Opinie o Ozen Plus Sp. z o.o. w Wałcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ozen Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ozen Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozen Plus Sp. z o.o. w Wałcz

Na stronie firmy jest informacja że zapraszają do aplikowania i nawet jest podany link przez który można to zrobić. Ale nie ma konkretnych głoszeń. Wspominają o atrakcyjnym wynagrodzeniu a ktoś napisał że wypłaty nie są specjalnie konkurencyjne. A co z podwyżkami?Była jakaś w zeszłym roku? W tym też się szykuje?

Podajcie koledzy, jakie zmiany, tj. w jakich godzinach ma operator linii technologicznej? Jakie są widełki zarobkowe? Ilu pracowników ma doglądać operator?

Tomaszko Nowy wpis

Widełki zarobkowe jak u wszystkich większych graczy w Wałczu w końcu wprowadzili dumping płacowy I nikt się nie wychyla żeby przepłacać fioła bo go z grupy usuną i straci pewne korzyści

Paulina

Ktoś tu pisał jakiś czas temu, że podobno płacą w ratach, bo są problemy z wypłatami... Czy do dziś tak jest i ogólnie to wiadomo z czego konkretne mogło to wynikać? To jak w zasadzie obecne wynagrodzenie tutaj wygląda, co z jakimiś bonami na święta i planami na kolejny rok?

Pracownik Nowy wpis
@Paulina

Pracuję tyle lat i nie dostaje nic na raty. Fakt kiedyś były problemy ale to 10 lat temu. Teraz jest normalnie. Na święta są paczki. Jakąś premie też można dostać. Jak na Wałcz to źle się nie zarabia.

Jan

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Szczególnie na dźwigu HDS. Sprzęt tragiczny, pośpiech, ciągłe awarię i stres o zdrowie.

Jakub
@Jan

A wypłaty na czas? bo czytałem, że były z tym komplikacje... Dostaliście chociaż podwyżki czy nadal tak samo wygląda pensja?

Gilotyna
@Jan

Jak kradleś rope z HDS to cie wyżucili z roboty. Reszta chłopaków wozi drzewo dobrze zarabiaja i nie narzekają.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR INSTALACJI BIOMASY w firmie Ozen Plus Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Czy w Ozen Plus Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Buba

Oczywiście firma sama to praktykuje od lata. Wypłaty są w ratach dla pracowników, bo nie mam kasy na wypłaty.

Czy w Ozen Plus Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Andy

Są np na wózki widłowe albo szkolenia sep, bez tego nie może funkcjonować teka firma

DŁUŻNICYOZEN

INFORMACJA DLA FIRM TRANSPORTOWYCH!!! UNIKAĆ FIRMY OZEN JAKO ZLECENIODAWCY. MIMO WIELU UPOMNIEŃ O PŁATNOŚCI NADAL BRAK ZAPŁATY ZA FAKTURĘ. UNIKAĆ TEJ FIRMY POD WSZELKIMI WZGLĘDAMI. KRĘTACTWO, KŁAMSTWO. FIRMA NADAJE SIĘ DO UPADŁOŚCI A NIE DO DALSZEGO FUNKCJONOWANIA!!!!!!

Stankiewicz
@DŁUŻNICYOZEN

Dokładnie firma nie płaci za transport a bynajmniej trzeba czekać miesiącami po 70 tys złotych

Kamila
@Stankiewicz

Trzeba czekać no ale finalnie wszystko regulują czy trzeba załatwiać sprawę sądownie albo przez windykację? Tłumaczyli się jakoś z tych poślizgów?

Jakich zarobków można oczekiwać w firmie na początek ? Jak rozliczane są nadgodziny?

XXX

Pracuję w NASZEJ Firmie i powiem tyle, jeśli ktoś chce pracować to pracuje i nie wybrzydza !!! Firma jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich wokół a przede wszystkim do pracowników. Szanuję ludzi, którzy pomimo warunków( bo nie ukrywajmy praca jest może nie tyle co ciężka co warunki ) są z Nami. Proszę nie pisać, że pensja nie jest na czas bo jest zawsze w terminie. Zapraszamy :-)

Agata
@XXX

Skoro firma Ozen Plus jest, tak jak powiedziałeś, przyjaźnie nastawiona do wszystkich wokół, a przede wszystkim do pracowników, to trzeba się z tego tylko cieszyć. Atmosferę macie tam przyjazną, więc wypada dopytać o imprezy firmowe. Macie tam organizowane takie spotkania?

Osoba
@XXX

Jakich zarobków można się spodziewać w waszej firmie ? Czego można oczekiwać na wejściu i po przepracowaniu już jakiegos czasu? Możliwość rozwoju? Jakieś szkolenia? Kursy?

viki
@XXX

ta wypowiedź na temat firmy OZEN jest to nieprawdą

Witam mam pytanie odnośnie zarobków w firmie zważywszy na to że nikt chętnie o zarobkach nie mówi, zapytam w ten sposób: czy jest możliwe osiągnięcie zarobków przynajmniej3500-4000 zł w tej firmie? Obecnie pracuje w firmie produkującej palety i zarabiam ok 3500 zł za normę godz plus jedna sobota w systemie 3 zmianowym i zastanawiam się czy warto się przenieść

Xxx

Można ale to jak byś robił nadgodziny

Obecny

Jest ale za cenę swojego zdrowia co jest nie warte

viki
@Xxx

bardzo dużo nadgodzin

Hej, czy w firmie Ozen Plus Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Obecny

Jeśli mam być szczery raz tak raz nie i ciężko jest potem udowodnić na kwicie

Lol
@Obecny

Nadgodziny zawsze są wypłacane, w razie rozbieżności w kadrach zawsze wszystko można wyjaśnić, nigdy nie ma problemu z tym.

Abc
@Obecny

@Obecny chyba o innej firmie piszesz albo piszesz po to żeby siać ferment. Jest tak jak napisał @lol. Twoja obecność jest udokumentowana na bramie i u mistrza zmiany a jak coś się nie zgadza to można zgłosić się do kadr

Agata
@Abc

Super w takim razie, że jest opcja płatnych nadgodzin. Zawsze są to jakieś dodatkowe pieniądze. Chciałabym jeszcze się dowiedzieć czy można je sobie dobrowolnie dobierać czy po prostu są obowiązkowe bo danego dnia jest więcej pracy?

Witam wszystkich, na jakie zarobki można liczyć w Ozen na rok 2021

Dejwus

Pracowalem tam 3mies kasa byla na czas lecz teraz slyszalem ze polecieli po calosci 11jest swieto a oni zrobili przelewy tak puzno ze nikt nie dostal wyplat a musza do 10kazdego miesiaca . 10- przepada w niedziele brawo oni

Tytus

Po lekturze opinii zapał mi zmalał. Podpowie mi ktoś czy warto starać się o pracę?

Heniek
@Tytus

Pewnie, płacą dobrze i na czas a jak komuś brudno i nie pasi praca na zmiany niech poszuka roboty gdzie indziej za mniejsza kase. Założę się że połowa tych wpisów pochodzi od nierobow co tygodnia nie popracowali i poszli obrażeni na kierowników i cały świat. Kierownik musi wymagać bo nie byłby kierownikiem, tak jest w każdym zakładzie. Jak jesteś robotny to będziesz miał tu prace na lata

@Heniek

płacą na czas? chyba nie przewoźnikom,który u nich ładują. ODRADZAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ JEŻELI CHODZI O TRANSPORT. MIMO WIELU UPOMNIEŃ WINDYKACYJNYCH DO TEJ PORY FAKTURY ZA TRANSPORT NIE SĄ POPŁACONE. FIRMA NADAJE SIĘ DO UPADŁOŚCI A NIE DO DALSZEGO FUNKCJONOWANIA.

Alicja

@John, czy ostatecznie zdecydowałeś się przyjąć ofertę pracy do firmy Ozen Plus? Czy posiadałeś już jakieś doświadczenie w tej branży? Proces rekrutacyjny jest bardzo istotny dla firmy także wizerunkowo, to pierwsze miejsce bliższego spotkania kandydata z pracodawcą. Rynek pracy jest obecnie rynkiem pracownika, każdy detal ma znaczenie w kontekście przyszłych aplikacji do firmy.

@Alicja

Alicja, Witam ponownie. Tak ostatecznie przyjąłem ofertę pracy w firmie Ozen. Jeśli mowa o doświadczenie na tym stanowisku to praktycznie rzecz biorąc nie miałem. Lecz po wysłuchaniu oferty obiecano mi również przyuczenie do stanowiska jak i dodatkowe kursy doszkalajace, które są potwierdzone dokumentem potwierdzającym kwalifikacje na dany fach (elektryk 1kV, gazownik 1MPa, ciepłownictwo) pracuje już 6 miesiąc i przeciągu tego czasu dla pracowników sektoru produkcyjno - dozorowanego podniesiono stawkę wynagrodzenia. Na plus pragnę poinformować iż ta firma nie akceptuje różnego rodzaju mobbingu, przemocy czy dyskryminacji na tle rasowym, religijnym czy pochodzenia. Więc praktycznie ta firma według mnie jest miejscem gdzie z przyjazna atmosferą można co dzień pracować. Pozdrawiam. Ps. W razie jakichkolwiek kolwiek pytań proszę pisac, będę miarowo szybko odpowiadać

Alicja

@John, Dobra komunikacja wsparta życzliwą atmosferą to solidny atut każdej dużej firmy na rynku. Dlaczego napisałeś "bez plus"? Czy firma zmieniła nazwę, czy to po prostu dwie różne firmy? Czy na początku pracownik przechodzi okres próbny? Czy pamiętasz jeszcze swoją rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ozen? Jak ją oceniasz?

@Alicja

Ponieważ firma zmieniła prezesa, tak więc i warunki się zmieniły to miałem na myśli pisząc,, bez plus" na początku w moim przypadku okres próbny był miesiąc czasu. A rozmowa kwalifikacyjna była na moje stanowisko wyczerpująca było mnóstwo pytań, ale i później zapewnienia o terminowość wypłat itp. Więc oceniam to jako plus gdyż uważam że każda strona ma prawo wiedzieć wszystko co jest potrzebne.

Alicja

Możecie wypowiedzieć się na temat atmosfery w Ozen Plus? @Karolina, czy jesteś pracownikiem firmy? Może powiesz nam coś na temat aktualnej sytuacji w firmie? @JohN, czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w Ozen Plus? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

@Alicja

Owszem jestem pracownikiem już 5 miesiąc, widząc sytuację aktualna w firmie Ozen (bez plus), a tym co przeczytałem na forum jest to zmiana diametralna. Pracownicy są traktowani równo, każdy nawet najmniejszy konflikt między pracownikami na różnym szczeblu są szybko rozwiązywane. A kursy są organizowane, zależy od tego jaką osoba jest przydzielona na stanowisko. Ale wydaje mi się że chętne osoby na kurs wózka widłowego czy inne to też bezproblemowo biorą.

Nie kłam!!!

Ciekawe czy wypłaty będą w tym miesiącu bo coś ptaszki ćwierkają że coś jakby zastój mają i kasy nie płacą.

Tom

Odradzam komukolwiek i jakielkolwiek współpracy z tą firmą to (usunięte przez administratora) https://kaczmarski.pl/Gielda-wierzytelnosci?search=7651583058&gclid=EAIaIQobChMImozR9J2d4AIVgY2yCh3RWAISEAAYASAAEgLZjfD_BwE Moje sugestie dla Ozen Plus Sp. z o.o.: Aby przestali oszukiwa ludzi

Dawid

Widzę, że negatywnie oceniasz sposób zarządzania firmą Ozen Plus. Małe firmy czasami potrzebują czasu na wdrożenie odpowiednich procesów. To istotny aspekt, który dla części kandydatów na pewno jest ważny. Jak oceniasz inne rzeczy w tej pracy, na przykład wysokość wynagrodzenia? Czy byłeś zadowolony ze swoich zarobków w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ozen Plus Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Ozen Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozen Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozen Plus Sp. z o.o.?

Ozen Plus Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Budowlanych 9
    78-600 Wałcz