Opinie o Sporteuro.pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sporteuro.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sporteuro.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sporteuro.pl w Warszawa

Stach

To, że strona wygląda jak żywcem wyjęta z końca lat 90-tych można przeboleć jeśli nie jest się osobą wielce zwracającą uwagę na estetykę strony, ale to, że na banerze w prawym górnym rogu miga mi podczas przeglądania strony "emocję" zamiast "emocje" to już ciężej. Rzeczywiście wygląda na to, że pracuje się tam z profesjonalistami. Copywriter- level hard.

Jesteś jakąś byłą Łukasza, bu u nas nikt taki nigdy nie pracował :) Straszne głupoty wypisujesz, pytanie tylko po co to robisz? Jeśli odpadłaś z praktyk to trudno, ale nie wypisuj głupot, bo szkodzisz wszystkim, którzy tam ciężko pracują. Praktyki są normalne, trzeba przychodzić i robić swoje i jest szansa aby przejść na umowę i sporo osób już tak pracuje.

A i Patryka tez pozdrawiam bo zapomnialam.

aha i podpisalam sie imieniem poniewaz niczego nie ukrywam i kazdy bedzie wiedzial kto pisze. z4

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Sporteuro.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Jeżeli ktoś potrzebuje odbyć praktyki np. do szkoły, to jak najbardziej polecam. Jeżeli ktoś szuka normalnej pracy to absolutnie. Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze. Byłam na praktykach, byłam zatrudniona i sama z nieprzymuszonej woli zrezygnowałam, bo nie da się pracować w takiej atmosferze. Człowiek nie jest doceniany i zawsze "wszystko" robi źle...więc po co się męczyć jak i tak kasa żadna. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

misoii

(usunięte przez administratora)to ma chyba z was dobry ubaw, jeśli to czyta, haha

Aska

Myślę, że te wszystkie negatywne opinie piszą osoby, które były na praktykach i nie dostały pracy. Ja też byłam tam na stażu, który oceniam pozytywnie bo nauczyłam się warsztatu. Na rozmowie kwalifikacyjnej także powiedziano mi, że szukają osób do pracy i ją dostałam. Więc jak widać można. A wszystkie negatywne komentarze zapewne biorą się od osób, którym zwyczajnie się nie udało bo być może byli kiepscy.

Zniesmaczony

Ktoś tutaj wypisuje bzdury niezgodne z prawdą podając się za inne osoby. Ciekawe kto to...

Legia

Szacun Tomasz, szacun Łukasz. Czy widzieliście co tutaj za bzdury wypisują? Szukacie ludzi, którzy kochają piłkę, maja prawdziwą pasje a to przecież jacyś frustraci, geje i głupie gesi. Chcecie dać im szanse, to dajcie im kopa. Szacunek ludzi ulicy.

Mateusz

Hahahahaha, większych bzdur już dawno nie słyszałem. Nigdy jak tam pracuje nie miała miejsca taka sytuacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe jestem kto takie głupoty wypisuje i po co? Ludzie są super, projekt jest super a Ty kłamiesz kolego i wypisujesz głupoty, nigdy ze mną nie pracowałeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla wszystkich zainteresowanych praktykami: ciekawy projekt dla osób, które chcą się czegoś dowiedzieć i nauczyć, pracowałem ponad rok, najpierw praktyki a później umowa, było super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musiałem zrezygnować ze względu na studia, ale może jeszcze tam wrócę jak prezes pozwoli. Nie czytajcie głupot, sami pójdziecie to zobaczycie!!!!!!!!!!!!

xxx

Zgadzam sie gdyby naprawdę chcieli kogoś zatrudnić to na 5 portalach nie szukaliby praktykantów. Tam jest wymiana ludzi co miesiąc.

K.

Pracowałam z (usunięte przez administratora)ponad rok i nic takiego nie miało miejsca, to jest tytan pracy, profesjonalista, cały czas chce coś poprawiać i stara się aby wszystko wyglądało perfekcyjnie mimo, że nie ma łatwego zadania przy takim niskim budżecie i pracy z amatorami (stąd dużo poprawek, trzeba było czasami łapać w sekundy o co chodzi) człowiek orkiestra, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, chciałbyś mieć chociaż połowę jego umiejętności :-) SportEuro to jego najmniejszy projekt, a prowadzi ich ogromnie dużo w całej Polsce od lat dla dużych, międzynarodowych firm, pracuje na co dzień z profesjonalistami, więc nie przejmuj się amatorze, że nie wytrzymałeś ciśnienia na praktykach, wielu lepszych od Ciebie już położył na kolana. Jeśli tak obrażasz wszystkich u których byłeś na praktykach to nie dziw się, że nikt nie chce z Tobą pracować. A świetna atmosfera w pracy, duża swoboda działania i świetni ludzie to przecież jego zasługa! Pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy.

tomcio paluszek

Co za firma redaktorzy nie umieją pisać, programiści programować a graficy nie znają Photoshopa, jedyny (usunięte przez administratora) coś ogarnia, jednocześnie pisze, projektuje i programuje - normalnie człowiek renesansu. A teraz na poważnie - ja również odradzam staż w tej firmie, nie nauczycie się niczego czego nie umiecie.

Po pierwsze Panie rozgoryczony i skrzywdzony przez los, za teksty na stronie odpowiedzialni jesteśmy my (dziennikarze) tak samo jak za reklamę, grafikę, programowanie inne konkretne osoby, nie Pan(usunięte przez administratora). A pana(usunięte przez administratora), to bym podziwiał za cierpliwość, że musi pracować z grafikami, którzy nic nie potrafią i wszystko trzeba im podpowiadać i cały czas poprawiać-amatorka. Polecam praktykę wszystkim którzy chcą sie czegoś nauczyć. Ps. idiotom nie polecam, niech zostaną w domu!

Jeśli jesteś na bezpłatnych praktykach to masz racje, ponieważ to są takie praktyki, ale jeśli się sprawdzisz to pracujesz na umowę, zarabiasz pieniądze i masz umowę, więc przestań tutaj manipulować i kłamać!!!! Sam byłem na takich praktykach i teraz mam umowę i dostaje wynagrodzenie. Jest sporo takich osób i chyba większość jest zadowolona, że pracuje a nie siedzi na forach i wypisuje głupoty.

Tomek a może za słaby byłeś? hehehhe

Tomasz

A może Ty kolego byłeś w eurosporcie? bo chyba Ci się wszystko pomieszało :-) Nowy portal na rynku, świetna i zgrana ekipa. Nie dla mięczaków!

Klient

Bardzo fajny projekt, będę obserwował dalsze losy portalu. Sukcesów i determinacji, ponieważ konkurencja duża :-) ! Pozdrawiam, Klient

B.P

Ooo... Sporteuro :-) portal- stosunkowo nowy na rynku z dużymi ambicjami! ludzie i atmosfera- super: pozdrawiam (usunięte przez administratora)itd prezes- nie znam manager- inteligentny, z głowa pełna pomysłów i wie czego chce! Praktyki- tutaj sie nie układa dokumentow i nie biega do prezesa z kawa, sa konkretne zadania i cel do osiagniecia! polecam- Tak, dla wszystkich ambitnych studentów, który szukają doświadczenia lub pracy na start! Wiem, byłam, pracowałam, ale musiałam zrezygnować z powodu uczelni :-) Ps. Zaświadczenie jeśli jest potrzebne na uczelnie tez dobra sprawa :-) Pozdrawiam, Były pracownik

Dziennikarz

Witam Widocznie byłeś za słaby i teraz masz pretensje do całego świata. Znam sporo osób, które były tam na praktykach i teraz tam pracują na stałe. Też byłem na takiej rozmowie i nikt niczego, nikomu nie obiecuje, sprawa jest prosta, jesteś dobry-zostajesz! To dobrze, że są takie redakcje, które przyjmują ludzi, którzy nie mają często żadnego doświadczenia i dostają szansę na pracę lub na zdobycie doświadczenia. Pozdrawiam, Dziennikarz

Zostaw merytoryczną opinię o Sporteuro.pl - Warszawa

Sporteuro.pl
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Wałbrzyska 11
    02-739 Warszawa