Opinie o Ozen Plus Sp. z o.o. w Wałcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ozen Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ozen Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozen Plus Sp. z o.o. w Wałcz

bla,bla

właśnie strajkują w ozenie,

koks

bigi - 2013-05-06 13:43:47 Co jest że do tej pory kasy nie ma.Czy ktoś coś wie konkretnego.Juz jest Maj a wypłat za Marzec dalej nie ma to [usunięte przez moderatora] firma i zarząd, ludzi maja za nic trzeba na nich nasłac PIP i sprawe założyc w sądzie pracy i rządac wysokich odsetek i odszkodowań!!!

bigi

Co jest że do tej pory kasy nie ma.Czy ktoś coś wie konkretnego.

ozensrozen

Wie ktoś może kiedy będzie pozostałe 40% pieniędzy za marzec i czy 10. maja dadzą kasę za kwiecień, czy też trzeba będzie czekać?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR INSTALACJI BIOMASY w firmie Ozen Plus Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
bigi

Pensji do tej pory nie ma , ludzie maja pozyczki, rachunki, kto zapłaci odsetki za opóżnienia.Firma chyba sobie jakieś żarty robi, powinna za opóznienia za zapłacic.

jajka

Mnie nie martwi to, że nawet najniższej krajowej nie osiągają... martwi mnie to, że jest już 19. dzień miesiąca, a wypłaty jeszcze nie ma. Żal. Nie dają kasy na czas bez jakiegokolwiek uprzedzenia.

gienia

jeszcze taki mały przyklad najnizsza krajowa o ile dobrze pamietam to 1600 brutto na rok 2013 a w ozenie nie wiem jakim cudem nawet tego niema...??

njgfdwa

bezrobotny - 2013-03-12 15:02:38 Jak macie tyle pracy to może będą jakieś przyjęcia? Dużo tam zarabiacie? co trzeba umieć by tam pracować?to najgorsza firma w jakiej robilem totalny syf a zarobki najnizsza krajowa [usunięte przez moderatora] na maxa nikomu nie polecam,zarząd do bani.

bezrobotny

ciekawski

24 ciężarówki :) to chyba już trawę palicie?

eknydwiumiknabZ

roboty jest na trzy zmiany, już mi się nie chce nosić tego węgla - 24 ciężarówki dziennie to za dużo. Co oni z tą kasą robia - to ja nie wiem.

bezrobotnik

chyba teraz sie poprawilo jak kasa poplynela i sa zamówienia?

rts

Wspolczuje tym ktorzy tam pracuja...szczerze wspolczuje.Pracowalem w Ozene prawie rok.Predzej czy pozniej to sie rozpadnie!

JA!!!

Dziś 12 a wypłaty nadal nie ma!!!

JAnek

a co tam jest jeszcze do rozruszania? a produkcje dla tych belgów już zaczęli? może wtedy będzie nabór? a kasy to teraz wszędzie brakuje, będą poważne zamówienia na zachód to i pewnie kasa się znajdzie, a wtedy i konkretna kadra zarządzająca się pojawi. A to że urządzenia sprawne to jeszcze o niczym nie świadczy - cała instalacja może być źle zaprojektowana, wtedy energii nie będą produkować tyle co planowali i cały biznes może się okazać nierentowny

XXX.83

na razie nie ma zapotrzebowania na nowych pracowników i oby tylko nie zwalniali tych, którzy obecnie tutaj pracują.Instalacja, jak i wszystkie urządzenia zakładu są w pełni sprawne. Brakuje jednak funduszy na rozruch jak i odpowiednich, inteligentnych zasobów ludzkich do zarządzania pracownikami.

JAnek

gdzieś czytałem że firma miała przynosić kilka mln zysku ze sprzedaży węgla i energii, to jak to się dzieje że teraz produkcja stoi? Nie ma zamówień na przyszły rok? Coś na miejsce mówią że ta instalacja jest wadliwa i że nigdy nie będzie działać na 100%, to prawda? Podobno też miał być jakiś solidny inwestor jak dancook. Kogo teraz szukają to bym poszedł do roboty nawet i za 1000 pln?

kacper

Chyba nie bardzo wiesz, o czym piszesz dziewczyno! Pracowałem tam kilka miesięcy i sam odszedłem, widząc cały ten bałagan i nędzne zarobki. Teraz jestem w firmie obok i nie narzekam na zarobki, ani na warunki pracy, jak i poszanowanie wykonywanej przeze mnie pracy. Nierobem to możesz siebie nazwać, bo tam tylko tacy ludzie pozostali, dlatego ten śmieszny (usunięte przez administratora) nie długo zwinie swój interes. Czego szczerze wam życzę!

ola

to prawda,ciągłe sprzątanie i łażenie z konta w kont. Pracowałem w wielu zakładach, ale z taką głupotą, jaka panuje w tym zakładzie jeszcze nigdy się nie spotkałem!

...ek

od kilku miesięcy jest przestój, i nic nie zapowiada się na to, aby produkcja ruszyła. Sprzątanie, grabienie liści, stawianie płotków na trawnik i chowanie się w zakamarkach zakładu- oto nasze teraźniejsze zajęcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ozen Plus Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Ozen Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozen Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozen Plus Sp. z o.o.?

Ozen Plus Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Budowlanych 9
    78-600 Wałcz