Opinie o Centrum Pracy 24 w Gliwice

Centrum Pracy 24 jest firmą świadczącą usługi opieki 24-godzinnej w kraju i za granicą. Zajmujemy się rekrutacją personelu do celów opieki na osobą starszą, schorowaną.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pracy 24 w Gliwice

coworker

CP24 reklamują się jako profesjonalna agencja pracy. póki co jak czytam wypowiedzi to widzę, że firma ma dosyć pozytywne opinie. szukam właśnie agencji dla siebie, oferta Centrum Pracy mi odpowiada, nie chcę jednak wtopić wybierając pochopnie. nastawiam się na dłuższą poważną współpracę, mogę na to liczyć w tej firmie?

Janina

Ja również POLECAM Centrum Pracy 24 Klaudia Kowol Bohaterów Getta Warszawskiego 1/2 44-100 Gliwice byłam i każdemu polecam.Pozdrawiam.

gosc

eee, tojak jeżdziłaś na śliwki, to luzik:) Wszędzie robotę znajdziesz, tylko o tych śliwakach koniecznie w cv napisz:)

anka

POLECAM, byłam, jestem bardzo zadowolona.

Ktosiek

Olu o plotkach nic nie wiem i do tej pory jest dobry kontakt z firma:-) . Co do zapytania o pensji to zawsze jest przed deklarowanym czasem i z tego co wiem to staraja sie wyzylac pensje na koniec miesiaca:-) Pozdrowionka

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
ela

Wspołpracowałam z Centrum Pracy 24.Miałam dobre zarobki,adekwatne do wykonywanej pracy,języka i umiejetosci.Jesli chodzi o wynagrodzenie zawsze otrzymywałam wcześniej,Polecam.

Ktosiek

Jak na razie współpracuje mi się dobrze z w/w firmą i mam nadzieję,że tak zostanie.Co do wad to ich jedyną wadą jest brak wad.Zalety hmm...wszystko przed czasem i świetna komunikacja na linii pracownik pracodawca.Co do Perfect Pflege nie będę się wypowiadać

MU
@Ktosiek

To jest opinia chyba pracowników, czekam na zaległe wynagrodzenie z Centrum Pracy 24 i dokumenty, których firma nie wydaje. Pozdrawiam

Klaudia Kowol
@MU

Wyjaśnijmy sobie coś, skoro czeka Pan/Pani na zaległe wynagrodzenie to dlaczego nie zgłosi się po nie do firmy? Proszę Państwa nazywam się Klaudia Kowol (proszę administratora aby nie usuwał mojego imienia i nazwiska oraz treści wiadomości z uwagi na fakt zaistniałych pomówień) i zapraszam do kontaktu osoby rzekomo oszukane. Dlaczegóż to mielibyśmy sami sobie tworzyć opinie? Proszę Państwa absolutnie nie zależy mi na reklamie firmy, gdyż wychodzę z założenia że dobra firma mówi sama za siebie. Nie jestem typem dorobkiewicza, który musi za wszelką cenę zarobić/dorobić się. Zapraszam do kontaktu osoby, którym rzekomo nie wypłaciłam wynagrodzenia. Czy wśród tych osób znajdują się również te, które nadużywały alkoholu w miejscu pracy bądź nie odesłały umów do dnia dzisiejszego??? Z pewnością.... Zanim wykażecie się Państwo inicjatywą wydania opinii na temat jakiejkolwiek firmy, proponuje opisać okoliczności na podstawie których to nastąpiło wstrzymanie/potrącenie/niewypłacenie wynagrodzenia. Z poważaniem K. Kowol Centrum Pracy 24

kama44

Bardzo polecam firmę Centrum Pracy 24 z Gliwic. Nigdy nie brakuje tam zleceń, a Panie są przemiłe i bardzo kompetentne. Zawsze są w kontakcie z opiekunką a wypłaty są jeszcze przed podanym terminem.

Multicompany Marcin Filipkowski

Cieszę się z tej opinii. Szkoda, że administrator usunął pani epitet. Mam nadzieję, że znajdzie pani zatrudnienie w perfekt pflege, która ma wyśmienitą renomę u opiekunek. Chętnie zdradziłbym informacje na temat powstania perfekt pflege i koordynatorki z Hamburga. Zapraszam do kontaktu. Cieszę się również, że nie każdy jest zadowolony z naszej działalności, ponieważ nasza działalność jest dla wszystkich, ale nie dla każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pracy 24 - Gliwice

• Jak się pracuje w Centrum Pracy 24?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Pracy 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Pracy 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Pracy 24?

Kandydaci do pracy w Centrum Pracy 24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Pracy 24
3.1/5 Na podstawie 44 ocen.

Centrum Pracy 24