wega bis

Słupsk

Opinie o wega bis

taka jedna 2012-05-28 17:59:06
kierownictwo nie szanuje ludzi. ma ich za roboty. praca po 10 godz nawet po 11 teraz. Zero szacunku. Wynagrodzenie podstawa plus prenia. premia smiech na sali. Im więcej zrobisz tym bardziej utną wypłatę. O urlopie można pomarzyć. Dadzą na koniec roku w grudniu- styczniu jak pracy nie ma. Pracowałam krótko i nie żałuję, że odeszłam.
ŚWINIE 2015-08-19 18:03:31
NIE POLECAM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW!
Andrzej 2015-10-30 10:21:26
Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kwoty netto całkiem przyzwoite a jak przychodzi do podpisania umowy to dają najniższą a resztę pod stołem!!! TO OKRADANIE NAS SAMYCH!!! W PRAKTYCE TO WYGLĄDA TAK: PODPISUJECIE UMOWĘ NA 1750ZŁ BRUTTO WIĘC NA RĘKĘ DOSTAJECIE 1286ZŁ A UBEZPIECZENIA EMERYTALNEGO PŁACICIE 170ZŁ TYLKO! Z CZEGO DO ŁAPY DAJĄ WAM 1000ZŁ I NIC Z TEJ KWOTY NIE ZOSTAJE NA LEKI I DLA WNUKÓW! A GDYBY WAM PŁACONO 2750ZŁ BRUTTO TO NA RĘKĘ 2000TYŚCIĄCE ALE AŻ PRAWIE 300ZŁ PŁACICIE Z TEJ CAŁEJ KWOTY NA SWOJĄ PIĘKNĄ JESIEŃ ŻYCIA!!! WIĘC TRACICIE TY 300ZŁ TERAZ A PÓŹNIEJ MACIE WYŻSZĄ EMERYTURE! WY NIE TRACICIE NIC WRĘCZ ZYSKUJECIE! BO MACIE PEWNOŚĆ ŻE ZARABIACIE UCZCIWIE I BUDUJECIE PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ, SWOICH DZIECI, WNUKÓW I BUDUJECIE POLSKĘ! NASZĄ POLSKĘ! OSOBĄ KTÓRA TRACI CHOCIAŻ TO NIE WŁAŚCIWE SŁOWO RACZEJ POWIEDZIAŁBYM ŻE ZAMIAST ZAROBIĆ MILION ROCZNIE WASZ PRACODAWCA ZAROBI 800TYŚ ZŁOTYCH PRZYKŁADOWO. A TAK WY ZOSTAJECIE Z RĘKĄ W NOCNIKU GODZĄC SIĘ NA TAKIE OSZUSTWA! PRZEMYŚLCIE TO! CZY WARTO I SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE NA TO PYTANIE.IM WIĘCEJ NAS POWIE ŻE CHCEMY UCZCIWIE ŻYĆ I ZARABIAĆ TYM SZYBCIEJ ODBUDUJEMY NASZ KOCHANY KRAJ KTÓRY DĄŻY DO UPADKU PRZEZ NIEUCZCIWYCH BOGACĄCYCH SIĘ NASZYM KOSZTEM PRZEDSIĘBIORCÓW! PAMIĘTAJCIE ŻE W GRUPIE SIŁA NASZ KRAJ ZASŁUGUJE NA LEPSZY STANDARD ŻYCIA! I TYLKO MY SAMI MOŻEMY TO ZMIENIĆ! NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA TO! BO PÓŹNIEJ BĘDZIECIE PŁAKAĆ ŻE EMERYTURA TAKA MAŁA JAK SAMI SOBIE JĄ TERAZ ODBIERACIE POD STOŁEM!!! LUDZIE MYŚLCIE TROCHĘ I MIEJCIE SWOJĄ GODNOŚĆ I WARTOŚĆ!
NA WASZE MIEJSCE PRZYJDZIE KOLEJNA OSOBA ALE GDYBY TA OSOBA TEŻ PODNIOSŁA POPRZECZKĘ I KOLEJNA I KOLEJNA TO OSZUŚCI SIĘ W KOŃCU UGNĄ BO BEZ NAS BY NIE ISTNIELI... POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WOLI WALKI W DĄŻENIU DO CELU I LEPSZEGO ŻYCIA
Andrzej
Andrzej 2015-10-30 10:35:10
OCZYWIŚCIE TEN TYSIĄC TO TYLKO GOŁOSŁOWNA OBIETNICA BEZ POKRYCIA!!! NIKT NIGDY Z PRACUJĄCYCH TAM LUDZI NIE DOSTAŁ WIĘCEJ NIŻ 500ZŁ DO ŁAPY!!!
SZKODA CZASU NA ROZMOWĘ O PRACE Z TYMI ZŁODZIEJAMI. NIE ROZUMIEM TYLKO CZEMU KIEROWNICTWO WYDAWAŁO BY SIĘ ŻE KOMPETENTNI LUDZIE NIC NIE ROBIĄ KIEDY LITWIN OSZUST OKRADA ICH KRAJ A ONI STOJĄ ZA NIM MUREM JAKA TO FIRMA JEST WSPANIAŁA I BOJĄ SIĘ ODEZWAĆ!!! I TYM SAMYM ODREAGOWUJĄ NA PRACOWNIKACH! pANOWIE A. D. i K. PATRZĄ TYLKO NA SWOJĄ MISKĘ ALE MUSZĄ MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŻE JESIEŃ ŻYCIA ICH SAMYCH I ICH RODZIN TEŻ JEST TEŻ ZAGROŻONA!!! BO TO JEST REAKCJA ŁAŃCUCHOWA
john 2016-03-01 22:14:14
Posiada ktos moze informacje, jak tam teraz jest w tej firmie?
gonzo 2016-03-07 21:54:08
Tak tam teraz jest, że co miesiąc przychodzą nowi ludzie i zaraz się zwalniają jak zobaczą wypłatę 10-tego.
major 2016-04-30 21:56:23
bucik, a skąd wiesz, że jak się posiedzi to jest lepiej?
Asss 2016-05-24 11:58:38
Nie polecam ! Tragiczna atmosfera w firmie !
xaaa 2016-05-24 12:01:52
Rozpadające się samochody, tragiczna atmosfera - ulubieńcy kierowników oczywiście mają "lepiej" - CIĘŻKO O DNI WOLNE !!!!!
Zostaw swoją opinię o wega bis - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wega bis