Opinie o Zamew w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zamew. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zamew o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamew w Toruń

Adam Nowy wpis

Pisano tu wcześniej o kliku problemach, min. niebezpiecznej pracy i atmosferze która nie sprzyja. Czy warto więc wpaść tu z cv i pytać o robotę? Jaki jest możliwy zarobek?

Okoń Nowy wpis
@Adam

Nie wiem, nie chcę namawiać, atmosfera do kitu, warunki tragedia, płaca minimalna, można próbować, ale szkoda czasu, nie ma cienia szansy na poprawę

Gordon Nowy wpis
@Okoń

Najdziwniejsze jest to iż wszystkie niepochlebne opinie wypisują byli pracownicy którzy zostali zwolnieni, pracują tam ludzie po kilka i kilkanaście lat nikt nikogo na siłę do pracy nie zmusza więc gdyby było tak faktycznie żle to by firma nie istniała już dawno. a po za tym malo która firma daje paczki na świeta czy robi grilla dla pracowników w godzinach pracy.

Zadowolony Nowy wpis

Ludzie nie patrzcie na komentarze sami przyjdźcie i sprawdźcie jest miła sympatyczna atmosfera pracownicy docenieni za wszystko . Aktualnie buduje się nowa siedziba warunki się zmieniają. Gdyby było az tak źle to by starzy pracownicy co odeszli nie wracali . Trzeba na własne oczy zobaczyć

Normalna firma

eks worker

Praca niebezpieczna, po próbnym dniu już się tam nie pojawiłem.

@eks worker

Mógłbyś wyjaśnić, co się stało? Nie zostałeś uprzedzony o obowiązkach przed podpisaniem umowy z Zamewem, czy też nie dostałeś zabezpieczeń BHP koniecznych na Twoim stanowisku? To bardzo ważne, Twoja odpowiedź może wpłynąć na decyzje kandydatów do pracy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zamew? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Piotrek

Jak tu ogólnie z atmosferą ? Dogadujecie się między działami, pracownikami?

@karol rozwiązała się jakoś ta sytuacja ?

Karol
@Kasia

dałem za wygraną bo i tak bym nic z tym niezrobił odebrałem to co mi dali i poszłem do domu

Karol

praca w firmie zamew to wyzysk człowieka robi się za 4 i słyszy tylko od szefa i przełożonego (Pana Romana) niewybredne komentarze gdy on nic nierobi prace dają tylko na umowe o dzieło przy czym naciskają bardzo mocno nad zerwaniem jej pracuje się w kiepskich warunkach i kiepskiej atmosferze zakład ojebał mnie na 340 złoty niepolecam

Niki

@Ara Czyżby strata pracy w bardzo dobrej firmie spowodowała tak negatywna opinię?

Ara

W nowym roku życzę likwidacji przez PIP zakładowej psełdo lakierni, będzie to z pożytkiem dla środowiska i nieświadomych pracowników zakładu.

Natalia

@Wiedzący możesz powiedzieć co masz na myśli pisząc, że pracownicy są okradani? Na forum staramy się umieszczać rzetelne informacje, dlatego dobrze byłoby gdybyś uargumentował swoją opinię? Czy chodzi o niewypłacanie wypłat lub są one za niskie? To ważne informacje dla osób szukających pracy.

Admin GO WORK
@Natalia

Pracownik oficjalnie zarabia najniższą krajową a faktycznie otrzymuje wyższą pensje, to jednoznacznie rozwiewa wszelkie wątpliwości w jaki sposób działa i zarabia zakład. Podobne opinie mieli Maciek, Były pracownik, mgr, Zarządca i prac.

@Admin GO WORK

Pytanie dotyczyło w jaki sposób okradany jest pracownik. Co do "podobnych opinii" - jak znam życie i zakład to pewnie polecieli po pensji jakiemuś debilowi co coś zepsuł (bo bywali tacy że głowa mała) to się poczuł "okradziony". Jak nie potrafisz poprzeć swoich słów to nie rób sobie z mordy cholewy. Pozdrawiam.

adam
@Marek

Marek zapewne to ty jesteś tym debilem, gdyż nie czytasz ze zrozumieniem. Jeżeli zakład pracy płaci część pieniędzy "pod stołem" unika w ten sposób płacenia podatków okrada państwo i pracowników z wyższej emerytury.

Stach

Jeśli tak jest jak piszecie to dlaczego nie alarmujecie w firmie tylko na forum?

Stary
@Stach

To proste - bo w internecie łatwiej, w firmie trzeba by stanąć twarzą w twarz przed człowiekiem i mieć coś na poparcie swoich zarzutów. Dodatkowo przeważnie chodzi tutaj o ludzi którzy z różnych powodów wylecieli na zbity pysk to i trochę wstyd.

inspektor

Jak to jest ze w firme zamew, konserwator podnośnika nie posiada badań wysokościowych? Gdzie jest BHP w tej firmie?

Natalia

@Były Pracownik możesz powiedzieć czemu takich kontroli życzysz firmie Zamew? Czy uważasz, że firma łamie w jakiś sposób przepisy? A czemu życzysz innym pracownikom takich nieszczęść? Wiesz, że brzmi to trochę jak groźba, a tym samym łamie regulamin forum?

Były Pracownik

W nowym roku kontroli życzę, UDT, inspekcji pracy, kontroli skarbowej, inspektoratu budownictwa, zimnemu książeczki pokuty, grubemu zawału i wylewu za kombinacje z ZUS.

sasza

jaki tam warunki pracy i pieniadze?

Natalia

@były pracownik na forum nie można wymieniać nazwisk i opisywać poszczególnych pracowników firmy, bo to łamanie regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin A powiedz czy Ty zamierzasz coś z tą sprawą zrobić?

to jest okradanie pracowników i państwa ,pan[Edward N.] musi odpowiedziedz przed sądem wcześniej czy póżniej

Natalia

@Admin GO WORK czyli resztę pensji dostaje się pod stołem w Zamew? Czy pracownicy sami się godzą na taki sposób wypłat? zostają poinformowani przed podpisaniem umowy jak to będzie wyglądało? To istotne przy takim zarzucie.

Wiedzący

w taki sposób są okradani pracownicy żenujące jak takie gówno wypływa a gruby się jeszcze cieszy, Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy do szpitala niedługo zaprosi hehe wiecej wódy i złodziejstwa

Maciek

Witam Jak szef zakładu proponuje mi najniższa krajową na papier a reszta pod stołem to zrezygnowałem

Zostaw merytoryczną opinię o Zamew - Toruń

• Jak się pracuje w Zamew?

Zobacz opinie na temat firmy Zamew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamew?

Zamew