Opinie o Ristorante del papa w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ristorante del papa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ristorante del papa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ristorante del papa w Oświęcim

Kinga Nowy wpis

A restauracja zapewnia dobre napiwki?

Baltazar 01 Nowy wpis

Tak nieuprzejmej obsługi nigdzie nie spotkałem. Jedzenie fatalne-tłuszcz we fryturze zmieniany chyba raz na miesiąc. Pobyt w wc zapewniony już po paru minutach. Jajecznica z proszku twarda jak kamień. Zdecydowanie nie polecam.

Eryk Nowy wpis

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, cisza na forum i dlatego sądzę, że dobrze się tu pracuje!!

Pracownik Nowy wpis

Witam pracowałam tam za starego jak i obecnego nowego właściciela osobiście byłam zadowolona bardziej z obecnych właścicieli uczciwe pieniądze, każdy wynagradzany a nie że każdy traktowany był tak jak się podlizał szefowi...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ristorante del papa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Oświęcim
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
ww

no fakt, lokalizacja jest okej. ja mam jednak pytanie zasadnicze jak wygląda tutaj sprawa napiwków i ich rozliczania? w oświęciumiu mam kilka ofert pracy ni chcialabym najkorzystniejszą finansowo wybrać

Bella

Czy dalej pracuja tam te bezczelne dziewczyny czy nowa ekipa??

Olimp

I ciagle jest oferta pracy za kelnerke i kucharza a co z poprzednimi pracownicami ?

;-)

Hej czy ktoś słyszał że zmieniła sie własciciel w tej restauracji?

ojjjj :/ no to szefuncia chyba poniosło..... zalecam meliskę ;)

mega syf to zaraz kolega może mieć za pomówienia, aby tego uniknąć zapraszamy zobaczyć jaka jest prawda.

Km

Tak ja tez slyszalam ze w tej spelunie jest mega syf a zaraz jeszcze napiszesz ze macie tam umowy o prace od pierwszego dnia? a to juz wiem ze nikt tam nie ma wiec co to za pracownik wchodzacy w dupe tu pisze aj juz spokoj wychodze do pracy a ty sie zajebaj w tym syfie

Prcownik

Skoro jesteś tak blisko osoby pracującej na Kuchni to dziwne że nie wiesz o wyjeździe wszystkich pracowników. Zapytaj może pozostałych osób czy tak był czy też nie. Zresztą nikt sobie słodzić tutaj nie musi. Przyjdź, sprawdź a później oceniaj. Szkoda słów na takich prostaków.

Kali

Hotel w wisle ??? Po co ktos tak klamie ale cyrk szefostwo samo sobie slodzi na forum hotel dobre tam nikt ze soba nawet nie rozmawia prosza sie o zarobione pieniadze a tu hotel ha ha bo jebne

Afrojack

Zarobki 1500 miesiecznie sa ok o ile tyle ktos tam dostaje a ten hotel w wisle to niezla ktos ma wyobraznie czyzby ktos z szefostwa sie podszywal i pisze jako pracownik? Ja jestem blisko pracujacej tam osoby ktora juz nie daje rady w tym hujstwie ale jeszcze chwile tam porobi wiec szkoda tych klamstw oswiecim jest malym miastem i kazdy wie co to del papa bo napewno nie restauracja ? A szef wyglada smiesznie w tych swoich modnych ciuszkach z zurnala za premie pan z kuchni

pracownica

A ja pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i mogę powiedzieć zupełnie co innego na temat pracy. Wypłaty w ostatnich kilku miesiącach były wypłacone na czas. Jeżeli zarobki w granicach 1500 w górę to mało to naprawdę podziwiam piszącego powyższy komentarz. Atmosfera w pracy coraz lepsza. W grudniu cała załoga wraz z osobami towarzyszącymi pojechała na weekend do Hotelu w Wiśle… Proszę mi powiedzieć czy który kolwiek pracodawca w Oświęcimiu zabiera swoich pracowników na takie wyjazdy?

Dk

Nigdy bym tam nic nie zjadl w takim syfie menadzer- wlasciciel mysli chyba ze jest bogiem wyplaty zalezne od utargu panie na zmywaku robia prawie za darmo i zeby byc wizytowka lokalu dla obcokrajowcow i ani razu sie nie usmiechnac to juz bezczelnosc tej malej kelnerki ledwo siegajacej do kasy . Nie polecam ani bycia pracownikiem ani klientem tego syfu szkoda nerwow

Zatrudniona

Witam. Sytuacja o której mówi osoba miała miejsce za poprzedniego właściciela. W chwili obecnej nie ma śladu po sytuacjach opisanych w poprzednim komentarzu. Myślę że mogę swobodnie mówić o ogromnym kroku do przodu. Nowy właściciel restauracji rozbudował kuchnie, wyprostował wszystkie sytuacje i na chwilę obecną restauracja działa fantastycznie a i atmosfera pomiędzy pracownikami jest bardzo dobra. Każdy jest w stanie napisać negatywną opinię. Ja zdecydowanie polecam to miejsce i tego pracodawcę.

Witam, Ciekawe bo z tego co słychać na mieście , niestety nie można uznać tej opinii za wiarygodną. Wypłaty płatne w ratach z utargów. Manager działający metodą spychologii (czyli co złego to nie ja). Dostawcy którzy nie chcą dowozić towarów z powodu braku uregulowanych płatności. Mam wymieniać dalej...?? Chyba wystarczy! Wielkie NIE POLECAM!

Pozytywna

Fakt jest taki iż Ci co są zadowoleni z pracy bardzo rzadko piszą swoje opinie. W moim odczuciu nigdy nie pracowałam w tak miłej atmosferze, pracodawca jest wyrozumiały i bardzo dobrze się z nim współpracuje za to pracownicy są koleżeńscy, do pracy chodzi się z przyjemnością. Najlepiej samemu spróbować, ile ludzi tyle opinii :)

matek657

Bardzo nieuczciwy pracodawca!!!