Opinie o Firestone Wolsztyn w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firestone Wolsztyn. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firestone Wolsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firestone Wolsztyn w Wolsztyn

Karol

Chciałbym aplikować do firmy. W jaki sposób? tylko osobiście czy można e mail? jeśli tak to proszę o podanie adresu e mail bo nigdzie nie mogę znaleźć Pozdrawiam

Rozczarowany

Byłem zobaczylem nie polecam. Dostałem ostrzeżenia od innych osób ze ludzie tam chorują na raka płuc. Pomyślałem nie możliwe. Bylem na rozmowie. Firma ładna biura piękne ale sama hala produkcyjna to komuna. Inspekcja pracy miałaby co robić. Na hali bardzo ciemno. Smrod topionej i palonej gumy nie samowity stąd pewnie te choroby płuc.nie ma czym oddychać.Wentylacji jakby nie bylo I płaca 1600zl netto plus premia 300zl do 400zl jak nie choruje Może dla młodych startujących to atrakcyjnie ale nie dla mnie i nie za takie warunki pracy. Bardzo duża rotacja ludzi. Dobrze się zastanowić zanim się zdecydujemy. Może zdrowie jednak ważniejsze.

@Rozczarowany

Zarabiam w tej firmie 3500 + co kwartał 1000 zł więcej.

Sylwana
@Rozczarowany

Ale bajka tez tam pracuje od 8 lat i 3500zl to mialam jak bylam cztery dni dodatkowo w sensie nadgodziny premie kwartalne tez roznie przez ostatnie lata najwiecej to 700zl wiec szalu nie ma a ludzie to takie czopki ze glowa mala...

wojt
@Sylwana

najlepszą firma w jakiej robiłem, pieniądze są takie że w Wolsztynie na produkcji się tyle nie dostanie

maluch
@wojt

to w końcu jak tam jest ? podane zarobki to kwoty netto czy brutto ?

Tester
@maluch

Oczywiście to kwoty brutto.

Miki
@Rozczarowany

W sumie to tam już nie pracuję od jakiegoś czasu więc nie powinno mnie to ruszać ale zwyczajnie drażni mnie jak ktoś pisze głupoty na tematy na które nie ma pojęcia. Tyle inspekcja pracy miała co robić po ostatniej kontroli że pod koniec jak tam pracowałem to zgłosili ich do nagrody za bezpieczne miejsce pracy, którą dostali. Nie wiem czego sie spodziewałeś po zakladzie produkcyjnym, ale pracowałem w życiu w kilku zakładach i to jest jedno z lepiej poukładanych tego typu miejsc które widziałem, z fiołem na punkcie bhp. Nie wiem jak na dzisiaj, ale przynajmniej do zeszłego roku nikt na raka płuc tam ani nie umarł ani nie chorował.

@Miki

Co do chorób to mamy różne informacje. Moje są od pracowników. Z kolei tej nagrody dotyczącej bhp to nie wiem albo w łapę dali(nie zdziwilbym sie) albo inspekcja nie wie co to warunki bhp. Dużo daje do myślenia co chwile oferty pracy na olx co oznacza że ludzie uciekają stamtąd A jak uciekają to powód musi jakiś być. I przyjmijmy optymistyczna wersje ze znaleźli lepsza ofertę pracy. Kiedyś trudno się tam bylo dostać dziś to oni czekają na pracownika. Tez nie jestem już młody i trochę popracowalem. Dla mnie warunki nie do akceptacji. Chyba ze patrzymy krótkometrażowo. Zresztą każdy jest kowalem swojego losu. Każdy może iść na rozmowę oprowadza i sam się przekonać. Nie trzeba wierzyć mi na słowo. Może ktoś będzie miał inne wrażenia. Dla mnie zdrowie najważniejsze.

Miki
@Rozczarowany

"Z kolei tej nagrody dotyczącej bhp to nie wiem albo w łapę dali(nie zdziwilbym sie) albo inspekcja nie wie co to warunki bhp" - i w tym miejscu możemy właściwe zakończyć jakakolwiek merytoryczną dyskusję bo się nie będę zniżał do tego poziomu.

@Miki

Dlatego też napisałem nie wierzyć mi. Iść na rozmowę zobaczyć samemu osądzić. Moze mam wygórowane wymagania. Ja odpisalem na pytanie o warunki jakie są i jaka propozycja pensji z własnego doswiadczenia. I myślę że to wystarczy. Nie ma się co obrażać Miki byłem świadkiem jak się załatwia takie problemy w mojej byłej pracy jeśli mieli zastrzeżenia co do bhp dlatego jestem podejrzliwie Może tu jest inaczej i się myle a może nie. Dla mnie warunki pracy tam są słabe. Pensja także 1900 netto plus premia kwartalne. P.S. jest oferta pracy ponownie wiec zapraszam osoby które chcą się przekonać jak tam jest.

@Miki

Podsumuje pozytywy i negatywy. Negatywy: straszny smrod. Słabe oświetlenie. Niska płaca. Hala produkcyjna wygląda jak za czasów komuny która pamiętam. Pozytywy. Ciekawy system pracy 4 dni po 12h i reszta tygodnia wolna. Miłe panie przyjmujące i oprawadzające.

Gordon
@Rozczarowany

Taa u gorgla jest lepiej

@Gordon

O co Ci chodzi w tej opinii? Mamy końcówkę 2019, jak na dzień dzisiejszy warunki zatrudnienia w Firestone? Czekam na aktualne informacje.

Mistrz

Nie polecam nie potrafią docenić pracownika jak się stara robić normy

@Mistrz

A jakie są te normy? Możesz coś napisać o warunkach pracy tam?

Darek

@Steve Może firma nie jest idealna ale z pewnością nie tak powinna być oceniona bo do dobra firma!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firestone Wolsztyn.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Firestone Wolsztyn?

Steve

Na powrót do przeszłości zarówno tej finansowej jak i zaawansowanej technologicznie

ZADOWOLONY

Firma Firestone Industrial Products to najlepsza firma w jakiej pracowałem. Firma oferuje godziwe wynagrodzenie+premie wypłacane co kwartał średnio 20%, po za tym posiada mnóstwo innych benefitów dla pracowników takich jak : -Dofinansowanie wypoczynku -Bony świąteczne -Paczki Mikolajowe dla każdego z dzieci pracowników firmy. - kartę Multi sport - ubezpieczenie grupowe - prywatny pakiet ubezpieczenia medycznego - w firmie na piętrze znajduje się korytarz w którym można poleżeć na pufach, pograć w piłkarzyki czy w pong ponga - co jakis czas jest organizowany dzień pizzy dla wszystki pracowników - dla wszystkich pracowników organizowane są owocowe dni, latem jest organizowany dzień Lodów. - co roku organizowana jest wycieczka zakładowa - co roku organizowana jest impreza świąteczno noworoczna. Na której są przyznawane nagrody dla pracowników za różne pomysły które były przez pracownika zgłoszone. - firma sponsoruje cotygodniowe treningi gry w kręgle, drużyna firmową uczestniczy w zawodach kreglowych które odbywają się w falaparku. -w zakładzie zawsze czysto. - bezpieczeństwo pracy na bardzo wysokim poziomie, inne fimy mogły by się uczyć. - kierownictwo wporzadku, mistrzowie też są ok. - atmosfera też bardzo ok. Podsumowując jeśli będziecie widzieć ofertę to śmiało skladajcie papiery bo na prawdę warto. Polecam na 200% Ps. A dla tych co narzekają, to mam propozycję żeby z 1 miesiąc u prywaciarza na dworze albo w jakiejś nieogrzewanej hali porobili najlepiej zimą za 1200 PLN/ miesiąc na umowie A resztę dostaniecie pod stołem, Jeśli szef uzna że wam się należy. Jeśli uzna że nie należy się to jedyne co dostaniecie to kop w (usunięte przez administratora) abyście się trochę ogarneli bo nie macie na co nazekać Moje sugestie dla Firestone Wolsztyn: TAK TRZYMAC

@ZADOWOLONY

Ile Ci za to zapłacili?Robiłem tam 8 lat więc wiem jak tam jest ...musisz dobrze lizać jak tak piszesz

Alex
@ZADOWOLONY

Ciekawe dlaczego się zwolnileś z tak wspaniałej firmy!!!

@Alex

Witam, Skąd w nosek że się zwlonilem, nadal jestem pracownikiem FSIP Polecam każdemu pracę w tej firmie.

@X

No wiesz, mnie płacą co miesiąc za robienie swojej roboty przy maszynie. Do tego dostaje dodateki, premie kwartalna, premie za brak L4, i różnego rodzaju benefity. Moja praca polega na budowaniu, A nie lizaniu. Może jak byś się skupił właśnie na swoich obowiązkach a nie na bezpodstawnych podejrzeniach kto komu i co będzie lizał to nadal byś pracował w bardzo dobrej firmie. POLECAM !!!

@ZADOWOLONY

Sam się zwolnilem ,wyrabialem normę a Twoje wychwalanie zostaw sobie .Takich lizusów jak Ty jest tam pełno,cieszę sie że już tam nie robie.NIe Polecam

Pracóś
@ZADOWOLONY

Zejdź na ziemię? Skoro jest tak fajnie i takie dobre zarobki to dlaczego ludzie tak piszą ? I dlaczego tak się zwalniają ? I nie są to tylko młodzi zawodnicy? I mimo wysokiej premii i dodatków i takich super zarobków uciekają ?

Mariusz
@Pracóś

Pracowałem. ludzie pracujacy tam najchetniej by Ci włozyli kose pod żebra (NIE MÓWIE O KIEROWNIKU SŁAWKU, ODPOWIEDNI CZŁOWIEK Z SERCEM NA DŁONI), reszta? porażka. Wynagrodzenie wcale nie jest adekwatne do pracy. Na hali temperatura latem jest gorsza niz na dworze po 40 stopni i serio teraz nie przesadzam. Zapach wypalanej gumy dodatkowo powoduje odruchy wymiotne w tak ciepłe dni, człowiek jak wraca do domu to śmierdzi trampkiem mimo kąpieli. "MISTRZOWIE" to zero organizacji, jeden boi sie cokolwiek powiedziec, nie daje zasłuzonych podwyżek, odbija pileczke na wzystkich a jak krzykniesz na nieggo to kuli ogon, drugi zabrania ci palic a sam pali, nastepna to zwykly szon duzo nie potrafi a na mistrza NIKT do teraz nie wiem jak sie dostała. Mniejsza z tym. Ludzie którzy chca tam iśc niech sie zastanowią czy "PIZZA DAY" jest tego warta czy jakies klika groszy premi. A NAJGORSZE JEST TO, ZE NAJLEPSI JUZ POODCHODZILI Z WINY ZAKŁADU ROBIĆ

Max

Fatalnie

@Max

Rozumiem, że Twoja wypowiedź odnosi się do pracy w Firestone Wolsztyn, tak? Niewiele mówi ona o pracy w tym miejscu, więc może zechciałbyś ją nieco rozbudować? Szczegółowe, poparte przykładami opinie mówią o wiele więcej osobom, które szukają informacji o danej firmie. Mogę liczyć na Twoją jeszcze jedną wypowiedź?

Nie polecam uważajcie na tą firmę typowy wyscik korposzczów.

Maja

Może napiszesz coś więcej? To, co Ty odbierasz za negatywny aspekt pracy w danym miejscu, dla kogoś innego może mieć pozytywny wydźwięk, dlatego prosiłabym Cię o napisanie czegoś więcej z Twojego doświadczenia z tym pracodawcą. Pracujesz jeszcze w Firestone Wolsztyn?

Alex

Założę się że kolega ZADAWOLONY pracuje w biurze, napewno nie na produkcji!!!

@Alex

Na forum mają prawo wypowiadać się wszyscy pracownicy firmy Firestone Wolsztyn, a nie tylko Ci z konkretnego działu, jak na przykład produkcja, o której wspominasz. Ważne tylko, aby zaznaczyć, z jakiej pozycji się pisze. A jak Ty oceniasz pracę w Firestone Wolsztyn? Napisz, jak to wszystko wygląda w Twoich oczach.

Maja

Na forum znajdują się różne opinie na temat pracy w Firestone Wolsztyn, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Może ktoś jeszcze zatrudniony obecnie w tym miejscu i chciałby zabrać głos w dyskusji o tym pracodawcy? @ZADOWOLONY pisał między innymi o bogatym socjalu w firmie - czy każda osoba zatrudniona w Firestone Wolsztyn może z niego skorzystać?

@Maja

Cześć Maja, Każdy pracownik ma takie same prawa do wymienionych benefitów wyżej. Nie rozumiem dlaczego ludzie narzekaja to naprawdę dobra firma. Jedyne co mi przychodzi do głowy dlaczego pojawiają się negatywne opinie tutaj to to że nazekajacy nie pasowało do firmy lub byli leserami którzy normy nie potrafią wykonac, a uwierzcie mi że to nie jest specjalnie trudne.

Homer

Nie polecam. Dno i dolina. Praca tam to jakieś średniowiecze. Na dodatek grasuje po hali (usunięte przez administratora). Nie pozdrawiam

@Homer

@Homer, ale bardzo prosiłabym o niepisanie w takim tonie na forum. Informacje podane w taki sposób są nie do przyjęcia. Rozumiem, że pracowałeś jakiś czas w Firestone Wolsztyn. Na jaki rodzaj umowy może liczyć osoba chcąca zatrudnić się w tej firmie?

Jona

Stabilna firma, dobrze płatna,

Damian

@Chętny do pracy, może warto spojrzeć na stronę internetową firmy, a jeśli tam nie ma informacji o prowadzonych obecnie rekrutacjach, to najszybciej byłoby chyba zadzwonić do firmy i zapytać. Masz już doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym?

Chętny do pracy

U mnie sprawa wygląda tak że rozglądam się za pracą w biurze orientuje się ktoś może czy w charakterze pracownika biurowego by kogoś tam potrzebowali

Damian

@Chętny do pracy, niektóre osoby na forum pisały wcześniej o tym, w jakim trybie pracuje się w Firestone Wolsztyn, ale chyba nikt nie podawał konkretnych godzin pracy w firmie. Czy ktoś zechciałby może to zrobić? Jestem ciekawa, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć pracę. @X, zdecydowana i krótka odpowiedź. Skoro jesteś dobrze poinformowany, to rozumiem, że jesteś w jakiś sposób związany z firmą Firestone Wolsztyn, tak?

Chętny do pracy

Witam bylł bym zainteresowany pracą w tej firmie jak wyglądają zarobki godziny pracy?

Dzień dobry! Możesz dowiedzieć się, czy firma zatrudnia Ukraińców!?

@anonymous

Nie

Damian

@mk, rozumiem, dziękuję za odpowiedzi. Daj znać, czy finalnie zdecydujesz się aplikować do pracy w Firestone Wolsztyn! @Pracownik, ciekawy system pracy, nie spotkałam się z nim do tej pory. Po ile godzin się dziennie pracuje? Jak wygląda wtedy kwestia przerw? @pytanie, a Ty jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie? Jakie stanowisko Cię interesuje? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Firestone Wolsztyn!

solo
@Damian

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć pracownicy biurowi?

Damian

@MAR, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Firestone Wolsztyn - na stronie internetowej nie znalazłem niestety aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może któryś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać na forum!

Damian

@mk, daj znać, czy zdecydujesz się złożyć swoje CV. Koniecznie podziel się też później swoją opinią na temat przebiegu rozmowy rekrutacyjnej - jeśli oczywiście zdecydujesz się aplikować. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Firestone Wolsztyn? Czy do firmy mogą zgłaszać się osoby bez większego doświadczenia zawodowego w branży?

MAR
@Damian

Jakie są aktualne ofert pracy? Niestety nigdzie takowych nie można znaleźć

Damian

@mk, widzę, że orientowałeś się już w kwestiach szczegółów pracy w Firestone Wolsztyn. Finalnie zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie? Jakie wymagania stawiane są przed kandydatami? Jeśli wiesz coś na ten temat - daj znać! @Yyy, a Ty pracujesz w Firestone Wolsztyn? Czy do pracy aktywnie przyjmowane są teraz nowe osoby? Jestem ciekawa, czy długo już jesteś związany z firmą. Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na temat tego pracodawcy! Każda Wasza wypowiedź będzie bardzo przydatna dla osób szukających o nim informacji.

mk
@Damian

Nie aplikowałem na razie. Znajomy mówi że dostać się jest łatwo . Robi drugi miesiąc i jest zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Firestone Wolsztyn - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Firestone Wolsztyn?

Zobacz opinie na temat firmy Firestone Wolsztyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firestone Wolsztyn?

Firestone Wolsztyn