Opinie o UTC Aerospace Systems Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy UTC Aerospace Systems Wrocław. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UTC Aerospace Systems Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UTC Aerospace Systems Wrocław w Wrocław

Radoslaw

Szkoda ludzi tak już jest w Polsce

Sylwek

A gdzie związki są

Irek

11 procent załogi do zwolnienia szok

Odradzam firmę pracuje w biurze i co widzę obniżają ludzią wypłaty ,zwalniają i tak myślę może Pan prezes sobie obniży pensje i także kierownicy i liderzy którzy są powiazani rodzinami i dziobakami

Łukasz
@Adam

Po pierwsze to ludziom. Po drugie lepiej obniżyć niż zwolnić. Firmy na całym świecie obniżają wynagrodzenie lub redukują zespoły, więc co w tym dziwnego. Samoloty nie latają, wielkie firmy lotnicze obcinają zamówienia.

specjalista ds. jakości

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze

Pytania typowe dla hr: gdzie sie pan widzi za 5 lat, jakie ma pan wady i zalety itd. Był też test do rozwiązania w jakiej kolejności, co bym zrobił w ciągu dnia: przeczytał maile czy pomogl koledze z problemem itd.

Leszno

Na jakie benefity można liczyć w UTC Aerospace Systems Wrocław?

Ahoj

Korporacyjna klasyka: - Multi sport -Luxmed - fundusz emerytalny - 2x extra kasa na święta - zwrot kosztów za studia - wczasy pod gruszą Poza tym w każdej ofercie pracy masz to wypunktowane.

Irek

Macie rację ten zakład już upada sama rodzina i Znajomi

Witam powiem tak kierownicy to sami Znajomi i rodzina traktują ludzi .....brak słów teraz nawet jest zakaz palić nie długo będzie zakaz wychodzenia do domów

XXX

Po spotkaniu rekrutacyjnym. Na spotkanie musiałem chwilę poczekać na recepcji. Podczas spotkania miła atmosfera. Nie zaproponowano nic do picia, a po kilkunastu minutach rozmowy zasycha w gardle - zwłaszcza osobie rekrutowanej. Konkretne pytania dotyczące doświadczenia i znajomosci branży. W moim odczuciu spotkanie udane. Niesmaku dodaje brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, pomimo kontaktu z firmą z mojej strony. Uczciwa ocena 2/5 (mierna). Z kolejnego zaproszenia nie skorzystam.

Dariusz
@XXX

Na jedno stawisko w firmie często kandyduje wiele osób, więc firmy często odzywają się tylko do tych, które przeszły weryfikację pozytywnie. Kontaktując się z firmą dostałeś odpowiedź negatywną odnośnie rekrutacji, czy nadal niczego się nie dowiedziałeś?

Maniek35

Witam, jakie stawki panują na stanowisku kontrolera jakości ?

Odpowiadajacy
@Maniek35

Hej. Za małe, zdecydowanie. Placówki są głównie obsadzone przez ludzi wykształconych, zapewne aby nie było problemów ze zrozumieniem wymogów, norm, procedur itd. Ale w drugą stronę już zakład nie pomyślał że wypadałoby za tą ich wiedzę zapłacić

@Maniek35

Takie jakie wynegacjujesz A potem wypracujesz

Praktykant

Duży plus, że firma organizuje 3 miesięczne praktyki dla studentów i absolwentów, na których można się dużo nauczyć.

Czy zdarzają się nadgodziny w UTC Aerospace Systems Wrocław?

Forki

Tak

Ale_Jak

Nawet często ;)

Rzeniszów

Hej, Czy ktoś z Was pracował w UTC na stanowisku kontrolera jakości? Właśnie aplikowałem na nią, a chciałbym dowiedzieć się jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie :) Na ten moment pracuje na tym samym stanowisku w branży automotive w mniejszym mieście i chciałbym się gdzieś przenieść.

@Rzeniszów

Jeśli chodzi o kontrolę jakości - mogę powiedzieć jak to wygląda ze strony produkcji. Jeśli mamy sygnał o złej jakości => stop proces. To jest lotnictwo. Jeśli pytasz o obszar, jaki rekrutuje - każdy rządzi się swoimi (wysokimi zresztą ) prawami. Możesz śmiało zgłaszać problemy, bo w dziale jakości kierownictwo jest wysoce wyspecjalizowane i otwarte na pomysły :)

Hanna
@Ryu

Dzięki za odpowiedź, też właśnie byłam ciekawa szczegółów pracy w UTC. Rozumiem, że pracujesz na produkcji. A czym dokładnie się zajmujecie?

Ziom
@Ryu

Kierownictwo najczęściej, jak to w firmach produkcyjnych, każą przepuścić, wymyślić coś albo zwyczajnie podpisać papiery beacuse show must go on! Także bez przerwy jest presja, jest zdecydowanie więcej do zrobienia niż czasu aby to wykonać (sporo nadgodzin) i pensje są też do bani. Podobno na wydziale napraw sytuacja wygląda inaczej jeśli chodzi o pieniądze.

Łukasz

Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda praca na stanowisku technik przeglądu lotniczego ? Jak wygląda rekrutacja oraz jakie warunki trzeba spełniać, na linkedin.com większość ma wykształcenie wyższe techniczne czy to konieczny warunek dostania się na to stanowisko, oraz na ile można liczyć na start z góry dzieki

Ziom
@Łukasz

Możesz byc po podstawówce, powinieneś trochę mówić po angielsku i cechować się logicznym myśleniem. Nic więcej Ci nie trzeba. Podstawa to jak na polski rynek pracy dość wysoka stawka, a powiększyć się może dość szybko, w zależności od tego jak bardzo będziesz się spieszył i omijał instrukcje i dokumentacje. Byle by sztuka wyszła! Także osobiście polecam

..............................

TA FIRMA TO PRALNIA PIENIEDZY TAM PRZYJMUJĄ CAŁY CZAS PRZESŁUCHUJĄ CIĘ OSOBY CO NAWET CZYTAĆ NIE UMIEJĄ TWOJEGO CV PRZECIEŻ WSZYSTKO JEST TAM NAPISANE A NAJŚMIESZNIEJSZE ZE TO PRACA SEZONOWA MAŁO KTO PRACUJE TAM DŁUŻEJ NIZ ROK DWA OCZYWIŚCIE NA PRODUKCJI O NIEROBACH NIE MÓWIĘ

lika

Witam, czy może mi ktoś przybliżyc pracę na stanowisku : Specjalista ds. obsługi klienta ?

Grucha

Czy wie ktos i chcialby sie podzielic informacja ile wynosi dofinansowanie do wczasow pod grusza?

g
@Grucha

Zależnie od zarobków. Są przedziały od 0 do 1200 brutto.

Anix

Witam czy może mi ktoś przybliżyć pracę na stanowisku planisty produkcji i ile w rzeczywistości można zarobić na tym stanowisku?

@Anix

Kontakt z klientem, deklaracja dat dostaw, negocjacje w oparciu o feedback z produkcji, zlecanie wysyłek w oparciu o plan produkcji. Praca, wydaje mi się, przyjemna i sensowna :)

Luki

Witam,jak wygląda praca na stanowisku operatora cnc w tej firmie normalnie się robi czy stoją i tylko szybciej .

Fizol
@Luki

Normalnie się robi. Nikt cię nie będzie poganiał jeśli będziesz wiedział co robisz. Przychodź śmiało i się nie martw.

@Fizol

Pracujesz zgodnie z rytmem produkcji. Wiadomo, że jeżeii pracujesz wolniej mogą zdarzyć się pytania w stylu "dlaczego?". Wtedy możesz powiedzieć jakiem masz problemy i próbuje się usprawnić proces :)

Dawid

Firma dobra lecz wymagająca więc może zweryfikujcie opinię o swoich umiejętnościach?

EEEEEE?!

Ludźmi jesteśmy, ale robiąc swoje, w pracy powinniśmy być profesjonalni - szczególnie tego wymaga ta firma, od ludzi profesjonalizmu... Jeśli ktoś pracuje kilka lat i ma wytłumaczenie że nie wie bo nie wie bo jest "ludźmi" i nie chce tego zmienić to powinien zmienić stanowisko, a na jego miejsce powinna wejść kompetentna osoba. tak jak ktoś wyżej napisał, firma niby amerykańska, w dodatku branża lotnicza, ale w rzeczywistości to zwyczajna polska firma produkcyjna, niczym nie różniąca się od produkcji masowej, np. takiej jak produkcja opakowań do kanapek. Z tym że tutaj chodzi o bezpieczeństwo wielu ludzi. Kierownictwo ma to gdzieś, woli zagonić pracownika byle rył jak najwięcej sztuk w najkrótszym czasie - na problemy techniczne i technologiczne jest przymykane oko, bo trzeba szybko wypuścić produkt i sprzedać - a kierownictwo CZEKA I CZEKA i wymusza szybszą pracę. Szkoda że pracownik musi się pod każdym procesem podpisywać i bierze za to odpowiedzialność, nawet karną! Wiele razy trzeba coś zrobić poza procesem technologicznym bo jest okropne ciśnienie. W takiej branży powinno być więcej inspekcji.

abc
@EEEEEE?!

Czy coś się zmieniło czy dalej jakość jest na drugim miejscu, liczą się słupki i tempo sprzedaży?

Reise nach Deutschland
@EEEEEE?!

Moi drodzy, przykro mi ale przedmówca ma racje w 100%, , Na dobrą pracę składa się czynnik zwany "human",i wszystko co się wokół tej pracy dzieje. Począwszy od pracownika szeregowego a skończywszy tam na górze. Tak popracowałem jakiś czas w tej Firmie i jako człowiek w średnim wieku mogę powiedzieć tylko, że czas kiedy ludzie byli jeszcze "ludźmi" skończyły się czas temu. Przez ostatnich dwadzieścia, trzydzieści lat zmieniło się wszystko...wyobraźmy sobie, że wpływ na to co robimy w późniejszym życiu, ma nasze wychowanie i nasze dzieciństwo. Wyobraźmy sobie, że gro osób z mlekiem matki wyssało "olewający stosunek do człowieka i wartości", potem taki osobnik już po studiach (szkołach) zasiada w spółkach, jest twoim kierownikiem, przełożonym, kimś kto jest nad tobą. Ty wiesz o tym,że jesteś wartościowym człowiekiem, człowiekiem na którym można polegać w 100% i oddasz serce w to co masz zrobić dla Firmy. Ale nie masz pleców, protekcji ,nie jesteś "śliskim człowiekiem", nie umiesz wejść w (usunięte przez administratora), więc nie jesteś tam potrzebny. Wylatujesz...A te wszystkie "spotkania", szkolenia, papierologia, kodeks etyczny, ombudsman, regulamin pracy mają się nijak do rzeczywistości jaka panuje w Firmie. Szeptowie tylko szepczą na ucho(kto jak dlaczego z kim komu ten taki owaki ) lecz w konfrontacji, każdy nabiera wody w usta.

Zostaw merytoryczną opinię o UTC Aerospace Systems Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w UTC Aerospace Systems Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy UTC Aerospace Systems Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UTC Aerospace Systems Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UTC Aerospace Systems Wrocław?

Kandydaci do pracy w UTC Aerospace Systems Wrocław napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UTC Aerospace Systems Wrocław