Opinie o Laser-Met Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Laser-Met Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Laser-Met Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laser-Met Sp. z o.o. w Płock

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Laser-Met Sp. z o.o.?

Pablo Nowy wpis

Nie polecam firmy jeśli można tak to nazwać. Zawsze problem na czas z wypłatą, zapomnij o ubraniu czy butach atmosfera bardzo dziwna , jest jedną pracownica Kasia która robi wszystko sprząta szlifuje pakuję zamówienia itd. A głównie to sprzedaje pseudo szefowi co kto mówi i co robi. Także dno kompletne.szefem nie jest osobą która jest na pieczątce tylko szefem jest kto inny i to właśnie taka firma szyta grubymi nićmi .

Krzysztof M. Nowy wpis

Jak najdalej od tej firmy, wykonałem parę zleceń transportowych za pierwsze zapłacili co uśpiło moją czujność /po uprzednich rozmowach z innymi kontrahentami tej firmy/ od 4 - ch miesięcy zwlekają z wypłatą za 4 faktury na sumę przeszło 2 tyś. zł. Zawsze ta sama informacja że nie mają pieniędzy, żenada i (usunięte przez administratora) stanowczo odradzam interesy z tą firmą.

Ile jest zmian w Laser-Met Sp. z o.o.?

Spawacz

3 zmiany. Jesteś spawaczem kierowca ślusarzem. Nie polecam. Jak najdalej od tej firmy.

spawacz
@Spawacz

jesteś pracownikiem wykonującym swoją pracę i uczciwie ci płacą za robotę. nie chce się pracować tylko przechodzić 8 godzin i u każdego pracujesz po 2 miesiące szukaj dalej

seba Nowy wpis

2 zmiany

maciek

witam, laser dodaje nowe ogłoszenia o prace - szukają spawaczy, ślusarzy. macie jakieś info o warunkach?

Dariusz
@maciek

Pracuje 2 miesiąc mam umowę, ciuchy i jest normalnie. płacą w terminie tylko czeba pracować bez sciemy bo inaczej burta. jest nowy właściciel nie ma juz mordzisnkiego

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Laser-Met Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Laser-Met Sp. z o.o.? Widzę, że umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Adolf

NAJLEPIEJ UNIKAĆ TEJ PSEUDO FIRMY JAK OGNIA......DZIADOSTWO.

Przemek

Odradzam Zero kontaktu, nie zapłacili za wykona usługę - (usunięte przez administratora) !

Marcin Kukulak

Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą. Wykonałem dla nich dwa zlecenia i nie mogę się doprosić uregulowania należności od 4 miesięcy. Jeśli już uda mi się do nich dodzwonić z innego numeru słyszę ciągłe zapewnienia prezesa Marka W. że wkrótce zapłacą i na tym się kończy. Musiałem rozpocząć proces windykacyjny. Brak kontaktu i wyjaśnień. Jeśli już coś dla nich wykonujecie to tylko płatność z góry jedyna szansa na zapłatę. Odnośnie oferowanych przez nich usług nie mam kompletnie żadnych informacji bez komentarza.

Stefan
@Marcin Kukulak

Racja brak kontaktu.. Kasa nie wpłacona - przekazałem sprawę do windykacji! Czekamy co dalej.

Czarek

Hej, czy wypłacają na czas ?

JA

Kierownicy już śpiewają "gdzie jest ten raj" po odejściu starego prezesa a powinni śpiewać "BIORĘ WOLNE""

o

Podobno jest nowy właściciel w tej firmie no i z relacji kolegi są zmiany !!!Nie wiem czy ustrój państwa się zmienił , ale chyba był trójpodział władzy, a tu sam biedak wnosi poprawki do prawa pracy, przegłosowuje, no i wykonuje a za moment będzie sądził , no chyba myśli ze rządzi jeszcze PO

były

W tej firmie jest jak za rządów PO kasa ginie, ręka rękę myje" układ zamknięty" ( prezes,dyrektor finansowy i księgowa). Ja mam takie szczęście że już tam tam nie pracuje ale teraz podobno wielka ściema ludziom nie płaci i wysyła swojego figuranta czyli kierownika , żeby ludziom wciskał kit o wypłatach (za dzień , za dwa ,do końca tygodnia no i od poniedziałku znowu powtórka z rozrywki.) Żal ludzi tam pracujących i ich rodzin

A jak wysokie sa zarobki w firmie Laser Met?Czy zatrudnienie jest w oparciu o umowę o prace czy tylko zlecenie?

gg

rzetelna firma - tyko się na kalendarzu nie znają 10 mija a wypłat nie ma

k

czy ktoś mógłby napisać o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Laser-Met Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Laser-Met Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laser-Met Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Laser-Met Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kostrogaj 1
    09-400 Płock