Opinie o Goner w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Goner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Goner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goner w Piaseczno

J. Nowy wpis

Co masz na myśli ? Fajna praca ?

Drama Nowy wpis

Powiem Wam, że fajna praca, jedna z lepszych w Piasecznie

xxx Nowy wpis

silvio, białek, ala fala, wer, ambaraz, androwiec i pozostałe wyrafinowane nicki- gratuluję inwencji twórczej Panu lub Pani z firmy G...... prowadzącym sami ze sobą tę intrygującą dyskusję.

handlowiec

podbijam, ktoś coś wie?

Tomek Nowy wpis

Dobrze że w internecie można być anonimowym bo za nieprawdziwe informację czytaj pomówienia " przyjaciel " miałby już kłopot. Jeśli wymieniasz już z imion to miej odwagę i w nicku wpisz swoje. Wtedy będę chociaż wiedział komu mam odpowiedzieć na nieprawdziwe pomówienia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Goner odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
przyjaciel

He he Pan Tomek i Grzesiek (WIELKIE OBIBOKI)pracując w firmie jako szeregowi pracownicy niszczyli sukcesywnie firmę DESEN po to, żeby założyć swoją firmę i wykorzystywać pracowników. Współczuję osoby u nich zatrudnione.

Aga

Asortyment jest ciężki do przyswojenia a najgorsze ,że kierujący firmą rzucają od razu nowego pracownika na telefon i każą wciskać komukolwiek asortyment o którym nowy pracownik nie ma zielonego pojęcia no bo skąd ma mieć jak nie istnieją żadne szkolenia ani wdrożenie tylko lista firm w systemie i dzwoń. Jeśli chodzi o warunki pracy-to całkiem normalnie pieniądze nie rewelacyjne ale na czas, normalna przerwa i 8 godzinny czas pracy(przynajmniej ja tak miałam). Moim zdaniem problem leży po stronie pracodawców-traktują każdego nowego jak callcentre a najpierw trzeba zapoznać człowieka z asortymentem i poświęcić mu trochę czasu a także dać możliwość nauczenia się produktów i poznania rynku-to się nie zadzieję w miesiąc. Dla kogoś z branży albo ciągotkami do tego asortymentu może to nie być złe miejsce pracy. Spróbowanie nic nie kosztuje.

hapsz

Hej, czym się goner zajmuje to raczej wiadomo, pytanie jak oni aktualnie traktują pracowników? W ogóle możecie napisać, w jaki sposób dowiedzieliście się, że w firmie aktualnie jest prowadzona rekrutacja, bo byłem własnie na ich stronie internetowej i nie znalazłem czegoś takiego jak zakładka praca, czy kariera.

piotro

Od dłuższego czasu nie prowadzimy naboru pracowników , znaleźliśmy takich którzy chcą pracować i robią to bardzo dobrze. WSZYSCY którzy pracują w firmie GONER zatrudnieni są na pełnym etacie na umowę o pracę.

Radek

nie są wypłacane wszystkie wynagrodzenia jak to pisze Pan Piotr . KŁAMSTWO TO CO PISZE PAN PIOTR!!!!!

@Radek

Wynagrodzenia są wypłacane wszystkie do końca każdego miesiąca i to nie jest kłamstwo. Panie Radku chodzi chyba o premię której Pan nie otrzymał za ostatni okres swojej pracy. Zgłaszaliśmy nasze zastrzeżenia do obowiązków które Pan wykonywał ,mimo to nic się nie zmieniło. Kiepska praca= brak premii.

Radek

Zgadzam się z Panią Agnieszką w 100% bo też pracowałem w tej firmie i to prawda dużo tylko obiecują a później oszukują . A umowy stałej to nikt tam niema ty właśnie właściciele . Nie można im uwierzyć w żadne słowo. ODRADZAM TĄ FIRMĘ W 100%

JA
@Radek

Tak popieram Pana Radka. Tam są same kłamstwa. Co innego obiecują a inaczej to wszystko wygląda. KŁAMSTWO, KŁAMSTWO I JESZCZE RAZ KŁAMSTWO. Cały czas są ogłoszenia do pracy bo oszukują. Jeżeli by była prawda to co opisują to by nie zatrudniali non stop ludzi. Bo to maleńka firma i nie ma tyle stanowisk. Nawet przemyśleć te ogłoszenia to już trzeba się zastanowić - dlaczego cały czas są przyjęcia?BO OSZUKUJĄ!!!!!!!!!!!

piotr Pan o

Agnieszka

Praca dla naprawdę zaangażowanych,którzy nie odrywają ucha od słchawki i wzroku od monitora ale 2000 zł piechotą nie chodzi.

JA
@Agnieszka

Nie polecam tej firmy. Ładnie obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej - ale to tylko obiecanki. Prawda jest inna. Wymiana pracowników jest cały czas na okrągło. Wymieniają handlowców, magazynierów. Umowę o pracę to mają właściciele. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ KŁAMSTWAMI NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ. Wiem co piszę bo tam pracowałam!!!!

piotro

Witam, wszystkie podstawowe rozliczenia zagwarantowane pracownikom są wypłacane do końca danego miesiąca, natomiast prowizje ,premie w pierwszym tygodniu następnego m-c.

Byłem tam na rozmowie w 2012 podstawa 2000 netto + 1 % prowizji hehe a co do wypłacalności to nie wiem nie było okazji ( może coś się zmieniło ale nie sądzę )

piotro

Witam, Jestem przedstawicielem firmy GONER , moja odpowiedź ukazuje się tak późno, gdyż trafiłem przypadkiem na tą opinię dopiero teraz. Faktycznie był okres, w którym szukaliśmy handlowców w naszej branży, która nie jest łatwa. Przyjeliśmy kilka osób na okres, w którym mieli się wykazać i zaprezentować swój styl pracy, Jeśli w przeciągu kilku dni osoba nie spełniała naszych oczekiwań (zły styl pracy, brak własnej inicjatywy, nie najlepszy kontakt z klientem, tylko kawa i papierosy) to nie przedłużaliśmy sprawy i mówiliśmy uczciwie, że nie jest to, czego oczekiwaliśmy, rozliczaliśmy się z tą osobą i kończyliśmy sprawę. Nie przedłużaliśmy czegoś, co i tak było nieuchronne. Chciałbym podkreślić, że szukaliśmy HANDLOWCÓW, a nie SPRZEDAWCÓW. W obecnej chwili pracują osoby, które mają stałą umowę o pracę – co odzwierciedla nasze dobre intencje, i jesteśmy z nich zadowoleni. Szkoda, że osoba pisząca opinię nie miała odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Pozdrawiam wszystkich, którzy próbowali u nas pracować i rozumieli nasze intencje i cele, którymi się kierowaliśmy przy wyborze naszej kadry. [usunięte przez moderatora]

,,Firma Krzak ,,Trudno to nazwać firmą i nie wiem co kierował mną, aby zdecydować się na ich ofertę pracy ;/ zmieniają handlowców jak rękawiczki dosłownie po kilku dniach. Obiecują cuda na kiju i na tym się kończy. Odnoszę wrażenie, że w bardzo złej kondycji finansowej. Nie polecam !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Goner - Piaseczno

Goner
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Geodetów 176
    05-500 Piaseczno