Opinie o Wega Bis w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wega Bis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wega Bis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wega Bis w Słupsk

Ktoś

Nigdy wcześniej nie zdawalam sobie sprawy ( a na rynku pracy jestem już ponad dekadę ) że rozmowa rekrutacyjna może być na tak niskim poziomie. Mało brakło, a wyszłabym w połowie rozmowy, ale kultura osobista mi na to nie pozwoliła. Żenada, porażka, arogancja ze strony tego pana który ze mną rozmawiał, uszczypliwe komentarze, śmiał mi się w oczy. Nie wiem za kogo on się ma. Dziękuję. Bardzo nie polecam.

SmiercSlupskimJanuszom
@Ktoś

Miałaś nieprzyjemność z panem A.? Jeśli tak to witaj w klubie. W ciągu 15 lat aktywności zawodowej nie miałem do czynienia z tak ordynarnym czlowiekiem (a miałem z nim do czynienia tylko 15 minut, podczas rozmowy kwalifikacyjnej). Osobiście współczuję temu panu. Jest on sam ze sobą 24/7 - to musi być prawdziwe piekło.

Ktoś Nowy wpis

SmiercSlupskimJanuszom Nowy wpis
@Ktoś

Czy Wega Bis organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nick Nowy wpis

Proszę ludzi ,pragnę się podzielić jedna naczelną zasadą jaką wyznaję i stosuje ,a mianowicie nauczony doświadczeniem oraz wnikliwym analizowaniem doświadczenia innych - NIE SIĘGA SIE PO PRACĘ W FIRMACH gdzie widnieje fraza ''firma z trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku '' itp ,ponieważ są to firmy i miejsca pracy skażone największą trucizną i najgorszymi nawykami zarówno wśród pracowników ,współpracowników a także kadry zarządzającej . Toksyczne miejsca pracy nastawienie na maxymalny wyzysk ,orżnięcie pracownika ,trening czyni mistrzem ! Omijajcie szerokim łukiem takie firmy choć wątpię ,że takie zepsute miejsca jest jeszcze coś w stanie naprawić - i nawet Bóg im nie pomoże \ JAK SPIEWAŁO KIEDYŚ LADY PANK :)

Na jakie benefity można liczyć w Wega Bis?

Bony na świętą, paczki na święta, 13tka, premia z okazji urodzin, karta multisport i wiele innych

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wega Bis? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wega Bis? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ona

Najczęściej pracownicy sami kończą współpracę są śmieszne pieniądze,a pracownik jest traktowany jak śmieć.Wysmiewany,wyzywany i obgadywany.Pracownik.jest traktowany z góry.

salgerosz

Ta firma ma taką opinie, że wstyd w niej pracować.

hihi
@salgerosz

Zobacz opinie o innych firmach z regionu. Po opiniach to nigdzie by człowiek nie pracował :)

Ona

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie!!! Uzasadnie dlaczego. Łącznie pracowałam tam 3 miesiące i o 3 miesiące za długo.Zaczelam pracę na magazynie,gdzie zostałam przyjęta jak wróg przez inne pracownice.Po tygodniu przeszłam do biura.Na początku było ok.Niestety już po 2 tygodniach zaczęłam być traktowana strasznie. Chamskie odżywki,brak pomocy,obgadywanie i wyśmiewanie pracowników przez Panie w biurze.Podkladanie sobie przysłowiowej świni i donoszenie do szefostwa.Do tego wszystkie sprawy dotyczące pracowników w które nie powinny mieć wglądu osoby trzecie były jawne.Atmosfera straszna i podejście starszych pracowników do młodszych skandaliczne.Szczegolnie pań w biurze! Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam każdego kto chce tam zacząć pracę.Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

KK
@Ona

Niemożliwe "nikt sie tego nie spodziewał"

@Ona

Szanowna Pani jest nam niezmiernie przykro, że takie odniosła Pani wrażenie. Kluczowym elementem sukcesu nowych pracowników jest wejście w zespół. Dokładamy wielu starań, aby nowi pracownicy poczuli się u nas dobrze. Rozmawiamy i wyjaśniamy, pomagamy i szkolimy. Starsi koledzy i koleżanki pomagają we wdrożeniu do pracy i w szkoleniach stanowiskowych, a od nowych pracowników wymagamy jedynie chęci do pracy i otwartości na wyzwania. Nasi pracownicy pracują w Wedze wiele lat co jest najlepszą wizytówką firmy.

@Andrzej

Czytając inne opinie śmiało można stwierdzić ze jesteś jedynym ”rzetelnym” źródłem ”prawdziwej” informacji.

J…
@Andrzej

Szanowny Panie cóż za piękne zdania i pierdoły pan tu piszesz. Takie farmazony to sobie Andrzejku w domu opowiadaj bo opinie mówią tylko prawdę. Najlepsze fragmenty twojej bajecznej wypowiedzi to informacja o szkoleniach ???? pomocy starszych pracowników ???? no i otwartość na wyznawania -tak powinna się nazywać firma ???? Największym wyzwaniem to jest już pójście rano do pracy. Pracownicy pracują wiele lat powiadasz - no są tacy co tam ugrzęźli na magazynie i im wszystko jedno, lubią pracę w obozie i takich warunkach, może nie nadają się do innej pracy - nie wnikam, ale można ich policzyć na palcach jednej ręki. Rotacja pracowników ogromna, ciagle te same ogłoszenia o pracę z głodowymi stawkami, np. W biurze 3180zl brutto heh wstyd takie ogłoszenie dawać. Prawda jest taka, że gdyby nie pracownicy z Ukrainy to byście już dawno padli bo Polak pracuje chwilę i opuszcza ten tonący okręt z zerową organizacją pracy. Nie pracuję tam już chyba ponad pół roku i nadal nie wiem co za diabeł mnie podkusił do zatrudnienia tam.

@J…

W punkt! Lepiej bym tego nie ujęła.Zgadzam się i potwierdzam w 100%

Haha
@Andrzej

Czasem lepiej jest milczeć niż się kompromitować…

@Ona

Nie jest tak źle, jak sie nie chce pracować to wszędzie jest źle.

Głupoty! Jeżeli tam pracujesz,a mniemam ,że tak to dobrze wiesz,że jest lipa.Kazdy kto tam pracował,a co najważniejsze pracuje potwierdzi moje słowa.I doskonale o tym wiesz!

Ona

@ Andrzej jeżeli nazywa Pan obgadywanie i naśmiewanie się z nowych pracowników oraz donoszenie pomocą to gratulacje.A poza tym z tego co wiem to Pan autorytetu u pracowników też nie ma.

Ona

@Andrzej bzdura kompletna.Co z tego,że są szkolenia jak rotacja jest w zastraszającym tempie.Po 2 pracowników ,którzy pracują długo jest garstka.Bzdury Pan pisze kompletne.

ByłyKurier

Obczajam sobie oferty i chyba od 10 lat non stop jest oferta na kierowcę kat. B do rozwozenia towaru, chcialem wyslac cv ale po tym c czytam to chyba prawda ze w tej firmie to lepiej nie pracowac bo nie dosc ze auta "szroty" to jeszcze placa jakas mizerna pensje. wracam do kurierki, tam moze i ciezej ale wiem za ile pracuje i mam napiwki.

Czy nowo zatrudnione osoby w Wega Bis otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

To ja

Tak

Kandydant

Złożyłam aplikacje do tej firmy na ofertę PRACA W BIURZE Obsługa zamówień 2500zł na rękę Czy ktoś mógłby mi opowiedzieć na czy dokładnie polega taka praca i czy warto? Te opinie mnie zniechęcają.

@Kandydant

Cześć! Przeczytaj moją historię z nimi. Zastanów się. Ogłoszenie wisi od miesięcy nie bez powodu. Raz jeszcze zastanów się. Jak mi nie ufasz to idź i sam się przekonaj. Może zmienili podejście a może nie. Jak już zdecydujesz się pójść to pochwal się jak było. Wszystkiego dobrego:)

Jola
@Kandydant

Spróbuj zawsze można zrezygnować ???? czytając opinie to bym nigdzie nie pracowała bo każda firma tu ma złe

Unikaj

Unikajcie! Zanim się zgłosiłem do pracy to przeczytałem opinie tutaj i nie specjalnie w nie wierzyłem a potem wszedłem do środka... Na olx jest oferta dla pracownika biurowego za 2500zl netto. Wisi od 3 miesięcy i chętnych nie ma, wiecie dlaczego? Już opowiadam. Na rozmowie ustaliliśmy z panem Andrzejem (chyba dyrektor/kierownik, nie przedstawił stanowiska) że zgodnie z ogłoszeniem 2500zl netto a na umowie o prace jest napisane 2500brutto+premia uznaniowa. Jak to zobaczyłem to ze złością zrobiłem w tył zwrot i do wyjścia. Praca na stanowisku fakturzysty dodatkowo "tydzień na magazynie aby poznać produkty żeby wiedzieć jak wyglądają" :) Jak padła oferta korygowania umowy do 2500netto to usłyszałem ze wtedy najwyższej będzie najniższa wiec takie to są premie do 2500zl których raczej nie zobaczycie:) Pod koniec żywej dyskusji (głownie moje nerwy) usłyszałem od pani księgowej i pana Andrzeja ze będę musiał zwrócić za badania lekarskie. To jest oczywiście niezgodne z prawem bo za to płaci zawsze pracodawca i bez znaczenia czy została podpisana umowa czy tez nie. Za prywatne badania okulistyczne zapłaciłem z własnej kieszeni (był chaos i wszyscy chcieliśmy na szybko to załatwić) co nie powinno mieć miejsca bo to jest niezgodne z prawem ALE zostało mi to zwrócone bez problemu wiec tutaj plus w morzu minusów. 28.06 oraz 30.06 dowiaduje się ze mam przyjść 01.07 na szkolenie i podpisanie umowy na godz. 9.00 a 01.07 o godz.8.30 telefon żeby jednak przyjść na 12.00 na cala zmianę bo już jest ktoś inny na szkoleniu. Nie zbliżajcie się tam.

hmm
@Unikaj

Wiele firm tak robi umowy z powodu podatkowych itp. Normalnie netto miałbyś tyle ile proponowali. Robota jak robota, czytając opinie o firmach z regionu nigdzie bym się nie zatrudniła bo w każdej większość to złe opinie, a ludzie jednak pracują :)

@hmm

Witam pracownika. Umowa to jest umowa, rzecz święta. Składki emerytalne Ty będziesz mi płacić. Uczciwość ważna cecha, nie każdy ją posiada. Jak Tobie nie przeszkadzają takie kombinacje to Twoja sprawa. Są ludzie co szanują innych i siebie, może kiedyś kogoś takiego poznasz. Pozdrawiam:)

Abc

A jak praca w biurze? Płacą terminowo? Z opinii wynika, że kierowcy mają bardziej przerąbane ale jak to w biurze działa?

@Abc

Płacić to płaca zawsze na czas.

Olo
@Abc

W biurze--eldorado .Więcej zarobisz jako sprzatączka.... Jest tak "cudownie"że strach się odezwać

hmm
@Olo

Czemu strach się odezwać ? Atmosfera tak tragiczna ?

Miałem iść tam do pracy ale za takie małe pieniądze nie ma co się fatygować nie opłaca się wstawać za 2500

Marzena

Czytałam, że Wega Bis oferuje umowę o pracę. A na jaki okres? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

lol
@Marzena

Jedyną Twoją szansą to jest omijanie tego (usunięte przez administratora) z daleka.

Alicja
@lol

Ale czemu tak sądzisz? Bo ta opinia, jak i ta druga Twoja poniżej trochę wyglądają tak, jakbyś był/a nieźle wkurzony/a. Takie bezpodstawne oskarżenia, Może wyjaśnisz czemu omijać tą firmę z daleka? Nie podobało Ci się tam traktowanie przez szefostwo, a może wypłata?

heh
@Alicja

Wcale nie widać że "Alicja" to bot xD

@heh

No ale tak już serio to widzę, że pracowałeś tu, a jaki powód odejścia? Opinie jednak się tu zgadzają, tak?

Dawny.

Ta firma to typowy,,krzak,, - od 30 lat te same ogloszenia o prace co rusz, badz wisza od kilku miesiecy i nie ma chetnych. Samo to świadczy o pracodawcy. Pracowalem chwile, by sie upewnic czy wiele opinii to prawda, prawda to malo powiedziane. Szkoda zawracac sobie glowe. Kasa smieszna wyrownywana, niby premia. Nadgodzin sie nie doliczysz, a i tak musisz przychodzic.

@Dawny.

Nie przesadzasz trochę z tym, że niby ogłoszenia przez 30 lat się tak pojawiają?? I serio poszedłeś do pracy w miejsce, o którym źle mówiono tylko po to, żeby sobie je od tak sprawdzić? Wcale Cię nie interesowało? Dziwne. A opowiesz coś może o samej rekrutacji i dniu próbnym tutaj? Bo ciekawa jestem jak to wszystko konkretniej wygląda od środka

Włodzimierz
@Natalia

Dobrze wiesz jak to wygląda od środka, bo pracujesz w tej firmie. Jak chcesz być bardziej incognito to popracuj nad stylem pisania. Co do rekrutacji, to nigdy nie miałem do czynienia z tak aroganckim i zepsutym człowiekiem. Oboje po 5 minutach wiedzieliśmy, że nie będziemy współpracować, a ten żałosny człowiek dalej ciagnął temat i profilował moja osobę jak niby psycholog, któremu słoma z butów wystaje. Nie polecam nikomu!

@Włodzimierz

Serio sądzisz, że tu pracuję? :o A jakie stanowisko byś mi ewentualnie przypisał? ;) Nie no widocznie chyba sobie do gustu nie wpadliście wzajemnie, kobiety traktuje tutaj może jakoś inaczej?

@Włodzimierz

a kto rekrutował ?

Waldi

Kierowcą nadgodzin nie płacą. Przychodzisz rano musisz sobie załadować samochód, bo na magazynie nie ma ludzi. Rozładowywanie i sprawdzanie towaru u klienta. Praca na kat C po 50-60 godzin tygodniowo za 3300 gdzie na kurierce można zarobić od 4000 wzwyż. Zresztą pensji się nigdy nie doliczysz, bo zawsze ci za coś potrącą. Ogłoszenie cały czas wisi na olx co świadczy, że opinie o tej firmie przytoczone powyżej nie są bezpodstawne, bo jak by tam było dobrze to ludzie by tam pracowali.

Jacek
@Waldi

Niestety to prawda, (usunięte przez administratora) to poprawne okreslenie tej firmy.

Czy firma Wega Bis w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

lol

Jakie szkolenia ? to najbardziej syfiasta firma w mieście

@lol

Syfiasta? :/ A co syfiastość ma do szkoleń? :v Może bardziej rozwiniesz, co dokładnie masz przez to pojęcie na myśli? ;p

OCZYWIŚCIE TEN TYSIĄC TO TYLKO GOŁOSŁOWNA OBIETNICA BEZ POKRYCIA!!! NIKT NIGDY Z PRACUJĄCYCH TAM LUDZI NIE DOSTAŁ WIĘCEJ NIŻ 500ZŁ DO ŁAPY!!! SZKODA CZASU NA ROZMOWĘ O PRACE Z TYMI ZŁODZIEJAMI. NIE ROZUMIEM TYLKO CZEMU KIEROWNICTWO WYDAWAŁO BY SIĘ ŻE KOMPETENTNI LUDZIE NIC NIE ROBIĄ KIEDY LITWIN OSZUST OKRADA ICH KRAJ A ONI STOJĄ ZA NIM MUREM JAKA TO FIRMA JEST WSPANIAŁA I BOJĄ SIĘ ODEZWAĆ!!! I TYM SAMYM ODREAGOWUJĄ NA PRACOWNIKACH! pANOWIE A. D. i K. PATRZĄ TYLKO NA SWOJĄ MISKĘ ALE MUSZĄ MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŻE JESIEŃ ŻYCIA ICH SAMYCH I ICH RODZIN TEŻ JEST TEŻ ZAGROŻONA!!! BO TO JEST REAKCJA ŁAŃCUCHOWA

Piotruś
@Andrzej

To jest prawda co przeczytałem że w tej firmie jest bardzo źle bo chciałem się tam zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o Wega Bis - Słupsk

• Jak się pracuje w Wega Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Wega Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wega Bis?

Wega Bis