Opinie o Scania Production Słupsk S.A. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scania Production Słupsk S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Scania Production Słupsk S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scania Production Słupsk S.A. w Słupsk

Maja

Pracujesz w SCANIA POLSKA? Podziel się informacjami na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Praktykant

Dobre praktyki to moje życie

say

Dobrze, że taki mechanik samochodowy to ma zapewnione zarobki adekwatne do poiwerzanych obowiązków. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest u nich zawsze na czas, wiecie może? Dziękuję za szybką odpowiedź.

debowy

można palić,są przerwy

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
nat

Wiadomo czy jest jakaś oferta dla kobiet

Anonimus

Nie polecam. Praca tragiczna ryje głowe młodzi ludzie nie nabierają żadnego doświadczenia prawdziwy obóz. Zarobki. ... Prywaciarz da ci więcej i zawsze sie z nim dogadasz. Jako pracodawca daje 6 gwiazdek w końcu to Scania. Atmosfera nie miła. Uklady. Rodzinna firma. Nie odpowiedni przełożeni, nie odpowiedni ludzie na wysokich stanowiskach

Jakie zarobki na stanowisku mechanika ?

mack

witam czy są jakieś przyjęcia do pracy w słupsku

Divi

W fabryce pracuje kilkaset osób a hejtu prawie nie widać - coś musi być na rzeczy, prawda? Pracowałem i ja na produkcji (zwolniłem się sam, bo zmieniałem miejsce zamieszkania). Ogólnie jak na polskie warunki - można polecić. Wypłata zawsze na czas, opieka medyczna w cenie, zawsze czyste ubrania robocze, bardzo dobre narzędzia na jakich pracujesz, rotacja pracowników niewielka. Sporo ludzi pracuje tam po 10 lat - jak by było źle, to by nie siedzieli tyle czasu w jednym miejscu.

figaretto

Scania to naprawdę solidna firma, chyba jedna z najbardziej znanych w Polsce, nie znam nikogo kto by o tej firmie nie słyszał, no i to jest też uznana marka za granicą. Z tego co przeglądałęm oferty to oprócz tych typowych typowo mechanik to i spokojnie można znaleźć oferty dla przedstawiciela handlowego. Obecnie nawet w naszym kochanym Radomiu szukają na to stanowisko :)

mlody

Ludzie powiedzcie czy sie cos rozkreca bo szukaja ludzi do scanii ,czy znow cos ruszy ? Warto sie tam pchac? Ile autobusow dziennie robicie? Odp

gość

A dostaniesz 1600 1800 na rękę.Niektórzy ludzie na produkcji więcej zarabiają od inżynierów.

gosc

No a teraz scania ze Słupska czeka na jakiś cud,bo nie mają roboty.Dołożyli im więcej idiotycznych szkoleń,więcej niż kiedyś bywało. Co za [usunięte przez moderatora] firma.A poza tym ucięli pensje -20% ale nie wszystkim oczywiście.Tym darmozjadom z góry i jeszcze innej grupie pensji nie ucieli.Jest to firma tzw.przechowalnia dla różnych obiboków i kombinatorów,którzy mało umieją.No ale teraz coś optymistycznego.Mimo wszystko scania pozostanie niezłą firmą pod względem jakości pracy (tak nie do końca,bo wypuszczają wiele bubli na rynek) i warunków pracy porównując to do innych firm w Słupsku.

franek

Pracuję jako kierowca w Birming (usunięte przez administratora) i prowadzę autobusy Scania. Niektóre autobusy są zimne jak lodówka. Ogrzewanie nie działa jak należy. Silniki słabe i nie dają rady po tych górkach. (ciągłe opóźnienia) Ponadto po zwolnieniu prędkości, kiedy potrzeba depnąć w gaz to Skania się zastanawia jak ten muł co ty od niej chcesz, zredukuje bieg i dopiero łaskawie zacznie ciągnąć. Absolutny niewypał.

lizus

Układy i lizusostwo to najważniejsze, marna płaca. Socjale ok. Coraz gorzej się dzieje w tej firmie . Nie polecam

gal

Nie polecam pracy jako inż. Marna kasa i dużo małpiej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Scania Production Słupsk S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Scania Production Słupsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scania Production Słupsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scania Production Słupsk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scania Production Słupsk S.A.?

Kandydaci do pracy w Scania Production Słupsk S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scania Production Słupsk S.A.