HAFEN

Siedlce

Opinie o HAFEN

Marta
użytkownik zarejestrowany

@gn faktycznie terminowość wynagrodzenia to bardzo ważny aspekt zatrudnienia dla wielu. Świadczy o bezpieczeństwie i stabilności zatrudnienia. Czy HAFEN nie ma z tym problemu?

gn
użytkownik zarejestrowany

Opieka medyczna to dobry powód, żeby znaleźć zatrudnienie @xoxo, ale czy można liczyć na wypłaty w terminie? Pozdrawiam

Zadowolona żona

Rodzinna atmosfera, nikt nie s..ra do własnego gniazda. Każdy pracownik wie, że działa dla wspólnego dobra, nie ma szczucia na konkurencję i czyhania, aż się komuś powinie noga i po premii jak u chińsko/ siedleckiej konkurencji. MSZ. Chore dziecko, jedziesz na urlop/ pozostali nie dają ci odczuć, że robisz coś nie tak zostając w domu!

Zostaw opinię o HAFEN - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAFEN