Opinie o Ekert NAils Małgorzata Ekert w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekert NAils Małgorzata Ekert. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ekert NAils Małgorzata Ekert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekert NAils Małgorzata Ekert w Warszawa

ano

Polecam pracodawcę

Madziula

Wszyscy polegają pracę w Ekert, polecam i ja, chociaż już tam nie pracuję - trochę się przebranzowiłam :) nie zmienia to faktu, że zawsze będę miło wspominać ekipę, szefową i samą pracę!

anonimka - ty wiesz kto <3
@Madziula

heh jednak cie zainspirowalam do dodania opinii :D

anonimka

Serdecznie wszystkim polecam tego pracodawce. Zwlaszcza zawodowcom i prawdziwym profesjonalistom.

po rozmowie

ja bylam na rozmowie w tej firmie i bylo bardzo ok. Mila rozmowa bez glupich pytan o studzienki kanaizacyjne.... pytanie o znajomosc produktow i moje zalety do pracy na tym stanowisku. Troche na temat doswiadczenia i dlaczego zmieniam czesto prace. no i 1 pytanie o plany zawodowe. Ladny i duzy salon o wysokiej czystosci a panie wszystkie bardzo mile i usmiechniete. Niestety... nie odpowiada mi praca na pelny etat ale to moje przeoczenie ogloszeniu. Warto isc na rozmowe na 100%. Super atmosfera bylo bez stresu choc denerwowalam sie jak jechalam tam :)

Przedstawiciel Handlowy

Jest kilka etapów rozmowy kwalifikacyjnej- trzeba się wykazać np. tworząc prezentację na temat produktu lub odbyć rozmowę sprzedażową. Warto- są spore możliwości, szczególnie jeśli ktoś jest Przedstawicielem z powołania- niektóre produkty sprzedają się niemal same..

Iwona

@Pracownik czy polecisz pracę Ekert NAils Małgorzata Ekert osobom dopiero zaczynającym karierę zawodową? Takim, co chcą się nauczyć, wyszkolić w swoim zawodzie czy może znajdzie się tu miejsce dla osób bardziej doświadczonych? @Ola czy pracownicy mogą liczyć na siebie i pomoc szefowej? Jak wygląda zatrudnienie - umowa o pracę czy umowa zlecenie?

Serdeczne polecam tego pracodawcę, super atmosfera w firmie, cały team, a szefowa bardzo kulturalna

Ola

Praca fajna a wyplata na czas i nie ma nudy.. czas szybko leci, bo jest duzo obowiazkow ale to na + :)

Olaaa
@Ola

myslalam ze poprzednia sie nie dodala :D

Ola

Praca bardzo przyjemna, szefowa jest mila osoba i potrafi docenic pracownika. Wyplata zawsze terminowo. Duzo obowiazkow, ale czas szybciej dzieki temu leci i nie ma nudy. Stanowisko: recepcja

Asia - całym sercem z firmą :)

Praca w firmie Ekert? Tylko dla pragnących się rozwijać ludzi, którzy stale poszukują wyzwań i nie lubią się nudzić :) narzekać będą wszyscy ci, którym się zwyczajnie nie chce. Nie wiem, czy wymagania są faktycznie takie wysokie. Według mnie są normalne, tylko dzisiaj ludzie się od pracy coraz bardziej odzwyczajają. Świetna atmosfera, dużo pozytywnej energii w zespole i wynagrodzenie OK, w dodatku zawsze na czas. Nie ma problemu z urlopem, jak to bywa w innych firmach. Jeśli ktoś jest fair, to tak tez będzie traktowany ;)

Dominika M.

Nie wiem, skąd się wzięło tyle negatywnych opinii. Może konkurencja tu zawitała? Nikt nie dba tak o klienta i towar w ofercie tak jak Małgosia Ekert. To świetna osoba z ogromnym sercem do tego, co robi. Może właśnie dlatego ciagle obrywa takimi komentarzami...

Iwona

@G. Twoja opinia jest bardzo wyczerpująca i pokazuje istotę tego forum- miejsca przekazywania merytorycznych opinii o pracodawcy, a nie obrażania się nawzajem. Kandydaci, którzy poszukują pracy w Ekert NAils Małgorzata Ekert z pewnością szukają właśnie tego typu komentarzy. Czy pozostali użytkownicy forum, zainteresowani wątkiem mogą coś jeszcze powiedzieć o szkoleniach, wynagrodzeniach i atmosferze panującej w Ekert NAils Małgorzata Ekert. Pamiętajcie jesteśmy tu po to, aby Wasze opinie były pomocą dla osób, które poszukują prawdziwych informacji o firmie.

G.

Pracuję w firmie EKERT już kolejny miesiąc i muszę przyznać, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc, w jakich dane mi było się realizować. Nie piszę tej opinii po to, żeby rozpływać się nad własną pracą, chociaż daje mi ona ogromną satysfakcję. Piszę to dlatego, że przeraża mnie tak wielka zawiść, jaką tutaj widzę. Dzisiaj bardzo łatwo jest skrzywdzić drugiego człowieka słowem w Internecie. Szkoda, że zapominają o tym osoby, którym często w gorszych chwilach była podawana przyjazna ręka ze strony tego pracodawcy. Trudno mi uwierzyć, że można chcieć wykorzystywać swoją energię na opluwanie i krytykowanie byłej szefowej, która ofiarowała ogromny kredyt zaufania każdemu z Was, zapewniając zatrudnienie na uczciwych warunkach - skoro Wam jednak te warunki od początku nie odpowiadały, to trzeba było negocjować lub ich po prostu nie przyjmować. Pani Małgorzata jest wymagającą osobą. Każdemu, kogo to dziwi, proponuję założenie własnego biznesu od 0 oraz włożenie w niego pokładów pasji i gotówki, aby następnie zapłacić ludziom za... NIC - bo przecież tak by było najlepiej, prawda?. Ta firma to dziecko p. Małgosi - czy Wy dla własnego dziecka nie pragniecie zawsze wszystkiego, co najlepsze? Nie mogę uwierzyć, jak to się dzieje, że tak serdeczną, pozytywną i otwartą na dyskusję osobę można tak bardzo chcieć opluć internetowym jadem. Nie jest Wam chociaż trochę wstyd? Czy ktokolwiek powiedział p. Małgorzacie w twarz, że powinna coś zmienić w systemie pracy? Nie? Nikt nie miał odwagi na szczerą rozmowę, ale chyba pisanie tak pogardliwych treści w sieci jest dzisiaj szczytem bohaterstwa... Do wszystkich, którzy wahają się przez negatywne komentarze: dajcie sobie szansę na poznanie naprawdę wyjątkowej osoby, kochającej tę branżę, która z pewnością jest wymagająca, ale potrafi całym sercem odpłacić za prawdziwy, szczery wysiłek. Może nie pogłaszcze Was po głowie, jeśli coś Wam nie wyjdzie. Ale na pewno zrobi to, jeśli coś się jednak uda. Spójrzcie na te komentarze. Osoba, która przechodzi przez taką falę nienawiści codziennie, musi być po prostu twarda, zwłaszcza w biznesie. Ale jednocześnie jak nikt inny jest wrażliwa na drugiego człowieka i na pewno nie zrobi Waszej karierze nic złego - może tylko Wam pomóc zrealizować się zawodowo, kiedy już tego zapragniecie.

Iwona

@Max, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Ekert NAils Małgorzata Ekert? Czy zwracałyście uwagę na te etykiety, czy było to odgórne polecenie nie do negocjacji? @Iza, czy aplikowałaś do pracy w tym miejscu? Udało Ci się dostać pracę? Czy jednak zdecydowałaś się na innego pracodawcę?

nana

moja koleżanka tam pracowała i wszystkie lakiery po terminie miały zmieniane daty ważności i drukowalo się kolejne etykiety przede wzystkim na balsamach do rąk

@nana

Bzdury.

Max
@nana

Nie bzdury, a prawda! pracowałam tam ok 2 lat i to miało miejsce zarówno na balsamach jak i lakierach.

Iza

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Insanity

Witam. Jak wygląda tam praca i zarobki na recepcji? Wybieram się niedługo na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać..

Nie bardzo rozumieniem wpisy na tym portalu ludzi ????? To są oszczerstwa i kłamstwa !!!!!! P.Malgosia Ekert jest osoba o b.duzej kulturze osobistej , jest niesamowitym pracodawca ( zawsze dba i pyta czy wszystko dobrze i w razie potrzeby bez wachania pomaga każdemu )jest b.wymagajaca osoba co świadczy o Niej jak najlepiej bo wie czego chce.To praca dla ludzi z pasja i kochajaca to co robią . P.Malgosia to osoba z pasja i jedyna w swoim rodzaju.Szkolenia u Niej są wyjątkowe i niezapomniane . Najpierw trzeba poznać człowieka za nim wpisze się bzdury .To co piszą inni to chyba ludzie zfrustwani i pałający nienawiścią !!!! Przykre to bardzo .

Iza

Witam, jakiś czas temu pracowałam u Pani Małgorzaty Ekert w firmie Ekert nails na Broniewskiego 89B ,01-876 w Warszawie. Ta Pani nakazuje nielegalne rozlewanie acetonu do mniejszych butelek swoim pracownikom. Proceder odbywa się w podziemiach jej firmy, gdzie takie substancje są od razu sprzedawane na górze w sklepie. Do tych czynności pracownicy nie mają nawet ochronnych zabezpieczeń. Ta Pani jako pracodawca jest okrutna. Ppracownicy pracują znacznie powyżej normy godzinowej ,pensje nie są wypłacane do końca. Trzeba prosić się o wynagrodzenie. Ja byłam w ciąży w tym okresie ,w którym pracowałam u tej Pani. Przez proceder ,jaki tam panuje ciąże poroniłam, ponieważ nie w porę odeszłam. Cała nasza ekipa ,która w tamtym okresie pracowała odeszła, ale nikt nie zapomni, jak upokarzała swoich pracowników, każąc im 10 razy myć toaletę, ponieważ nigdy nie była dostatecznie umyta. Pani ta stosowała mobing krzycząc i manipulując psychiką swoich ludzi, upokażając ich przed innymi pracownikami. Mam nadzieję,że ktoś z Państwa przyjrzy się tej firmie i tej osobie, która zatrudniając ludzi znęca się nad nimi i karze wykonywać pracę związaną z ciężkimi chemikaliami

Iwona

@Klaudia skąd masz takie informacje. Firma Ekert NAils Małgorzata Ekert nadal działa. @magdalena jak poszła rozmowa? Jakich pytań można się spodziewać? I jakie są wymagania? Czy przyjęli cię? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

Klaudia
@Iwona

Słyszałam, że zamykają salon i będzie teraz cos innego, jestem fryzjerką i nie wiem czy mam do nich wysyłać CV.

Klaudia

Czy firma jeszcze działa, bo coś słyszałam, że się zamykają?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekert NAils Małgorzata Ekert - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Zobacz opinie na temat firmy Ekert NAils Małgorzata Ekert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekert NAils Małgorzata Ekert?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekert NAils Małgorzata Ekert?

Kandydaci do pracy w Ekert NAils Małgorzata Ekert napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekert NAils Małgorzata Ekert
3.2/5 Na podstawie 190 ocen.

Ekert NAils Małgorzata Ekert