logo SCANIA POLSKA

SCANIA POLSKA

Słupsk

Opinie o SCANIA POLSKA

gal 2010-01-19 17:22:20
Nie polecam pracy jako inż.
Marna kasa i dużo małpiej roboty
lizus 2011-04-25 10:32:26
Układy i lizusostwo to najważniejsze, marna płaca. Socjale ok. Coraz gorzej się dzieje w tej firmie . Nie polecam
franek 2012-11-28 12:52:56
Pracuję jako kierowca w Birming [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prowadzę autobusy Scania. Niektóre autobusy są zimne jak lodówka. Ogrzewanie nie działa jak należy. Silniki słabe i nie dają rady po tych górkach. (ciągłe opóźnienia)
Ponadto po zwolnieniu prędkości, kiedy potrzeba depnąć w gaz to Skania się zastanawia jak ten muł co ty od niej chcesz, zredukuje bieg i dopiero łaskawie zacznie ciągnąć. Absolutny niewypał.
gosc 2013-09-03 10:48:57
No a teraz scania ze Słupska czeka na jakiś cud,bo nie mają roboty.Dołożyli im więcej idiotycznych szkoleń,więcej niż kiedyś bywało.
Co za [usunięte przez moderatora] firma.A poza tym ucięli pensje -20% ale nie wszystkim oczywiście.Tym darmozjadom z góry i jeszcze innej grupie pensji nie ucieli.Jest to firma tzw.przechowalnia dla różnych obiboków i kombinatorów,którzy mało umieją.No ale teraz coś optymistycznego.Mimo wszystko scania pozostanie niezłą firmą pod względem jakości pracy (tak nie do końca,bo wypuszczają wiele bubli na rynek) i warunków pracy porównując to do innych firm w Słupsku.
gość 2013-09-17 11:43:49
A dostaniesz 1600 1800 na rękę.Niektórzy ludzie na produkcji więcej zarabiają od inżynierów.
mlody 2014-07-16 09:42:13
Ludzie powiedzcie czy sie cos rozkreca bo szukaja ludzi do scanii ,czy znow cos ruszy ? Warto sie tam pchac? Ile autobusow dziennie robicie? Odp
figaretto 2015-02-22 04:27:05
Scania to naprawdę solidna firma, chyba jedna z najbardziej znanych w Polsce, nie znam nikogo kto by o tej firmie nie słyszał, no i to jest też uznana marka za granicą. Z tego co przeglądałęm oferty to oprócz tych typowych typowo mechanik to i spokojnie można znaleźć oferty dla przedstawiciela handlowego. Obecnie nawet w naszym kochanym Radomiu szukają na to stanowisko :)
Divi 2015-10-10 22:59:39
W fabryce pracuje kilkaset osób a hejtu prawie nie widać - coś musi być na rzeczy, prawda? Pracowałem i ja na produkcji (zwolniłem się sam, bo zmieniałem miejsce zamieszkania). Ogólnie jak na polskie warunki - można polecić. Wypłata zawsze na czas, opieka medyczna w cenie, zawsze czyste ubrania robocze, bardzo dobre narzędzia na jakich pracujesz, rotacja pracowników niewielka. Sporo ludzi pracuje tam po 10 lat - jak by było źle, to by nie siedzieli tyle czasu w jednym miejscu.
mack 2016-02-25 17:38:32
witam czy są jakieś przyjęcia do pracy w słupsku
Adam 2016-04-27 11:23:11
Jakie zarobki na stanowisku mechanika ?
Anonimus 2016-07-25 08:27:22
Nie polecam. Praca tragiczna ryje głowe młodzi ludzie nie nabierają żadnego doświadczenia prawdziwy obóz. Zarobki. ... Prywaciarz da ci więcej i zawsze sie z nim dogadasz. Jako pracodawca daje 6 gwiazdek w końcu to Scania. Atmosfera nie miła. Uklady. Rodzinna firma. Nie odpowiedni przełożeni, nie odpowiedni ludzie na wysokich stanowiskach
nat 2016-09-09 12:45:26
Wiadomo czy jest jakaś oferta dla kobiet
debowy 2016-09-20 15:40:48
można palić,są przerwy
say 2016-09-23 16:41:25
Dobrze, że taki mechanik samochodowy to ma zapewnione zarobki adekwatne do poiwerzanych obowiązków. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest u nich zawsze na czas, wiecie może? Dziękuję za szybką odpowiedź.
Pracownik który nie ma wyjścia w kochanej POLSCE 2016-12-01 16:50:56
GDZIE PODZIAŁ SIĘ NASZ STARY STAR KU..a . Tyrć za 2000 po 12 godzin?? to są zarobki?? Kto na tym zarabia??? MY? POLSKA?? KTO PYTAM SIE DO KU..y nedzy.?
Zostaw swoją opinię o SCANIA POLSKA - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCANIA POLSKA