Opinie o Wega Bis w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wega Bis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wega Bis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wega Bis w Słupsk

xaaa

Rozpadające się samochody, tragiczna atmosfera - ulubieńcy kierowników oczywiście mają "lepiej" - CIĘŻKO O DNI WOLNE !!!!!

Asss

Nie polecam ! Tragiczna atmosfera w firmie !

major

bucik, a skąd wiesz, że jak się posiedzi to jest lepiej?

gonzo

Tak tam teraz jest, że co miesiąc przychodzą nowi ludzie i zaraz się zwalniają jak zobaczą wypłatę 10-tego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wega Bis? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
john

Posiada ktos moze informacje, jak tam teraz jest w tej firmie?

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kwoty netto całkiem przyzwoite a jak przychodzi do podpisania umowy to dają najniższą a resztę pod stołem!!! TO OKRADANIE NAS SAMYCH!!! W PRAKTYCE TO WYGLĄDA TAK: PODPISUJECIE UMOWĘ NA 1750ZŁ BRUTTO WIĘC NA RĘKĘ DOSTAJECIE 1286ZŁ A UBEZPIECZENIA EMERYTALNEGO PŁACICIE 170ZŁ TYLKO! Z CZEGO DO ŁAPY DAJĄ WAM 1000ZŁ I NIC Z TEJ KWOTY NIE ZOSTAJE NA LEKI I DLA WNUKÓW! A GDYBY WAM PŁACONO 2750ZŁ BRUTTO TO NA RĘKĘ 2000TYŚCIĄCE ALE AŻ PRAWIE 300ZŁ PŁACICIE Z TEJ CAŁEJ KWOTY NA SWOJĄ PIĘKNĄ JESIEŃ ŻYCIA!!! WIĘC TRACICIE TY 300ZŁ TERAZ A PÓŹNIEJ MACIE WYŻSZĄ EMERYTURE! WY NIE TRACICIE NIC WRĘCZ ZYSKUJECIE! BO MACIE PEWNOŚĆ ŻE ZARABIACIE UCZCIWIE I BUDUJECIE PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ, SWOICH DZIECI, WNUKÓW I BUDUJECIE POLSKĘ! NASZĄ POLSKĘ! OSOBĄ KTÓRA TRACI CHOCIAŻ TO NIE WŁAŚCIWE SŁOWO RACZEJ POWIEDZIAŁBYM ŻE ZAMIAST ZAROBIĆ MILION ROCZNIE WASZ PRACODAWCA ZAROBI 800TYŚ ZŁOTYCH PRZYKŁADOWO. A TAK WY ZOSTAJECIE Z RĘKĄ W NOCNIKU GODZĄC SIĘ NA TAKIE OSZUSTWA! PRZEMYŚLCIE TO! CZY WARTO I SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE NA TO PYTANIE.IM WIĘCEJ NAS POWIE ŻE CHCEMY UCZCIWIE ŻYĆ I ZARABIAĆ TYM SZYBCIEJ ODBUDUJEMY NASZ KOCHANY KRAJ KTÓRY DĄŻY DO UPADKU PRZEZ NIEUCZCIWYCH BOGACĄCYCH SIĘ NASZYM KOSZTEM PRZEDSIĘBIORCÓW! PAMIĘTAJCIE ŻE W GRUPIE SIŁA NASZ KRAJ ZASŁUGUJE NA LEPSZY STANDARD ŻYCIA! I TYLKO MY SAMI MOŻEMY TO ZMIENIĆ! NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA TO! BO PÓŹNIEJ BĘDZIECIE PŁAKAĆ ŻE EMERYTURA TAKA MAŁA JAK SAMI SOBIE JĄ TERAZ ODBIERACIE POD STOŁEM!!! LUDZIE MYŚLCIE TROCHĘ I MIEJCIE SWOJĄ GODNOŚĆ I WARTOŚĆ! NA WASZE MIEJSCE PRZYJDZIE KOLEJNA OSOBA ALE GDYBY TA OSOBA TEŻ PODNIOSŁA POPRZECZKĘ I KOLEJNA I KOLEJNA TO OSZUŚCI SIĘ W KOŃCU UGNĄ BO BEZ NAS BY NIE ISTNIELI... POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WOLI WALKI W DĄŻENIU DO CELU I LEPSZEGO ŻYCIA Andrzej

ŚWINIE

NIE POLECAM (usunięte przez administratora) BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW!

taka jedna

kierownictwo nie szanuje ludzi. ma ich za roboty. praca po 10 godz nawet po 11 teraz. Zero szacunku. Wynagrodzenie podstawa plus prenia. premia smiech na sali. Im więcej zrobisz tym bardziej utną wypłatę. O urlopie można pomarzyć. Dadzą na koniec roku w grudniu- styczniu jak pracy nie ma. Pracowałam krótko i nie żałuję, że odeszłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wega Bis - Słupsk

• Jak się pracuje w Wega Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Wega Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wega Bis?

Wega Bis