CNC Profi Sylwia Maciejewska

NIP: 6191564164 REGON: 020547131

CNC Profi Sylwia Maciejewska

Opinie o CNC Profi Sylwia Maciejewska

dudi

uwaga na silniki krokowe kupują chińskie badziewie i przyklejają swoje metki ze specyfikacją nie zgodną ze stanem faktycznym.

Co wiecie o firmie CNC Profi Sylwia Maciejewska w mieście Święta Katarzyna? Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw opinię o CNC Profi Sylwia Maciejewska - Święta Katarzyna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNC Profi Sylwia Maciejewska