HAFEN

Siedlce

Opinie o HAFEN

Zadowolona żona 2015-12-20 15:12:41
Rodzinna atmosfera, nikt nie s..ra do własnego gniazda. Każdy pracownik wie, że działa dla wspólnego dobra, nie ma szczucia na konkurencję i czyhania, aż się komuś powinie noga i po premii jak u chińsko/ siedleckiej konkurencji. MSZ. Chore dziecko, jedziesz na urlop/ pozostali nie dają ci odczuć, że robisz coś nie tak zostając w domu!
student 2016-01-20 13:43:25
pisząc pracę mgr na temat zachowań konkurencji w sieci chciałbym użyć tej wypowiedzi do mojej pracy, czy autor wyraża zgodę? jest to doskonały przykład nagannej konkurencji, niezrozumienia zasad pisania na forum, używania środków stylistycznych nacechowanych niezadowoleniem i sfrustrowaniem- tak typowym w okolicznościach konkurencji, lecz zakazanych regulaminem forum. pisanie o osobach 3, wyimaginowana znajomość osobowości właściciela lżonej firmy, drukowane litery, wykrzykniki- to wszystko świadczy o dużym negatywnym nacechowaniu.Raczej dalekim od doświadczenień bycia pracownikiem tej firmy. Jestem zainteresowany innymi wypowiedziami Państwa, czy mogłbym prosić admina o ip, z którego(jak mam wrażenie) pisanych jest większość postów- podobne braki interpunkcyjne, środki stylistyczne itp.
gn 2016-07-09 23:00:27
Opieka medyczna to dobry powód, żeby znaleźć zatrudnienie @xoxo, ale czy można liczyć na wypłaty w terminie? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o HAFEN - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAFEN