Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

Były

Ściemniasz, nigdy nie pracowałaś

Jak długo pracowałeś?

W sumie prawda. Wystarczy spojrzeć na inne fora, aby zobaczyć jakie jest podejście u osób w stosunku do pracy w banku: - millennium bank - city handlowy Czy jakikolwiek inny. Ktoś mądrze zauważył, że opinia powstaje zróżnicowana od tego czy udała się współpraca w firmie czy nie.

hmm

forumowicze, widzę niepotrzebnie się nakręcają. wniosek nasuwa się jeden. jeśli ktoś nie czuje się na siłach, żeby sprzedawać produkty finansowe to nie powinien tracić czasu i w ogóle zatrudniać się w firmie o takim profilu.

Chyba człowieku nie znasz realiów sprzedaży w dzisiejszych czasach produktów finansowych dla tzw VIPów skoro takie rzeczy piszesz... Gdzie Ty pracowałeś że takie rzeczy piszesz? W biedronce na kasie czy w Realu. Pracowałem w przez kilka lat na stanowisku handlowca w różnych branżach i troszkę większą mam orientacje co jest do sprzedania łatwiejsze, co trudniejsze, a co praktycznie niemożliwe... Naczytałeś się bajek na stronie i wierzysz we wszystko. Skoro mówisz że tak pięknie jest na stronie proszę idź i się zatrudnij... (usunięte przez administratora). Zejdź człowieku na ziemię a nie bujasz w obłokach...

lelek

no chyba nie za darmo, bo z tego co piszą powyżej jest podstawa + prowizja - jak w każdej firmie o takim profilu działalności...jeśli ktoś pracuje czyli sprzedaje to otrzymuje pensje i to podejrzewam, że nieraz dość pokaźne (biorąc pod uwagę rodzaj produktów) zamieszczacie komentarze, które są nieobiektywne i przerysowane przez co zniekształcają obraz firmy...

doradca finansowy

profil firmy jest ciekawy i przyszłościowy, myślę że warto spróbować. mam doświadczenie w finansach więc praca w tej firmie może okazać się ciekawym doświadczeniem zawodowym.

Sebo

Jeszcze raz piszę to. (usunięte przez administratora). Co innego pisanie a co innego działanie jeżeli tak bardzo chcesz spróbować to wyślij CV, zatrudnij się w tej firmie i sam zobaczysz. Nie jestem desperatem który chcę krytykować firmę za wszelką cenę tylko udzielam Wam rad, żeby jednak omijać taką firmę... Idź, spróbuj, przekonaj się a nie swoje wypowiedzi opiewasz na domysłach i informacjach nie sprawdzonych. W każdym bądź razie lepiej sprzedawać coś co jest w dzisiejszych czasach łatwiejsze do sprzedaży niż obligacje.

keli

Dębów - 2013-02-19 18:54:01 Jak pisałem było można dostać umowę o prace, teraz nie ma szans na to. Jak chcesz to probuj, życzę powodzenia. Z ciekawości znalazłem osobę na goldenline, która pracuje w tej firmie. Wymieniliśmy kilka wiadomości i dowiedziałem się, że normalnie jest taka możliwość. (kwestia umowy) Pytałem również o tryb pracy, jak i inne zarzuty, które są stawiane, gdzieś na tym forum. Jakie informacje zwrotne otrzymałem: - osoba jest zadowolona ze współpracy, powiedziała że praca owszem jest dynamiczna, ale pozytywnie. - bardzo pozytywny zespół, ludzi którzy współpracują na zasadzie gry w jednym zespole. - otrzymała tablet, telefon, samochód służbowy, to użytku + koszt zwrotów za użytkowanie. - można liczyć na rozwijający się dział szkoleń + pomoc w domykaniu transakcji. To są tak słowa pracownika, jedną uwagą jaką miał jest to, że do współpracy zapraszane są osoby z większym stażem i kontaktami. Firma jest w trakcie dynamicznego rozwoju, więc od osoby która otrzymuje dobre warunki, oczekuje się dobrego startu i wyników. Czytając opinie osób na tym forum, mam wrażenie że jest to frustracja ludzi wynikająca z rozwiązania współpracy.

keli

ja z kolei słyszałam, że umowę o pracę dostają wszyscy od pierwszego dnia pracy. i to nie jest info ze strony. nie wiem na jaką podstawę można liczyć, ale przynajmniej porządna forma współpracy. obecnie na rynku ciężko o taką.

Nie do końca rozumiem... A jakie masz doświadczenia z innych firm? Bo kwestia np.5 spotkań dziennie to normalna kolej rzeczy w momencie gdy pracuje się w oparciu o wyższa podstawę. Będąc "na współpracę", raczej takie zjawisko nie występuje.

lena

właśnie byłem na ich stronie. warunki zatrudnienia wyglądają całkiem sensownie. nie rozumiem tego całego poruszenia.

wise

wiadomo, u nas w kraju to już chyba taka mentalność. wylejesz na kogoś wiadro pomyj i dumny jesteś z siebie jakbyś co najmniej lek na głupotę wynalazł...

realista

dokładnie. jakby każdy miał sugerować się wpisami na necie to nigdzie nie podjąłby pracy. wszędzie wszyscy przecież tylko narzekają.

zaniepokojony

opinii na temat każdej firmy w internecie jest mnóstwo i to zazwyczaj tych złych i oczerniających, ale jeśli ktoś ma swój rozum to nie sugeruje się tymi bzdurami i sam weryfikuje rzeczywistość...tyle mam do powiedzenia na ten temat

igor

czyli można dogadać się w kwestii warunków zatrudnienia? najbardziej zależałoby mi na umowie o prace. z tego co czytałem na ich stronie to każdy z miejsca taką dostaje. ktoś orientuje sie czy tak jest w rzeczywistości? dzięki z góry za wszelkie info

Z tego co słyszałem to można wynegocjować ciekawe warunki, tylko jak wyglada kwestia kwestia prowizji? Kogoś trochę poniosło, bo kilkukrotnie widzę umieszczono jeden wpis...

nie wiecie czy prowadzą rekrutacje? chętnie zaryzykuje:)

Praca

Możecie udzielić jakieś informacje w kwestii wynagrodzenia?

gazzi

ludzie czy na prawdę nie macie nic lepszego do roboty tylko ośmieszanie w się w sieci? jak czytam te opinie o firmie to już nie wiem co myśleć o twórcy tych rewelacji. fantazja widzę ponosi, przez co robi się coraz mniej smacznie. ale to tylko świadczy o autorze... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa