Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Wera

Polecam Pronobel za sprawną koordynację, za miłą współpracę, za to że wszystko jest jak zostało omówione przed wyjazdem, że nie musiałam wydzwaniac za swoimi pieniędzmi. To brzmi śmiesznie wiem o tym, ale swoje już przeszłam i te sprawy są dla mnie ważne. Polecam!

andzia

Polecam Pronobel!

Paryska

Podjęłam pracę z Pronobel, wyjechałam, kasę dostałam, stan podopiecznego zgodny z ofertą, moja stella w przepięknym miejscu, Internet miałam. Myślę że to dość rzeczowy opis. Sprawdziłam i polecam agencję Pronobel

Baśka

Oferta szczegółowo wyjaśniona, dziewczyna z biura powiedziała mi co moja podopieczna lubi robić najbardziej. WYnagrodzenie się zgadza, płacone na czas, wiec jak na ten moment jestem bardzo bardzo zadowolona. Polecam Pronobel

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kasia W.

Byłam pełna obaw przed moim pierwszym wyjazdem, w Polsce pracowałam jako opieunka, ale w Niemcach można lepiej zarobić. Koordynatorka znalazła mi fajną ofertę, ogarnęła mi całą podróż gdzie jechać o której odjazdy skąd dokąd. Na miejscu z dworca odebrał mnie syn podopiecznej. Pokój dostałam swój, rodzina fajnie mnie przyjęla bardzo fajnie trafiłam jak na mój pierwszy wyjazd. A rozliczenia tez w porządku, pieniądze przyszły w terminie, ubezpieczona jestem. Polecam bardzo fajna firma.

Curie2

Proszę o wiecej informacji o firmie. Ile czasu wcześniej jest informac o wyjeździe?

Miłka
@Curie2

Różnie.można zaplanować wyjazd na konkretny czas, date z wyprzedzeniem - tak mi powiedzieli w biurze. Ja zgłosilan się na oferte ze strony wiec od razu wiek kiedy wyjezdzam.

Wala

polecam Pronobel. za miłe Panie w biurze i ciepłe przyjecie

Kaśka

Pieniądze się zgadzają, kontakt z koordynatorką miły, byłam z nimi do tej jeden raz.

Majka

Zdecydowałam się na pracę z Pronobel. Na miejscu wszystko zgodnie z opisem, fajna familia, miło mnie przyjęli i wspierali. Kasę za prace dostałam w terminie zgodnie z umową. Jestem zadowolona polecam

Kama

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Pronobel. Mam co porównywać bo już prawie 12 lat w opiece robię. Z nimi mam spokój, ubezpieczenie, interesują się mną, dzwonią i pytają czy wszystko w porządku. Mi się podoba.

MałaMi

Firma Pronobel jest firmą godną polecenia, fajna rekruterka , która rozwiała moje wszelkie wątpliwości odnośnie pracy podróży itd.zastnawialam się jak będę się dogadywać z podopiecznym czy będzie nerwowo czy jak...po przybyciu na miejsce zdałam sobie sprawę że atmosferę w pracy my opiekunki tworzymy. Trafiłam na świetną kobietę, opis jej stanu zgodny z tym co rekruterka przekazała. Polecam

Beti

Ja jestem zadowolona ze współpracy z Pronobel. Nigdy nie było tak że zostałam zostawiona sama sobie, miałam stały kontakt z koordynatorką, do tego fajny kontakt ze zmienniczką, na razie nie mam na co nazekać.

Ilona K.

Współpracuje z nimi już od jakiegoś czasu, zaczynałam od kursu i jak dotąd nie mam na co narzekać. Praca opiekunki nie jest łatwym zawodem, doskonale wiem za co dostaje pieniądze i cóż mogę dodać mam ważną A1, mam płacone wynagrodzenie, zwracają mi za drogę a i wsparcie od Pronobel też mam te dziewczyny które tam pracują są naprawdę kochane ( A jestem z tych co zadzwonią raczej 6 razy sprawdzić A nie 1). Polecam Pronobel

Nela

Tak każdy broni swojego podwórka to normalne , kiedyś pracowałam w Pronoblu pieniądze miałam wszystkie wypłacone , zachowują się normalnie , są firmy co biorą strasznie duże pieniądze od rodziny a opiekunka końcówkę ,widziałam rachunki np, 3600e opiekunka 1450;ico a za podróż dawała rodzina????,

Opiekunka pronobyla
@Nela

Kobieto kto ci to uwierzy ja pracuje już 7 lat w pronobylu i wiem ile rodzinka płaci za usługi i nie opowiadaj takich bzdur

Polecam! Działam z Pronobel od ponad roku. Jestem ubezpieczona, wynagrodzenie jest wypłacane terminowo, Pani Ania daje mi pełne informacje na temat moich podopiecznych. Polecam!

Mela

Wyjechałam z nimi, opis oferty zgodny z tym co zastalam na miejscu. Za pracę dostałam wynagrodzenie, a za podróż zwrot. Polecam

"Bardzo fajnie" traktują pracowników z wieloletnim stażem...brak słów...

Ola
@Ania

Dokładnie tak - masz racje w 100%...najdłużej są ci co cicho siedzą i nie mają własnego zdania

Edyta
@Ola

Jak wszędzie.

Miśka

Współpracuje z nimi już z rok rozpoczęłam od szkolenia. Poczatki jak w każdej pracy trudne ale opłacało się. Wyjeżdżam z nimi od roku pieniadze przychodzą na konto regularnie. Trafiłam do kochanej babci złota kobieta. Jestem na tak!

Marlena

Polecam!

Mała

Ja jesem zadoowolona ze współpracy. Trafiłam na bardzo miłą rodzine. Zapłacone w terminie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel