Opinie o Zamew w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zamew. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zamew o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamew w Toruń

Rafał

Nie polecam i odradzam prace w tym syfie zwanym nową Ukrainą W tym pipiduwiu kierowniczek i gruby procenty z faktury przytulają, do pierwszej skuchy hehe, dobrze że za blacharstwo i lakiernictwo do kryminału nie można trafić, jak Pokacki dostanie wezwanie popłyną wszyscy od inspektorów przez Zimnego po Grubego hihi (podnośnik ma spawany Ramę i Kolumnę zarejestrowany w Zamew, o hydraulice i niespójności ze stanem faktycznym nie wspomnę nie wspomnę) Bezpiecznie z Arą

inspektor

"dobrego" spawacza i kierownika przypadkiem nie potrzebują?

Praca
@inspektor

Potrzebują złóż CV

W zakładzie polecam psełdo lakiernie i rdze którą po zimie skrobie z kabiny szpachelką.

Panowie mam nadzieję że odpowiednie służby rozliczą pana N. za wszystkie krzywdy które ludziom wyżądził i niepłacenia składek ZUS takich jakich powinien płacić a nie od najniższej krajowej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zamew? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nowy

wie ktoś może jakie warunki pracy maja u nich elektronicy, przeprowadziłem się do Torunia z innego miasta i pasowałaby mi taka robota tylko nie chciałbym naprawiac sprzętu pod chmurka

Kolega z pracy
@nowy

Kolego zapraszam cie do nas abyś sam zobaczył jak to wygląda dużo się zmieniło naprawdę polecam

Dziadek Mróz
@Kolega z pracy

Zapraszamy temperatura w pomieszceniach dla pracowników +5, o premii możesz zapomieć a o posiłku regeneracyjnym za prace w lodówce tymbardziej.

edek

kostkę wyłożył w tym roku bo musiał inaczej kara taka za ekologię że gościu by po płynoł z tym syfem a po drugie mnie też oszukał na wypłacie i czekam w końcu na to żeby gościu odpowiedział za oszustwa których dokonuje czyli zus

kolega z pracy
@edek

a co do kolegi edka to brak słów rozwalił nam samochód bo wymusił na podporządkowanej i nie potrafił naprawiv hamulców w przyczepie łamiąc grzechotke od napinacza hamulców klientowi a ja musiałem to po nim poprawiac wiec niech się nie dziwi ze go ktoś odstrzelił, a z tego co nam mowiles to zatrzymał ci sto pare złotych bo mu zniżki poleca za szkode wiec o co bijesz piane jak grzechotka do hamulców która połamałes kosztowała o wiele wiecej przez takich jak ty i mgr trace wiare w dobrych ludzi

@kolega z pracy

kubus przestan sie osmieszac

mgr

Pracowałem w Zamewie ponad 2 lata po ustaniu stosunku pracy okazało się że pierwsze 5 tygodni pracowałem NA CZARNO właściciel zakładu nie odprowadzał za mnie składek, ponadto pracodawca wypłacił mi ostatnie wynagrodzenia i ekwiwalent za urlop wypoczynkowy dopiero po skardze do Państwowej Inspekcji Pracy.To nie jest uczciwy zakład.

kolega z pracy
@mgr

najsmniejsze jest to ze takie opinie pisza ludzie jak pan mgr któremu firma zrobiła szkolen i uprawnien za grubo ponad 7 tys zł w okresie pracy i gdy kończyła się umowa wiedział ze nie można mu zabrać z wypłaty pieniędzy przez błąd kadrowej i postawił sprawę na ostrzu noza albo podwyzka albo odchodzę, nasłał kontrole z pipu majac w nosie nasz los a jest nasz około 20 kolegów z pracy którzy nadal pracujemy a nie którzy od samego początku firmy, powiem wprost nie spodziewałem się ze w nas tez uderzysz kolego M.

Pracownik z hakiem
@kolega z pracy

A ty co w adwokata zakładu się bawisz. Sprytny pracownik zanotował w notesie i zrobił zdjęcia, ten kurnik po zawiadomieniu UDT i Urzedu Skarbowego spakują w trzy dni, a z art 271 kk posadzą nastepnych. Ten zakład tak śmierdzi pazernością na pieniadze i brakiem szacunku dla pracownika, że życzenia smsem sie przesyłyła.

szd

Na pewno tacy koordynatorzy są popularni, ale czy mają teraz inne oferty pracy? Dzięki za szybką odpowiedź

Ryba

Jeden wielki syf i szef kłamca nie polecam

Wacek

Za Wiśniewskiego był tam pożądek. Może ceny mają niższe ale jakość żadna! Na placu jest tyle błota zmieszanego z olejem że jakbyś niedopałek rzucił to by się wszystko zapaliło.

@Wacek

ludzie piszecie totalne głupoty byłem tam w sprawie pracy i czekam na odpowiedz od nich czy mnie zatrudnia, ale maja 3 wielkie hale i cały plac wyłożony kostka to gdzie te błoto z olejem i te koksowniki pytam się? po co pisać bzdury i zniechecac ludzi

@Wacek

nowy

ja naprawiałem tam auto rok temu były naprawiane siłowniki i robiona blacharka kabiny siłowniki nie lecą do tej pory a remont blacharki naprawdę szacun poprzednio robiłem auto w innej firmie wszystkie elementy musiałem kupic i po zimie wyszła mi rdza ty rok i śladu rdzy nie widać polecam ja jestem zadowolony i co do ceny było ok

pracow.

jakie 2000 netto 1600zł netto na początek umowa zlecenie a jak szef ma dobry humor to podniesie ci do 1800 zł przy tej samej umowie i na tym koniec a warunki pracy masakra odradzam jak najdalej......

Jaka to super firma można stwierdzić po tym, że cały rok mają ogłoszenia na mechaników, elektromechaników, elektroników samochodowych, mechaników hydrauliki siłowej, mistrza warsztatu itp. Ludzie odchodzą jak tylko przekonają się co to za firma. Kiedyś to była firma dziś to parodia nie zakład pracy. Nie polecam, bo długo miejsca nie zagrzejecie.

wypłata zawsze jest na czas ostatniego każdego miesiąca wyplacal szef zaliczki po 1000zł każdemu a reszte pesji 7 każdego miesiąca, nigdy nie było zadnej obsówy

wiedzący

jakie warunki pracy? jak tam PGR tylko słomy brakuje

Pracowałem w Zamewie 2 lata i nie mogę narzekac, atmosfera wporzadku, płaca tez ja miałem 2000zł na reke + nadgodziny i soboty osobno płatne, warunki pracy dobre było nas 20 chłopaków a na halach weszło maksymalnie 8 samochodów wszyscy w zime się nie pomieścili ale szef ma budowac z tego co wiem nowa placówke z dużymi halami to może nie będzie żle, ale za to ciuchy, pasty do rak buty firma daje i to na zime i lato. Ogólnie polecam zawsze można zrezygnować jak komós się nie spodoba, ja znalazłem prace typowo w moim zawodzie za owiele większe pieniądze dlatego odszedłem ale jak mi nie wypali na pewno do nich wróce

Zarządca
@były pracownik

Jakie 2000 gdzie? Na umowie najnizsza krajowa a pod stołem ile ustalisz tyle dostaniesz. Warunki pracy to błoto albo kurz pod chmurką w zimie jest naprawde zimno. Idą w GÓRĘ albo w DÓŁ brak słów.

Mirek

hey w grudnu przeprowadzam się z rodziną do Torunia od 17 lat zajmuje sie hydraulika siłowa duzo tu pisza ale mało konkretów prosze obiektywną ocene jakie warunki pracy i jaka placa warto tam sladać CV?

Byly Pracownik

Słuchajac zachwalajacych zakład reklam w radiu zdecydowałem sie aplikować, rzeczywistość okazała sie zgoła odmienna. Firma lansująca się jako nowoczesny zakład nie ma nic z tym określeniem wspólnego. Dwudziestu pracowników i cztery zamkniete stanowiska pracy, wiekszość napraw przeprowadzana jest pod chmurką w błocie lub tumanach kurzu, ciekawe jak jest zimą pewnie chłopaki rozpalaja koksowniki na placu. Sprzęt i narzędzia wygladaja jak dziesięć różnych stasowanych i ogranych talii kart. Atmosfera w pracy zadowalajaca. Płaca w zasadzie ok uzależniona od umiejętności.

peja

sam się ogarnij jestem pracownikiem ZAMEWU nie EDPOLU nie wiesz co piszesz zresztą nie będę się zniżał do twojego poziomu pozdrawiam i tak na przyszłość zanim coś napiszesz pomyśl troszkie to nie boli

peja

wiecie co nigdy ty nie wchodziłem ale po tym co tu piszą ludzie jestem w szoku pracuje w zamewie jakis czas i zastanewiam sie co wy macie z tego pisząc takie głupoty mi nigdy nikt nie zabrał z wypłaty ani grosza malo tego kiedy bym nie poszedł do szefa po zaliczke bo czasem zbraknie nie zdarzyło sie jeszcze zeby mi odmówił rzadko kiedy tak jest bo pracowałem w nie jednym zakładzie tak samo kierownik potrzebuje jakies narzedzie do pracy niema problemu wiecie wystarczy być dobrym pracownikiem szanowac prace i być fachowcem w swojej dziedzinie bo jest tak jak w każdym zakladzie pracy nikt nie bedzie trzymał patologi i papidruna bo liczy sie opinia zakładu wiec nie piszcie takich głupot

Zostaw merytoryczną opinię o Zamew - Toruń

• Jak się pracuje w Zamew?

Zobacz opinie na temat firmy Zamew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamew?

Zamew