedziałem się, że reklamacja nie została uznana. Po odesłaniu urządzenia do mnie, naprawiłem ją na własny koszt - koszt naprawy był niższy jak sama wysyłka. A sprzedawca zachował się bardzo nieodpowiedzialnie.
Zostaw swoją opinię o HAFEN - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAFEN