Opinie o Trutek Fastners Sp. z o.o. w Sękocin Nowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Trutek Fastners Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trutek Fastners Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trutek Fastners Sp. z o.o. w Sękocin Nowy

Jak szefostwo w Trutek Fastners Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Niezadowolony

Nie polecam dyrekcją chamstwo w czystej postaci

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Trutek Fastners Sp. z o.o.?

Niezadowolony

Wypłata nie na czas i w dodatku w dwóch ratach nie polecam

wojtek Nowy wpis

To prawda wypłata przelewana jest w dwóch transzach ale zawsze na czas. Nie robiło mi to żadnej różnicy wystarczy dobrze zaplanować swoje wydatki .

Jak szefostwo w Trutek Fastners Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Kkk

Daj sobie spokoj

Niezadowolony Nowy wpis

Nie polecam dyrekcją chamstwo w czystej postaci

Wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz, firma stawia teraz na pracowników z doświadczeniem w branży budowlanej

Olga
@pracownik

A co z PH aktualnie?

@Olga

Aktualnie kończymy rekrutacje na stanowisko doradcy technicznego na woj. pomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie to region dla jednego PH. Więc jesli chodzi o przesyłanie CV to jeszcze zostało dwa dni by mogło być brane w ogóle pod uwagę.

Olo
@pracownik

Czy wypłaty są o czasie ? W jednej części ?

Olga

Skąd to zwątpienie?

Olo
@Olga

Tak czy nie?

Niezadowolony Nowy wpis

Wypłata nie na czas i w dodatku w dwóch ratach nie polecam

Jakie są warunki zatrudnienia w Trutek Fastners Sp. z o.o.?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trutek Fastners Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Trutek Fastners Sp. z o.o.?

magda

Myślę że tak, wszystko zależy na jakie stanowisko, obecnie poszukujemy przedstawiciela handlowego na region woj. pomorskiego

Alicja
@magda

a powiedz mi, czy PH dostaje u Was samochod, czy potrzeba miec wlasny ?

magda
@Alicja

Przedstawiciel jest zatrudniony na umowę o pracę, otrzymuje samochód, telefon oraz laptopa.

kris

na co chciałbyś awansowac w kilku osobowej firmie i po co?

Jak jest z awansem w Trutek Fastners Sp. z o.o.?

W firmie nie ma struktur, jest dział handlowy i dyrektor, obsługa klienta w biurze i pracownicy magazynowi. Zawsze możesz awansować z przedstawiciela na dyrektora jeśli masz takie aspiracje a aktualny akurat rezygnowałby z pracy.

Agata

Właśnie szukają teraz w Trutek Fastners przedstawiciela na rejon podlaski. Jaka jest podstawa wynagrodzenia?

@Agata

Przedstawiciele mają podstawę pomiędzy 3 a 4 tyś netto plus prowizja od sprzedaży . Niestety nie wiem czy aktualnie są jakieś zmiany w systemie płacowym.

Martyna

Czy w pracy na magazynie jest ciężko ?

Witam Jestem zainteresowany aplikowaniem do formy na magazyn. Czy warunki pracy są dobre, i czy organizacja pracy jest na wysokim poziomie??

Jak się pracuje z ludźmi z Trutek Fastners Sp. z o.o.?

Kiepsko, wszyscy na wszystkich donoszą, odradzam

dystrybutor

Firma zaczyna sprzedawać bezpośrednio na inwestycje, czyli ja jako dystrybutor dziękuje bardzo za taką współpracę .

Nick b
@dystrybutor

Ojojoj przeciez kazda firma tak robi. Przynajmniej z branzy zamocowania chemia sruby

Dystrybutor
@Nick b

Oj oj nie każda

@Dystrybutor

Czy ktoś z Was jest zatrudniony bezpośrednio w Trutek Fastners? Jesteście w stanie odpowiedzieć, jakie są średnio początkowe pensje na Waszych stanowiskach? Czekam na podpowiedzi

Tania

Czy praca jest również dla kobiet? Jakie uprawnienia i doświadczenie trzeba posiadać?

Dariusz

Co się dzieje w tej firmie, żadnej kompetentnej osoby, dzwonię i nic nie mogę się dowiedzieć.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Trutek Fastners Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

krak

Mam pytanie o firmę trutek czy jest w upadłości

Trutek
@krak

krak Firma Trutek nie jest w stanie upadłości, i z roku na rok notuje coraz większe zyski a co za tym idzie, lepsze zarobki. W dodatku jest zarządzana przez bardzo dobrego Dyrektora Handlowego .

Aniołek
@Trutek

Oj z tym bardzo dobrym dyrektorem to bym nieprzesadzał,drugiego takiego dwulicowego i zakłamanego człowieka na swojej drodze niepoznałam.Jak ktoś jest z podobnej branży poczytać wystarczy o Dunamenti Polska.

@Aniołek

Twoja wypowiedź powinna odnosić się ogólnie do warunków pracy w firmie Trutek Fastners, a nie konkretnych osób z nią związanych. Rozumiem, że byłaś lub jesteś zatrudniona w tym miejscu. Na jaką formę umowy można liczyć i jak przedstawiają się widełki płacowe w Trutek Fastners? Dobrze byłoby, gdybyś zechciała napisać coś na ten temat na forum.

@Agata

Agata wszystko zależy od stanowiska. Na ten moment firma poszukuje przedstawicieli handlowych. W zależności od doświadczenia pensja pomiędzy 2800 a 4000 zł netto + prowizja od realizacji planu. Pierwszy 3 miesiące zawsze są okresem próbnym potem umowa jest przedłużana na czas nieokreślony. Co do Pana Dyrektora to jeden z lepszych jaki był moim przełożonym do tej pory. Każdy będzie miał swoje zdanie.

mewa

Polecam firmę pracowałam tam praca dla głupich i naiwnych super kasa ale nie do zarobienia

@mewa

Chyba pomyliłaś firmy , albo minęła się z powołaniem. Praca Handlowca w branży zamocowań nie jest łatwa, albo ja lubisz albo nienawidzisz, ale nie obwiniaj firmy za swoje niepowodzenia

Agata

Na portalu służącym do zamieszczania ofert pracy, znalazłam trzy od Trutek Fastners. Obecnie firma prowadzi rekrutację na następujące posady: Specjalista ds. Eksportu Specjalista ds. Sprzedaży Kierownik Magazynu - Pracownik magazynu Mam prośbę do zatrudnionych w tym przedsiębiorstwie osób, by napisały czy warto złożyć swoją aplikację. Od dawna nikt nie przedstawiał jak wyglądają panujące tam realia.

Magda
@Agata

Witam Agata firma przeszła ostatnio poważne zmiany myślę że warto

@Magda

Proszę Cię o rozwinięcie Twojego komentarza. Jakie konkretnie zmiany przeszła firma? Użytkownicy forum, którzy chcieliby zasilić grono pracowników Trutek Fastners, z pewnością zastanawiają się jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. Będą wdzięczni za merytoryczny i uargumentowany wpis.

Trutus
@Agata

Agata, możesz spokojnie aplikować. Firma dba i docenia starania pracowników. Jeśli przychodzisz do pracy pracować i masz ambicję się rozwijać, na pewno będziesz zadowolona z pracy w zespole Trutek Fasteners Polska

nikoś

Ma ktoś więcej informacji słyszałem od przedstawiciela trutka z małopolski ze firma z problemami nie wiem czy jest sens aplikować

Trutus
@nikoś

Wow ! Masz bardzo ciekawe informacje!, tak się składa że firma Trutek cały czas się rozwija i zatrudnia coraz więcej pracowników. Prawdopodobnie rozmawiałeś z przedstawicielem który już nie pracuje, bo wybrał inną ścieżkę kariery zawodowej. Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony w firmie Trutek.

Agata

@Jasiek czy znalazłeś interesującą Cię ofertę i zdecydowałeś się wysłać cv do tego przedsiębiorstwa? Jeżeli tak i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to bardzo proszę o podzielenie się z nami informacją o jej przebiegu i o Twoich wrażeniach. Byłaby to ważna wskazówka dla przyszłych aplikantów. @krak nie znalazłam nigdzie informacji potwierdzającej upadłość firmy Trutek Fasteners.

Izydor

Zastanawiająca jest taka cisza na forum. Raz na kilka miesięcy cos napiszecie, Dlaczego?

Szok

Na stronie intetretowej będzie wszystko czego potrzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Trutek Fastners Sp. z o.o. - Sękocin Nowy

• Jak się pracuje w Trutek Fastners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trutek Fastners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Trutek Fastners Sp. z o.o.