Opinie o Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki w Siedlce

Ziqu

Zdecydowanie polecam tę firmę, pracowałem w niej wiele lat, dużo się nauczyłem i mam stamtąd wiele dobrych wspomnień. Fajna atmosfera i zgrana ekipa. Prawdopodobnie dalej bym tam pracował gdyby nie fakt że wyprowadziłem się z Siedlec.

Teresa Nowy wpis
@Ziqu

wiele lat? a jak taki staż się na zarobkach tutaj odbił tak właściwie? dasz znać?

Ziqu Nowy wpis
@Teresa

3 lata tam pracowałem. Zarobki wzrastały wraz z doświadczeniem i wzrastającą odpowiedzialnością, wydaje mi się że za sam staż wielkich wzrostów nie było,. Ale mogę odpowiadać tylko za siebie, nie wiem jak warunki innych. Zaangażowałem się w swoją pracę, ciekawiło mnie to, dlatego było łatwiej. Obecnie pracuje w tej samej branży i mam porównanie jeżeli chodzi o podejście zarówno do pracownika jak i klienta. Dlatego polecam. Mam nadzieje że pomogłem:)

Jolanta Nowy wpis
@Ziqu

I nie było nigdy żadnych problemów odnośnie warunków pracy? Z tego co piszesz to chyba potrafią tu docenić zaangażowanych pracowników? Ogólnie to atmosfera między ludźmi też była na plus?

Ziqu Nowy wpis
@Jolanta

hmm, co do warunków pracy to chyba zależy od oczekiwań, dla mnie było ok. Teraz nawet jest lepiej niż za moich czasów bo soboty wolne. Atmosfera na plus, do dziś utrzymuje z niektórymi kontakt na FB. To też o czymś świadczy skoro ludzie pracują latami. Z docenianiem bywało różnie, na pochwały na co dzień raczej bym nie liczył ale ci bardziej zaangażowani mieli zauważalnie lepiej, na premię też można było liczyć.

JanetJJ

Nie polecam. Atmosfera zdaje się miła na początku, po pewnym czasie wychodzi hipokryzja i brak szacunku dla pracownika. Praca dla kogoś bez ambicji, bez szansy na rozwój i lepszego wynagrodzenia.

Piotr kobylinski

Witam ,goraco polecam firme TOOLBOX jestem stałym klijentęm tej firmy.Ostatnio w ramach gwarancj szlifierki oscylacyjnej dostałem nowy sprzęt co mało sie zdarza ,bo np.w firmie bass ul brzeska po trzeciej naprawie gwarancyjnej zamiast wymiany sprzetu na nowy odebrano mi prawo do gwarancji rzekomo z mojej winy.Reasumując goraco polecam ten sklep ze względu na niskie ceny i miłą i fachową obsługe i naprawde pełen profesjonalizm pracowników .Pozdrawiam i dziękuje za tak serdeczne podejscie do klijentów

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki - Siedlce

• Jak się pracuje w Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki?

Zobacz opinie na temat firmy Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki?

Leszek Włodarek Toolbox Centrum Spawalnictwa i Pneumatyki
  • Brzeska 157